ستاد نماز جمعه تاکستان

اخبار و اطلاعات نماز تاکستان


1 هفته پیش
آئین وحدت بخش عبادی - سیاسی نماز جمعه این هفته( ۲۵تیرماه) تاکستان به امامت حضرت آیت الله اسلامی امام جمعه محترم برگزارشد.
حاج آقای اسلامی با حمد الهی و توصیه به تقوای الهی در خطبه اول در تبیین تخاصم حق وباطل، از زندگی حضرات معصومین ( علیهم السلام) وحضرت سیدالشهداء( علیه السلام) ابراز داشتند : انسان باید در قبال حفظ دین زحمت کشیده وجهاد نماید وبهایی بپردازد.
خطیب جمعه تاکستان ضمن گرامی داشت مناسبت های هفته، به مناسب سالروز تأسیس شورای نگهبان ، افزودند: اگر شورای نگهبان نبود انقلاب اسلامی ما دچارسرنوشت مشروطه می شد.
ایشان با تسلیت شهادت حضرت امام محمد باقر ( علیه السلام) از فشار های بنی امیه در عصر این امام همام و از اقدام های عمر بن عبدالعزیز نظیربرگرداندن فدک ، برداشتن سب حضرت علی ( علیه السلام) و آزاد کردن نقل حدیث پیامبر (صلی الله علیه وآله وسلم) وترویج دین مبین اسلام وحدیث توسط حضرت امام باقر( علیه السلام) مطالبی رابیان فرمودند.
آیت الله اسلامی در بخشی از خطبه ها، به حرکت حضرت سیدالشهداء ( علیه السلام) از مکه به طرف کوفه اشاره کرده و در همین رابطه روز نیایش را بسیار مهم ارزیابی کردند و همگان را به حضور در برنامه های معنوی به ویژه برنامه دعای عرفه شهرستان تاکستان سفارش نمودند.
ذکر مصیبت به مناسبت شهادت حضرت مسلم بن عقیل پایان بخش بیانات ایشان در خطبه دوم بود.
#شهادت_امام_باقر_علیه_السلام
#شهادت_حضرت_مسلم_علیه_السلام
#روز_عرفه
#تاکستان
#نماز_جمعه_تاکستان
#آیت_الله_اسلامی
1 هفته پیش
1 هفته پیش
1 هفته پیش
آئین وحدت بخش عبادی - سیاسی نماز جمعه این هفته( ۱۸ تیرماه) تاکستان به امامت حضرت آیت الله اسلامی امام جمعه محبوب این شهرستان برگزارشد.
آیت الله اسلامی با حمد الهی و توصیه به تقوای الهی در خطبه اول در تبیین تقابل حق وباطل ، انجام برنامه های دین مبین اسلام وانجام واجبات و مستحباتی چون دعای عرفه، زیارات اهل بیت( علیهم السلام)، دعای ندبه و....را تقویت ایمان وجلوگیری از منکرات وفساد دانستند.
ایشان احساس مسئولیت در جامعه به خصوص از طرف مسئولین را از مصداق های تقوی برشمردند. خطیب جمعه تاکستان ضمن گرامی داشت مناسبت های هفته، درسالگردشکست کودتای «نوژه» نحوه شکل‌گیری و شکست آن توضیحاتی داده وافزودند: ایمان بود که باعث شکست کودتای نوژه شد. ایشان با تسلیت شهادت حضرت امام محمدتقی جوادالائمه (علیه السلام) فرمودند: این امام همام جوانترین امام شیعیان در سن ۹ سالگی به امامت رسید وحضرت را در سن ۲۵ سالگی در سال ۲۲۰ ه.ق به شهادت رساندند‌. همچنین در مورد مناظرات آن حضرت در جلساتی که مأمون برگزار کرده بود مطالبی را بیان فرمودند.
آیت الله اسلامی در بخشی از خطبه ها ، با بزرگداشت سالروز ازدواج حضرت امیرالمومنین علی ( علیه السلام) باحضرت فاطمه زهرا( سلام الله علیها) درسال ۲ ه.ق افزودند: این ازدواج وزندگی سراسر نور، از همه جهات از جمله سادگی ، سن ازدواج وتربیت خانوادگی و حجاب وعفاف برای جوانان جامعه وخانواده های ایران اسلامی بایدالگو قرار گیرد.
2 هفته پیش
2 هفته پیش
1 ماه پیش
1 ماه پیش
1 ماه پیش
آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته تاکستان (۴تیر۱۴٠٠)به امامت حضرت آیت الله اسلامی برگزارشد.
آیت الله اسلامی در خطبه اول با توصیه به تقوای الهی، بااشاره به جنگ بین حق وباطل وظیفه مسلمانان و مؤمنین را در مقابل هجمه های باطل، مقاومت دانستند.
ایشان ضمن گرامی داشت مناسبت های هفته، در مناسبت میلاد حضرت امام رضا (علیه السلام) و زندگانی و انتقال آن حضرت از مدینه تا خراسان و فعالیت مأمون علیه آن حضرت همانند مناظرات باهدف ضربه زدن به آن حضرت و شیعیان مطالبی را بیان فرمودند.
ایشان با گرامی داشت هفته قوه قضاییه و قدردانی از قضات و مسئولین قضایی کشور واستان وشهرستان، از تلاش ها، اقتدار ، مدیریت و ولایت پذیری شهید بهشتی مواردی را متذکر شده و همچنین توصیه هایی به قضات محترم تقدیم نمودند.
خطیب جمعه تاکستان از حضور مردم در سر صندوق های رأی علیرغم وجود بیماری کرونا و فشارهای اقتصادی و توطئه های دشمنان تشکر وقدردانی کردند.
ایشان با تأیید اخلاق پسندیده و فسادستیز آیت الله رئیسی، این مردم شریف را شایسته خدمت دانستند.
ایشان بر سهم خواهی های عده ای که دور از انتظار است واکنش نشان داده و همگان را برهمکاری با دولت منتخب سفارش کردند.
ایشان همچنین خدمت صادقانه منتخبین شورا های اسلامی را خواستار شدند.
سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته جناب آقای سلطانی رییس محترم دادگستری تاکستان بود که مطالبی را پیرامون هفته قوه قضاییه مطرح فرمودند.
نمازگزاران شریف این هفته نمازجمعه تاکستان در بین خطبه ها شاهدجشن میلاد حضرت علی بن موسی الرضا ( علیه السلام) و حماسه ماندگار ۲۸خردادبودند که با مولودی خوانی مداح اهل بیت آقای اطهری نسب برگزار شد.
#نماز_جمعه_تاکستان
#هفته_قوه_قضاییه
#جشن_میلاد_امام_رضا_علیه_السلام
#آیت_الله_اسلامی
#تاکستان
#حماسه_حضور
1 ماه پیش
1 ماه پیش
عصبانیت صهیونیست‌ها از پیروزی آیت‌الله رئیسی

🔹سخنگوی وزارت‎خارجه رژیم صهیونیستی: رئیسی فردی است که متعهد شده که به سرعت برنامه نظامی هسته‌ای ایران را به پیش ببرد و انتخاب وی مقاصد مخرب واقعی ایران را شفاف کرده و باید نگرانی عمیق فوری جامعه بین‌المللی را برانگیزد.

🔹برنامه هسته‌ای ایران باید فورا متوقف شود و برنامه موشک‌های بالستیک ایران نیز باید برچیده شود.
1 ماه پیش
💌 تشکر رئیس جمهور منتخب از مردم
✅ دولت پرکار، انقلابی و ضدفساد تشکیل می‌دهم

◻️ امروز روز مهربانی و بردباری و روز اتحاد، رفاقت و همدلی است.
منتخب این انتخابات بر اساس قاعده مردم سالاری دینی، منتخب همه ملت و خادم همه جمهور است.
چه آنانی که بنده را برگزیدند و چه عزیزانی که به نامزدهای محترم دیگر رای دادند و چه آنانی که به هردلیلی در پای صندوق های رای حاضرنشدند.

◻️ آنچنان که در این انتخابات مستقل وارد شدم، به پشتوانه آراء بالا و اعتماد کم‌نظیر شما، ان‌شاءالله دولتی پرکار، انقلابی و ضدفساد را تشکیل می‌دهم.
تمام ظرفیتهای دولت را برای ایجاد نهضت بزرگ خدمت به ایرانیان عزیز به کار خواهیم بست.

◻️ لازم می‌دانم از همه نامزدهای محترم، قدردانی نمایم و ان شاء الله از دیدگاه‌های ارزشمندشان برای تدبیر امور استفاده خواهم کرد.

متن کامل بیانیه رئیس جمهور منتخب:👇
https://hawzahnews.com/xbcMW

@HawzahNews | خبرگزاری‌حوزه
1 ماه پیش
🔻 اعلام نهایی نتایج انتخابات ریاست جمهوری
✅ رئیسی با ۱۷ میلیون و ۹۲۶ هزار و ۳۴۵ رأی رئیس‌جمهور شد

❇️ میزان مشارکت ۴۸.۸ درصد بود.

🔻نتایج قطعی
مشارکت: ۲۸.۹۳۳.۰۰۴ رای (۴۸.۸ درصد)
رئیسی: ۱۷.۹۲۶.۳۴۶ رای
رضایی: ۳.۴۱۲.۷۱۲ رای
همتی: ۲.۴۲۷.۲۰۱ رای
قاضی‌زاده: ۹۹۲.۷۱۸ رای

@HawzahNews | خبرگزاری‌حوزه
1 ماه پیش
1 ماه پیش
نمازجمعه ۲۱خرداد۱۴۰۰در تاکستان بارعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزارشد.
آیت الله  اسلامی در خطبه های نمازجمعه با سفارش به تقوا حفظ دین را از واجبات دانسته ودر این رابطه افزودند: دین اسلام هویت و شناسنامه ما می باشد و برای حفظ هویت خود باید تلاش کنیم. اروپایی ها در دوره رنسانس با دین جنگیدند و دین را مخالف علم دانستند و دین را درون خانه ها و کلیساها بردند و دانشمندانی چون گالیله را محاکمه کردند، چرا که حرفی زده اند با دین یهود ونصرانیت مخالف بود و این دین منهای اداره جامعه نمی تواند انسان را به سعادت برساند. اما دین مبین اسلام با علم و دانش و عقل، هماهنگ و برای سلامت و سعادت دنیا و آخرت انسان است و امروزه مسیحیت ویهود به ویژه صهیونیست ها با دین اسلام سر جنگ دارند و وظیفه ما دفاع از دین اسلام است.
آیت الله اسلامی در خطبه دوم با توصیه به تقوای الهی با توجه به آیات و روایات رعایت حلال وحرام و لقمه حلال را در موفقیت وسعادت انسان بسیار مهم دانستند.
حاج آقا اسلامی باتبریک دهه کرامت ولادت حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) و امام رضا(علیه السلام)را گرامی داشتند.
خطیب جمعه تاکستان انتخابات را امنیت و اقتدار کشور ارزیابی کرده و فرمودند:  باانتخاب فرد شایسته می توان مدیر خوب و جدیدی برای کشور انتخاب کرد تا مشکلات اقتصادی ومدیریتی که گرفتارش هستیم برطرف گردد، بنابراین قهر و کنار نشستن مشکلی را حل نمی کند و حضور به موقع پای صندوق های رأی است که یک تکلیف دینی است و سرنوشت کشور را نیز رقم می زند.
ایشان همچنین انتخابات شوراهای اسلامی را متذکر شده و انتخاب افراد شایسته وسالم را مورد تأکید قراردادند.
1 ماه پیش
1 ماه پیش
نمازجمعه این هفته شهرستان تاکستان همزمان با ۱۴ خرداد سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی ( ره) با رعایت پروتکل های بهداشتی به امامت حضرت آیت الله اسلامی اقامه گردید
آیت الله  اسلامی با سفارش به تقوای الهی مناسبت های هفته را متذکر شدند
ایشان با گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل ، روز ۱۴ خرداد سالگرد ارتحال حضرت امام ( ره) را تسلیت گفته ودر این رابطه افزودند: این اندیشه امام راحل است که پرچم دین اسلام و انقلاب اسلامی در جهان به اهتزاز درآمده است‌. جنگ دین وبی دینی همیشه تاریخ بوده است واکنون که انقلاب اسلامی وا قدرت اسلام کانون توجه همه جهان است وبه خطر افتادن استکبار وصهیونیست می باشد ، برنامه حمله به دین اسلام و انقلاب اسلامی را تدارک می بینند. وامروز همانند زمان صدر اسلام که پیامبر( ص) که در جنگ احزاب فرمودند: تمام دین مقابل کفر قرار گرفته است وانقلاب اسلامی مقابل تمامی دشمنان دین و انقلاب اسلامی ایستاده است.
آیت الله اسلامی با گرامی داشت قیام ۱۵ خرداد وتشریح این روز،  قدرت امروز جمهوری اسلامی در منطقه و خودباوری را مرهون نورانیت وقیام حضرت امام ( ره) دانستند.
حاج آقا اسلامی با تسلیت شهادت حضرت امام جعفرصادق (ع) ضمن بیان روایات تاریخی مبنی بر منع حدیث تا زمان حضرت امام باقر وامام صادق (ع) تلاش های امام صادق ( ع) را در زمینه ترویج دین مبین اسلام با سیاست های اسلام ناب محمدی را تشریح کردند.
خطیب جمعه تاکستان انتخابات را در سرنوشت کشوربسیار مهم ارزیابی کرده و فرمودند:  با انتخابات  است که می توان مدیریت خوب و جدیدی را برای کشور انتخاب کرد تا مشکلات فعلی مرتفع شودو با توجه به فرمایشات رهبری حضور حداکثری  و انتخاب اصلح را مورد تاکید قراردادند.
1 ماه پیش
چهارده خرداد۱۴۰۰
( نمازجمعه یادگارامام خمینی قدس سره وشهیدان است)
نمازعبادی سیاسی جمعه این هفته بعدازاتمام مراسم سالگردرحلت امام خمینی بنیانگذارنظام مقدس جمهوری اسلامی ایران درمصلای نمازجمعه تاکستان به امامت حضرت آیت الله اسلامی اقامه می گردد.
(ستاداقامه نمازجمعه تاکستان)
شادی روح ملکوتی امام راحل وشهیدان صلوات
1 ماه پیش
نمازجمعه این هفته(۷خرداد۱۴۰۰) شهرستان تاکستان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به امامت حضرت آیت الله اسلامی اقامه گردید.
آیت الله اسلامی با سفارش به تقوای الهی مناسبت های هفته را متذکر شدند.
ایشان با گرامی داشت یاد وخاطره حضرت حجه الاسلام والملمسلمین ابوترابی ، سالگرد رحلت ایشان را تسلیت گفتند.
خطیب جمعه تاکستان در بخشی از خطبه ها به مسائل منطقه ای اشاره کرده و ضمن بیان  تاریخ غصب فلسطین از سوی اسرائیل غاصب  وتاریخ جنگهای اعراب و اسرائیل ،  فریبکاری با واژه حقوق بشر ، اجازه ندادن به  تحقیق در مورد موضوع جعلی کوره های یهودی سازی را  یاد آوری نموده و افزودند:    همانطور که حضرت امام (قدس سره) فرمودند حقوق بشر یک چیز ساختگی از سوی آن هاست و دروغ می گویند.
آیت الله اسلامی ضمن تشریح ۴ جنگی که بین اسرائیل و عرب ها وفلسطینیان در گرفته فرمودند:
اسرائیلی ها در این جنگ هاقسمت های بیشتری از فلسطین را غصب کردند؛ اما بعد از انقلاب اسلامی حضرت امام  با حمایت از قدس وفلسطین وحزب الله و همچنین  مقام معظم رهبری (مدظله العالی) علاوه برحمایت های قبلی، راه اندازی سپاه قدس ونیروهایی چون سردار حاج قاسم سلیمانی  این تربیت یافته مکتب امام حسین (علیه السلام) و امام ورهبری، دست اسراییل را کوتاه کردند وعقب نشینی ها  وشکست های اخیر اسرائیل از قدرت جمهوری اسلامی و مدیریت رهبری نظام است.
حاج آقای اسلامی انتخابات را  قدرت و اقتدار کشور وشکستن هیمنه استکبار  و روی کار آوردن نیروی کار جدید بر شمردند و برحضور حداکثری در انتخابات تأکید کردند.
آیت الله اسلامی ضمن تشکر  از شورای محترم نگهبان به این شورا خداقوت گفته و با تشریح فتنه ها ی سالهای ۷۸ - ۸۸  - ۹۶ - ۹۸ این فتنه ها را  از توطئه های خائنانه دشمنان اسلام وانقلاب قلمداد کرده  و افزودند: برای انتخابات اخیر نیز فتنه هایی تدارک دیده بودند که با هوشیاری شورای محترم نگهبان نقشه اشان نقش برآب شد.
ایشان بعضی از حرکات، اظهار نظرها  وکنایه های  بعضی از کاندیداها را  فتنه انگیز دانسته و همگان را به حفظ وحدت و رعایت اخلاق اسلامی فراخواندند.
امام جمعه تاکستان در بخش آخر خطبه دوم،سخنرانی داهیانه رهبری معظم در روزهای اخیر را مهم، زیبا و راهگشا دانستند و افزودند: این چه منطقی است که چون صلاحیت فردی تأیید نشده مردم را از حضور در انتخابات منع می کنند. و براین نکته تأکید فرمودند که : حضور حداکثری  و انتخاب اصلح دو خواسته رهبری از ملت شریف ایران اسلامی است که ان شاءالله به دست ملت عزیز محقق خواهد شد.
#امام_جمعه_تاکستان
#آیت_الله_اسلامی
#مشارکت_حداکثری
2 ماه پیش
دریافت سروش پلاس