موسسه فرهنگی پیام آزادگان آذربایجان شرقی

@mfpa_tbz_admin


نماد «خودکفا» قفل در صف خرید برای پنجمین روز متوالی
2 روز پیش
2 روز پیش
در مفاتیح الجنان آمده روز نهم ماه ذیحجه، روز عرفه و از اعیاد عظیمه است اگرچه به اسم عید نامیده نشده است. عرفه روزى است که حق تعالى بندگان خویش را به عبادت و طاعت خود فرا خوانده و سفره های جُود و احسان خود را براى ایشان گسترانیده و شیطان در این روز خوار و حقیرتر و رانده‎تر شده و خشمناک‎ترین اوقات را خواهد داشت. روایت شده که حضرت امام زین العابدین (ع) در روز عرفه صدای سائلی را شنید که از مردم تقاضای کمک مى‎ کرد. امام به او فرمود: واى بر تو آیا در این روز از غیر خدا تقاضا مى‎کنى؟ حال آن که در این روز امید مى‎رود که بچه‎هاى در شکم هم از فضل خدا بی نصیب نمانند و سعید شوند.

اعمال روز عرفه
براى این روز اعمالی ذکر شده است:

1. غسل که مستحب است قبل از زوال انجام شود .

2. زیارت امام حسین(ع) که از هزار حج و هزار عمره و هزار جهاد بالاتر است و احادیث، در کثرت فضیلت زیارت آن حضرت در این روز متواتر است و اگر کسى توفیق پیدا کند که در این روز در تحت قُبّه مقدّسه آن حضرت باشد ثوابش کمتر از کسى که در عرفات است نیست.

3. بعد از نماز عصر پیش از آن که مشغول به خواندن دعاهاى عرفه شود در زیر آسمان دو رکعت نماز به جا آورد و نزد حق تعالى به گناهان خود اعتراف و اقرار کند تا به ثواب عرفات رستگار و گناهانش آمرزیده شود. پس چون وقت زوال شد زیر آسمان رَوَد و نماز ظهر و عصر را با رکوع و سجود نیکو به عمل آورد و چون فارغ شود دو رکعت نماز اقامه کند. در رکعت اوّل بعد از حمد، توحید و در دوم بعد از حمد، قُل یا اَیُّهَا الْکافِروُنَ خوانده شود. و بعد از آن چهار رکعت نماز گزارد که در هر رکعت بعد از حمد، توحید پنجاه مرتبه بخواند که این نماز، همان نماز حضرت امیرالمؤمنین (ع) است.

4. تسبیحات حضرت رسول صَلَّى اللهِ عَلِیهِ وَ آله در روز عرفه

5. دعای ام داوود خوانده شود.

6. دعای امام حسین(ع) در روز عرفه

7. در آخر روز عرفه این دعا خوانده شود:
یا رَبِّ اِنَّ ذُنُوبى لا تَضُرُّکَ وَاِنَّ مَغْفِرَتَکَ لى لا تَنْقُصُکَ فَاَعْطِنى ما لا
پروردگارا همانا گناهان من زیانى به تو نزند و محققاً آمرزش تو از من نقصانى به تو نرساند پس عطا کن به من

یَنْقُصُکَ وَاغْفِرْ لى ما لایَضُرُّکَ و ایضا بخوان: اَللّهُمَّ لا تَحْرِمْنى خَیْرَ ما
آنچه را نقصانت نرساند و بیامرز برایم آنچه را زیانت نزند * خدایا محرومم مکن از آن خیرى که

عِنْدَکَ لِشَرِّ ما عِنْدى فَاِنْ اَنْتَ لَمْ تَرْحَمْنى بِتَعَبى وَ نَصَبى فَلا
نزد تو است به خاطر آن شرى که در پیش من است پس اگر تو به رنج و خستگیم رحم نمى کنى پس

تَحْرِمْنى اَجْرَ الْمُصابِ عَلى مُصیبَتِهِ
محرومم مدار از پاداش مصیبت دیده اى بر مصیبتش.

8. دعای مشلول خوانده شود.
6 روز پیش
1 هفته پیش
یاد و خاطره شهدای اسلام، امام شهدا و عزیزان سفرکرده، بالاخص آزادگان سرافراز میهن اسلامی را با قرائت فاتحه ای گرامی می داریم
1 هفته پیش
مطلع شدیم آزاده سرافراز حاج حمید آقاجانزاده و پدربزرگوارشان مبتلا به بیماری کرونا شده اند
جهت شفای تمامی بیماران بالاخص آن دو بزرگوار چهارده صلوات به نیت چهارده معصوم، ختم نماییم
2 هفته پیش
2 هفته پیش
2 هفته پیش
مجمع عمومی عادی شرکت اقتصادی و خودکفائی آزادگان برگزار شد

مجمع عمومی سالانه شرکت اقتصادی و خودکفائی آزادگان روز چهارشنبه 25تیرماه با حضور ۵۴ درصد از سهامداران این شرکت، در اردوگاه شهید با هنر برگزار گردید. در این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، رئیس مجمع جناب آقای رامندی گزارشی از عملکرد هیئت مدیره ارائه نمود

در ادامه برنامه، مدیرعامل محترم شرکت جناب آقای دکتر عباسیانفر گزارشی از عملکرد این مجموعه در سال۹۸ برای حاضران بیان کردند.

خرید کارخانه روغن، خرید خط تولید کارتون، خرید کارخانه قندو شکر، تکمیل ظرفیت خط استیصال کاکائو، ذخیره مواد اولیه شرکت های تابعه تا پایان سال، اتمام پروژهای ملایری پور ارومیه، افزایش سرمایه شرکت از ۵۰۰میلیون سهام به ۷۰۰میلیون ،افزایش ۱۲ برابری قیمت سهام نسبت به سال گذشته و مقایسه عملکرد هلدینگ خودکفایی به صنایع غذایی دیگر که ۶۵۰درصد رشد داشته است از مواردی بود که ایشان به آن اشاره نمودند.
در این جلسه، همچنین درخصوص پرداخت نقدی 10درصد از سود سهام ۵۹۶۰ریالی سال 98 ، تصمیم گیری شد و مقرر گردید مبلغ ۶۰تومان سود طبق جدول زمان بندی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان از دیماه۹۹ باتوجه به تعداد سهام از طریق بانک صادرات با کارت ملی توزیع و مابقی یعنی۹۰درصد بعنوان سود انباشته در مجمع فوق العاده خودکفایی اقتصادی آزادگان در آینده نزدیک تصمیم گیری بعمل آید.

لازم بذکر است تصمیمات مجمع عمومی عادی سالانه را می توانید در سامانه کدال به آدرس www.codal.ir مشاهده نمایید.

با توجه به عملکرد مالی سود و و افزایش سرمایه در آینده نزدیک پیشنهاد میگردد دوستان سهامدار آزاده خودکفایی اقتصادی آزادگان سهام خود را تا افزایش سرمایه حفظ نمایند .
2 هفته پیش
3 هفته پیش
3 هفته پیش
3 هفته پیش
1 ماه پیش
1 ماه پیش
1 ماه پیش
1 ماه پیش
گروه کوهنوردی آزادگان تبریز اولین برنامه خود در سال 99 را با طبیعت گردی در منطقه زیبای آبشار کرکری مشکین شهر آغاز نمود. این برنامه روز جمعه 13تیرماه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. در این برنامه اعضای گروه کوهنوردی آزادگان تبریز یاد و خاطره آزاده سفرکرده حاج میرستار فردین سرگروه اسبق گروه را گرامی داشتند.
1 ماه پیش
باسلام
برنامه طبیعت گردی گروه کوهنوردی آزادگان تبریز (آزادگان و فرزندان پسر) روز جمعه 13تیرماه درآبشار کرکر مشکین شهر برگزار میشود
علاقمندان جهت ثبت نام تاروز سه شنبه 10تیر باشماره
35553506 تماس حاصل نمایند
1 ماه پیش
پیام حدیث:
هر حرف و مطلبی را بدون تحقیق و کورکورانه نباید پذیرفت
1 ماه پیش
1 ماه پیش
سهام شرکت اقتصادی و خودکفائی آزادگان برای چهارمین روز متوالی قفل در صف خرید با دامنه ی نوسان 5درصد
1 ماه پیش
1 ماه پیش
ddn.csdiran.pdf
جهت اطلاع از میزان سهام شرکت اقتصادی و خودکفائی آزادگان، مطلب پیوستی فوق را مطالعه بفرمایید
2 ماه پیش
دریافت سروش پلاس