من «باتو» هستم!

دستیار شخصی هوشمند "باتو"

وبسایت:
http://bato.ai

دانلود از کافه‌بازار:
https://b2n.ir/69063

دانلود از مایکت:
https://b2n.ir/928732

ارتباط با ادمین:
@m_hossein_e


🎊 عید سعید فطر مبارک

#دستیار_شخصی
#دستیار_هوشمند
#باتو
🌐 http://bato.ai/
🆔 @bato_ai
2 روز پیش
Bato_3.0.2.apk
✅ #نسخه 3.0.2 دستیار شخصی هوشمند «باتو»
6 روز پیش
✅ تغییرات #نسخه 3.0.2 دستیار شخصی هوشمند «باتو»

🔸امکان درخواست نمایش سوره و یا جز در سرویس قرآن
🔸بهبود سرویس تماس
🔸بهبود سرویس موسیقی
🔸بهبود سرویس آب و هوا
🔸رفع باگ‌های گزارش شده

📥 لینک دانلود کافه‌بازار:
🔗 https://plink.ir/zc8Px

📥 لینک دانلود مایکت:
🔗 https://plink.ir/rCAqr
1 هفته پیش
نسخه جدید «باتو» با امکان درخواست سوره‌ها و یا جزءهای قرآن


🌐 http://bato.ai/
🆔 @bato_ai
1 هفته پیش
✍️❓ آیا مرز اخلاقی در کارهایی که به دستیار شخصی می‌سپاریم وجود دارد؟

🔺 یک دستیار شخصی قرار است برخی از کارهایی که من می‌خواهم انجام دهم را بعهده بگیرد. از این رو به خدمت گرفتن یک دستیار شخصی در واقع "برون‌سپاری" بخشی از کارهای من است.

دستیار شخصی من برایم تاکسی آنلاین می گیرد، بلیط هواپیما رزرو می‌کند، قرارهایم را به من یادآوری می کند و نزدیک‌ترین پمپ‌بنزین را به من نشان می‌دهد. دستیار شخصی من همچنین می‌تواند بخشی از ارتباطات میان فردی من را انجام دهد. می تواند از طرف من پیام ارسال کند و با دیگران ارتباط بگیرد. دستیارهای شخصی می توانند پیام هایی را که ما مدت ها پیش برایشان نوشته‌ایم در زمان های مناسب از طرف ما ارسال کنند، یا این که خودشان پیام های مناسب را یافته و بسته به مناسبت ارسال کنند.

🔸 اما دغدغه‌ای که امروز به یک چالش جدی تبدیل شده است این است که در برخی زمینه‌های ارتباطات بین فردی، چنین برون سپاری‌ای اساساً در تضاد با شاکله این روابط است. قوام یک رابطه صمیمی در تعهد و زمانی است که طرفین به یکدیگر اختصاص می دهند. به بیان سِلینگر (2014) فناوری هایی که برای مثال اقدام به ارسال خودکار پیام‌های احساسی به نزدیکان می‌کنند، مشکل دارند چرا که در ذات آن ها یک فریب نهفته است. «این سرویس ها در زمینه هایی کار می‌کنند که تعهد به صداقت پیش فرض گرفته می‌شود ولی این سرویس‌ها، این ارزش های اخلاقی را کنار می زنند یا موانعی می‌بینند که بایستی بر آن‌ها غلبه کرد».

در مثال دستیارهای شخصی، فرض کنید پیامک تبریک تولدی که از دوستتان به شما می‌رسد به صورت خودکار ارسال شده و رفیقتان هیچ نقشی در آن نداشته جز آنکه ۶ ماه پیش به دستیار شخصی‌اش گفته است هنگام تولد دوستانم چنین پیامی را ارسال کن! آیا هم‌چنان چنین پیام تبریکی برای شما دارای ارزش است؟

🔹 در مقاله ای که اخیرا در مجله فلسفه و فناوری به چاپ رسیده است، داناهِر (2018) می نویسد:

وقتی که از دستیاران هوش‌مصنوعی در روابط شخصی استفاده می‌کنیم، بایستی دقت کنیم که ارزش اولیه برخی از چنین تعاملاتی از درگیری آگاهانه و بی واسطه شخص نشات می گیرد. تا جایی که دستیاران هوش مصنوعی در پی جایگزینی این درگیری آگاهانه و بی واسطه هستند، بایستی از آنها اجتناب کرد. با این وجود، در بسیاری از موارد دیگر ارزش این تعاملات محدود به محتوا و اثری است که می گذارند، در این موارد استفاده از دستیاران هوش مصنوعی می تواند مفید باشد به این شرط که به صورت فریبکارانه استفاده نشوند.

🔻 نکته جالبی که سلینگر روی آن دست می گذارد این است که در برخی از زمینه ها یک سری ارزش های نهفته و ضمنی وجود دارد. در واقع این ارزش های نهفته و ضمنی است که این زمینه ها را می سازد و آن ها را از دیگر فعالیت ها متمایز می سازد. حال برون سپاری کار من به یک هوش مصنوعی در این زمینه‌ها، ناقض چیزی است که این زمینه ها را ساخته است. چیزی که روابط صمیمی بین فردی را از دیگر تعاملات انسانی متفاوت می‌کند یک "تعهد بی‌غل و غش و مستقیم و بی‌واسطه" است. اگر پای یک هوش مصنوعی به مدیریت این روابط کشیده شود، از اهمیت و ارزش این امور سوء استفاده کرده‌ایم. قوام روابط خانوادگی و عاطفی به تعهد مستقیم و آگاهانه ای است که افراد درگیر این روابط نسبت به همدیگر دارند. چیزی که پدر من را از یک همکار تازه وارد متمایز می کند، یک تعهد دو طرفه است که سالیان سال نهادینه شده است، استفاده از ابزاری که نمی تواند ارزشی برای این رابطه قائل شود در چنین رابطه‌ای خالی از مشکل نیست.

#دستیار_شخصی
#دستیار_هوشمند
#باتو

🌐 http://bato.ai/
🆔 @bato_ai
1 هفته پیش
✍️❓ چگونه دستیارهای شخصی هوشمند روی رفتار فرزندانمان اثر می‌گذارند؟

🔹 طراحی حساس به ارزش چیست؟ مطابق تعریف پژوهشکده طراحی حساس به ارزش دانشگاه واشینگتن، طراحی حساس به ارزش رویکردی به توسعه محصولات تکنیکی است که ارزش های انسانی را به طریقی منسجم و جامع در فرآیند طراحی در نظر می گیرد. این ارزش‌ها، ارزش‌های اخلاقی و عرف‌های اجتماعی و گرایشات فردی را در بر می گیرند. برای فهم بهتر بایستی توجه کنیم که طراحی حساس به ارزش تنها در رویکردی خاص به فناوری قابل دفاع است. این موضعی است که خانم باتیا فریدمن آن را موضوع تعاملی به فناوری می نامد. مطابق این نگاه:
«انسان‌ها که به عنوان افراد، سازمان‌ها یا جوامع عمل‌می کنند ابزارها و فناوری‌هایی را که طراحی‌می کنند و به کار می‌بندند شکل می‌دهند؛ در طرف مقابل، این ابزارها و فناوری‌ها نیز تجربه و جامعه انسانی را شکل می‌دهند.» (فردیمن و همکاران، 2018، ص. 68).

🔺 در این نگاه خود ابزارها و فناوری‌ها از نظر ارزشی خنثی نیستند و اینگونه نیست که صرفا نحوه استفاده ما انسان ها از این فناوری‌ها حامل ارزش باشد. در طرف مقابل، این گونه نیست که نوعی جبرانگاری در مورد طراحی و بکارگیری فناوری‌ها وجود داشته باشد که امکان تاثیر گرفتن از ارزش های انسانی وجود نداشته باشد. بلکه یک رابطه دوسویه ارزشی میان انسان به عنوان طراح/استفاده کننده از فناوری‌ها و فناوری به عنوان واسطه میان انسان و جهان وجود دارد.

🔸 ارزش‌های گوناگونی وجود دارد. برخی از ارزش‌ها گستره جهانی دارند و برخی محدود به فرهنگ های خاصی هستند. به هر حال به عنوان مثال می‌توان ارزش هایی چون رفاه انسانی، مالکیت، حریم شخصی، آزادی از تعصب، اعتماد، خودمختاری، مسئولیت پذیری، ادب و نزاکت را از جمله ارزش‌های بارزی دانست که در طراحی ابزارهای مختلف می‌توان به آن‌ها اندیشید. جالب است بدانید که از زمان ظهور این رویکرد در دهه ۹۰ میلادی، همواره ارتباط و تعامل انسان و ماشین مورد توجه اندیشمندان بوده است. امروزه دستیاران شخصی یکی از شاخص ترین حوزه های تعامل انسان و فناوری اطلاعات هستند. از این رو جالب است ببنیم طراحی حساس به ارزش چه فرصت ها و امکاناتی را می تواند در این حوزه فراهم آورد.

🔻 در این جا صرفاً می خواهیم با یک مثال، هم طراحی حساس به ارزش را روشن کنم و هم یک کاربست آن را در دستیاران شخصی توضیح دهم. جالب است بدانید که کودکان نیز کم کم به خیل استفاده کنندگان از دستیاران شخصی می پیوندند. برای مثال والدین کودکان درخودمانده (اوتیست) که ارتباط با آن ها از چالش های بزرگ والدین و اطرافیانشان است از امکانی که دستیاران شخصی برای فرزندانشان فراهم آورده‌اند بسیار ممنونند. صد البته استفاده از دستیاران شخصی در این طبقه سنی مختص کودکان در خودمانده نیست. کودکان می توانند بسیاری از درخواست ها و سوالاتشان را با دستیار شخصیشان در میان بگذارند. دغدغه‌ای که خیلی زود در میان والدین سربرآورد، تغییر رفتار کودکانی بود که استفاده زیادی از دستیارهای شخصی داشته‌اند. این کودکان آموخته بودند که دستور دهند و اطاعت شوند. شاید برای سیری و الکسا و کورتانا مهم نباشد که کاربر چقدر مودبانه درخواستش را مطرح می کند ولی یک کودک یاد می گیرد که می تواند هر طور بخواهد دستور دهد. خیلی زود والدین احساس کردند که تعامل روزمره کودکانشان با اطرافیانشان دستخوش تغییر شده است. گوگل و آمازون به این دغدغه والدین خیلی زود پاسخ گفتند. در نسخه های اصلاح شده برای کودکان، دستیار شخصی از کودک می خواهد که پس از درخواست، «کلمه جادویی» (یعنی لطفاً) را نیز به زبان آورد. پس از درخواست نیز از مودب بودن کودک تشکر می کند.

🔹 این اصلاحیه از چند جنبه قابل تحلیل است. اول این که بایستی دقت شود که یک ارزش در طراحی فنی این محصول وارد شده است. بدون دریافت کلمه جادویی، دستیار صوتی پاسخی به درخواست کودک نمی دهد. این یک مثال بارز از نهادینه کردن یک ارزش (ادب و نزاکت و تربیت صحیح فرزند) در طراحی و تولید یک محصول فنی است. این نشان می‌دهد که فناوری می تواند روی تجربه و رفتار انسان اثر بگذارد و همچنین از آن اثر بگیرد؛ یعنی دقیقا همان چیزی که موضع تعاملی به فناوری به آن قائل است. مسئله بعدی منشأ و خاستگاه ارزش هاست. در این جا این کاربران به عنوان مهم ترین گروه از ذی نفعان هستند که از تأثیر ارزشی یک محصول، روی یک قشر خاص از مخاطبان آگاه شده اند و مطالبه گری می کنند. شاید اگر دغدغه والدین نبود هیچ گاه به ذهن طراحان چنین مسئله ای خطور نمی کرد. از این رو کاربران و ذینفعان یک محصول مهم ترین گروهی هستند که بایستی بازخورد آن ها از جایگاه ارزشی یک محصول به همراه پیشنهادهایشان اخذ شود.

#دستیار_شخصی
#دستیار_هوشمند
#باتو

🌐 http://bato.ai/
🆔 @bato_ai
1 هفته پیش
🎙 صدای صدهزارتومنی!
بگویید . بشنوید . جایزه بگیرید

🎁 باخواندن از روی متن‌های کوتاه یا شنیدن صوت‌های کوتاه در قرعه‌کشی هفتگی ما شرکت کرده و 💯هزار تومان جایزه بگیرید.
اطلاعات بیشتر:
🆔 @bato_ai
لینک بات مسابقه:
🆔 @bato_voice
.
11 ماه پیش
✅ دو برنده جایزه ۱۰۰ هزارتومانی هفته سوم و چهارم مسابقه صدای «باتو»

❓امتیاز شما برای هفته بعد کافیست؟
🆔 @bato_ai
🆔 @bato_voice
11 ماه پیش
✅ ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:
🆔 @bato_ai
🌐 http://bato.ai
11 ماه پیش
⭕️ آخرین وضعیت رقابت ۹ نفر اول

1️⃣ (امتیاز: 2201) آقای محمد مهدی سلیمانی
2️⃣ (امتیاز: 1939) خانم زهره فلاح نژاد
3️⃣ (امتیاز: 1842) خانم منصوره منصوری
4️⃣ (امتیاز: 1212) خانم مریم فلاح نژاد
5️⃣ (امتیاز: 703) آقای محمد قاسم کریمی
6️⃣ (امتیاز: 632) ناشناس (عدم معرفی)
7️⃣ (امتیاز: 632) ناشناس (عدم معرفی)
8️⃣ (امتیاز: 525) خانم زهرا جلالی
9️⃣ (امتیاز: 458) آقای محمدرسول مریدزاده

🎉 صداتو هدیه کن! جایزه بگیر! 🎊
✅ هرهفته یک جایزه 💯هزار تومانی

🔺 فقط کافیه شانس‌تو امتحان کنی!

🆔 @bato_ai
🆔 @bato_voice
.
11 ماه پیش
✅ لیست برترین مشارکت‌کننده‌های مسابقه صدای باتو

1️⃣ (امتیاز: ۱۹۳۵) ناشناس
2️⃣ (امتیاز: ۱۸۴۲) خانم منصوره منصوری
3️⃣ (امتیاز: ۱۵۹۱) آقای محمد مهدی سلیمانی
5️⃣ (امتیاز: ۱۲۱۲) آقای محمد قاسم کریمی
7️⃣ (امتیاز: ۵۲۵) خانم زهرا جلالی
8️⃣ (امتیاز: ۵۰۰) خانم زهره فلاح نژاد
9️⃣ (امتیاز: ۳۹۷) آقای علی جمالی

❓امتیاز شما چقدر است؟
🆔 @bato_ai
🆔 @bato_voice
.
11 ماه پیش
⚠️ از آنجایی که این روزها، ایام امتحانات همکاران ما بود، اعطای جایزه هفتگی «مسابقه صدای باتو» به تاخیر افتاد! لذا هفته بعد دو جایزه ۱۰۰ هزار تومانی و ۲ هفته آینده نیز دو جایزه ۱۰۰ هزارتومانی خواهیم داشت!
از بابت این تاخیر عذرخواهی می‌کنیم!
11 ماه پیش
✅ برنده جایزه ۱۰۰ هزارتومانی هفته دوم مسابقه صدای «باتو»

🌐 http://bato.ai
🆔 @bato_ai
🆔 @bato_voice
12 ماه پیش
✅ نفرات برتر هفته دوم «مسابقه صدای باتو»

🌐 http://bato.ai
🆔 @bato_ai
12 ماه پیش
12 ماه پیش
✅ دستیار شخصی باتو ۵ هزارتایی شد!

🌐 http://bato.ai
🆔 @bato_ai
12 ماه پیش
✅ اضافه شدن بخش "امتیاز من" به بات مسابقه صدای باتو

• آدرس بات در سروش: @bato_voice
• قرعه کشی و اعطای جایزه هفتگی ۱۰۰ هزار تومانی براساس این امتیاز صورت میگیرد.

🌐 http://bato.ai
🆔 @bato_ai
1 سال پیش
🎉🎊 هر هفته یک کارت هدیه ۱۰۰ هزار تومانی 🎉🎊

🔺 صرفا کافی‌است از روی متن‌های کوتاه بخوانید یا صوت‌های کوتاهی را گوش کنید!
🔸 با مشارکت بیشتر در اهدای صدای خود و یا اعتبارسنجی صداهای دیگران امتیاز بیشتری کسب کنید تا شانس خود را افزایش دهید.
🔺 اسامی برندگان و اطلاعات بیشتر در همین کانال، اطلاع‌رسانی خواهد شد.
🔹شروع اعطای جوایز هفتگی از ۵ خرداد ۹۸
🥇 آدرس بات در پیامرسان سروش: @bato_voice

🌐 http://bato.ai
🆔 @bato_ai
1 سال پیش
🎉🎊 بات مسابقه صدای «باتو»

🔺 با خواندن از روی متن‌های کوتاه یا شنیدن صوت‌های کوتاه در قرعه‌کشی شرکت کنید و جایزه بگیرید.

🔸 با مشارکت بیشتر در اهدای صدای خود و یا اعتبارسنجی صداهای دیگران امتیاز بیشتری کسب کنید تا شانس خود را افزایش دهید.

🔹 برای شرکت در مسابقه، وارد بات «صدای باتو» شوید و یکی از دو کار زیر را انجام دهید:
۱. اگر روی «بگویید» بزنید، متن‌هایی به شما داده می‌شود که کافی است از روی آنها بخوانید و برای ما بفرستید.
۲. اگر روی «بشنوید» بزنید، کافی است تطابق متن با صوت ارسال شده برایتان را تایید را رد کنید.

🔺 اسامی برندگان و اطلاعات بیشتر در همین کانال، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

🥇 آدرس بات در پیامرسان سروش: @bato_voice

🌐 http://bato.ai
🆔 @bato_ai
1 سال پیش
Bato_1.6.0_980224.apk
✅ تغییرات #نسخه ۱.۶.۰ دستیار شخصی هوشمند «باتو»

• افزودن سرویس باز کردن اپلیکیشن‌ها
• بهبود سرویس پیامک
• بهبود سرویس تماس
• بهبود سرویس مسیریابی و تاکسی
• بهبود سرویس اوقات شرعی
• بهبود تجربه کاربری
• رفع باگ‌های گزارش شده

📥 لینک کافه‌بازار:
https://cafebazaar.ir/app/com.persianvpa.vpa.vpa_chat_ui/?l=fa

🌐 http://bato.ai
🆔 @bato_ai
1 سال پیش
🎉🎊 بات مسابقه صدای «باتو»

🔺 با خواندن از روی متن‌های کوتاه یا شنیدن صوت‌های کوتاه در قرعه‌کشی شرکت کنید و جایزه بگیرید.

🔸 با مشارکت بیشتر در اهدای صدای خود و یا اعتبارسنجی صداهای دیگران امتیاز بیشتری کسب کنید تا شانس خود را افزایش دهید.

🔹 برای شرکت در مسابقه، وارد بات «صدای باتو» شوید و یکی از دو کار زیر را انجام دهید:
۱. اگر روی «بگویید» بزنید، متن‌هایی به شما داده می‌شود که کافی است از روی آنها بخوانید و برای ما بفرستید.
۲. اگر روی «بشنوید» بزنید، کافی است تطابق متن با صوت ارسال شده برایتان را تایید را رد کنید.

🔺 اسامی برندگان و اطلاعات بیشتر در همین کانال، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

🥇 آدرس بات در پیامرسان سروش: @bato_voice


🌐 http://bato.ai
🆔 @bato_ai
1 سال پیش
دریافت سروش پلاس