حوزه هنری چهارمحال و بختیاری

حوزه هنری انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری


مدیر امور سینمایی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری خبر داد:
پردیس سینمایی بهمن شهرکرد پنج سالنه می شود
مهدی حسن زاده مدیر امور سینمایی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: پردیس سینمایی بهمن شهرکرد که قبل از این با 4 سالن در حال ساخت بود به همت موسسه بهمن سبز و حمایت حوزه هنری مرکز به یک سالن چهار فصل روباز مجهز خواهد شد.
متن کامل خبر در : www.artshahrekord.ir
1 سال پیش
خاطرات بیژن کریمی آزاده دفاع مقدس از دوران اسارت قسمت سوم
https://www.aparat.com/v/jsQEM
1 سال پیش
خاطرات بیژن کریمی آزاده دفاع مقدس از دوران اسارت قسمت اول
بیژن کریمی متولد 1349در چهارمحال و بختیاری است بیژن کریمی از سال 1366تا 1369در اسارت بعثی‌ها به سر برده است.خاطراتی از این آزاده سر افراز میهن از دوران اسارت در سه قسمت انتشار داده خواهد شد.
مشاهده فیلم این خاطره گویی در لینک زیر
https://www.aparat.com/v/okR3h
1 سال پیش
خاطرات بیژن کریمی آزاده دفاع مقدس از دوران اسارت قسمت اول
بیژن کریمی متولد 1349در چهارمحال و بختیاری است بیژن کریمی از سال 1366تا 1369در اسارت بعثی‌ها به سر برده است.خاطراتی از این آزاده سر افراز میهن از دوران اسارت در سه قسمت انتشار داده خواهد شد.
https://www.aparat.com/v/PFcrl
1 سال پیش
از سوی واحد فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری چهارمحال و بختیاری انجام گرفت
ثبت و ضبط خاطرات آزادگان استان از دوران اسارت و شرایط قرنطینه
خاطرات تعدادی از آزادگان هشت سال دفاع مقدس از سوی واحد فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری چهارمحال و بختیاری ثبت و ضبط شد.
متن کامل خبر در سایت: www.artshahrekord.ir
1 سال پیش
کتاب« تا اطلاعیه بعدی معتبر است» درآمدی بر نقدهای درونی و بیرونی مدرنیته نوشته دکتر علی رضا بیابان نورد از سوی واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری چهارمحال و بختیاری منتشر شد.
متن کامل خبر در سایت:
www.artshahrekord.ir
1 سال پیش
ارائه گزارش حوزه هنری چهارمحال و بختیاری در نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در سال99
رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری در نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری که با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد گزارش عملکرد حوزه هنری استان در سال 1398 و برنامه های 1399 را اعلام کرد.
متن کامل خبر در سایت www.artshahrekord.ir
1 سال پیش
راه اندازی پویش هنرمندان با عنوان «بهار دوستی» در چهارمحال و بختیاری
پویش هنرمندان با عنوان«بهار دوستی» از سوی بسیج هنرمندان،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری چهارمحال و بختیاری راه اندازی شد.
متن کامل خبر در www.artshahrekord.ir
1 سال پیش
حمید توفیقی بروجنی از هنرمندان پیشکسوت موسیقی چهارمحال و بختیاری:
حوزه هنری هنرمندان بسیاری را پرورش داده و به جامعه معرفی کرده است
حمید توفیقی بروجنی از هنرمندان پیشکسوت موسیقی چهارمحال و بختیاری گفت: جوانان بسیاری از دامان حوزه هنری که رسالت آن گسترش هنر انقلاب اسلامی بود پرورش یافته اند و به تکامل رسیده اند و حوزه هنری در این زمینه هنرمندان بسیاری به جامعه معرفی کرده است.
متن کامل خبر در سایت: http://www.artshahrekord.ir/
1 سال پیش

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری
شهید آوینی صدای ماندگار هنر انقلاب اسلامی بود
فرزاد رحیمی مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری به مناسبت هفته هنر انقلاب گفت: بی تردید هرگاه سخن از هنر، آن هم از نوع هنر متعهد و آرمانی به میان می آید ناخودآگاه نام بزرگمرد این عرصه(شهید مرتضی آوینی)ذهن را به بازی می گیرد چرا که او صدای ماندگار هنر انقلاب اسلامی بود. متن کامل پیام در سایت: http://www.artshahrekord.ir/
1 سال پیش
شعر خوانی مجازی «شعر آوا» در چهارمحال و بختیاری برگزار شد
مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری از برگزاری شعر خوانی مجازی انجمن شعر کلاسیک با عنوان« شعر آوا» همزمان با هفته هنر انقلاب در چهارمحال و بختیاری خبر داد.متن کامل خبر در سایت: http://www.artshahrekord.ir/
1 سال پیش
مجتبی بیگی، مسئول سازمان بسیج هنرمندان چهارمحال و بختیاری:
هنر انقلاب، صدای عاشوراییانی است که همچنان در سنگر جهاد ایستاده اند
مجتبی بیگی مسئول سازمان بسیج هنرمندان چهارمحال و بختیاری به مناسبت هفته هنر انقلاب گفت: هنر انقلاب، صدای عاشوراییانی است که همچنان در سنگر جهاد ایستاده اند. هنری که این روزها چنان از داغ سرداری بزرگ لبریز است که از نفس هایش، اتش بر هیمنه استکبار خواهد افتاد.
متن کامل پیام در سایت: http://www.artshahrekord.ir/
1 سال پیش
ابراهیم شریفی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری:
هنر انقلاب اسلامی باید از شکل تجملات خارج بوده و پیروزی های ملت غیور ایران اسلامی را روایت کند
ابراهیم شریفی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری به مناسبت هفته هنر انقلاب گفت: هنر انقلاب اسلامی باید معارف الهی را منتشر کند. باید دقیق و درست بوده و زیبایی ها را تبیین و حقیقت را تبلیغ کند. هنر انقلاب اسلامی باید از شکل تجملات خارج بوده و پیروزی های ملت غیور ایران اسلامی را روایت کند.
متن کامل پیام در سایت http://www.artshahrekord.ir/
1 سال پیش
حمید علیدوستی هنرمند فیلم ساز و تهیه کننده صدا و سیما
حضور شاخصهای هنر انقلاب در فیلم و داستان بیشتر از سایر رشته ها مشهود است متن کامل خبر در سایتhttp://www.artshahrekord.ir/
1 سال پیش
حجت ا... شیروانی رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری:
قدردان هنر هنرمندان واقعی این روزها، کادر پزشکی و درمانی، در همه ی رده ها هستیم
حجت ا... شیروانی رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری در پیامی به مناسبت هفته هنر انقلاب و روز هنر انقلاب گفت: جا دارد قدردان هنر هنرمندان واقعی این روزها، کادر پزشکی و درمانی، در همه ی رده ها باشیم که با تلاش و از خودگذشتگی، خالق لحظه هایی هستند که بیشک در ذهن و خاطر همه ی ایرانیان و جهانیان ماندگار و جاودان خواهد ماند. متن کامل پیام در سایت http://www.artshahrekord.ir/
1 سال پیش
فرشاد صالحی هنرمند چهارمحال و بختیاری
هنر انقلاب یعنی هنری از مردم برای مردم
فرشاد صالحی هنرمند فعال در حوزه سینما و تئاتر چهارمحال و بختیاری ضمن تبریک هفته هنر انقلاب به همه هنرمندان سرزمین ایران درباره هنر انقلاب اسلامی گفت: هنر انقلاب با مضامینی همچون ظلم ستیزی، مبارزه با تبعیض اجتماعی، تفکر اسلامی ایرانی ، اخلاق گرایی اجتماعی و ... نمود پیدا می کند در واقع هنر انقلاب مساوی با هنری بر آمده از مردم برای خود مردم است.
متن کامل خبر در سایت حوزه هنریhttp://www.artshahrekord.ir/
1 سال پیش
پرواز تندیس با بال‌های پرچم پوستر ششمین هفته هنر انقلاب منتشر شد ششمین هفته هنر انقلاب حوزه هنری از پوستر خود که تصویری از تندیس این رویداد با نمادی از پرچم ایران است، رونمایی کرد.
1 سال پیش
هنر متعهد به حقیقت هفته هنر انقلاب اسلامی گرامی باد
#حوزه_هنری_چهارمحال_و_بختیاری
#شهرکرد
#شهید_سید_مرتضی_آوینی
#روز_هنر_انقلاب_اسلامی
1 سال پیش
فراخوان جشنواره سرود «آوای زندگی» با شعارِ «درخانه میمانیم،باهم میخوانیم» از سوی گروه کُرال آوای باران (موسسه فرهنگی هنری افق آوای جهانبین) با مشارکت حوزه هنری و معاونت فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری منتشر شد
1 سال پیش
قاسم اسماعیلی معاون فرهنگی و هنری حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: در سال 1398 با برگزاری مستمر کارگاه ایده تا فیلمنامه در حوزه هنری 8 فیلم نامه کوتاه داستانی و انیمیشن بررسی و تولید شد.
1 سال پیش
دریافت سروش پلاس