کانال اطلاع رسانی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک

کانال رسمی اطلاع رسانی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک


13 ساعت پیش
13 ساعت پیش
مراحل آماده سازی غرفه شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در نمایشگاه تبیین نقش و جایگاه وزارت راه و شهرسازی در دوران دفاع مقدس - به روایت تصویر
روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک
13 ساعت پیش
ديدار مدير آزمايشگاه قزوين با سرپرست جديد راهداري و حمل و نقل جاده اي استان قزوين
به گزارش روابط عمومي آزمايشگاه استان قزوين: آقاي کشاورز مدير آزمايشگاه در تاريخ 27/6/98 با آقاي حق لطفي سرپرست جديد اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان قزوين ديدار و انتصاب ايشان را به وي تبريک گفتند.
در اين ديدار در خصوص همکاري بيشتر بين آزمايشگاه واداره کل راهداري و حمل ونقل جاده اي در راستاي ارتقاي کيفيت پروژه هاي عمراني و برگزاري دوره هاي آموزشي بحث و تبادل نظر گرديد.
آقاي مهندس حق لطفي ضمن تشکر از زحمات کارکنان آزمايشگاه ، خواستار تسريع و کاهش فرايند انجام آزمايشات در صورت امکان و ارائه نتايج آن به راهداري شدند تا تصميم گيري سريع انجام شود.
ايشان تاکيد کردند: در حال حاضر موضوعي که ورود کرديم بحث تثبت با آهک يا تثبت با سيمان در پروژه هاي راههاي روستايي است که با وجود مشکلات حمل مصالح مي خواهيم مصالح موجود در محل را تثبت کنيم حالا يا با آهک يا با سيمان مي خواهيم اين کار را انجام بدهيم و در اين موضوع هم از آزمايشگاه مي خواهيم که به ما کمک کند همچنان که در پروژه نجم آباد آزمايشگاه همکاري لازم
18 ساعت پیش
نمایشگاه حماسه سازان سر افراز (با موضوع تبیین نقش و جایگاه وزارت راه و شهرسازی در دوران دفاع مقدس)، بدینوسیله از شما فرهیخته گرامی جهت بازدید از نمایشگاه مذکور و حضور در غرفه شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک (یادمان شهدا و ایثارگران) دعوت بعمل می آید.
🔴مکان: بزرگراه شهید حقانی، موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
🔴زمان: 31 شهریور لغایت 7 مهرماه 1398
🔴ساعت بازدید: 8:30 لغایت 21
4 روز پیش
🔵 برگزاری نمایشگاه عملکرد وزارت راه و شهرسازی در هشت سال دفاع مقدس با همکاری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

🔹کانال شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک
🌐 @tsmlnews
6 روز پیش
☝امروز؛ بازدید سرزده مقام عالی وزارت راه و شهرسازی و مدیرعامل محترم شرکت ساخت و‌توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور از آخرین مراحل اجرایی منطقه یک آزادراه تهران-شمال
1 هفته پیش
1 هفته پیش
☑️ پیام تسلیت مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان یزد بمناسبت درگذشت معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد

«به نام خدایی که زندگی می‌بخشد،
می‌میراند و دوباره زنده می‌سازد»

▪️ درگذشت و فقدان جناب آقای مهندس برازنده مقدم ، معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد را به جامعه مهندسین، همکاران عزیز در مجموعه وزارت راه و شهرسازی، خانواده مرحوم و دیگر بازماندگان گرامی‌ تسلیت عرض می‌کنم.

▪️ یاد و خاطره این عزیز تازه سفر کرده همیشه زنده و جاویدان خواهندماند.

▪️ از درگاه خداوند متعال برای ایشان غفران و رحمت الهی و برای خانواده اندوهگینش صبر و سلامتی آرزومندم.

▪️ امید که روح این بزرگوار از سرچشمه بی‌انتهای رحمت حق مستفیض شود و در بهشت خداوندی به آرامش و اجر و ارجی متعالی رسد.

سید عیسی لاهوتی
مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک
استان یزد
1 هفته پیش
1 هفته پیش
1 هفته پیش
1 هفته پیش
2 هفته پیش
2 هفته پیش
2 هفته پیش
2 هفته پیش
جلسه مشترک شورای معاونین شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با شورای معاونین آزمایشگاههای منطقه ۵ کشور شامل استانهای کرمان ، سیستان و بلوچستان و هرمزگان هم اکنون از طریق ویدئو کنفرانس در حال برگزاری است .
در این جلسه آخرین وضعیت موارد جاری شرکت و موارد مد نظر استانهای یاد شده بررسی و پاسخ داده میشود.
2 هفته پیش
2 هفته پیش
🔸دیدار مدیریت آزمایشگاه استان یزد با مدیر حوزه شرکت ساخت و توسعه در استان یزد
🔸به گزارش روابط عمومی آزمایشگاه استان یزد؛ آقای مهندس لاهوتی مدیر آزمایشگاه امروز مورخ 11_06_1398 با آقای رضایی مدیر حوزه شرکت ساخت و توسعه در استان یزد دیدار و گفتگو کرد.
🔸لاهوتی ضمن تبریک انتصاب اخیر ایشان در رابطه با مباحث فنی مرتبط با پروژه های عمرانی در راستای اهداف و وظایف آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک بحث و تبادل نظر کردند.
🔸تأکید بر همکاری و هماهنگی بیشتر بین آزمایشگاه با دیگر سازمانهای زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی جهت اجرای اصولی تر و ارتقای کیفیت پروژه های عمرانی و لزوم توجه به نتایج آزمایشگاهی و نظارت و توجه بیشتر در پروژه ها از نکاتی بود که در این دیدار گفتگو شد.
🔸رضایی مدیر حوزه شرکت ساخت و توسعه یزد گفت : آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به عنوان یک بازوی توانمند تا کنون در بسیاری از پروژه های بزرگ استان یاری رسان و مشاور خوبی برای مجموعه ادارات تابعه وزارت راه و شهرسازی در استان بوده که امیدواریم با توجه به همه ی این تلاشها و پيگيري ها شاهد اين باشيم كه اقدامات خوبي در سطح استان صورت گیرد.
2 هفته پیش
پرداخت بخشی از مطالبات و پاداش پایان خدمت همکاران بازنشسته طی چند روز آتی
🔸 معاون محترم توسعه مدیریت و منابع شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ، خبر از مهیا شدن شرایط پرداخت بخشی از مطالبات و پاداش پایان خدمت همکاران بازنشسته طی چند روز آتی داد و افزود ، با تامین منابع مورد نیاز به منظور پرداخت حقوق و مزایای ۴ ماهه نخست سال جاری کلیه پرسنل شاغل ، از محل وصول مطالبات محقق شده اخیر ، اکنون شرایط برای پرداخت بخشی از مطالبات و پاداش پایان خدمت آندسته از همکاران محترمی که در سال جاری به توفیق بازنشستگی نائل آمده و یا به هر نحوی از مجموعه شرکت جدا شده اند ، منوط به تکمیل و تایید فرم تسویه حساب آنها در مرکز ، فراهم آمده است که انشالله با هماهنگی های لازم این مهم نیز طی روزهای آتی محقق خواهد شد.
2 هفته پیش
دریافت سروش پلاس