درگاه و کانال خبری و تعاملی زندانهای خوزستان

شبکه تعاملی اداره کل زندانها با مخاطبان درون و برون سازمانی


🔺عکس خبر:
🔸سرکشی شبانه رییس زندان شوشتر بهمراه نعمتی مددکار زندان، جمشیدی در دیدار چهره به چهره با زندانیان: فراگیری مهارتهای اساسی زندگی راهی برای بهتر زیستن
4 ساعت پیش
🔺خبر کوتاه:
🔸اولین دوره کارگاه آموزش مبانی مهارت های اساسی زندگی ویژه خانواده های پرسنل وظیفه زندان دزفول به مدت یک روز برگزار شد
4 ساعت پیش
🔺خبر کوتاه:
🔸خوزستان میزبان مسابقات قرآنی کارکنان و سربازان وظیفه استان های جنوب غرب
امین سبحانی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل زندانهای خوزستان در نشست هماهنگی ستاد امور قرآنی و اقامه نماز اداره کل زندان های استان گفت: خوزستان این هفته میزبان مسابقات قرآنی کارکنان و سربازان وظیفه از استان های خوزستان، فارس، بوشهر وکهگیلویه و بویراحمد خواهد بود
8 ساعت پیش
🔺خبر
🔸رئیس زندان مسجدسلیمان: رعایت حقوق شهروندی زندانیان سرلوحه کار باشد
جلسه هماهنگی پرسنل یگان حفاظت و کارکنان امور داخله زندان مسجدسلیمان به ریاست خسرو هاشم پور رییس زندان تشکیل شد
به گزارش روابط عمومی زندان مسجد سلیمان، در این نشست که به منظور کاهش آسیب رفتارها و توسعه خدمات حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع تشکیل شد، هاشم پور هدف از کار زندانبانی را نگهداری مجرمان، کنترل رفتارهای آنان و همچنین تلاش برای اصلاح و تربیت زندانیان برشمرد و گفت: خانواده های زندانیان در یک سو و زندانیان از سوی دیگر؛ ارباب رجوع های درون و برون و وابسته به سیستم زندانبانی هستند که می باید خدمات حقوق شهروندی برابر قانون با آنها اعطا گردد.
وی افزود: استماع مسائل مشکلات و درخواست های آنان و پاسخگویی مناسب از جمله انتظاراتی است کارکنان زندان می بایست نسبت به ارباب رجوع معمول و آن را به شکل ۲۴ ساعته رعایت نمایند
8 ساعت پیش
🔺خبر کوتاه
🔸بازدید مسئولین غذای رامهرمز و هفتکل از زندان این رامهرمز
در برنامه های جداگانه حضور و رسیدگی قضایی به مشکلات کیفری زندانیان، قضات سید اسدالله مرعشی رییس دادگستری ، و سید علی هاشمی نژاد دادستان رامهرمز و همچنین دادستان هفتگل در زندان رامهرمز حضور یافته و ضمن دیدار با جمعی از دانشجویان حوزه های قضایی مربوطه مسائل و مشکلات آنان را استماع نمودند
به گزارش روابط عمومی زندان رامهرمز، در این بازدید ها دادستان رامهرمز به 20 زندانی واجد شرایط مرخصی ،5 نفر اشتغال رای باز و 2 نفرمرخصی پایان حبس اعطا نمود
8 ساعت پیش
🔺خبر
🔸نشست هم اندیشی ۳ جانبه دادستانی، زندان و دانشکده علوم پزشکی شهرستان شوشتر برگذار شد.
 موسوی دادستان شوشتر و جمشیدی رییس زندان شوشتر با دکتر کلانتر رییس دانشکده علوم پزشکی شهرستان شوشتر دیدار وگفتگو کردند.
جمشیدی رییس اداره زندان شوشتر ضمن تشکر وقدردانی از زحمات و پیگیری های آباد ریاست دادگستری ، موسوی دادستان شهرستان شوشتر و عنایات مدیرکل زندانهای خوزستان در جهت اهداء تعداد5 دستگاه چرخ خیاطی توسط خیرین وبنیادتعاون استان خوزستان  گفت : باتوجه به مساحت فیزیکی کم در زندان شوشتر ؛ کارگاه خیاطی این زندان در حال راه اندازی می باشد. این کارگاه خیاطی ضمن آموزش زندانیان  توسط مربیان خیر بیرون از زندان ؛ آمادگی در جهت تولید لباس را نیز دارد .  جمشیدی رییس زندان شوشتر افزود ؛ هدف از تشکیل این نشست را ، رایزنی در جهت دریافت 20 درصد از دوخت پکیج لباس بیماران بیمارستان خاتم الانبیاء شوشتر توسط زندانیان زندان شهرستان شوشتر دانست . که سود حاصل از این مهم در امورات انجمن حمایت از زندانیان شوشتر بکارگیری خواهد شد.
11 ساعت پیش
توصیه های ایمنی وامنیتی در خصوص نصب اپلیکیشن ها بر روی گوشی های تلفن همراه
11 ساعت پیش
در دیدار رئیس زندان با امام جمعه شهرستان ماهشهر تاکید شد:
رئیس زندان ماهشهر درمعیت مسئول فرهنگی وروابط عمومی زندان، روحانی ندامتگاه وفرمانده یگان حفاظت زندان دردفتر امام جمعه شهرستان، با حجت الاسلام غبیشاوی دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی زندان ماهشهر؛ خسرو طرفی در این دیدار با تبیین و تشریح فعالیتهای حوزه فرهنگی ، اقدامات تامینی و تربیتی در زندان و نحوه اجرای آنها، توسعه و تقویت فعالیّت های اشتغال محور به منظور کسب درآمد برای مددجویان و خانواده هایشان را نیز از جمله برنامه های مهم زندان در مدیریت جدید عنوان و خواستار حمایت سایر نهاد ها در این ارتباط شد.
امام جمعه معزز شهرستان ماهشهر نیز در این دیدار گفت: بنده بر این موضوع واقفم که کار کردن در زندان کاری بس سخت و طاقت فرساست، لیکن خدمت به خلق خدا و اصلاح و تربیت افراد بزهکار و مجرم بسیار ارزشمند و مستوجب ثواب اخروی است.
حجت الاسلام والمسلمین غبیشاوی اذعان داشت : اقدامات فرهنگی در زندان باید نهادینه شود زیرا انجام واجبات دینی و فرایض الهی نه تنها برای جامعه فردی واجب است بلکه برای زندانیان هم حائز اهمیت است.
حجت الاسلام عبادی امام جمعه شهرچمران و روحانی زندان هم در این دیدار گفت :از جمله مسائل مهم زندان، بحث فرهنگی است که زندان ماهشهر در این زمینع بسیاری فعالیتهای خوبی دارد.
نمازی مهر مسئول فرهنگی و روابط عمومی زندان نیز دراین دیدار پیرامون اقدامات فرهنگی جاری در زندان گفت: تعامل با حوزه علمیه و ادارات فرهنگی برای برگزاری جلسات گفتمان آزاد دینی در زندان دنبال شده. این حرکت در زندان ماهشهر با بهره گیری از علما و مدرسین حوزه و دانشگاه مباحث خوبی را در بین زندانیان طرح و به سوالات و شبهات دینی آنها پاسخ داده شده
3 روز پیش
3 روز پیش
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی زندانهای خوزستان به نقل از روابط عمومی زندان بهبهان، در این بازدید که رئیس دادگستری و دادستان شهرستان بهبهان و داوود بیاتی رئیس زندان نیز حضور داشتند، قاضی علی افتخاری افتخاری از نزدیک با تعداد بیش از ۳۰ نفر از زندانیان دیدار و ضمن بررسی یکایک پرونده ها و درخواست های قضایی آنان؛ دستورات لازم را برای رسیدگی به موارد مطرح شده به مراجع قضایی ابلاغ کرد.
معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان خوزستان در خاتمه هدف از بازدید قضایی مسئولان ارشد دادگستری کل استان از زندانها و صرف ساعتها حضور در جمع زندانیان را پیگیری و اجرای سیاست‌های ابلاغی آیت الله دکتر رئیسی ریاست محترم قوه قضاییه پیرامون محورهایی همچون ساماندهی امور زندانیان، رسیدگی به پرونده‌های کیفری، کنترل و کاهش جمعیت کیفری و تعیین تکلیف زندانیان بازداشتی و تحت قرار عنوان کرد و گفت: این بازدیدها تا دستیابی حداکثری به اهداف ترسیم شده تداوم خواهد یافت.
5 روز پیش
بازدید معاون قضایی رئیس کل دادگستری خوزستان از زندان بهبهان
قاضی علی افتخاری معاون قضایی رئیس کل دادگستری خوزستان و مسئول امور دادسراها و اجرا ی احکام کیفری دستگاه قضایی استان، با حضور در زندان شهرستان بهبهان از نزدیک با تعدادی از زندانیان دیدار و گفتگو نمود و مسائل و مشکلات قضایی آن را بررسی کرد.
5 روز پیش
رسیدگی قضایی به مشکلات ۴۰ زندانی شوشتری
رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوشتر با حضور در ندامتگاه این شهر از نزدیک با زندانیان دیدار و مسائل مشکلات قضایی آنان را بررسی نمودند.
به گزارش روابط عمومی زندان شوشتر در این بازدید و رسیدگی قضایی که با حضور علی جمشیدی رئیس زندان شهرستان انجام پذیرفت، ۴۰ نفر از زندانیان به صورت چهره به چهره باقاضی آباد رئیس دادگستری و قاضی موسوی دادستان شهرستان دیدار و گفتگو نمودند.
مقامات قضایی و قضات همراه نیز ضمن بررسی پرونده ها و درخواست های آنان دستورات لازم را وفق مقررات به منظور رسیدگی به تقاضاهای عنوان شده صادر نمودند.
قاضی موسوی داستان شوشتر در خاتمه این دیدار گفت: هدف از این بازدید رسیدگی قضایی، کنترل و کاهش جمعیت کیفری، ساماندهی زندانیان و تعیین تکلیف زندانیان تحت قرار و بازداشتی حسب سیاست‌های ترسیمی رئیس کل دادگستری استان است
5 روز پیش
فوری*
*دلال استخدام در ماهشهر با دستور رییس کل دادگستری خوزستان بازداشت شد*

🔸حجت الاسلام و المسلمین مرادی رئیس کل دادگستری استان خوزستان:
🔹 فردی که با ادعای اعمال نفوذ بعنوان استخدام در یک شرکت پتروشیمی ماهشهر از افراد متقاضی کار طلب رشوه می‌کرد، بازداشت شد.
🔹این فرد دیشب با حضور در دادسرا تفهیم اتهام شد و در حال حاضر در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات قضایی  در حال انجام است.
🔹او از تعدادی شهروندان وجوهی را به همین عنوان دریافت کرده است که در حال بررسی است.
🔹تا کنون هیچ گونه ارتباطی بین این متهم و مجموعه پتروشیمی و یا سایر نهادها کشف نشده است.
🔹چنانچه افرادی از او شاکی هستند و مستنداتی دال بر پرداخت وجه به این عنوان را دارند می توانند به دادستانی ماهشهر مراجعه و شکایت خود را مطرح کنند/ *ایفانیوز*
5 روز پیش
بازدید مدیر زندان دزفول در ایام تعطیل از بخش‌های مختلف زندان
مدیر زندان دزفول روز تعطیل جمعه با حضور در زندان از بخش های مختلف بازدید و در جریان اقدامات امنیتی افزار و برنامه های غنی سازی اوقات فراغت زندانیان و سربازان وظیفه قرار گرفت.
بگزارش روابط عمومی زندان دزفول، محمد میری در این بازدید که با همراهی سرپاسیاریکم خسروی فرمانده یگان حفاظت ندامتگاه و عباد بهروزیان مسئول حوزه روابط عمومی و فرهنگی زندان انجام پذیرفت، هدف از بازدید در ایام تعطیل و پس از ساعات اداری را خدا قوت به همکاران شیفت ، بررسی اقدامات توسعه نظم و انضباط در ایام تعطیل، ارایه مطلوب خدمات به زندانیان عنوان داشت و گفت: توصیه شد به مسئولین حاضر که در زمینه غنی سازی اوقات فراغت زندانیان توسعه خدمات فرهنگی -آموزشی به ویژه هنری در زمینه نمایشی و اجرای گروه های سرود در اندرزگاه های مختلف را مورد توجه ویژه و دستور کار قرار دهند.
1 هفته پیش
بازدید مدیر کل زندانهای خوزستان از زندان دزفول
مدیر کل زندانهای استان خوزستان در راس هیئتی متشکل از جمعی مسئولین ستادی و کارشناسان این اداره کل با حضور در زندان دزفول از بخش‌های مختلف ندامتگاه بازدید و با حضور در اندرزگاه ها با زندانیان دیدار و گفتگو نمود.
بگزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان در این دیدار و بازدید که مدیرعامل ستاد دیه استان ، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و کارشناسان فنی و پشتیبانی اداره کل نیز حضور داشتند،محمد میری مدیر زندان دزفول گزارشی از اقدامات تامینی و تربیتی جاری در این ندامتگاه را ارائه نمود.
علیرضا بابائی نیز در این بازدید که پس از ساعات اداری انجام پذیرفت، بر ضرورت توسعه روند رسیدگی به مسائل و مشکلات قضائی زندانیان و شتاب در اجرای پروژه های عمرانی زندان تاکید نمود.
1 هفته پیش
http://khuzestanprisons.ir/ مراسم-های-بزرگداشت-هفتیمن-روز-شهادت-سپ/
1 هفته پیش
http://khuzestanprisons.ir/ دیدار-چهره-به-چهره-دادستان-خوزستان-با-120/
1 هفته پیش
🔸خبر به روز رسانی شد
🔹مراسم گرامیداشت شهادت سالار و سردار شهیدان مدافع حرم و امنیت، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، سردار شهید ابومهدی المهندس و شهدای آسمانی همراه ایشان که در جنایت تروریستی فرودگاه بغداد به دست جنایتکاران آمریکا به شهادت رسیدند، در زندان های مرکزی اهواز- سپیدار اهواز و کانون اصلاح و تربیت استان برگزار شد
http://khuzestanprisons.ir/ آئین-گرامی-داشت-سردار-دلها،-حاج-قاسم-سل/
2 هفته پیش
SmartSelect_۲۰۲۰۰۱۰۷-۱۳۰۱۱۲_Video Player.gif
🔸آیین گرامی داشت شهادت سید الشهدای
🔹 مقاومت،سردار آسمانی، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت با حضور مسئولین و کارکنان ستاد اداره کل زندانهای خوزستان برگزار شد-در این مراسم
حجت الاسلام شوشتری رئیس حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه فرودگاه های خوزستان در خصوص بصیرت انقلابی، فضیلت شهادت و شان و منزلت شهید حاج قاسم سلیمانی در دفاع از حرم و حیثیت جامعه اسلامی به ایراد سخن پرداخت و گفت: شهادت این سردار اسلام یک تنه موحب وحدت بیشتر کشورهای حوزه مقاومت اسلامی خصوصا ملت ایران و عراق، بصیرت انقلابی و بیداری جامعه و عیان تر شدن دشمنی قسم خورده آمریکای جنایتکار با مردم و میهن اسلامی ما شد.
گفتنی است در این مراسم مداح ؛ حاج حسن صفری از مداحان بر جسته استان به نوحه خوانی در رثای شهید حاج قاسم، شهید ابومهدی المهندس و شهدای همراهشان پرداخت که حضار به سینه زنی و سوگواری پرداختند.
2 هفته پیش
SmartSelect_۲۰۲۰۰۱۰۶-۱۰۴۵۵۸_Gallery.gif
حضور پر شور کارکنان زندانهای خوزستان در آیین تشییع سردار آسمانی، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی-اهواز ۱۵دیماه ۹۸
2 هفته پیش
SmartSelect_۲۰۲۰۰۱۰۶-۱۰۵۷۳۱_Video Player.gif
حضور پر شور کارکنان زندانهای خوزستان در آیین تشییع سردار آسمانی، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی-اهواز ۱۵دیماه ۹۸
2 هفته پیش
بازخانی خاطره:مصاحبه سال 94 آقای سهراب سلیمانی برادر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با خبرگزاری فارس، زندگی فردی حاج قاسم(سردار دلها)
https://www.farsnews.com/news/13940521000224/%D8%B1%D8%A7%D8%B2%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AD%D8%A7%D8%AC-%D9%82%D8%A7%D8%B3%D9%85-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%DA%A9%D9%86%D8%AF
2 هفته پیش
آخرین دیدار و بدرقه سردار دل ها در اهواز برگزار شد
http://khuzestanprisons.ir/ آخرین-دیدار-بدرقه-سردار-دلها-در-اهواز-ب/
2 هفته پیش
دریافت سروش پلاس