هلال احمرآذربایجان شرقی

اخباروعملکردجمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی


9 ماه پیش
1 سال پیش
تعیین راهبرد هلال احمر در شرایط خطیر کشور توسط نماینده مقام معظم رهبری در این جمعیت
همدلی و همکاری برای اصلاح امور و جبران مافات

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در روزهای پایانی سال نود و هشت و با توجه به مسایل جاری و مبتلا به کشور و جمعیت هلال احمر بیانیه ای منتشر کردند.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با صدور پیامی ضمن استقبال از انتصاب سرپرست جدید این جمعیت اظهار امیدواری کرد با بهره‌گیری از ظرفیت‌های هلال احمر و اصلاح امور، جبران مافات شود.

او با تقدیر از تلاش‌های اعضا و همکاران جمعیت هلال احمر تصریح کرد:

در روزهای پایانی سال که شیوع ویروس کرونا در همه کشور، شرایط ویژه، دشوار و ناآزموده ای را برای همگان پدید آورده است، همکاران، داوطلبان و نجاتگران هلال احمر نیز در کنار دستگاه های مختلف اجرایی و نیروهای انتظامی و نظامی، در میدان مبارزه ملی حاضر بوده‌اند و در همه استان ها مجاهدانه به مردم خدمت کردند.
https://www.instagram.com/p/B9zkb7BAmib/?igshid=1ht722dcz5vhe
1 سال پیش
سرپرست هلال احمر آذربایجان شرقی :
شعب و دفاتر نمایندگی و پایگاههای جمع آوری داوطلبان جمعیت هلال احمر در سرتاسر استان آماده دریافت کمکهای نقدی و غیرنقدی هم استانی ها به سیل زدگان سیستان و بلوچستان هستند .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمراستان آذربایجان شرقی ، دکتر سیدهادی موسوی با اعلام این خبر گفت : به دنبال وقوع سیل و آب‌گرفتگی در برخی نقاط جنوب و جنوب شرقی کشور و به خصوص استان سیستان و بلوچستان و آسیب دیدن منازل مسکونی بسیاری از هموطنان و بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری برای یاری‌رساندن دستگاه‌های دولتی و مجموعه‌های مردمی به سیل‌زدگان و جلوگیری از خسارت‌های بیشتر، جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور آماده دریافت کمکهای هم استانیها می باشد .
وی ادامه داد: هموطنان در صورت تمایل به کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان و برخی از نقاط جنوب و جنوب شرقی کشور می‌توانند به روش های زیر اقدام کنند:

١- واریز وجوه نقدی به حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد تمامی بانک‌های کشور
٢- واریز به شماره کارت‌های ۶١٠۴٣٣٧٩٩٩٩٩٩٩٩۶ نزد بانک ملت و ۵٨٩۴۶٣١٨۵٠٢۵٩٧٣٠ نزد بانک رفاه کارگران
٣- کد دستوری #١١٢*
۴- اقلام غیرنقدی شامل: انواع پتو، موکت، زیرانداز نو، مواد غذایی و بهداشتی
سرپرست جمعیت هلال احمر استان تاکید کرد : کلیه شعب و دفاتر نمایندگی هلال احمر در سطح استان و همچنین پایگاههای جمع آوری هلال احمر آماده دریافت کمکهای مردمی هستند و در شهر تبریز هم شعبه تبریز واقع در شهرک امام خمینی (ره) ،خانه سازی، جنب معاینه فنی خودرو و معاونت داوطلبان واقع در خیابان حافظ روبروی اعزام نیروی سابق سپاه آماده دریافت کمکهای مردم عزیز شهر تبریز هستند .
دکتر موسوی از هم استانی ها خواست ، جهت حفظ کرامت انسانی از دادن اقلام مستعمل ومواد غذایی وبهداشتی با تاریخ مصرف کمتر از 6 ماه اکیدا خودداری فرمایند .
1 سال پیش
1 سال پیش
1 سال پیش
1 سال پیش
1 سال پیش
1 سال پیش
1 سال پیش
1 سال پیش
برپایی ایستگاه سلامت در محوطه مصلای اعظم امام خمینی (ره)تبریز محل برگزاری تجمع عظیم ۹ دی روز ملی بصیرت و میثاق امت با ولایت ۹ دی ۹۸
1 سال پیش
1 سال پیش
1 سال پیش
1 سال پیش
سرپرست هلال احمر آذربایجان شرقی:
رسالت مهم جمعیت هلال احمر ارتقا سطح آموزش های همگانی و تخصصی است .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ دکتر هادی موسوی در دیدار با معاون و کارکنان آموزش و پژوهش با اشاره به رسالت مهم جمعیت هلال احمر در امر آموزشهای همگانی و تخصصی گفت :جمعیت هلال احمر به لحاظ وظایف ذاتی و بر اساس اسناد بالادستی و اساسنامه خود وظیفه مهمی در امر ارائه آموزشهای همگانی به مردم داشته و بایستی بر اساس آخرین دست آوردهای علمی در حوزه آموزش نسبت به ارائه آموزش های همگانی اقدام نماید .

وی موفقیت هر سازمان و مجموعه ای را در گرو داشتن نیروهای متخصص و کار آمد توصیف کرد و گفت : جمعیت هلال احمراز جمله دستگاههایی است که دائم با حوادث سر وکار دارد بنابراین بایستی نیروهای آن پابه پای پیشرفت تکنولوژی و آخرین یافته های علمی در حوزه آموزش های امدادی، اندوخته ها و دانش خود را بروز رسانی کنند .

سرپرست هلال احمر آذربایجان شرقی ادامه داد :الان تعریف سواد در مجامع جهانی تغییر یافته و تنها به خواندن و نوشتن اطلاق نمی شود بلکه مهارتهای آموزشی هم در سواد دخیل هستند.
دکتر موسوی رمز موفقیت هر سازمانی را در داشتن سیستم مدون برنامه محور دانست و افزود:در انتقال مفاهیم امدادی و آموزشی علاوه بر نگاه به کیفیت همراه با کمیت ، بایستی آموزشها، کاربردی ، سلیس و روان و به زبان مردم کوچه بازار بوده و از خرده فرهنگها و کهن الگو ها بهره گرفته و محتواهای آموزشی توام با بومی گرایی باشند

وی در پایان بهره گیری از مشورت و اندیشه صاحبان علم و اندیشه و افراد مجرب را در حوزه آموزش جز وظایف مدیریت هلال احمر دانست و تصریح کرد : علیرغم نارسایی های موجود برای تحقق امر آموزش های همگانی در سطح استان ، بهره گیری از مساعدت فکری و همراهی داوطلبان اندیشه ورز و استفاده از بدنه کارشناسی افراد خوش فکر را مد نظر خواهیم داشت .
1 سال پیش
1 سال پیش
1 سال پیش
1 سال پیش
1 سال پیش
1 سال پیش
دریافت سروش پلاس