بنیاد ملی سبک زندگی سالم

با هدف ترویج سبک زندگی سالم اسلامی و ایرانی و اصلاح الگوی مصرف در سراسر کشور


کانون هموفیلی با همکاری
#بنیاد_ملی_سبک_زندگی_سالم پروفسور کرمی برگزار می کند

لایو آموزشی سبک زندگی بیماران هموفیلی در دوران کرونا

پنج شنبه ۳ تیر ماه ساعت ۲۰
در صفحه لایو های بنیاد

اینجا کلیک کنید وارد شوید

@sabkezendegiesalem
11 دقیقه پیش
11 دقیقه پیش
39 دقیقه پیش
40 دقیقه پیش
تحلیل تصمیم خردمندانه رهبری به تزریق واکسن کرونای ایرانی
موفقیت های دانشمندان جوان ایرانی در توسعه فناوری های پیشرفته و وارد شدن ایران به باشگاه کشورهای توسعه یافته، سبب خشم شدید دشمنان شده و اقدامات تخریبی علیه این پیشرفت ها را با توجه به انتخابات دشمن شکن و شروع تحولی سازنده در کشور را شروع کرده اند. هشیار باشیم.
ورود ایران به لیست چند کشور پیشرفته تولید واکسن کرونا که با حمایت های مستمر رهبری و تشویق دانشمندان واکسن های ایرانی صورت گرفت برای دشمنان ایران خبری نگران کننده و برای دوستان سبب خوشحالی است.
از همان روز که خبر تولید و توزیع واکسن کرونای تماما ایرانی منتشر شد، شایعه سازی ها و تخریب ها در رسانه های بیگانه و فضای مجازی و برخی آفراد نا آگاه داخلی و اقدامات شرورانه دشمنان مانند حمله پهبادی و ... نشان از توطئه دشمنان برای سلب اعتماد از واکسن ایرانی.
رهبر خردمند ایران در اقدامی هوشمندانه زیرکانه و خنثی کننده توطئه های دشمنان و ارائه راهبرد به برخی افراد نگران داخلی با پذیرش تزریق واکسن کرونای ایرانی خط بطلانی بر توطئه حساب شده دشمنان پیشرفت و تولیدات ایران کشید و آنها را خنثی کرد.
عزیزان اینک همه باید متحد و هماهنگ شویم. تمام جامعه علمی دانشگاهی و علوم پزشکی و فعالان حوزه طب سنتی ضمن حمایت از واکسن های ایرانی فقط یک حرف بزنیم و آن مطالبه اجرای حکم رهبری در ممنوعیت واردات واکسن های آمریکایی و انگلیسی است، همچنین ضرورت اصلاح تصمیمات ستاد کرونا و اصلاح کمیته علمی ستاد کرونا. سال رفع موانع تولید است و دولتی جدیدی در راه است و مسیر برای اتحاد، همدلی، همکاری و تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی معیشتی و خود اتکایی در تولید و ساختن ایران. پس مراقب باشیم در این مسیر همراه رهبر و پشتیبان او باشیم و با نشر مطالبی و ایجاد تردید بجای رفع موانع مشکل ساز نباشیم که صدها دانشمند دغدغه مند در آنچه شما نگران آن هستید وجود دارند. همه با هم دشمنان را مایوس و دانشمندان ایرانی و واکسن ایرانی را حمایت کنیم. بزودی در این باره با شما مفصل سخن خواهم گفت.
دوستدار سلامت و موفقیت همه شما. دکتر علی کرمی، استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی،
موسس بنیاد ملی سبک زندگی ایرانی اسلامی 3 تیر 1400
46 دقیقه پیش
 علیرضا مرندی رئیس فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR از تزریق نوبت اول واکسن ایرانی کرونا به رهبر انقلاب در روزهای آینده خبر داد.

رئیس فرهنگستان علوم پزشکی با اعلام اینکه مجوز استفاده از واکسن ایرانی کوو ایران برکت توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صادر شده است افزود: رهبر انقلاب تأکید ویژه بر تزریق واکسن ایرانی دارند. این واکسن حاصل تلاش دانشمندان جوان ایرانی است و از سطح ایمنی‌زایی بالایی برخوردار است.

دکتر مرندی با بیان اینکه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از همان ابتدای بحران کرونا مشکلی برای انجام واکسیناسیون نداشتند، افزود: ایشان دو شرط مهم برای تزریق واکسن داشتند؛ نخست آنکه واکسیناسیون ایشان خارج از نوبت انجام نگیرد. دوم اینکه فقط واکسن ایرانی استفاده خواهند کرد. به همین دلیل زمانی که واکسیناسیون هموطنان در بازه‌ی سنی بالای ۸۰ سال آغاز شد، ایشان از دریافت واکسن خارجی خودداری کرده و منتظر واکسن ایرانی ماندند.

دکتر مرندی همچنین افزود: نوبت نخست واکسن ایرانی کوو ایران برکت در حالی از سوی رهبر انقلاب مورد استفاده قرار می‌گیرد که مرحله‌ی اول واکسیناسیون هموطنان ۸۰ سال به بالا در اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۰ از طریق واردات واکسن خارجی انجام شده است.

طبق اعلام مسئولان وزارت بهداشت، چند مرکز داخلی در حال تحقیق و پژوهش برای تولید واکسن ایرانی هستند که در این میان با توجه به موفقیت‌آمیز بودن نتایج کارآزمایی بالینی و ایمنی و اثربخشی دو نمونه از واکسن‌های داخلی، به زودی مصرف وسیع و داوطلبانه‌ی آنها در کشور آغاز می‌شود.

شایان ذکر است واکسن کوو ایران برکت توسط محققان و پژوهشگران جوان ایرانی که از دانشگاه‌های داخل کشور فارغ‌التحصیل شده‌اند تولید شده است. جمهوری اسلامی ایران بعد از کشورهای هند، چین، انگلیس، آمریکا و روسیه، ششمین کشور در دنیا و اولین کشور در منطقه‌ی غرب آسیاست که به توانایی تولید واکسن ضدکرونا دست پیدا کرده است
10 ساعت پیش
10 ساعت پیش
22 ساعت پیش
22 ساعت پیش
سلسله لایو های :
ترویج سبک زندگی سالم

موضوع: نقش زنان در سلامت جامعه

امشب ساعت ۲۲. در صفحه لایو های استاد در اینستاگرام
در

www.instagram.com/sabkezendegiesalem در
22 ساعت پیش
لایو پروفسور علی کرمی با فناور واکسن کرونای برکت
موضوع: اولین واکسن کرونای ایران
واکسن کرونای برکت

فناور رضا عالی زاده

۱تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱

مراحل تحقیقات تا فازهای بالینی و کسب مجوز اضطراری این واکسن در این لایو یک ساعتها بحث شده است

فیلم کامل لایو در اینجا
کلیک کنید و گفتگو را در بخش igtv ببینید

Www.instagram.com/sabkezendegiesalem
1 روز پیش
1 روز پیش
لایو پروفسور علی کرمی با فناور واکسن کرونای برکت
موضوع: اولین واکسن کرونای ایران
واکسن کرونای برکت

فناور رضا عالی زاده

۱تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱

مراحل تحقیقات تا فازهای بالینی و کسب مجوز اضطراری این واکسن در این لایو یک ساعتها بحث شده است

فیلم کامل لایو در اینجا
کلیک کنید و گفتگو را در بخش igtv ببینید

Www.instagram.com/sabkezendegiesalem
1 روز پیش
شهروند گرامی:
ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی، از شما دعوت می گردد جهت مشارکت و ثبت نام در کارآزمایی بالینی واکسن کرونای "رازی کووپارس" به سایت covid.rvsri.ac.ir مراجعه فرمایید.
"موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی"
1 روز پیش
مردم عزیز ایران
اتفاقی تازه
رئیس جمهوری مردمی
حرف شما شنیده می شود
فرصتی فراهم شده است تا شما مردم عزیز تمام حرف‌ها، دغدغه‌ها، پیشنهادها و نکات خود را با «سید ابراهیم رئیسی» در میان بگذارید.
در پویش ملی «صریح و بی‌پرده با سید ابراهیم...»، شما می‌توانید مطالب خود درباره فرهنگ، اقتصاد، اجتماع، هنر، سیاست داخلی، سیاست خارجی و هر موضوع دیگری را  که خوب است رئیس جمهور منتخب مردم در جریان باشد با آقای رئیسی مطرح کنید.
پیام‌هایی که حاوی مشخصات یا نکات حقوقی باشد منتشر نمی‌شود اما #تمام پیام‌های منتشر شده و نشده بدون کلمه‌ای حذف یا سانسور تقدیم آقای رئیسی خواهد شد.

اینجا ارسال بفرمایید.👇

hawzahnews.com/xbcP7
2 روز پیش
خبر مهم انتخابات، تغییر ریل دولت به خدمتگزاری و اعتماد و اتکا به ظرفیت‌های بزرگ کشور است. اما هیاهوی بزرگی به راه افتاده تا این خبر بزرگ را غیب کند یا از چشم‌ها بیندازد. این پیروزی، به اندازه انتخابات مجلس و شاید بیش از آن ارزشمند است، به‌ویژه اینکه نرخ مشارکت در این دو سال، 7 درصد افزایش یافته است. آقای رئیسی با وجود حجم بی‌سابقه تخریب‌ها، به اندازه دو رئیس‌جمهور قبلی در اولین دوره انتخاب آنها (سال‌های 84 و 92) رای کسب کرده؛ اما با وجه تمایز «رعایت اخلاق و انصاف». او فقیه و حقوقدانی متخلق است که به جای هوچی‌گری سیاسی، مبارزه واقعی با فساد دانه‌درشت‌ها کرده است. رئیسی همان‌قدر که به شخصیت محبوب ملی در این سال‌ها تبدیل شده، مغضوب مفسدان دانه‌درشت و کابوس شبانه‌روز آنهاست.
محمد ایمانی
2 روز پیش
آدمهای بزرگ درباره ایده ها سخن می گویند.
آدمهای متوسط درباره چیزها سخن می گویند.
آدمهای کوچک پشت سر دیگران سخن می گویند.

 آدمهای بزرگ درد دیگران را دارند.
آدمهای متوسط درد خودشان را دارند.
آدمهای کوچک بی دردند

آدمهای بزرگ عظمت دیگران را می بینند.
آدمهای متوسط به دنبال عظمت خود هستند.
آدمهای کوچک عظمت خود را در تحقیر دیگران می بینند.

 آدمهای بزرگ به دنبال کسب حکمت هستند.
آدمهای متوسط به دنبال کسب دانش هستند.
آدمهای کوچک می پندارند پاسخ همه پرسش ها را می دانند.

 آدمهای بزرگ به دنبال خلق مسئله هستند.
آدمهای متوسط به دنبال حل مسئله هستند.
آدمهای کوچک مسئله ندارند.

 آدمهای بزرگ سکوت را در سخن گفتن برمی گزینند.
آدمهای متوسط گاه سکوت را بر سخن گفتن ترجیح می دهند.
آدمهای کوچک با سخن گفتن بسیار فرصت سکوت را از خود می گیرند.

 یادمان بماند
اگر دیدید در صفحه ای کانالی دارند فردی را تخریب می کنند توهین می کنند و پشت سر دانشمندی سخن چینی می کنند بدان کوچک هستند و حقیر
و اگر می بینی آن آدم بزرگ پاسخ آنها را نمی دهد چون بزرگ است و چون بزرگی دیگران را می بیند و وقت خود را صرف تخریب خودی ها نمی کند و آنها را نفوذی؟! و تو زرد؟! ... نمی خواند.

چون آدم های کوچک عظمت خود را در تحقیر دیگران می بینند ،
 می پندارند پاسخ همه پرسش ها را می دانند ، 
 مسئله ندارند ، با سخن گفتن بسیار فرصت سکوت را از خود می گیرند.

 امیدوارم اگر انسانهای بزرگی نیستم ، سعی کنیم این نکات را به ذهن بسپاریم و رعایت کنیم .
2 روز پیش
2 روز پیش
2 روز پیش
۳۱ خرداد سالگرد شهادت دانشمند فیزیک پلاسما و انقلابی مبارز وطن شهید چمران و روز بسیج اساتید به همه ایرانیان مبارک

پروفسور کرمی از این جنس دانشمندان است
2 روز پیش
سند ۲۰۳۰ که توسط سازمان ملل یونسکو و سازمان جهانی بهداشت با ۱۷ هدف جهت تحمیل فرهنگی خاص به همه کشورها تنظیم شده شامل بخش های مختلفی است.

ظاهر این سند و اهداف آن چنان زیرکانه تنظیم شده که اگر کاملا در جریان اهداف پشت پرده آن نباشید آن را بسیار خوب و برای توسعه و پیشرفت و سلامت کشورها و‌مردم مفید می دانید.

ولی مطالعه ‌و تحلیل دقیق اهداف سند ۲۰۳۰ و سند ۲۰۵۰ و اسناد پشتیبان آن نشان دهنده اجرای کلان پروژه های نظام سلطه مانند :
« پروژه کنترل جهان»
« پروژه نظم نوین جهانی»
«پروژه کنترل جمعیت»
«پروژه کنترل غذا» سند NSSM200
«پروژه دین زدایی»
«پروژه کنترل ذهن»
«پروژه کنترل نظام سلامت جهانی»

برای اجرای نظم نوینی در جهان تحت کنترل ابرقدرت های سلطه گر است.

طبیعی است در مطالعه این کتاب بخش هابی کاملا درست برای ارتقا نظام سلامت و کنترل بیماری ها وجود دارد و نکته زیرکانه هم همینجاست آنها با پنهان کردن اهداف واقعی خود در بین راهکارها و برنامه ها چنان مغز دانشمندان متخصصان مدیران و اساتید را جذب می کنند که بگویند : اینها که همه حرف های خوبی است چرا مخالفت می کنید ؟

زیرا قادر به درک نقشه های خطرناک نظام سلطه و اجرای کلان پروژه های کنترل جهان نیستند و این نقد ها را «توهم توطئه؟!» می دانند در حالی که اینها روشن گری و شناخت توطئه است نه مخالفت با تمام بخش های این کتاب.

ما از وزیر بهداشت می خواهیم نظر شفاف خود در مورد اجرای سند ۲۰۳۰ در وزارت بهداشت را صریح و شفاف بگویند چون نظر آقای روحانی که مشخص است (به کلیپ صوتی ایشان صفحه هفتم ورق بزنید و دفاع شدید از سند ۲۰۳۰ را بشنوید). البته پنجاه نوع توهین های ایشان به دانشمندان و ملت را نمی بخشیم.

مجلس محترم و مردم عزیز آگاهانه و خردمندانه نقد کنند .

منبع دانلود رایگان این کتاب در سایت زیر

https://health.tums.ac.ir/uploads/32/2020/May/16/%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%B3%D8%A7%D9%842015.pdf
2 روز پیش
2 روز پیش
گفتگوی زنده: همه چیز در باره
واکسن کوو برکت اولین واکسن ایرانی

پروفسور علی کرمی با
رضا عالی زاده بیوشیمیست
فناور پروژه ساخت واکسن کوو برکت

سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱

در صفحه جدید لایو های استاد

Www.instagram.com/sabkezendegiesalem
3 روز پیش
دریافت سروش پلاس