کانال اطلاع رسانی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک

کانال رسمی اطلاع رسانی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک


🌐چهارمین نمایشگاه حمل ونقل، لجستیک وصنایع وابسته
بدینوسیله از شما فرهیخته ی گرامی جهت بازدید از نمایشگاه مذکور و همچنین آخرین دستاورد ها و توانمندی های شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک (با موضـوع خدمات نوین، هوشمند سـازی و بهـره وری) دعوت به عمـل مـی آید.

🌏 زمان: 1398/09/24 الی 1398/09/26
🌏 ساعت بازدید: 10 الی 18
🌍 مکان: تهران، مصلی امام خمینی(ره)، شبستان اصلی
1 روز پیش
خجسته میلاد با سعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی ص و سلاله پاکش حضرت امام جعفر صادق ع مبارک باد .
5 روز پیش
گردهمایی مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان خراسان شمالی در مجتمع شرکت آلومینای ایران در شهرستان جاجرم ، بمنظور شرکت در دوره آموزشی روابط عمومی الکترونیک با سخنرانی جناب آقای دکتر حمید ضیایی پرور استاد دانشگاه در رشته روابط عمومی و رسانه ، با حضور نماینده شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان برگزار شد .
6 روز پیش
دوره آموزشی سامانه مدیریت درخواست ها برای مسئولین شعب آزمایشگاه استان کردستان برگزار شد .
6 روز پیش
💠هشتمین نشست کارگروه شورای عالی فنی راه به میزبانی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک برگزار شد.
🌐امروز شنبه مورخ 98/08/18 نشست هشتم کارگروه شورای عالی فنی راه به میزبانی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک و به منظور بازدید از امکانات و توانمندی ها و بهره گیری از ظرفیت های این شرکت و همچنین آشنایی با دستاورد های نوین، در محل سالن کنفرانس برگزار شد.
لینک خبر👈 https://b2n.ir/625165
1 هفته پیش
💠برگزاری جلسه راهبردی سامانه تدرکات الکترونیکی دولت ((ستاد))
🌐با عنایت به تکلیف مقرر در ماده (9) قانون برنامه ششم توسعه، ماده (5) احکام دائمی و مصوبه مورخ 98/02/12 هیات محترم وزیران و بخشنامه های بالا دستی، در تاریخ 98/08/08 نسبت به برگزاری جلسه راهبردی سامانه تدرکات الکترنیکی دولت ((ستاد)) اقدام که در آن نسبت به تشریج و تبیین فرآیند خریدهای جرئی و متوسط با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع، ذیحساب، مدیر کل امور مالی، مدیر کل حراست و کارکنان اداره تدرکات شرکت آزمایشگاه فنی و ماکنیک خاک در محل سالن کنفرانس شرکت برگزار گردید.
لینک خبر 👈 https://b2n.ir/671478
1 هفته پیش
💠کسب دو لوح تقدیر افتخار، حاصل تلاش علمی و پژوهشی همکاران شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در یازدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین آلات
🌐در کنار حمایتهای علمی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک از یازدهمین همایش علمی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین آلات، در بخش مسابقات عملکردی آسفالت نیز شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک دردو بخش تیمی (متشکل از آقایان مهندسین علی اکبری، امان محمدکر وسیاوش کردی) و در بخش انفرادی نیز آقای مهندس امان محمد کر به ترتیب موفق به کسب رتبه نخست و رتبه دوم و شایسته دریافت لوح تقدیر از رئیس محترم همایش گردیدند.

روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، این توفیق را به این عزیزان و همچنین سایر پرسنل پرتلاش و خدوم شرکت تبریک عرض می نماید.
لینک خبر 👈 https://b2n.ir/253668
1 هفته پیش
💠انتصاب آقای محمود محمودزاده به عنوان معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی
🌐مقام عالی وزارت راه و شهرسازی طی حکمی، جناب آقای محمود محمود زاده را به عنوان معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی منصوب نمودند.
شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، این انتصاب را به ایشان تبریک عرض می نماید.
لینک خبر👈 https://b2n.ir/676896
1 هفته پیش
1 هفته پیش
✈️ بزرگراهی که در آن هواپیماها ترسناک می شوند

‌این بزرگراه در سیدنی استرالیا است و بسیار به فرودگاه این شهر نزدیک است به طوریکه وقتی هواپیماها در حال فرود آمدن هستند، به نظر می‌رسد که با ماشین‌ها برخورد می کنند !
1 هفته پیش
1 هفته پیش
السلام علیک یا امامین العسکریین ع
سالروز شهادت ابالمهدی عج حضرت امام حسن عسکری ع را بر شیعیان و محبین آل الله تسلیت عرض می نماییم.
1 هفته پیش
سه شنبه مورخ 1398/8/14 حجه الاسلام فتوحی مدیر کل محترم سازمان بازرسی استان سمنان و مهندس دهقان مدیرکل محترم راه و شهرسازی استان سمنان به همراه معاون نظام مهندسی راه وشهرسازی استان از آزمایشگاه فنی ومکانیک خاک استان سمنان بازدید کردند . دراین جلسه و بازدید مدیر یت و معاونت فنی و همچنین کارشناسان محترم بخشهای مختلف ، گزارش مبسوطی از عملکرد آزمایشگاه در بخش های عمرانی استان ارائه نمودند .
1 هفته پیش
1 هفته پیش
ابراهیم مبارک قدم به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان قزوین معارفه شد .
طی مراسمی با حضور آقای دکتر عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی، ضمن تقدیر از خدمات مسعود حق­ لطفی، با حکم وزیر راه و شهرسازی، ابراهیم مبارک­ قدم به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان قزوین معرفی شد.
در این مراسم که با حضور مهدی عبوری، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و سید قاسم بی­ نیاز، رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، فرخ زاد، معاون عمرانی استاندار، قاسمی، دادستان عمومی و انقلاب استان و مدیران کل و روسای دستگاه های اجرایی برگزار شد، از خدمات مسعود حق ­لطفی در دوره مسوولیت قدردانی شد و ابراهیم مبارک­ قدم به عنوان مدیرکل و رییس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان قزوین معرفی شد.
لازم به ذکر است که ابراهیم مبارک­ قدم دارای مدرک کارشناسی مهندسی معماری و کارشناسی ارشد طراحی شهری از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشد که تجربه مسوولیت در همه سطوح معاونت­های اداره کل راه وشهرسازی و همچنین مدیرکل در استان­های گلستان و آذربایجان غربی را در کارنامه خود دارد.
1 هفته پیش
2 هفته پیش
2 هفته پیش
2 هفته پیش
2 هفته پیش
2 هفته پیش
حضور مدیریت و همکاران محترم آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان های کردستان ، کرمانشاه ، سمنان ، خراسان شمالی ، ایلام و گلستان در راهپیمایی یوم الله 13 آبان
2 هفته پیش
مانور آتش نشانی در آزمایشگاه استان خراسان جنوبی امروز ۹ آبان ۹۸
2 هفته پیش
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
فرا رسیدن سالروز شهادت امام رئوف، حضرت ثامن الحجج ، علی ابن موسی الرضا را بر شیفتگان و ارادتمندان خاندان عصمت و طهارت تسلیت عرض می نماییم .
3 هفته پیش
3 هفته پیش
دریافت سروش پلاس