رادیو گفت و گو

رادیو گفت و گو صدای اندیشه ها


♦️نفوذ به کشور توسط عوامل بومی صورت می‌گیرد
https://b2n.ir/720897
🔻دکتر فیروز اصلانی - دانشیار حقوق عمومی دانشگاه تهران

🔹دشمنان بارها به دنبال این بودند که با نفوذ، نظام اسلامی را دچار استحاله و در نهایت نابودی قرار دهند.

🔹نفوذ در حوزه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی آثار مختلفی را بر جامعه و نظام سیاسی می‌گذارد. بنابراین دشمنان برای تحقق اهداف خود، از انواع نفوذ استفاده می‌کنند و هرکدام از آن‌ها اثر مختلفی دارند که در نهایت منجر به تضعیف و استحاله می‌شود.

🔹هدف نفوذ ناکارآمدکردن نظام است جمهوری اسلامی ایران از صدر انقلاب تاکنون با مصادیق زیادی از نفوذ روبرو بوده است و یکی از مهم‌‌ترین نفوذها، نفوذ در ساختار سیاسی، فرهنگی و اقتصادی کشورهاست که توسط عناصر و عوامل بومی انجام می‌شود. این افراد در ایران متولد شده ‌اند، اما تفکر غربی و ماهیت دشمن را در خود دارند اما با نقاب بومی و ایرانی حرکت می‌کنند.

🔹حرکت چراغ خاموش ویژگی جریان نفوذ است که البته رهبران جریانات سیاسی بومی باید این افراد را شناسایی کنند.

🎙 ادامه متن برنامه #بدون_خط_خوردگی را در لینک زیر بخوانید:
https://b2n.ir/616346

👈 ما را روی موج FM ردیف 103.5 مگاهرتز بشنوید.

@radiogoftogoo
8 ماه پیش
🌱هر روز خود را با بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِيمِ آغاز کنید🌱

⏳امروز یکشنبه

23 شهریور 1399
24 محرم 1442
13 سپتامبر 2020

(اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ، وَعَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ، وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ، وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ) 

#سلام_برحسین🏴
#من_هم_ماسک_میزنم
#رادیو_گفت_وگو_صدای_اندیشه_ها

👈 ما را روی موج FM ردیف 103.5 مگاهرتز بشنوید. و نظرات خود را باما درمیان بگذارید
📱300001035
📞27861035

@radiogoftogoo
8 ماه پیش
♦️یک تهیه‌کننده‌ بی‌تجربه به کلِ سینما آسیب می‌زند / برای محمدرضا فروتن شایعه سازی کردند
https://b2n.ir/422963
🔻خسرو امیرصادقی - تهیه‌کننده و بازیگر سینما

🔹امیدوارم طرح یکپارچه شدن تهیه‌کنندگان به مراحل خوبی برسد.برخی از افراد اعتقاد دارند که طرح یکپارچگی تهیه‌کنندگان از سمت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه شده است، در حالی که چنین موضوعی صحت ندارد و هر چهار تشکل تهیه‌کنندگان در این موضوع به جمع‌بندی رسیده‌اند.

🔹ما در صنف تهیه‌کنندگان به دنبال نگاه‌های نو هستیم،صنف تهیه‌کنندگان ارث پدری هیچ کس نیست و لازم است تا جوانان با تفکرات و اندیشه‌های نو به این عرصه ورود پیدا کنند.

🔹منظور من از جوانان این نیست که هر شخص با سن ۲۰ یا ۳۰ ساله به هیئت رئیسه ورود پیدا کند.تهیه‌کننده شدن کار ساده‌ای نیست و در تمام دنیا تهیه‌کننده در تولیدات سینمایی و تلویزیونی در راس هرم قرار می‌گیرد.

🔹من سرمایه‌گذار فیلم «قرمز» بودم و از آن سال‌ها محمدرضا فروتن را می‌شناسم و می‌دانم که چنین شایعه‌ای در مورد او صحت ندارد.

🔹بدون شک محمدرضا فروتن یک فیلم بازی کرده است و افرادی برای داغ کردن فضای مجازی و رسانه‌ها این دست از شایعات را درست کرده و منعکس کرده‌اند.

🎙 ادامه متن بخش برنامه #سینما_معیار را در لینک زیر بخوانید:
https://b2n.ir/229718

👈 ما را روی موج FM ردیف 103.5 مگاهرتز بشنوید.

@radiogoftogoo
8 ماه پیش
♦️از تغذیه تا شستشو؛ الفبای پاکیزگی در پساکرونا
https://b2n.ir/623962
🔻امیر صدری - پزشک و روزنامه نگار

🔹از زمانی که جمعیت کشور ۴۰ میلیون نفر بود تا امروز که جمعیتی ۸۰ میلیون نفری داریم، رسانه‌های جمعی حدودا ۲۰ برابر شده‌اند که به تعداد شبکه‌ها و حجم زمانی برنامه‌ها باز می‌گردد؛ اما آیا با دو برابر شدن جمعیت، سطح سوادِ تغذیه‌ای جامعه به ۱۰ برابر فزونی یافته است؟

🔹همواره ایراداتی وجود داشته که ما نتوانستیم سطح سواد جامعه را در حوزه سلامت ارتقا دهیم و مثال بارزِ آن مسئله کروناست. تا قبل از این پاندمی مردم شستشوی بهداشتی دست‌ها را نمی‌دانستند. ما در این حوزه ساعت‌ها و روزها به دانش آموزن درس می‌دهیم اما نکات کلیدی و مهم را بازگو نمی‌کنیم.

🔹سواد تغذیه‌ای مردم ایران (بدلیل بین رشته‌ای بودنِ علمِ تغذیه) از بسیاری دیگر از شقوق سلامت محور بالاتر از سایرین است در مدارس جبر و هندسه و... بعنوان دروس مهم تدریس می‌شود و دانش آموزان مدارسِ کشورهای پیشرفته چگونه زنده ماندن در محیط را بصورت مستقل و تنها فرا می‌گیرند،برخی کشورها مباحث احیای قلبی را در دوره سربازی اجباری کرده‌اند ولی خدای ناکرده اگر در تهران زلزله‌ای رخ دهد، بسیاری مردم زنده، قادر به کمک دهی به مجروحان نیستند.

🎙 ادامه متن بخش برنامه #انعکاس را در لینک زیر بخوانید:
https://b2n.ir/189738

👈 ما را روی موج FM ردیف 103.5 مگاهرتز بشنوید.

@radiogoftogoo
8 ماه پیش
♦️۶ گونه غیربومی دنیا را فقط در ایران داریم
https://b2n.ir/496639
🔻دکتر فریدون عوفی - مدیرگروه مطالعات اکولوژی دریا موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور

🔹وجود چهار اقلیم در ایران، شرایط زیستگاهی متنوع و حوضه‌های آبریز و مرزی در بخشهای مختلف بستری برای ورود گونه‌های بیگانه است. علاوه براین طول ساحل دریایی شمال و جنوب کشور، وجود رودخانه‌های دائمی و تعداد ۶۵ دریاچه طبیعی نیز زمینه را برای ورود گونه‌های غیربومی به داخل زیستگاه‌های کشور فراهم کرده‌اند.

🔹 در حال حاضر از ۱۰ گونه برتر غیربومی در دنیا، حدود ۶ گونه آن در ایران هستند مثلاً قزل آلا و کپور از گونه‌هایی هستند که طی دوره‌های مختلف با شرایط منطقه سازگار شده و دیگر رفتار تهاجمی هم از خود نشان نمی‌دهند.

🔹گونه‌های مضر و سمی معمولاً وابسته به مناطق معتدل و گرمسیری هستند این گونه‌ها در دمای ۲۵ تا ۲۸ درجه سانتی گراد در آبهای خلیج فارس و عمان دیده می‌شوند.

🔹گونه "شانه دار مهاجم دریای خزر" مهمترین گونه مهاجم دریایی است "شانه دار" یک گونه شناور و پلانکتونی دو جنسه است که با سرعت بسیار بالایی تولیدمثل می‌کند و ضرر و زیانهای فراوانی برای جامعه صیادی به همراه داشته و دارد.

🎙 ادامه متن بخش برنامه #زمین_360_درجه را در لینک زیر بخوانید:
https://b2n.ir/366672

👈 ما را روی موج FM ردیف 103.5 مگاهرتز بشنوید.

@radiogoftogoo
8 ماه پیش
🌱هر روز خود را با بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِيمِ آغاز کنید🌱

⏳امروز شنبه

22 شهریور 1399
23 محرم 1442
12 سپتامبر 2020

(اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ، وَعَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ، وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ، وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ) 

#سلام_برحسین🏴
#من_هم_ماسک_میزنم
#رادیو_گفت_وگو_صدای_اندیشه_ها

👈 ما را روی موج FM ردیف 103.5 مگاهرتز بشنوید. و نظرات خود را باما درمیان بگذارید
📱300001035
📞27861035

@radiogoftogoo
8 ماه پیش
♦️هنر سینما، در خدمت یک «فریب بزرگ‌»
https://b2n.ir/558290
🔻دکتر محمدصادق کوشکی- عضو هیات علمی دانشگاه تهران

🔹اگر واقعیت یازده سپتامبر بررسی شود، متوجه می‌شویم در این موضوع، تصویر و هنر سینما در خدمت سیاستمداران قرار گرفته و شاهد اوج استفاده از هنر سینما در حوزه سیاست هستیم.

🔹 در جریان این حادثه گفته شد هواپیمایی نیز به ساختمان پنتاگون آمریکا برخورد کرده ولی هیچ تصویری از این برخورد و یا اثرات ناشی از آن منتشر نشده است، در این حادثه این ادعا مطرح شد که پنج هواپیما ربوده شده است ولی فقط تصویر هواپیماهایی که به برج‌های دوقلو اصابت کردند، نشان داده شد و تصویری از هواپیماهای دیگر مخابره نشد.

🔹 از برخورد این دو هواپیما به برج‌های دوقلو فیلم‌های زیادی از زاویه‌های مختلف پخش شد و این سوال وجود دارد که چطور آن موقع این همه دوربین در آنجا در حال فیلمبرداری بوده‌اند.

🔹آمریکایی‌ها سعی کردند از طریق ۱۱ سپتامبر یک وحشت جهانی را به وجود آورند،آن‌ها در واقع با استفاده از این موضوع تلاش کردند که به افکار عمومی جهان القا کنند که دنیا بسیار آشفته است، تروریسم در حال رشد است، وضعیت دنیا در حال به هم خوردن است و آمریکا به عنوان میانجی جهان، باید برای مبارزه با تروریسم و ایجاد نظم جهانی، وارد عرصه شود.

🔹همچنین این سوال وجود دارد که چرا در همان روز یهودیان شاغل در این دو برج در محل کار خود حضور پیدا نکرده‌اند، حدود چند سال پیش شبکه «العربیه» وابسته به عربستان سعودی مستندی را پخش کرد که بگوید عامل ۱۱ سپتامبر ایران بوده است و اگر عوامل سعودی در این حادثه نقش داشته‌اند به خاطر این بوده که توسط ایران فریب خورده و آموزش دیده‌اند در حالی که همگان می‌دانند متهم اول ماجرای ۱۱ سپتامبر سعودی‌ها هستند.

🎙 ادامه متن بخش برنامه #گفتگوی_سیاسی را در لینک زیر بخوانید:
https://b2n.ir/205285

👈 ما را روی موج FM ردیف 103.5 مگاهرتز بشنوید.

@radiogoftogoo
8 ماه پیش
♦️زنگ خطر به صدا درآمد؛ وجود بیش از ۷۰ هزار کودک کار در کشور
https://b2n.ir/757028
🔻 دکتر حبیب الله مسعودی فرید - معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور

🔹یک‌سری کودکانی که ساعاتی از روز خود را برای امرار معاش و یا نبود دلیل سرپرست مناسب، در خیابان بگذارند کودک خیابانی نامیده می‌شوند. بعضی از کودکان ساعاتی را در خیابان‌ها سپری می‌کنند و بعضی دیگر از کودکان که در ایران تعدادشان خیلی اندک است، به طور کامل در خیابان حضور دارند.

🔹 این کودکان در خیابان حضور ندارند بلکه در کارگاه‌ها هستند و عموما این کودکان شرایط سختی را دارند. این کودکان اذعان دارند در مقایسه بین حضور در کارگاه و خیابان، شرایط خیابان برایشان بهتر است زیرا در خیابان یک نظارت عمومی وجود دارد و مورد آزار و اذیت قرار نمی‌گیرند و مردم درباره این کودکان نیز حساسیت پیدا کرده ‌اند و مراقب هستند آسیبی به آن ‌ها وارد نشود.

🔹طی مطالعاتی که با دانشگاه علوم بهزیستی انجام شد، حدوداً ۷۰ هزار کودک خیابانی در کشور داریم که بازه زمانی را در خیابان سپری می‌کنند که البته وضعیت کودکانی که در کارگاه‌ها کار می‌کنند متفاوت است و آمار دقیقی از این افراد در دست نیست.

🎙 ادامه متن بخش برنامه #گفتگوی_اجتماعی را در لینک زیر بخوانید:
https://b2n.ir/841126

👈 ما را روی موج FM ردیف 103.5 مگاهرتز بشنوید.

@radiogoftogoo
8 ماه پیش
♦️تلاش رسانه های بیگانه برای تبرئه نازنین زاغری
https://b2n.ir/351172
🔻دکتر علیرضا داوودی - کارشناس مسائل رسانه

🔹 قبل از اینکه یک نفر به کشوری برای جاسوسی ارسال شود، قبل از اینکه پیوست امنیتی برای وی ایجاد شود، پیوست رسانه‌ای برای او ایجاد می‌کنند،خانم نازنین زاغری از این قاعده مستثنی نبود و پس از آن که وی دستگیر شد، رسانه‌های فارسی زبان بیگانه و البته رسانه‌های خارجی با یک پروتکل واحد فعال شدند تا ایران را تحت فشار قرار دهند.

🔹اساساً مبنای عملیاتی رسانه‌ای، بر هم ریختن نظام محاسباتی مسئولین این کشور به واسطه فشار روی مسئولین کشور است.

🔹 اوج فعالیت این رسانه‌ها در دو روز گذشته بود که توسط رسانه‌های انگلیسی صورت گرفت. آن ‌ها با عملکرد خود، فرآیند اتفاقاتی که رخ داده است را زیر سؤال می‌برند و اساسا، اصالت جرمی که رخ داده است توسط رسانه‌ها زیر سؤال می‌رود.

🔹 رسانه‌های فارسی زبان بیگانه و همچنین رسانه‌های خارجی، تلاش دارند مخاطب را مجاب کنند به این نتیجه برسد که نازنین زاغری جاسوس نبوده است و موضوع دستگیری یک اتهام بوده است.
https://b2n.ir/562117
پیوست رسانه ای:👇

🔴یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: یادتونه انگلیس می‌گفت: نازنین زاغری جاسوس نیست فقط یک مادر مهربان و یک شهروند ساده‌ست؟
هیچی دیگه، انگلیس قبول کرد برای آزادی این مادر مهربان، پول اون 1500تا تانک که حدود 40سال پیش باید به ایران می‌داده رو الان بده. کاملا خیرخواهانه و برای رضای خدا.

👈 ما را روی موج FM ردیف 103.5 مگاهرتز بشنوید.

@radiogoftogoo
8 ماه پیش
🌱هر روز خود را با بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِيمِ آغاز کنید🌱

⏳امروز جمعه

21 شهریور 1399
22 محرم 1442
11 سپتامبر 2020

(اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ، وَعَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ، وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ، وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ) 

#سلام_برحسین🏴
#من_هم_ماسک_میزنم
#رادیو_گفت_وگو_صدای_اندیشه_ها

👈 ما را روی موج FM ردیف 103.5 مگاهرتز بشنوید. و نظرات خود را باما درمیان بگذارید
📱300001035
📞27861035

@radiogoftogoo
8 ماه پیش
♦️رونمایی از زیردریایی بومی فاتح در رزمایش ذوالفقار ۹۹ ارتش جمهوری اسلامی ایران
https://b2n.ir/261457
🔻امیر دریادار حبیب الله سیاری - معاون هماهنگ كننده ارتش جمهوری اسلامی

🔹رزمایش ذوالفقار ارتش از روز پنجشنبه به مدت سه روز در منطقه شرق تنگه هرمز، دریای عمان و شمال اقیانوس هند تا مدار ۱۰ درجه شمالی، آغاز می شود. این رزمایش مشترک بین نیروی دریایی، نیروی پدافند هوایی، نیروی هوایی و نیروی زمینی برگزار می‌شود و این نیروها، بخشی از توانمندی خودشان را در این رزمایش ارائه خواهند داد.

🔹 مرحله اصلی رزمایش از روز پنجشنبه برگزار می‌شود و مراحل مقدماتی و آمادگی چند روز قبل انجام شده است. این رزمایش سه مرحله داشته است که مرحله آمادگی را پشت سر گذاشتیم، سپس وارد مرحله تاکتیکی می‌شویم و در انتها نمایش قدرت داریم که پرتاب انواع موشک‌های سطح به سطح، ساحل به دریا، هوا به سطح و انواع اژدرها از زیر دریایی و همچنین پروازهای پهپادها صورت می‌گیرد.

🔹برای نخستین بار، در این رزمایش از زیردریایی بومی فاتح نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران رونمایی خواهد شد. همچنین در این رزمایش انواع پهپادها، موشک‌ها و تجهیزات عملیات جنگال برای نخستین بار رونمایی می‌شود و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

🔹در این رزمایش تاکتیک‌های جدیدی توسط ارتش متناسب با نیاز روز و بر اساس شیوه‌های نوین جنگی مورد استفاده قرار می‌گیرد و از نظر خلاقیت، شاهد ارتقاء در حوزه عملکرد هستیم.

🎙 ادامه متن بخش برنامه #بدون_خط_خوردگی را در لینک زیر بخوانید:
https://b2n.ir/283496

👈 ما را روی موج FM ردیف 103.5 مگاهرتز بشنوید.

@radiogoftogoo
8 ماه پیش
♦️شانس ترامپ برای پیروزی در انتخابات ۲۰۲۰ همچنان بالا است
https://b2n.ir/382283
🔻دکتر حمیدرضا غلام‌زاده - کارشناس مسائل آمریکا

🔹از سال‌های پیش مشکلاتی در پوسته جامعه آمریکا وجود داشته که اکنون با توجه به شیوع ویروس کرونا و مسائل اقتصادی و سیاسی موجود در این کشور، علنی شده است.

🔹 در آمریکا بحران هویتی در حال ایجاد شدن است، اکنون مردم آمریکا با بحران‌های جدی روبرو هستند و اختلافات طبقاتی سیاسی و اقتصادی باعث شده که به نوعی بحران هویتی در این کشور به وجود آید.

🔹از یک طرف، سیاه پوستان و اقلیت‌ها در آمریکا حضور دارند که این افراد در پی شیوع ویروس کرونا بیشترین صدمات را از این موضوع متحمل شدند و از طرف دیگر کارگران سفید پوست در آمریکا هستند که این گروه نیز با مشکل بیکاری روبرو است و آن‌ها بعضاً به خاطر حضور مهاجران شغل‌های خود را از دست داده‌اند.

🔹اقلیت‌ها و سیاه پوستان در آمریکا عموماً طرفدار دموکرات‌ها هستند و سفیدپوستان از جمله سفید پوستانی که کارگر هستند طرفدار جمهوری خواهان هستند، این دو گروه در مسائل سیاسی با هم اختلاف نظر دارند ولی در مباحث اجتماعی و وجود بی‌عدالتی در آمریکا اتفاق‌نظر دارند و درگیری‌هایی که بین آن‌ها ایجاد می‌شود به خاطر این اختلاف نظرهای سیاسی است.

🎙 ادامه متن بخش برنامه #رویداد را در لینک زیر بخوانید:
https://b2n.ir/358483

👈 ما را روی موج FM ردیف 103.5 مگاهرتز بشنوید.

@radiogoftogoo
8 ماه پیش
🌱هر روز خود را با بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِيمِ آغاز کنید🌱

⏳امروز پنجشنبه

20 شهریور 1399
21 محرم 1442
10 سپتامبر 2020

(اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ، وَعَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ، وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ، وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ) 

#سلام_برحسین🏴
#من_هم_ماسک_میزنم
#رادیو_گفت_وگو_صدای_اندیشه_ها

👈 ما را روی موج FM ردیف 103.5 مگاهرتز بشنوید. و نظرات خود را باما درمیان بگذارید
📱300001035
📞27861035

@radiogoftogoo
8 ماه پیش
♦️قیمت کنونی خودروی‌ایرانی واقعی نیست؛ بازار منتظر یک شوک مثبت باشد
https://b2n.ir/999511
🔻دکتر روح‌الله ایزدخواه - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس

🔹به سرعت مکانیزم توزیع خودرو اصلاح خواهد شد؛ چراکه ظرفیت تولیدی کشور کم نیست و پاسخگوی نیاز واقعی است.

🔹دولت اراده‌ای برای حل و فصل دپوی حجم عظیمی از خودرو توسط شرکت‌هایی نظیر "ایران‌خودرو" ندارد؛ ضمن اینکه هنوز وزارت صنایع فاقد وزیر است و مسائل صنعت و معدن کشور روی هواست.

🔹این اراده در مجلس وجود دارد و حتی قبل از تشکیل رسمی کمیسیون‌ها، کارگروه خودرو آغاز به کار کرد و جلسات متعددی برای آسیب‌شناسی و بیان راهکار در نظر گرفتیم.

🔹اگر خودروسازان قصد تنش آفرینی با چنین شیوه‌هایی داشته باشند، مجرم شناخته می‌شوند.

🎙 ادامه متن بخش برنامه #رویداد را در لینک زیر بخوانید:
https://b2n.ir/092458

👈 ما را روی موج FM ردیف 103.5 مگاهرتز بشنوید.

@radiogoftogoo
8 ماه پیش
♦️محدودیتی در سقف غنی‌سازی نداریم/تحریم، بدلیل پیشرفت‎‌های هسته‌ای نبود
https://b2n.ir/825078
🔻دکتر فریدون عباسی - رئیس کمیسیون انرژی مجلس ورئیس اسبق سازمان انرژی اتمی کشور

🔹حوزه هسته‌ای، تمامی محورهای علم را در بر می‌گیرد، اگر کشورمان در تمام حوزه‌های علمی و فنی پیشرفت نمی‌کرد، صنعت اقتدار آفرین هسته‌ای هم رشد نمی‌کرد.

🔹در حال حاضر انواع و اقسام آزمایش‌ها را روی سوخت هسته‌ای انجام داده‌ایم و محدودیتی در سقف غنی‌سازی نداریم.

🔹امروز نیروی انسانی به اندازه کافی تربیت شده است و حتی تحریم تجهیزات موجب شد به دستاوردهایی برسیم که غربی‌ها حتی فکر آن را هم نمی‌کردند.

🔹صنعت هسته‌ای بعنوان یک علم و فناوری، اقتدارزا و مطرح کننده است و لذا نام مسئله هسته‌ای بر سر زبان‌ها افتاد. اگر به حوزه علم و فناوری بصورت دقیق و عمیق بپردازیم، مشکلات سیاسی، اقتصادی و امنیتی کشور را در تمام ابعاد حل خواهیم کرد و اولویت اقتصادی باید به سمت ایجاد شغل‌های‌ مولد حرکت کرده تا رکود را از بین ببریم و برای متفکران و دانشمندان خود ارزش بیشتری قائل شویم.

🎙 ادامه متن بخش برنامه #گفتگوی_سیاسی را در لینک زیر بخوانید:
https://b2n.ir/196390

👈 ما را روی موج FM ردیف 103.5 مگاهرتز بشنوید.

@radiogoftogoo
8 ماه پیش
🌱هر روز خود را با بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِيمِ آغاز کنید🌱

⏳امروز چهارشنبه

19 شهریور 1399
20 محرم 1442
9 سپتامبر 2020

(اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ، وَعَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ، وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ، وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ) 

#سلام_برحسین🏴
#من_هم_ماسک_میزنم
#رادیو_گفت_وگو_صدای_اندیشه_ها

👈 ما را روی موج FM ردیف 103.5 مگاهرتز بشنوید. و نظرات خود را باما درمیان بگذارید
📱300001035
📞27861035

@radiogoftogoo
8 ماه پیش
♦️چرا« مکرون» از اقدام توهین‌آمیز مجله« شارلی ابدو » حمایت کرد؟
https://b2n.ir/979692
🔻دکتر سید رضا صدرالحسینی - کارشناس مسائل غرب آسیا

🔹از بعد از پیروزی انقلاب اسلامی که در آن نظام سیاسی مبتنی بر دین حاکم شد برخی از جریان‌ها با حمایت غرب، اقداماتی را علیه اسلام آغاز کردند که در این ارتباط می‌توان به اقدام سلمان رشدی در توهین به پیامبر اسلام با انتشار کتاب «آیات شیطانی» اشاره کرد.

🔹آن‌ها در سال‌های اخیر در کنار اقدامات اسلام هراسانه خود اقدام به ایجاد جریا‌های موازی اسلامی مثل داعش، القاعده و یا بوکوحرام کرده‌اند تا بگویند حکومت اسلامی نباید وجود داشته باشد و اگر چنین حکومتی هم وجود داشته باشد روش آن به مانند طالبان و داعش خواهد بود.

🔹 اقدامات توهین عموما آمیز در کشورهایی صورت می‌گیرد که مدعی آزادی بیان هستند، هنگامی که این مجله فرانسوی اقدام به بازنشر کاریکاتور توهین آمیز خود به پیامبر اسلام کرد مکرون رئیس جمهور فرانسه در سفر به کشورهای منطقه از جمله لبنان و عراق بود، او در پاسخ به سوالات خبرنگاران در مورد این اقدام توهین آمیز نه تنها ابراز تاسف نکرد بلکه گفت ما نمی‌توانیم آزادی بیان را محدود کنیم.

🔹آن‌ها به دنبال این هستند که یک نوع نگاه حداقلی به دین در جهان اسلام به وجود آورند.

🎙 ادامه متن بخش برنامه #رویداد را در لینک زیر بخوانید:
https://b2n.ir/583555
👈 ما را روی موج FM ردیف 103.5 مگاهرتز بشنوید.
@radiogoftogoo
8 ماه پیش
🔴فاجعه در پی عدم رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی

🎙دکتر مینو محرز - متخصص بیماری های عفونی و عضو ستادملی مقابله با کرونا

👈 ما را روی موج FM ردیف 103.5 مگاهرتز بشنوید. و نظرات خود را باما درمیان بگذارید
📱300001035
📞27861035

@radiogoftogoo
8 ماه پیش
♦️ساعتِ بدن با تکیه بر نور کار می‌کند
https://b2n.ir/358433
🔻دکتر گودرز عکاشه - روانپزشک و متخصص اعصاب و روان

🔹چرخه‌ی نور در زندگی انسان باعث می‌شود تا موضوع «بیوریتم» یا «ریتم بیولوژیک» شکل بگیرد.
بدن انسان ساعت دارد و این ساعت با تکیه به نور کار می‌کند.
🔹سیستم بیولوژیک انسان در چرخه‌های ۲۴ ساعت و ۳۰ دقیقه کامل می‌شود، با توجه به ساعت بیولوژیک، در هنگام شب ماده‌ی ملاتونین در بدن انسان تولید می‌شود و به همین واسطه انسان به خواب می‌رود.
🔹تابش نور بر بدن انسان باعث می‌شود تا ملاتونین از بین برود و در نتیجه خواب انسان مختل شود. انسان‌های غارنشین بر اساس نور زندگی می‌کردند، تمام انسان‌های بدوی با غروب خورشید به غار می‌رفتند و می‌خوابیدند و هر روز با طلوع خورشید از خواب برمی‌خاستند.

🎙 ادامه متن بخش برنامه #روزنه را در لینک زیر بخوانید:
https://b2n.ir/268176
👈 ما را روی موج FM ردیف 103.5 مگاهرتز بشنوید.
@radiogoftogoo
8 ماه پیش
🌱هر روز خود را با بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِيمِ آغاز کنید🌱

⏳امروز سه شنبه

18 شهریور 1399
19 محرم 1442
8 سپتامبر 2020

(اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ، وَعَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ، وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ، وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ) 

#سلام_برحسین🏴
#من_هم_ماسک_میزنم
#رادیو_گفت_وگو_صدای_اندیشه_ها

👈 ما را روی موج FM ردیف 103.5 مگاهرتز بشنوید. و نظرات خود را باما درمیان بگذارید
📱300001035
📞27861035

@radiogoftogoo
8 ماه پیش
دریافت سروش پلاس