مرکزتربیتی ربیع الانام

دختران بهار
شماره تماس: ۰۳۱۳۲۶۵۷۰۷۳
شماره روابط عمومی: ۰۹۱۳۸۹۶۲۳۳۱
سایت: rabiolanam.ir

کانال مرکز پسران khatamolosia@


مرکز تربیتی دخترانه ربیع الانام، واحد دختران مرکز تربیتی خاتم الاوصیاء است که در سال ۹۱ تأسیس شده و در زمینه تربیت متمرکز و نخبه پروری فعال می باشد و در حال حاضر دارای ۸ مقطع سنی پسران از کلاس چهارم تا یازدهم است.

با اصرار خانواده های بسیار جهت ایجاد واحد دختران و اجرای برنامه های مشابه پسران برای دختران در قالب مرکز فرهنگی، پس از طراحی تحقیقاتی در مورد دختران تصمیم بر آن شد تا در دی ماه سال ۹۶ حدود ۱۵ نفر دانش آموز دختر مقطع چهارم دبستان مستعد از خانواده های دغدغه مند متدین پذیرش شده و در روزهای پنج شنبه صبح در فصل زمستان و بهار در ۴محور برنامه هایی برای این عزیزان اجرا شود.
۱- طرح شگفتی های آفرینش
۲- طرح رسم بندگی ( احکام )
۳- تلاوت جمعی قرآن
۴- خلاقیت


📌 کانال مرکز تربیتی پسران خاتم الاوصیاء
@khatamolosia
2 سال پیش
🗺 مکان مرکز تربیتی پسرانه خاتم الاوصیاء و مرکز تربیتی دخترانه ربیع الانام روی نقشه

خ بزرگمهر، مادی نیاصرم ( چمران )، پلاک ۲۲
2 سال پیش
«السلام علیک یا رَبِیعُ الأنام و یا نضرةالایام»

در عبارتی که از زیارت امام عصر (عج) نقل شد، حضرت بقیه الله (عج) «رَبِیعُ الأنام » خوانده شده و وجود گرانقدرش به فصل حیات آفرین بهار و باران ثمربخش بهاری تشبیه گردیده است.

یکی از معانی ربیع، بهار است. اما، معنای دیگر آن، باران بهاری است که زمین را سرشار از نعمت و طراوت می سازد و گلها و گیاهان را زندگی نوین می دهد.

از طرف دیگر کلمه " أنام " فقط شامل مردم و انسانها نمی شود، بلکه معنای عام و گسترده ای دارد که جن و انس را در بر می گیرد و بالاتر از آن، به تمام موجودات زمین اطلاق می شود و حتی فراتر از آن، همه هستی را در عالم امکان و هر پدیده ای را در نظام آفرینش، شامل می گردد.
2 سال پیش
با سلام
ان شاالله از طریق این کانال اطلاع رسانی مربوط به مرکز تربیتی دخترانه ربیع الانام اصفهان صورت خواهد گرفت.
2 سال پیش
دریافت سروش پلاس