ماسک

#ماسک_نصب_کن>


🔴 راهگار انگلیسی برای کاهش ابتلا به کرونا: تست و رصد

https://kutt.it/z9XtAe

با وجود قطعی‌شدن تأثیر قرنطینه، عدم‌تردد و فاصله‌گیری اجتماعی در کنترل شیوع کرونا، به دلیل مشکلات اقتصادی ناشی از آن، سیاست‌گذاران بالاتفاق جایگزینی برای آن پیشنهاد کرده‌اند: تست وسیع و رصد مبتلایان. انگلستان با تأخیری که در کنترل این بیماری داشت متحمل آسیب‌های جبران‌ناپذیری شد اما دست‌کم زمان آن را واداشت تا با ارزیابی تجربه‌های دیگران، این مسیر را با تدبیر بیشتری ادامه دهد. حالا سازمان سلامت آن کشور (NHS) با اتکاء به تجربه‌ی دیگر کشورها سیستم ’تست و رصد‘ را راه‌اندازی کرده است. لندن در تلاش است تا جایگزینی کارآمد به جای تعطیلی کشور بیابد. مقاله‌ی پیش رو توضیح یک سیستم ’تست و رصد‘ پیشرفته است.

mask.ir

#ماسک_نصب_کن

@mask_application
8 ماه پیش
🎥 سخنگوی وزارت بهداشت: مردم می توانند از طریق نرم افزار ماسک از وضعیت استان ها آگاهی پیدا کنند.

@webda
#هرخانه_یک_پایگاه_سلامت
#کرونا_را_شکست_میدهیم

🌐 www.behdasht.gov.ir
🆔 @webda
8 ماه پیش
گزارش_نمایندگی_سازمان_بهداشت_جهانی_کرونا_در_ایران.pdf
👆 فایل پی‌دی‌اف گزارش نمایندگی سازمان بهداشت جهانی در ایران که در آن ضمن ارجاع به «ماسک» از رنگ‌بندی و نقشه‌های شیوع کرونا در «ماسک» استفاده شده است.

mask.ir

#ماسک_نصب_کن

@mask_application
8 ماه پیش
🔴 مردم با نصب اپ «ماسک» آماده مقابله با خیز دوباره کرونا باشند

روزنامه‌ٔ ایران - سوسن صادقی:
با «علی شریفی زارچی» مسئول تیم توسعه اپلیکیشن «ماسک» و عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف به گفت‌و‌گو نشسته‌ایم که می‌خوانید.

⭕️ جرقه طراحی و راه‌اندازی این اپ چه زمانی زده شد؟

اواخر بهمن ماه وقتی تست بیماری کرونا روی دو بیمار در کشور مثبت اعلام شد.

⭕️ از طراحی و راه‌اندازی این اپ چه اهدافی را دنبال می‌کنید؟

هدف کمک به شهروندان کشورمان و نظام سلامت، برای کاهش قربانیان بیماری کرونا در کشور از طریق آگاهی‌افزایی و فراهم کردن نقشه ابتلا به بیماری است تا بتوانیم همه با هم جلوی زنجیره شیوع بیماری کرونا را بگیریم.

⭕️ تیم شما چند نفره است و دارای چه تخصص‌هایی هستند؟

ما کار خود را از دوم اسفندماه سال 98 با تیم کوچک سه نفره شروع کردیم. اعضای تیم نیز جمعی از استادان، دانش‌آموختگان، دانشجویان و برندگان رقابت‌های جهانی ریاضی و کامپیوتر دانشگاه‌ها هستند.

⭕️ چه مدت زمان برای طراحی تا انتشار این اپ صرف کردید؟

ظرف مدت کمتر از دو هفته توانستیم اولین نسخه اپلیکیشن ماسک را در فروشگاه‌های برنامه‌های موبایلی داخلی و گوگل پلی منتشر کنیم و به‌صورت مستمر در حال به روزرسانی آن هستیم.

⭕️ قابلیت و شیوه استفاده از ماسک چگونه است؟

ماسک، ضمن اینکه تماس‌های بین افراد را ثبت می‌کند، دارای چندین قابلیت ویژه دیگری است که در هیچ کدام از اپلیکیشن‌های مشابه آن وجود ندارد. قابلیت ویژه آن این است که ماسک آگاهی دقیق و هدفمندی را به کاربر خود نیز ارائه می‌دهد. مردم پیش از این فکر می‌کردند اگر از 80 میلیون جمعیت ایران، 80 هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند چون آمار مبتلا، یک در هر هزار نفر است بنابراین شانس آنها در مبتلا شدنشان اندک است ولی با کمک این اپ مبتلایان به بیماری کرونا یا فوت شدگان به‌صورت محله‌ای روی نقشه شهرهای سراسر کشور نشان داده می‌شود و کاربر آگاه می‌شود که در کمین ابتلا به این بیماری قرار دارد. با این اپ، تصور غلط بین کاربران از بین رفت و آنها درک کردند که هر لحظه می‌توانند به این بیماری مبتلا شوند و این بیماری چقدر به آنها نزدیک است. در نقشه‌ها، شهرها و محله‌ها با رنگ‌بندی مشخص شده‌اند که شیوع بیماری در آنجا چگونه است.از سوی دیگر در این برنامه امکان آموزش، پرسش و پاسخ و اطلاع‌رسانی وجود دارد. به عبارتی در این برنامه اگر فرد بیمار باشد یا با افراد مبتلا به بیماری کرونا در تماس بوده باشد به خود او گزارش می‌دهیم. اگر کاربر وضعیت قرمز داشته باشد یعنی بیمار است و اگر وضعیت بنفش داشته باشد بهبود پیدا کرده است. بعد از اعلام، بقیه کار به مسئولیت‌پذیری بیمار مربوط است که قرنطینه خانگی را رعایت کرده یا به بیمارستان مراجعه کند. علاوه بر آن قرار است بزودی در به روزرسانی نسخه ماسک امکان رصد کردن کسب و کارها از سوی کاربران ماسک نیز مهیا شود. به طوری که اگر کاربری به فروشگاهی مراجعه و مشاهده کرد که پروتکل بهداشتی در آن مکان رعایت نمی‌شود می‌تواند از طریق اسکن کردن کد رهگیری آن فروشگاه به اطلاع کاربران دیگر برساند تا به آن محل رفت و آمد نداشته باشند.

⭕️ ماسک به چه میزان بارگذاری شده است؟

بیش از یک میلیون نفر این اپ را نصب کرده‌اند ولی باید با کمک رسانه‌ها کاری کنیم تا بیشتر مردم آن را نصب کنند، چرا که هدف اصلی این برنامه برای شیوع احتمالی دوباره بیماری کرونا در فصل سرماست. ما باید خود را برای آن زمان آماده کنیم و زیرساخت‌ها فراهم شود تا اگر دوباره بیماری اوج گرفت بتوانیم با استفاده از این برنامه مکان‌های آلوده را بشناسیم.


⭕️ برای راه‌اندازی این اپ چه میزان هزینه شده است؟

تیم ما و افراد و شرکت‌های دیگری که ما را در ساخت این اپ یاری دادند همگی داوطلبانه و تنها در راستای مسئولیت اجتماعی این اپ را راه‌اندازی کردند حتی وقتی ما قصد خرید دومین با نام ماسک دات آی آر داشتیم، صاحب این دومین که یک فرد ایرانی در خارج کشور بود این دومین را رایگان در اختیار ما قرار داد. البته مدیران صندوق نوآوری و شکوفایی، ۵۰۰ میلیارد تومان برای کرونا اختصاص داده بودند، به ما هم اعلام کردند هر میزان پول بخواهید به شما می‌پردازیم اما تیم ما اعلام کردند ما یک ریال هم نمی‌خواهیم و تنها ۴۵ میلیون تومان برای ساخت فیلم و پویانمایی و تیزرهای تبلیغاتی از این صندوق دریافت کرده و در این زمینه هزینه کردیم.

متن کامل:
http://www.irannewspaper.ir/Newspaper/Page/7356/Technology/13/0

mask.ir

#ماسک_نصب_کن

@mask_application
8 ماه پیش
⭕ رنگ‌بندی جدید شهرستان‌های کشور بر اساس شیوع کرونا در قسمت «نقشه» اپلیکیشن ماسک منتشر شد.

هم‌اکنون ۱۹۸ شهرستان وضعیت سفید (کم‌خطر)، ۱۹۷ استان وضعیت زرد (متوسط) و ۵۲ شهرستان وضعیت قرمز (پرخطر) دارند. ضمن آن‌که برای نخستین بار یک شهرستان (جزیره ابوموسی) در وضعیت سبز (بی‌خطر) قرار گرفت و تعداد شهرستان‌های سفید بیشتر از شهرستان‌های زرد شد. استان‌هایی که بیشترین تعداد شهرستان قرمز را دارند: خوزستان (۱۲ شهرستان قرمز)، سیستان و بلوچستان (۸)، بوشهر (۷)، خراسان شمالی (۶)، خراسان رضوی (۳)، کرمانشاه (۳)، آذربایجان غربی (۳)، هرمزگان (۲)، لرستان (۲)، تهران (۲)، و آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی و مازندران (هر کدام ۱ شهرستان قرمز).

https://app.mask.ir/map

mask.ir

#ماسک_نصب_کن

@mask_application
8 ماه پیش
🛑 وضعیت سفید، زرد و قرمز کلیه شهرستان‌های کشور برای هفته جاری در اپلیکیشن ماسک روزآمد شد.

mask.ir

#ماسک_نصب_کن

@mask_application
8 ماه پیش
⭕️ سرقت اطلاعات کاربران با طراحی اپلیکیشن‌‎های جعلی نمایش نقشه ابتلا به کرونا

سرهنگ علی محمد رجبی، رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا ناجا:
🔹مجرمان سایبری با طراحی سایت و یا اپلیکیشن‌های موبایلی جعلی برای نمایش نقشه ابتلا به #کرونا در مناطق مختلف، اقدام به سرقت اطلاعات، نقض حریم خصوصی و سرقت هویت دیجیتالی افراد می‌کنند.

🔹وزارت بهداشت اپلیکیشن ماسک را برای آگاهی از شیوع کرونا در مناطق مختلف و محافظت بهتر در برابر این بیماری، معرفی کرده که کاربران می‌توانند این برنامه را از سایت‌های معتبر داخلی دانلود کنند.
👈کانال اخبارجعلی و مقابله با آن
@fake_news_media
8 ماه پیش
🔴 دبیرکل ستاد ملی مبارزه با کرونا: هموطنان نرم‌افزار ماسک را روی موبایل خود نصب کنند و ببینند چه شهرهایی سفید و چه مناطقی آلوده است.

mask.ir

#ماسک_نصب_کن

@mask_application
9 ماه پیش
🔴 ویدیوی تغییرات وضعیت (سفید، زرد و قرمز) کرونا در مناطق کشور از اسفند تا امروز بر اساس نقشهٔ شیوع در «ماسک»

mask.ir

#ماسک_نصب_کن

@mask_application
9 ماه پیش
🔴 توفیق تیم «ماسک» در قانع کردن دولت برای ممانعت از بازگشایی‌ها در مناطق زرد و قرمز

در شرایطی که شروع و پایان محدودیت‌های قبلی فاصله‌گذاری به صورت سراسری و همزمان در سراسر کشور و بدون لحاظ کردن نرخ متفاوت بیماری در شهرها بود، تیم ماسک توانست این ایده را مطرح و با حمایت معاونت بهداشت و مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مصوب کند که بازگشایی‌ها ‌در هر شهر باید با توجه به میزان شیوع بیماری در هر منطقه انجام شود. این ایده، اساس طرح طبقه‌بندی شهرستان‌ها به سفید، زرد و قرمز بود.

بر این اساس تیم ماسک با انتخاب شرایط سختگیرانه برای اعلام وضعیت سفید (متوسط بستری کل شهرستان حداکثر یک نفر در روز و همچنین متوسط تعداد بستری روزانه به ازای هر صدهزار نفر جمعیت حداکثر یک نفر) و جلب تایید وزارت بهداشت توانست شرایط را به سمتی سوق دهد که محدودیت‌های باقیمانده صرفا در شهرستانهای کم‌خطر (مناطق سفید) برداشته شود و نه در کل کشور. ممانعت از بازگشایی‌ها در مناطق زرد و قرمز می‌تواند به پیشگیری از ابتلا و مرگ بسیاری از هم‌وطنانمان بیانجامد.

تیم ماسک دوشادوش پزشکان، پرستاران و مردم ایران و هماهنگ با مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر، وضعیت مخاطرهٔ بیماری را در سراسر کشور سخت‌گیرانه تحت نظر خواهد داشت. آخرین وضعیت شهرهای سفید، زرد و قرمز را در نقشهٔ اپلیکیشن ماسک (و همینطور نسخهٔ تحت وب آن) می‌توانید ببینید.

نصب از: mask.ir

#ماسک_نصب_کن

@mask_application
9 ماه پیش
🔴 آخرین وضعیت (سفید، زرد و قرمز) مناطق کشور، فقط در اپلیکیشن «ماسک»

آخرین نقشه وضعیت کرونا (سفید، زرد و قرمز) شهرستان‌های کشور را در اپلیکیشن ماسک - تنها اپلیکیشن مورد تایید رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی - ببینید. بر اساس مصوبهٔ ستاد ملی کرونا پاره‌ای از بازگشایی‌ها فقط در مناطق سفید مجاز است.

نصب از: mask.ir

#ماسک_نصب_کن

@mask_application
9 ماه پیش
🔴 خدمات اپلیکیشن ماسک با حفظ کامل حریم خصوصی و کسب اجازه از کاربرها است

ایسنا: یکی از طراحان اپلیکیشن mask.ir، ضمن تشریح کاربرد آن، اهمیت پیوستن مردم به این نرم افزار را تشریح کرد.

دکتر علی شریفی - عضو هیئت علمی دانشگاه مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف، در گفت‌وگو با ایسنا، درباره کاربرد اپلیکیشن ماسک (mask.ir) که اخیرا از سوی وزارت بهداشت اعلام و به مردم توصیه شده برای آگاهی از شیوع کرونا در محله خود و محافظت بهتر در برابر این بیماری، این اپلیکیشن رایگان را نصب کنند، گفت: فرض کنید فرد برای خرید روزانه به یک فروشگاه مراجعه کرده است. در صورتی که پس از مدتی مشخص شود صاحب فروشگاه به کرونا مبتلا شده است، این احتمال به وجود می‌آید که این فرد نیز به بیماری مبتلا شده باشد. مطلع شدن فرد از این موضوع برای جلوگیری از زنجیره انتقال بیماری ممکن نخواهد بود، مگر اینکه تماس فرد با صاحب فروشگاه ثبت شده باشد و به محض مثبت شدن نتیجه تست فروشنده، اطلاعات به فرد حاضر در فروشگاه نیز ارسال شود.

وی افزود: این فرایند تحت عنوان رهگیری تماس‌های نزدیک شناسایی می‌شود و بنابر پروتکل سازمان بهداشت جهانی است. پیش از ایران، کشور چین این کار را با نرم افزاری آغاز کرد که تجربه موفقی بود. برای دستیابی به این فرایند در ایران نیز به محض ورود ویروس کرونا به کشور، جمعی از متخصصین برای کمک به حوزه بهداشت و درمان، به صورت شبانه روزی برای ساخت این اپلیکیشن زمان گذاشتند، بدون آنکه هیچ چشم داشت مالی به موضوع داشته باشند.

شریفی در توضیح بیشتر فرایند عملکرد این اپلیکیشن، تصریح کرد: در کشور چین هر فرد پیش از ورود به فروشگاه ملزم بود یک بارکد دو بعدی را توسط تلفن همراه خود اسکن کند تا اطلاعات لازم در خصوص بروز یا عدم بروز کرونا به فروشنده و خریدار ارائه شود. البته این فرایند اصلا کار آسانی نبود. بر اساس برنامه‌ها و توسعه‌ای که صورت گرفت، ما علاوه بر تکنولوژی چین، از سنسورِ بلوتوث موبایل استفاده کردیم تا ارتباط بین دو گوشی در فاصله نزدیک برقرار شود. این فرایند با حفظ کامل حریم خصوصی و کسب اجازه از کاربرها اتفاق می‌افتد، به این صورت که اطلاعات اطرافیان فرد در یک محیط عمومی در یک پایگاه که متعلق به دانشگاه صنعتی شریف است ثبت شده و هر زمان که تست فردی که در ارتباط با سایرین بوده، مثبت اعلام شود، این موضوع به کسانی که در تماس نزدیک با او بوده‌اند نیز گزارش می‌شود.

وی در خصوص طریقه نصب اپلیکیشن ماسک، اظهار کرد: نصب اپلیکیشن با دیدن راهنمایی که در سایت Mask.ir وجود دارد به راحتی برای دو سیستم عامل اندروید و IOS قابل انجام است. نکته قابل توجه آن است که علاوه بر خدمات ذکر شده، این اپلیکیشن قابلیت‌های دیگری نیز دارد. در یک نقشه‌ای از کوچه، محله و خیابانی که در آن زندگی می‌کنید می‌توانید این اطلاع را کسب کنید آیا کسانی در مجاورت شما به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند یا خیر. البته این کار با حفظ حریم شخصی افراد و بدون ذکر آدرس دقیق صورت می‌گیرد.

وی در خصوص گزارش خطا در نصب برنامه، افزود: مردم می‌توانند مشکلات خود را به صفحه واتس‌اپ برنامه به نشانی Mask_ application گزارش کنند. همچنین در قسمت ثبت نظر در برنامه کافه بازار که برنامه را در فرمت اندروید از آن دانلود کردند نیز می‌توانند گزارش خطا را ثبت کنند.

https://bitu.ir/r2MbHt

#ماسک_نصب_کن

mask.ir

@mask_application
9 ماه پیش
🔴 سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا: ماسک تنها اپلیکیشن مورد تأیید وزارت بهداشت است

https://ana.ir/fa/news/46/486320

#ماسک_نصب_کن

mask.ir

@mask_application
9 ماه پیش
🔴 خدمات اصلی اپلیکیشن رایگان «ماسک» چیست؟

طبق توصیه‌های سازمان بهداشت جهانی و تجربه‌ٔ کشورهای موفق در مهار کرونا، برای کنترل کرونا ۱- فاصله‌گیری اجتماعی، ۲- پایش و درمان مبتلایان و ۳- رصد تماس‌های نزدیک (contact tracing) ضروری است و لازمهٔ هر سه، به ویژه سومی، در ایران استفاده از اپلیکیشن «ماسک» است.

1️⃣ رصد تماس:

اپلیکیشن «ماسک» با حفظ محرمانگی و حریم خصوصی کاربران و از طریق ابزارهایی نظیر بلوتوث، GPS و یا QR Code شما را مطلع می‌کند اگر با کسی که بعدا معلوم می‌شود کرونا داشته تماس داشته‌اید.


2️⃣ نقشهٔ شیوع کرونا

در ماسک می‌توانید بر اساس آخرین داده‌های وزارت بهداشت و اپراتورهای تلفن همراه این نقشه‌ها را در سطح کشور، شهر و محلهٔ خود ببینید و از رفتن به مناطق آلوده پرهیز کنید:

✅ نقشهٔ کل مبتلایان به کرونا
✅ نقشهٔ مبتلایان جدید به کورنا
✅ نقشهٔ کل درمان‌شدگان
✅ نقشهٔ کل فوت‌شدگان
✅ نقشهٔ فوت‌شدگان جدید
✅ نقشهٔ مناطق پرتردد مبتلایان
و
✅ نقشهٔ مناطق پرتردد عموم شهروندان


3️⃣ پاسخ به پرسش‌های شما

شما می‌توانید سوال‌های خودتان درباره بیماری کرونا را در قسمت آگاهی‌بخشی «ماسک» بپرسید و هوش مصنوعی ماسک به شما پاسخ می‌دهد.


4️⃣ سنجش احتمال ابتلایتان به کرونا

در ماسک می‌توانید به طور روزانه وضعیت سلامت خود را وارد کنید و احتمال ابتلای خود و اعضای خانواده‌تان را به کرونا بسنجید.

***

⭕️ ویدیو معرفی اپلیکیشن «ماسک» و توضیح ضرورت استفاده از آن:
https://t.me/mask_application/31

⭕️ پاسخ به سوالات شما دربارهٔ ماسک:
https://t.me/mask_application/23

⭕️ ویدیوی حمایت فعالان و نهادهای مدنی از اپلیکیشن «ماسک»:
https://t.me/mask_application/32

⭕️ ویدیوی معرفی تجربهٔ چین و کرهٔ جنوبی در استفاده از اپلیکیشن رصد تماس‌ها (contact tracing) برای کنترل موفق شیوع کرونا:
https://t.me/mask_application/33

⭕️ ویدیوی #ماسک_نصب_کن:
https://t.me/mask_application/34

⭕️ ویدیوی معرفی ماسک در برنامهٔ حرف حساب:
https://t.me/mask_application/130

#ماسک_نصب_کن

mask.ir

@mask_application
9 ماه پیش
🔴 بیل‌ گیتس در این گفتگو می‌گوید تا زمان کشف واکسن، دو تکنولوژی ابزار اصلی مهار کرونا است:
- اپلیکیشن‌های رصد تماس [مشابه ماسک در ایران]
- کیت‌های کافی برای تست فراگیر

https://bitu.ir/qHfKjC

#ماسک_نصب_کن

mask.ir

@mask_application
9 ماه پیش
🔴 سخنگوی دولت: به همهٔ ایرانیان توصیه می‌کنم برای کنترل شیوع کرونا از اپلیکیشن ماسک استفاده کنند.

http://dolat.ir/video/337707

#ماسک_نصب_کن

mask.ir

@mask_application
9 ماه پیش
🎥 ببینید👆️
🍀️️️️️️️️️️️ حمایت فعالان و نهادهای مدنی از اپلیکیشن «ماسک» و دعوت‌شان برای استفادهٔ شهروندان از این اپلیکیشن برای کنترل کرونا

🔹 عباس عبدی (رئيس انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران)
🔹 دکتر حسین سراج‌زاده (رئیس انجمن جامعه‌شناسی ایران)
🔹 دکتر هادی خانیکی (رئيس کرسی ارتباطات علم و فناوری یونسکو)
🔹 دکتر مصطفی میراحمدی‌زاده (مدیرعامل خیریهٔ دارالاکرام)

اپلیکیشن رایگان و غیرانتفاعیِ «ماسک» نسبت به محرمانه ماندن داده‌های شما تعهد سخت‌گیرانه‌ای دارد و اجازهٔ دسترسی به بقیهٔ گوشی شما را ندارد. کمیته‌ای متشکل از نمایندگان تعدادی از معتبرترین نهادهای تخصصی علمی، مدنی و مستقل کشور بر محرمانگی داده‌های شما نظارت می‌کنند.

📥 نصب از طریق اپلیکیشن بازار:
https://cafebazaar.ir/app/ir.covidapp.android

🔹️️️️️سایت:
www.mask.ir
🔹️️️️️ اینستاگرام:
https://www.instagram.com/mask_application/
🔹توییتر:
https://twitter.com/MaskApplication

#ماسک_نصب_کن

🔴️ لطفا در همیاری برای کنترل کرونا و کاهش قربانیانش در ایران برای دیگران هم بفرستید.

@mask_application
9 ماه پیش
🔴️ اگر در دو هفته‌ٔ اخیر با یک بیمار کرونا تماس نزدیک داشته‌اید

✅ لطفا از منزل خارج نشوید،

✅ از تماس نزدیک با دیگران، به خصوص افراد سالمند یا دارای بیماری زمینه‌ای اجتناب کنید،

✅ هر روز وضعیت سلامت خود و خانواده خود را در ماسک ثبت کنید،

✅ به محض احساس علایمی از جمله تب بالای ۳۸ درجه، سرفه خشک (بدون خلط) یا تنگی نفس به مراکز بهداشت و درمان (که در نقشه‌های اپلیکیشن ماسک می‌توانید نزدیک‌ترینش را پیدا کنید) مراجعه کنید،

✅ اگر سوالی داشتید ‌با شماره ۱۹۰ تماس بگیرید و یا از قسمت آگاهی‌بخشی نرم‌افزار ماسک و پاسخ‌های هوش مصنوعی ماسک به پرسش‌تان استفاده کنید.

🔴 اگر نمی‌دانید در دو هفتهٔ اخیر با یک بیمار کرونایی در تماس بوده‌اید یا نه هم با نصب اپلیکیشن ماسک می‌توانید از این به بعد مطلع شوید (مشروط به این‌که به اپلیکیشن اجازهٔ استفاده از بلوتوث گوشی‌تان با حفظ حریم شخصی‌تان را بدهید)

#ماسک_نصب_کن

mask.ir

@mask_application
9 ماه پیش
🔴 نشست عوامل راه‌اندازی سامانه "ماسک" با مسئولان نهادهای عمومی مربوط

دکتر شریفی عضو هیئت علمی دانشگاه صنعت شریف و سرپرست تیم طراحی نرم افزار "ماسک" در این نشست که با حضور دکتر وحدت؛ رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتررئیسی؛ معاون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر ناظمی؛ معاون وزیررئیس سازمان فناوری اطلاعات، دکتر محرمیان؛ معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی، مهندس فرجود؛ مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران، دکتر گویا؛ رئیس مرکز مدیریت بیماریهای واگیردار، دکتر همتی؛ رئیس گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری های واگیر دار، و دکتر فتوحی رئیس دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد دربارهٔ ضرورت استفاده از این اپلیکیشن با حفظ حریم شخصی شهروندان برای کاهش قربانیان کرونا در ایران توضیحاتی ارائه کرد.

مشروح خبر: https://bitu.ir/qtLdW3

#ماسک_نصب_کن

mask.ir

@mask_application
9 ماه پیش
🔴️ نصب فعال اپلیکیشن «ماسک» میلیونی شد

به لطف همراهی شما، تعداد کاربران فعال «ماسک» از یک میلیون گذشت. از نزدیکان و آشنایانتان هم دعوت کنید ماسک را نصب کنند. افزایش کاربران اپلیکیشن رایگان «ماسک» که تنها اپلیکیشن رصد تماس (contact tracing) مطابق دستورالعمل سازمان بهداشت جهانی و حفظ حریم شخصی کاربران برای مقابله با کرونا در ایران است می‌تواند به پیشگیری از ابتلای هزاران و مرگ صدها نفر از هم‌وطنانمان بیانجامد.

#ماسک_نصب_کن
mask.ir
@mask_application
10 ماه پیش
دریافت سروش پلاس