پایگاه خبری تحلیلی یا ثارالله


🎥 افشاگری مجید شاکری در برنامه پایش از پشت پرده افزایش قیمت دلار
انحصارگرایان با افزایش قیمت دلار می خواهند مانع امضای مصوبه تعمیق بازار ثانویه ارز توسط رئیس جمهور شوند!
@yasarall
2 سال پیش
✳ چاره خروج از چالش اقتصادی و پوست خربزه خرهای خسته
✴ می گویند "خر خسته معطل هشّ است". اما عناصر ماموریت دار غربگرا، کار نکرده، قیافه خستگی می گیرند. هنوز سخنان ترامپ امام نشده بود که برخی اعضای حزب منحله مشارکت و حزب کارگزاران و روزنامه شرق و یک نماینده مجلس، بلافاصله از دعوت او به مذاکره استقبال کردند.

✴ اما مگر مذاکره در خیال و خلا شکل می گیرد؟ یا این جماعت از مریخ آمده اند که خود را به نادانی زده اند و سرنوشت پر عبرت مذاکرات پر طمطراق قبلی و توافق برآمده از آن را پنهان می کنند ؟! برجام را ترامپ با وقاحت تمام زیر پا گذاشته و نشان داده قائل به پایبندی به هیچ توافقی نیست؟ بنابراین طیف حامی مذاکره و توافق، درحالی که ترامپ برخلاف لوازم توافق عمل می کند، جز دعوت به امتیاز دهی و تسلیم، کدام مقصود دیگر را می توانند داشته باشند؟
✴ پس از آن چه؟ آنها که دشمن را با این پالس دادن ها گستاخ تر می کنند، باید توضیح دهند که قرار است در قالب کلی وطن فروشی این بار کدام توانمندی باز دارنده ملی را واگذار کنند؟ و اگر در بازی چماق و هویج، دوباره به نقطه اول بازگشتند، آنگاه قرار است کدام فاز از پروژه وطن فروشی را به اجرا بگذارند؟
✴ تکنوکرات های غربگرا در 40 سال گذشته کمترین همتی برای افزایش قدرت ملی نکرده اند تا اگر جایی هم نیاز به مذاکره بود، با قدرتمندی پای میز مذاکره برویم؛ برعکس، آنها اغلب، مذاکره را فرصتی برای مفت فروشی توانمندی های ملی قرار داده اند. همین رویکرد است که آنها را در موضع اتهام قرار می دهد.
✴ طیف ماموریت دار، مامور است پوست خربزه بزرگ را زیر پای دولت روحانی بگذارد. مذاکره از موضع ضعف و بی همتی برای ساماندهی اقتصاد از درون، روند مسمومی بود که در آغاز شیرین و وسوسه انگیز می نمود. اما در حقیقت نسخه شیادانه ای بود که بنا داشت دولت و افکار عمومی را به نام تسکین درد، #معتاد اخم و لبخند شیطان بزرگ کند. این همان سیکل معیوب و تنازلی "خود تضعیفی-مذاکره و باج دهی-و ضعف مضاعف" است.
✴ با همین روند شرطی سازی مسموم بود که با وجود واگذاری امتیازات بزرگ هسته ای و اقتصادی (واردات عمدتا مصرفی)و فرهنگی و امنیتی (نظیر اجزای سند 2030 و FATF)، اقتصاد ملی معطل و کم کارتر و نحیف تر شد و #بیماری_روانی (مصنوعی) خود را در نابسامانی بازار ارز و سکه نشان داد. از صدقه سر #برجامیزاسیون کل مدیریت دولت (#برجام_و_دیگر_هیچ)، دلار 3700 تومانی به 11 هزار تومان و سکه 900 هزار تومانی به 4 میلیون در یک سال اخیر رسید و این روندی بود که از آذر و دی ماه سال گذشته (پنج ماه قبل از خروج ترامپ از برجام) شروع شده بود.
✍ #محمد_ایمانی
🔴به یا ثارالله بپیوندید 👇
@yasarall
2 سال پیش
🎥سلام آقای رئیس جمهور خسته نباشید! 😂
یا رد شو برو یا...
@yasarall
2 سال پیش
🌹 ادامه جهاد فرزند شهید پس از شهادت پدر!

به یا ثارالله بپیوندید 👇
@yasarall 🔴
2 سال پیش
✴ آمریکا چه زمانی حمله میکند؟

با بررسی جنگهای آمریکا در سالیان اخیر به نکته مهمی دست خواهیم یافت!
ایالات متحده زمانی تصمیم به#حمله_نظامی در#پنتاگون میگیرد که قبل تر در وزارت خارجه با قدرت#دیپلماسی و صد البته ساپورت عناصر نفوذی داخلی و خیانت آنها!
عامل بازدارندگی کشور هدف را نابود کرده باشد!
1⃣ لیبی
زمانی در لیبی#منطقه_پرواز_ممنوع و حمله نظامی#ناتو رخ داد که قبل تر قذافی به بهانه دستیابی به سلاح اتمی،تحت تحریم های گسترده قرار گرفت، مقاومت خود را شکست،واو به واو خواسته های آمریکا را اجرا،تمام تاسیسات هسته‌ای با تمام پیچ و مهره هایش بار کشتی کرد و به آمریکا فرستاد!
(اینکه اوباما به نتانیاهو گفت اگر میتوانستم پیچ و مهره های تأسیسات هسته‌ای ایران را باز کنم،حتماً میکردم، چون قبلاً در لیبی انجام داده بودند)
نتیجه:جنگ داخلی،نا امنی،دخالت خارجی منطقه پرواز ممنوع،حیات خلوت داعش
2⃣ عراق
آمریکا زمانی که به#عراق حمله نظامی کرد،که قبل از آن به بهانه سلاح های کشتار جمعی،با دیپلماسی عراق را مجبور به پذیرش#پروتکل_الحاقی و اجازه بازرسی های نامحدود کردند!و وقتی زیر و بم عراق جاسوسی شد با یک حمله نظامی هدف‌مند و برق آسا با کمترین هزینه و تلفات ارتش قدرتمند عراق را که خوده غرب آن را تجهیز کرده بود نابود شد
نتیجه:جنگ داخلی،نا امنی،کشتار بیش از یک میلیون و ششصد هزار عراقی اشغال داعش!
3⃣سوریه
بلافاصله بعد از اینکه رژیم سوریه سلاح های شیمیایی خود که عامل بازدارنده در مقابل حملات اسرائیل بود،را از کشور خارج کرد و خود را خلع سلاح کرد با حمله موشکی آمریکا به پایگاه شعیرات مواجه شد،و از آن روز حملات پیاپی#اسرائیل را به خاک خود تحمل میکند چیزی که تا قبل از خلع سلاح شیمیایی بی سابقه بود
نتیجه حمله:جنگ داخلی،قتل عام مردم،به توبره کشیده شدن خاک شهر ها اشغال داعش!
4⃣5⃣6⃣افغانستان، یمن و لبنان!
آمریکا سابقه#مذاکره با این کشورها را ندارد چون اصولاً این کشورهای ضعیفتر(در زمان حمله) عامل بازدارنده ای برای گرفتن نداشتند و مستقیم مورد حمله نظامی خشک قرار گرفتند!
در شبیه سازیهای انجام شده در جنگ بین ایران و آمریکا در پنتاگون،قدرت و توان موشکی ایران، مهمترین عامل بازدارنده و بالا برنده تلفات و نیروی انسانی و نابودی ادوات ارتش آمریکاست!
در حقیقت تنها چیزی که جلوی حمله به ایران را گرفته،قدرت اتمی،حضور منطقه ای و توان موشکی ماست!
قدرت اتمی که در دولت اول روحانی و با برجام یک گرفته شد!
در مذاکرات مد نظر ترامپ قطعاً توان موشکی طلب خواهد شد!
غرب گرایان آن را هم بدهند،تفاوت چندانی با سوریه لیبی و عراق نخواهیم داشت!
🔴به یا ثارالله بپیوندید 👇
@yasarall
2 سال پیش
⚫️ به این گزاره‌ها که #سناریویی_هماهنگ بین بیگانگان و جریان سازشکار داخلی ست توجه کنید:

1⃣ هفته گذشته بی‌بی‌سی فارسی یک مستند جدید و البته تحریف شده با عنوان جام زهر پخش کرد و به علل پذیرش قطعنامه پرداخت.
2⃣ در هفته اخیر دلار به 12000 تومان و سکه به 4.5 میلیون تومان رسید.
3⃣ هیچ یک از مسئولان اقتصادی دولت اظهار نظری درباره اوضاع اقتصادی نمی‌کنند و سکوت پیشه کرده‌اند.
4⃣ ظریف گفت شکر نعمت برجام نکردید و اینطور شد!
5⃣ دیشب ترامپ اعلام کرد آمادگی دارد با روحانی دیدار کند.
6⃣روزنامه اصلاح‌طلب آفتاب یزد که گویی از قبل آماده بوده بلافاصله یک مصاحبه با حسین موسویان(جاسوس و عضو تیم مذاکره کننده روحانی در مذاکرات سعدآباد و ساکن امریکا) ترتیب داد و جزئیات درخواست دیدار روحانی و ترامپ را بررسی کرد!
7⃣ محسن هاشمی امروز با اشاره به موضوع جام زهر گفت: نجات ایران در گرو تصمیم امثال ماست!
تصمیم سختی که سی سال قبل توسط مسئولان کشور گرفته شد و صلحی پایدار را برای ایران و نظام به ارمغان آورد!
‌‌8⃣ به‌دنبال صحبت‌های دیشب ترامپ امروز قیمت دلار کاهش یافت!
9⃣بلافاصله دعوتنامه ای برای #تجمع_مردم در تمام شهرها در فضای مجازی منتشر شد.
یعنی مردم را به میدان میکشانیم!
گویی جریان سازشکار به‌دنبال جام زهر دیگریست!
فشار برای پذیرش #برجام۲
#هوشیار_باشیم

🔴به یا ثارالله بپیوندید 👇
@yasarall
2 سال پیش
#نجات_ایران در گرو خلاصی از تفکر ننگینی است که به جای تکیه بر توان داخلی، تنها به دنبال ایجاد فشار بر کشور برای تغییر ذهنیت مردم به مذاکره و وادادگی بیشتر در مقابل دشمن بد عهد است!
@yasarall
2 سال پیش
سلبریتی پاسخگو باش!!!
توهم در این سوء مدیریت و نابودی سرمایه مردم
دلار ۱۱۵۰۰
سکه 4،500،000
طلا 320،000
️کسی که سالی یک میلیارد درامد دارد معلوم است که ککش هم نمیگزد.
@yasarall
2 سال پیش
استاد ازغدی: سی و پنج سال است مسئولین جمهوری اسلامی میخواهند این نظام را سرنگون کنند، اما ملت نمی گذارند!
@yasarall
2 سال پیش
🔴جعل خبر زنجیره ای!
🔶کانال های معاند با انتشار فیلمی مدعی شدند یک پمپ بنزین اصفهان به آتش کشیده شده
🔶این حادثه برای چندماه قبل در بندرکنگ می باشد که دراثر بی احتیاطی راننده صورت گرفته بود

@yasarall
2 سال پیش
🔴جرثومه فریب و فتنه
محمد خاتمی همان کسی ست که گفت:
"اگر روحانی ابقا نشود"، وضعیت کشور از دوران احمدی‌نژاد هم بدتر هم خواهد شد؛ ما #تضمین_روحانی هستیم!
۹۶/۲/۱۲
خاتمی الان کجایی... دقیقاً کجایی ؟!
#تکرار_ناتوان
@yasarall
2 سال پیش
🔺عملیات روانی ترامپ با ژست «مذاکره بدون پیش شرط»/آقای #قمارباز نیاز فوری به گرفتن عکس یادگاری با روحانی دارد
🔹اتاق فکر پشت ترامپ به این نتیجه رسیده که با نشان دادن #هویج مذاکره بدون پیش شرط با ایران، هم یک فضای تردید و سوءظن بین ایران و متحدانش ایجاد می کند و هم فضای شکل گرفته در جهت مقاومت علیه زورگویی‌های آمریکا را می شکند.
🔹حقیقت این است که جز پایگاه اصلی رای ترامپ که هسته سخت آرای او را در انتخابات ۲۰۱۶ تشکیل می دادند و همچنان به ترامپ علاقه‌مند هستند، بر شدت مخالفت طرفداران حزب دمکرات از ترامپ افزوده شده و در این میان رای خاکستری (مستقلین) هم به سوی عدم تایید ترامپ گرایش یافته است.
🔹ترامپ و تیم مشاوران او به شدت به دنبال برگه‌ای در سیاست خارجی هستند که جایگاه ترامپ و جمهوری‌خواهان را برای انتخابات ماه نوامبر ارتقاء دهد و  چه چیزی بهتر از یک #عکس_یادگاری با رییس جمهور ایران، می تواند این هدف را برآورده کند.
🔴به یا ثارالله بپیوندید 👇
@yasarall
2 سال پیش
🔹هشدار به نهادهای امنیتی و قضایی؛ معاون ارزی بانک مرکزی را ممنوع الخروج کنید/ احتمال فرار عراقچی به آمریکا
🔺شنیده های تائید نشده حاکیست سید احمد عراقچی ( برادر زاده سید عباس عراقچی معاون وزارت خارجه) معاون ارزی بانک مرکزی که دارای گرین کارت آمریکاست پس از برکناری سیف از مسئولیت خود استعفا داده است. نامبرده قرار است به زودی به آمریکا برگردد.
🔺اگر این خبر درست باشد به جاست نهادهای امنیتی و قضایی با هوشیاری بیشتر مراقب تحرکات برخی افراد باشند و با ممنوع الخروج کردن و سپس محاکمه آنها کورسوی امید را در دل مردم روشن نگه دارند
🔹در همین راستا انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در نامه‌ای از رئیس قوه قضائیه خواستند تا با توجه نابسمانی‌های بازار و اقامت خانواده برخی مدیران در کشورهای دیگر، متقاضی است برخی مسئولین که در ایجاد شرایط فعلی نقش دارند را تا بررسی کامل پرونده ها و شفاف شدن عملکردشان، « #ممنوع_الخروج» کنند تا خدای ناکرده شاهد رخ دادن مجدد مواردی نظیر آقای #خاوری نباشیم.
#ممنوع_الخروج
#پاکسازی_نظام
🔴به یا ثارالله بپیوندید 👇
@yasarall
2 سال پیش
🚩فرمانده کل سپاه: آقای ترامپ، ایران کره شمالی نیست که به درخواست ملاقات شما پاسخ مثبت بدهد

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا که ادعای درخواست مذاکره بدون پیش شرط با ایران را کرده بود:
🔹مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران هم سناریوهای عوام فریبانه شما را بخوبی می‌شناسند و آن را بارها تجربه نموده‌اند
🔹بدانید مردم ایران، دین و ایمان‌شان را با اسلام احیا شده توسط حضرت امام خمینی(ره) تقویت کرده‌اند و با ملت‌های سلطه‌پذیر تفاوت‌های فراوانی دارند و هرگز به مسئولین خود اجازه مذاکره و ملاقات با شیطان بزرگ را نمی‌دهند.
🔹روسای جمهور سابق آمریکا که یا نظامی بودند یا سیاسی، خیلی بهتر از شما می‌دانستند و یا آموختند که ایران و ایرانی قابل تهدید نیست و در برابر هر نوع تهدید و فشار بیگانگان متحد و یک دل می‌شوند.
🔹اما شما یک رئیس جمهور غیر حرفه‌ای در عرصه سیاست بوده که در عوض سیاست‌مداری و سیاست‌ورزی، همان راه و رسم گذشته‌ی تجارت مبتذل خود را دنبال کرده و با الفبای مبارزه و آزادیخواهی ملت‌ها بکلی بیگانه‌اید
🔹از کارشناسان و متفکرین با تجربه و منصف کشورتان بپرسید اصولاً این بازی‌های ناشیانه شما را قبول دارند و یا به نتیجه‌ای که شما در انتظار آن نشسته‌اید معتقدند؟اطلاعات و دانسته‌های آشکار و پنهان ما این را تایید نمی‌کند.
🔹شما این آرزو را به گور خواهید برد که مقامات جمهوری اسلامی ایران از شما درخواست ملاقات کنند یا اجازه ملاقات با شما را از ملت‌شان دریافت نمایند. هرگز چنین روزی را نخواهید دید.
🔹همچنان در کاخ سیاه‌تان بنشینید و در توهم ملاقات با مقامات ایرانی بمانید و بدانید این یک آرزویی است که تا پایان دوران ریاست جمهوری‌تان با شما همراه خواهد ماند و حتی روسای جمهوری بعدی آمریکا هم آن را نخواهند دید.
🔹دولت و ملت بزرگوار ایران پشت به پشت هم داده و با اتکا به وعده‌های الهی، رهبری عظیم‌الشان، منابع داخلی و ذخایر عظیم خدادادی و تحمل تحریم‌های ظالمانه و غیرانسانی شما، تا پیروزی نهایی و شکست قطعی آن نظام سلطه و استکباری ایستادگی و مقاومت خواهند کرد.
🔴به یا ثارالله بپیوندید 👇
@yasarall
2 سال پیش
#مهم
✴ تکرار ناتوانی و برخورد انقلابی
🖌دکتر سید محمد مهدی کیاپور
✴ بالا بردن سطح نارضایتی عمومی ماموریت نفوذ اقتصادی است!!
شواهد و اسناد موجود حکایت از آن دارد که سختی معیشت مردم، تورم، گرانی و بیکاری فقط ناشی از ناکارآمدی دولت نیست بلکه ماموریتی است که فتنه‌گران بعد از شکست در فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ بر عهده گرفته‌اند و این ماموریت را با نفوذ در دولت روحانی دنبال میکنند!!
در این بین ظاهرا برخی دولتیون هم از این ماجرا بدشان نیامده و با این جریان همسو شده اند!
رسانه‌های خارجی حامی تجمعات و آشوبها دقیقا همان رسانه‌هایی هستند که در جریان انتخابات ۹۶ از دولت کنونی حمایت کرده بودند.
وضعیت اقتصادی که امروز بر کشور حاکم است، به عمد بر مردم تحمیل شده است.
چرا که دولت متاسفانه در این مدت هیچ‌گاه با فتنه‌گران مرزبندی نکرده است، فتنه‌گرانی که در بدنه دولت نفوذ کرده‌اند و سابقه دادن گرای تحریم‌ها به آمریکا برای ایجاد نارضایتی عمومی را در پرونده سیاه خود دارند.
جریانی در بدنه دولت نفوذ کرده اند که هدفشان این است:
جامعه را به آشوب بکشانند.
حالا برای به وجود آوردن این آشوب به چه محرک هایی احتیاج دارند؟
☑ گرانی دلار که حتی از قیمت یازده هزار تومان هم گذشته است
☑ گرانی سکه و گذشتن از مرز چهار میلیون تومان
☑ اعتراضات مرزنشینان بانه
☑ اعتراضات خوزستان
☑ اعتراضات کازرون
☑ اعتصاب کامیونداران
☑ غائله دراویش
و هزاران مورد دیگری که این دولت در به وجود آمدن آن ، یا در مرتفع نشدن مشکل آن مستقیما سهم داشته است و هدف اصلی پشت پرده این اعتراضات تغییر نظام و ضربه به اصل نظام میباشد.
🅾 این جریان هیچ ابایی ندارد که همه کم کاری های دولت را به پای نظام بنویسد.
این دلایل را دوباره مرور کنید:
✅ آیا معیشت مردم را به گروگان نگرفته‌اند؟!
یک روز بهانه شان هسته ای بود و روز دیگر موشکی اما :
گروگان‌گیرهای معیشت مردم این بار می‌خواهند در مرداد به صورت مستقیم کودتا کنند، از قطعی برق گسترده گرفته تا همصدایی با ترامپ و پمپئو در بزرگ نمایی جنگی پیش رو
✅ غائله مرداد که با کمک تمام دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران (منافقین،کومله،دموکرات،اپوزیسیون و...) برنامه ریزی شده هدفش به ظاهر تغییر نظام است اما بدانید در پوشش این گفتمان هدف اصلی شان تجزیه ایران به جزایر ایران است!!
این وضعیت اقتصادی و گرانی ها طبیعی نیستند.
❎ هر عقل سلیمی میتواند بفهمد که وضعیت فعلی ناشی از صرفا ناکارآمدی یک دولت نیست. بلکه اقداماتی معاندانه است در جهت ایجاد نارضایتی عمومی، تا منجر به کوتاد بر علیه نظام بشود.
🔶 اهداف کلی این طرح عبارت است از:
1⃣ فشار اقتصادی
2⃣ نارضایتی مردمی
3⃣ حمله مسلحانه
4⃣ کشته سازی
5⃣ مسلح سازی مردم
آن روزی که دستگاه های حاکمیتی همچون سپاه و قوه قضائیه را میزدند هدفشان مشخص بود، آنها در اصل به صورت غیرمستقیم داشتند حاکمیت را میزدند.
میخواستند افکار مردم را به جای دولت به سوی حکومت منحرف کنند.
🅾 دشمنان داخلی و خارجی بدانند این نظام به واسطه خون شهدا و در جهت تحقق ظهور و انقلاب حضرت مهدی ارواحنا لتراب مقدمه الفداء تاکنون بحرانهایی سخت تر از این را پشت سر گذاشته و منبعد از این هم به حول قوه الهی و به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(حفظه الله) و به پشتوانه همین مردم گذر خواهد کرد و مردم بار دیگر به دشمنان داخلی و خارجی نشان خواهند داد که نمی توانند به اهداف شومشان برسند اما از دستگاه قضایی کشور انتظار میرود قاطعانه آنگونه که آرزوی معمار قوه قضاییه کشور شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی بوده است عدل علوی و برخوردی انقلابی را با بر هم زنندگان نظم و امنیت عمومی، اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی را به اجرا گذارد.
أَوَلَمْ يَعْلَمْ أَنَّ اللَّهَ قَدْ أَهْلَكَ مِن قَبْلِهِ مِنَ القُرُونِ مَنْ هُوَ أَشَدُّ مِنْهُ قُوَّةً وَأَكْثَرُ جَمْعًا وَلَا يُسْأَلُ عَن ذُنُوبِهِمُ الْمُجْرِمُونَ
🔴به یا ثارالله بپیوندید 👇
@yasarall
2 سال پیش
عقب نشینی 50 نماینده از #استیضاح وزیر اقتصاد

🔹۹۰ نماینده استیضاح وزیر اقتصاد را امضا کرده بودند که ۴۰ نماینده در نظر خود اصرار دارند و ۵۰ نماینده دیگر انصراف دادند.
✍ ببینید دوستان با چه قماشی روبرو هستید اول امضا میکنند تا یه چندتا قول که منافع شخصیشون رو تضمین کنه بگیرن از دولت بعد انصراف بدن
#قالتاق
#پاکسازی_نظام
🔴به یا ثارالله بپیوندید 👇
@yasarall
2 سال پیش
🅾چاره اقتصادی

✅ وقتی فشار اقتصادی به مردم زیاد شده و تیم اقتصادی دولت روحانی فشل‌تر از هرزمانی توانایی اداره مشکلات کشور را ندارد ، بازیهای روانی تیم امنیتی در سایه بیشتر نمود پیدا می‌کند.
این بازیها روزی به فشار روی مالیات آستان قدس و آیت الله رئیسی معطوف میشود ، روزی به مذاکرات گذشته دکتر سعید جلیلی و امروز رسیده به اظهارات کنایه آمیز سردار رضائی به دولت.
✅ دکتر رضایی در گفتگویی که در سال ۹۴ پخش شده بود به کنایه به این مطلب اشاره کرده حالا که هیچ راهی پیش پای مردان اقتصادی دولت وجود ندارد انگار باید برایشان سرباز آمریکایی اسیر کرد تا با فروش آنان به کشور مبدا اندکی از مشکلات اقتصادی دولت حل شود. گرچه در مذاکرات محتمل آینده هم سه گزینه بیشتر پیش روی آقایان نیست ، موشکی و منطقه و جاسوسهای دستگیر شده که هر سه مورد از دستاوردهای سپاه است
✅ بسیاری از کانالهای تلگرامی و اینستاگرامی به خط شده توسط نام آشناها این اظهارات را در قالب موضع‌گیری سردار در مقابل لفاظیهای ترامپک تفسیر و در حال کوبیدن آن هستند .
🅾 باید اینطور جواب این مواجب بگیران را داد که اگر شما امروز در شبکه‌های مجازی در حال جنگ!!! با نظام اسلامی هستید امثال محسن رضائی فرماندهی عملیاتهای واقعی بزرگی را برعهده داشتند که شاید در دنیا نظیر آن کمتر دیده شده بود .
اگر امثال محسن رضائی که از موسسین وزارت اطلاعات، سپاه پاسداران ، امنیت پرواز و .... بوده‌اند قرار بر تحلیل نظامی داشته باشند مطمئنا تمام متخصصین جنگ روانی شما باید در کلاسهای تحلیلی این افراد تلمذ کنند.
🅾 و اما سخنی با دوستان انقلابی، یادتان باشد که در قضیه کنوانسیون مبارزه با پولشویی موسوم به پالرمو این مجمع تشخیص مصلحت بود که با محوریت دکتر رضائی با این اقدام خائنانه به مقابله برخواست و هجمه‌های امروز به او از سر انتقام بر همین موضوع است .
پس باز هم کنایه آقا محسن را تکرار میکنیم " اگر نیاز هست برایتان چند سرباز آمریکایی اسیر کنیم تا با فروش آنها مشکلات اقتصادی خود را حل کنید " مگر تا امروز غیر این کاری کردید ؟
#والعاقبه_للمتقین
#علی_مختارزاده
🔴به یا ثارالله بپیوندید 👇
@yasarall
2 سال پیش
🔸درخواست برای « #ممنوع‌الخروج » کردن برخی مدیران بانک مرکزی

🔹انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در نامه‌ای از رئیس قوه قضائیه خواستند تا با توجه نابسمانی‌های بازار و اقامت خانواده برخی مدیران در کشورهای دیگر، متقاضی است برخی مسئولین که در ایجاد شرایط فعلی نقش دارند را تا بررسی کامل پرونده ها و شفاف شدن عملکردشان، « #ممنوع_الخروج» کنند تا خدای ناکرده شاهد رخ دادن مجدد مواردی نظیر آقای #خاوری نباشیم.
#ممنوع_الخروج
#پاکسازی_نظام
🔴به یا ثارالله بپیوندید 👇
@yasarall
2 سال پیش
دیروز برق سازمان حفاظت محیط زیست به دلیل "بدمصرفی" و "پُر مصرفی" قطع شد. باورکردنی نیست سازمانی که مسئولین مدعی آن توان اداره ساختمان خود را هم ندارند، برای کل کشور نسخه مهاجرت ۵۰ میلیونی می‌پیچند! بهتر نیست این سازمان بی فایده جای خود را به یک درمانگاه یا مجتمع رفاهی بدهد؟!

»واحد مطالعات امنیت غذایی مصاف«
@yasarall
2 سال پیش
🔻 جلسه استیضاح «ربیعی» در کمیسیون اجتماعی هفته آینده برگزار می‌شود
🔹 «بابایی صالح»، عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس از برگزاری جلسه استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه یکشنبه هفته آینده این کمیسیون خبر داد.
🔴به یا ثارالله بپیوندید 👇
@yasarall
2 سال پیش
دریافت سروش پلاس