حوزه هنری چهارمحال و بختیاری

حوزه هنری انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری


کتاب« تا اطلاعیه بعدی معتبر است» درآمدی بر نقدهای درونی و بیرونی مدرنیته نوشته دکتر علی رضا بیابان نورد از سوی واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری چهارمحال و بختیاری منتشر شد.
متن کامل خبر در سایت:
www.artshahrekord.ir
6 ماه پیش
ارائه گزارش حوزه هنری چهارمحال و بختیاری در نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در سال99
رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری در نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری که با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد گزارش عملکرد حوزه هنری استان در سال 1398 و برنامه های 1399 را اعلام کرد.
متن کامل خبر در سایت www.artshahrekord.ir
6 ماه پیش
راه اندازی پویش هنرمندان با عنوان «بهار دوستی» در چهارمحال و بختیاری
پویش هنرمندان با عنوان«بهار دوستی» از سوی بسیج هنرمندان،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری چهارمحال و بختیاری راه اندازی شد.
متن کامل خبر در www.artshahrekord.ir
6 ماه پیش
حمید توفیقی بروجنی از هنرمندان پیشکسوت موسیقی چهارمحال و بختیاری:
حوزه هنری هنرمندان بسیاری را پرورش داده و به جامعه معرفی کرده است
حمید توفیقی بروجنی از هنرمندان پیشکسوت موسیقی چهارمحال و بختیاری گفت: جوانان بسیاری از دامان حوزه هنری که رسالت آن گسترش هنر انقلاب اسلامی بود پرورش یافته اند و به تکامل رسیده اند و حوزه هنری در این زمینه هنرمندان بسیاری به جامعه معرفی کرده است.
متن کامل خبر در سایت: http://www.artshahrekord.ir/
6 ماه پیش

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری
شهید آوینی صدای ماندگار هنر انقلاب اسلامی بود
فرزاد رحیمی مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری به مناسبت هفته هنر انقلاب گفت: بی تردید هرگاه سخن از هنر، آن هم از نوع هنر متعهد و آرمانی به میان می آید ناخودآگاه نام بزرگمرد این عرصه(شهید مرتضی آوینی)ذهن را به بازی می گیرد چرا که او صدای ماندگار هنر انقلاب اسلامی بود. متن کامل پیام در سایت: http://www.artshahrekord.ir/
6 ماه پیش
شعر خوانی مجازی «شعر آوا» در چهارمحال و بختیاری برگزار شد
مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری از برگزاری شعر خوانی مجازی انجمن شعر کلاسیک با عنوان« شعر آوا» همزمان با هفته هنر انقلاب در چهارمحال و بختیاری خبر داد.متن کامل خبر در سایت: http://www.artshahrekord.ir/
7 ماه پیش
مجتبی بیگی، مسئول سازمان بسیج هنرمندان چهارمحال و بختیاری:
هنر انقلاب، صدای عاشوراییانی است که همچنان در سنگر جهاد ایستاده اند
مجتبی بیگی مسئول سازمان بسیج هنرمندان چهارمحال و بختیاری به مناسبت هفته هنر انقلاب گفت: هنر انقلاب، صدای عاشوراییانی است که همچنان در سنگر جهاد ایستاده اند. هنری که این روزها چنان از داغ سرداری بزرگ لبریز است که از نفس هایش، اتش بر هیمنه استکبار خواهد افتاد.
متن کامل پیام در سایت: http://www.artshahrekord.ir/
7 ماه پیش
ابراهیم شریفی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری:
هنر انقلاب اسلامی باید از شکل تجملات خارج بوده و پیروزی های ملت غیور ایران اسلامی را روایت کند
ابراهیم شریفی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری به مناسبت هفته هنر انقلاب گفت: هنر انقلاب اسلامی باید معارف الهی را منتشر کند. باید دقیق و درست بوده و زیبایی ها را تبیین و حقیقت را تبلیغ کند. هنر انقلاب اسلامی باید از شکل تجملات خارج بوده و پیروزی های ملت غیور ایران اسلامی را روایت کند.
متن کامل پیام در سایت http://www.artshahrekord.ir/
7 ماه پیش
حمید علیدوستی هنرمند فیلم ساز و تهیه کننده صدا و سیما
حضور شاخصهای هنر انقلاب در فیلم و داستان بیشتر از سایر رشته ها مشهود است متن کامل خبر در سایتhttp://www.artshahrekord.ir/
7 ماه پیش
حجت ا... شیروانی رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری:
قدردان هنر هنرمندان واقعی این روزها، کادر پزشکی و درمانی، در همه ی رده ها هستیم
حجت ا... شیروانی رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری در پیامی به مناسبت هفته هنر انقلاب و روز هنر انقلاب گفت: جا دارد قدردان هنر هنرمندان واقعی این روزها، کادر پزشکی و درمانی، در همه ی رده ها باشیم که با تلاش و از خودگذشتگی، خالق لحظه هایی هستند که بیشک در ذهن و خاطر همه ی ایرانیان و جهانیان ماندگار و جاودان خواهد ماند. متن کامل پیام در سایت http://www.artshahrekord.ir/
7 ماه پیش
فرشاد صالحی هنرمند چهارمحال و بختیاری
هنر انقلاب یعنی هنری از مردم برای مردم
فرشاد صالحی هنرمند فعال در حوزه سینما و تئاتر چهارمحال و بختیاری ضمن تبریک هفته هنر انقلاب به همه هنرمندان سرزمین ایران درباره هنر انقلاب اسلامی گفت: هنر انقلاب با مضامینی همچون ظلم ستیزی، مبارزه با تبعیض اجتماعی، تفکر اسلامی ایرانی ، اخلاق گرایی اجتماعی و ... نمود پیدا می کند در واقع هنر انقلاب مساوی با هنری بر آمده از مردم برای خود مردم است.
متن کامل خبر در سایت حوزه هنریhttp://www.artshahrekord.ir/
7 ماه پیش
پرواز تندیس با بال‌های پرچم پوستر ششمین هفته هنر انقلاب منتشر شد ششمین هفته هنر انقلاب حوزه هنری از پوستر خود که تصویری از تندیس این رویداد با نمادی از پرچم ایران است، رونمایی کرد.
7 ماه پیش
هنر متعهد به حقیقت هفته هنر انقلاب اسلامی گرامی باد
#حوزه_هنری_چهارمحال_و_بختیاری
#شهرکرد
#شهید_سید_مرتضی_آوینی
#روز_هنر_انقلاب_اسلامی
7 ماه پیش
فراخوان جشنواره سرود «آوای زندگی» با شعارِ «درخانه میمانیم،باهم میخوانیم» از سوی گروه کُرال آوای باران (موسسه فرهنگی هنری افق آوای جهانبین) با مشارکت حوزه هنری و معاونت فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری منتشر شد
7 ماه پیش
قاسم اسماعیلی معاون فرهنگی و هنری حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: در سال 1398 با برگزاری مستمر کارگاه ایده تا فیلمنامه در حوزه هنری 8 فیلم نامه کوتاه داستانی و انیمیشن بررسی و تولید شد.
8 ماه پیش
درخشش گروه سرود آوای باران شهرکرد در جشنواره های ملی
گروه سرود آوای باران شهرکرد به سرپرستی مرتضی کیانی هرچگانی در جشنواره های ملی آواها و نواهای ایثار و پلیس تراز انقلاب مقام نخست را از آن خود کرد.
8 ماه پیش
احمد راستینه هفشجانی منتخب مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس
تکریم هنرمندان از واجبات جامعه امروز است
احمد راستینه هفشجانی منتخب مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در بازدید از حوزه هنری استان چهارمحال و بختیاری گفت: باید هنر را با جان و دل محترم شماریم چرا که هیچ چیز به مانند هنر تاثیر گذار نیست و امروزه تکریم هنرمندان از واجبات جامعه است.
8 ماه پیش
رمان «مردهای مرز شرقی» اثر سجاد خالقی هنرمند استان چهارمحال و بختیاری توسط انتشارات سوره مهر حوزه هنری منتشر شد.
«مردهای مرز شرقی» رتبه نخست جایزه داستان‌های حماسی کشور را در سال 1398 از آن خود کرده است.
این رمان روایتگر تلاش های قهرمان داستان در زمان قاجاریه است که با نقشه های یک شرکت انگلیسی برای جابجا کردن مرزهای شرقی ایران و دسترسی به رودخانه هیرمند مقابله می کند.
تبریک به این هنرمند خلاق و خوب استان
#حوزه_هنری_چهارمحال_و_بختیاری
8 ماه پیش
معرفی هیأت داوران جایزه ی نمایشنامه نویسی چهارمحال و بختیاری
دکتر مهرداد رایانی مخصوص،شهرام احمدزاده و احمد رضا رافعی بروجنی به عنوان هیات داوران دومین جایزه ی نمایشنامه نویسی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری معرفی شدند.
منتخبین این جایزه فروردین ماه 1399 همزمان با هفته هنر انقلاب معرفی خواهند شد.
8 ماه پیش
«قوطي بگير بينشون» تجدید چاپ می شود
کتاب «قوطي بگير بينشون» اشعار گويش دهكردي، سروده اسفنديار ساكنيان که به همت انتشارات سوره مهر و حوزه هنري استان چهارمحال و بختياري در سال 1386به چاپ رسيده بود امسال تجدید چاپ می شود.
8 ماه پیش
دریافت سروش پلاس