معاونت منابع انسانی دادگستری استان البرز

اطلاع رسانی عمومی


چشمان سامرا خون گریه می‌کند و این اندوهی است جانگداز که با امامت فرزندت بلکه اندکی التیام یابد. اگرچه این داغ بر دل هامان آتش می‌زند، آخرین حجت خدا بر روی زمین آبی بر این آتش و مرهمی بر دل‌های سوخته است.
به جان عهد می‌بندیم با تو که مرثیه تو را بسراییم و پشتیبانی از نایب تو را در دل‌های خود بکاریم. ..
معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان البرز شهادت امام عسکری (ع) را خدمت همکاران محترم ،تسلیت عرض می نماید.
15 ساعت پیش
برگزاری دوره آموزشی آنلاین آشنایی با مراجع عمومی و تخصصی دادگستری( صلاحیت و اختیارات) برای کارکنان اداری
مدرس: جناب آقای گل محمدی
1 روز پیش
با سلام - به اطلاع میرساند حسب اعلام مدرس محترم ،مبحث قضايي "دايره شمول جرايم منافي عفت و روابط نامشروع در قانون ايران " امروز شنبه سوم آبانماه برگزار نخواهد شد.زمان مجدد برگزاری متعاقبا اعلام خواهد شد .
1 روز پیش
با سلام - مبحث قضايي "دايره شمول جرايم منافي عفت و روابط نامشروع در قانون ايران " امروز شنبه 3 آبان از ساعت 19 با حضوراستاد جناب آقاي دكتر مهدي آقايي مدرس محترم مركز آموزش قوه قضاييه برگزار ميگردد.
1 روز پیش
با سلام و احترام-جلسه مبحث قضايي "دايره شمول جرايم منافي عفت و روابط نامشروع در قانون ايران " روز شنبه 3 آبان از ساعت 19 با حضوراستاد جناب آقاي دكتر مهدي آقايي مدرس محترم مركز آموزش قوه قضاييه برگزار ميگردد.
3 روز پیش
با سلام به استحضار همکاران محترم قضایی می رساند مبحث آموزشي "راهكارهاي غلبه بر اطاله دادرسي" پنجشنبه اول آبان ماه از ساعت 08:30 لغايت 10:30 با حضور استاد ارجمند جناب آقاي دكتر غلامرضا اخلاقي قاضي دادگاه هاي تجديدنظر استان تهران بصورت مجازي برگزار ميگردد.
4 روز پیش
با سلام- مبحث آموزشي "آشنايي با ارزهاي ديجيتال و كيف پول ديجيتال" امروز چهارشنبه 30مهرماه از ساعت 19:00 با حضور استاد ارجمند جناب آقاي دكتر جواد بابايي معاون فضاي مجازي دادستاني كل كشور بصورت مجازي برگزار ميگردد.
4 روز پیش
دکتر حسین فاضلی هریکندی رئیس کل دادگستری استان البرز در دیدار رئیس و هیئت مدیره جدید کانون وکلای دادگستری البرز، جامعه وکالت را کمک دستگاه قضایی در احقاق حق معرفی کرد و گفت : دادگستری استان البرز، وکلا را همواره با نگاه مثبت و در کنار خود دیده است.
وی به تصمیم جدید معاونت حقوقی قوه قضائیه در ایجاد «اداره کل نظارت بر وکلا» اشاره و متذکر شد: این اداره کل بر اساس تکالیف قانونی قوه قضائیه در حوزه وکلا و به منظور انسجام و انتظام بخشی به این تکالیف بوده و به هیچ عنوان نافی استقلال وکلا و یا دخالت در نهادهای انتظامی کانون وکلا نیست.
ایشان همچنین از اتخاذ تدابیر لازم به منظور اختصاص فضای مناسب به اداره معاضدت در بناهای در حال ساخت دادگستری و امکان پرداخت الکترونیکی هزینه تمبر در آینده نزدیک خبر داد.
دکترحسین اعظمی چهاربرج معاون قضایی رئیس کل و معاون منابع انسانی دادگستری استان البرز نیز در این نشست، ایجاد اداره نظارت بر وکلا را در راستای انجام وظایف قوه قضائیه در حوزه کارشناسان و وکلا بیان کرد و ضمن تاکید بر استقلال کانون وکلا و به رسمیت شناخته شدن این استقلال توسط قوه قضائیه ،اظهار داشت: قانون وظایفی را برعهده قوه قضائیه گذاشته است که اداره کل جدید، نقش ساماندهی اجرا و نظارت بر آن وظایف را بر عهده خواهد داشت.
در ابتدای این نشست رئیس کانون وکلای دادگستری و هیئت مدیره جدید به بیان دغدغه‌های خود پرداخته و از تعامل سازنده با دادگستری و پیگیری‌های رئیس کل دادگستری و معاون منابع انسانی و دبیر شورای تحول دادگستری البرز در رفع موانع و مشکلات وکلا تقدیر کردند.
4 روز پیش
4 روز پیش
برگزاری دوره آموزشی آنلاین آشنایی با آیین نگارش اداری و قضایی برای کارکنان اداری
مدرس: جناب آقای آقایاری

ورود به کانال معاونت منابع انسانی
sapp.ir/qazaalborz
5 روز پیش
برگزاری دوره آموزشی اختلالات شخصیتی ( وسواس) برای کارکنان اداری
مدرس؛ سرکار خانم محقق
5 روز پیش
برگزاری دوره آموزشی اطلاع رسانی و تبلیغات فرهنگی برای کارکنان اداری
مدرس: آقای اتابک
5 روز پیش
برگزاری جلسه هم اندیشی معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان البرز با روسا و اعضای هیات مدیره کانون کارشناسان،مرکز وکلای قوه قضاییه،مرکز کارشناسان رسمی و کانون وکلای دادگستری کل استان البرز در سالن اجتماعات شهدای قوه قضاییه مورخ 29مهر ماه
5 روز پیش
با سلام و احترام-به استحضار قضات ارجمند می رساند مبحث آموزشي "آشنايي با ارزهاي ديجيتال و كيف پول ديجيتال" چهارشنبه 30مهرماه از ساعت 19:00 با حضور استاد ارجمند جناب آقاي دكتر جواد بابايي معاون فضاي مجازي دادستاني كل كشور بصورت مجازي برگزار ميگردد.
5 روز پیش
همکار ارجمند جناب آقای کریمی
معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان البرز ضایعه در گذشت پدر گرامی تان را تسلیت عرض نموده و از ایزد منان ، برای شما صبر و شکیبایی و برای آن مرحوم رحمت بیکران الهی را آرزومند است.
5 روز پیش
همکار ارجمند قضایی جناب آقای جهانشاهلو
معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان البرز ضایعه در گذشت پدر گرامی تان را تسلیت عرض نموده و از ایزد منان ، برای شما صبر و شکیبایی و برای آن مرحوم رحمت بیکران الهی را آرزومند است.
5 روز پیش
همکار ارجمند جناب آقای صالحی فرد
معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان البرز ضایعه در گذشت پدر گرامی تان را تسلیت عرض نموده و از ایزد منان ، برای شما صبر و شکیبایی و برای آن مرحوم رحمت بیکران الهی را آرزومند است.
1 هفته پیش
با سلام و احترام-جلسه دوم مبحث قضايي "شناخت تحليلي جرم كلاهبرداري" روز يكشنبه 27 مهرماه (امروز ) از ساعت 19 لغايت 20:30 با حضور استاد جناب آقاي دكتر محمدرضا پورقرباني مدرس محترم مركز آموزش قوه قضاييه برگزار ميگردد.
1 هفته پیش
زمین، ریشه علوى‏ ات را بر خویش مى ‏بالد. آسمان، شاخه‏ هاى هاشمى‏ ات را به تحسین، ستاره مى ‏پاشد...
اى آن‏که ابهتت ، تار و پودمان را به سکوت مى‏ خواند؛ اى آن‏که زمزمه نامت، وسیعمان مى ‏کند، باران کرامتت را بر ما بگستران تا از تشویش این همه، در دور دست آرامش ساکن شویم. ما را بخوان به بلنداى افق دریایى‏ ات و از انزواى این همه تاریکى، رهایمان کن...
معاونت منابع انسانی شهادت آقای کرامت ها، امام رضا (ع)را خدمت همکاران معزز تسلیت عرض می نماید.
1 هفته پیش
معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان البرز رحلت پیامبر مهربانی ها حضرت محمد(ص)و شهادت تنهاترین سردار امام حسن مجتبی(ع)را خدمت همکاران ارجمند تسلیت عرض می نماید.
1 هفته پیش
1 هفته پیش
قابل توجه همکاران محترم :
برای دریافت نرم افزار آموزش آنلاین ، جهت شرکت در دوره های آموزشی آنلاین مدیریت آموزش ، فایل بالا را نصب نمایید
نرم‌افزار Adobe connect برای سیستم عامل اندروید
👇👇👇
کانال معاونت منابع انسانی دادگستری استان البرز
sapp.ir/qazaalborz
1 هفته پیش
دریافت سروش پلاس