موسسه دادگر

فعالیت در جهت افزایش آگاهی با تولید محصولات فرهنگی و برگزاری کلاس های آموزشی


مستند جنجالی مرگ پنهان درباره تراریخته - قسمت سوم

http://sapp.ir/Gfrdadgar
1 سال پیش
مستند جنجالی مرگ پنهان درباره محصولات تراریخته-قسمت دوم

http://sapp.ir/Gfrdadgar
1 سال پیش
مستند مرگ پنهان (قسمت اول)

http://sapp.ir/Gfrdadgar
1 سال پیش

علی کرمی، استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله است. وی متخصص رشته #بیوتکنولوژی پزشکی، و فوق‌تخصص #مهندسی_ژنتیک و کاربردهای این رشته است. مدرک دکترایش را از اروپا، و فوق‌تخصص خود را از آمریکا گرفته، و به گفته خودش بیست سال است که «برای توسعه این علم» به کشور بازگشته است؛ او بی‌تردید یکی از متخصصین ارشد ایرانی در حوزه #دستکاری_ژنتیکی ، یا نوترکیبی دی ان ای، یا فناوری #دستکاری_ژنی در حوزه پزشکی فوق‌مدرن است، اما جریان خبری ایجاد شده درخبرگزاری تسنیم طی یک ماه گذشته، سبب شده که مدافعان محصولات پرریسک و #عقیم #تراریخته ، از زوایای مختلف، سعی در جلوگیری از این روشنگری داشته باشند. . . . چندی پیش وی را مستقیماً تهدید به مرگ کرده اند. البته با این زبان که «آقای دکتر! روی صحبتهای شما حساس شده اند! مافیای وارد کننده فلان محصول تراریخته، برای منافعش حتی آدم می کشد؛ مراقب خودتان باشید!!» . . . #پروفسور_کرمی میگوید: کتابی به دستم رسیده، که چند ماه پیش در آمریکا چاپ شده؛ این کتاب یبش از 1150 مرجع علمی دارد. طبق آخرین مطالعات با افشای اسناد پشت پرده شرکتهای تولید تراریخته دنیا، گفته که اینها برای فروش محصولاتشان به راحتی به مردم دروغ می گویند. در این کتاب یک وکیل، ده سال تحقیق کرده، و دروغهای پشت پرده این شرکتهای سرمایه داری را فاش کرده است؛ الآن هم این فرد را تهدید به ترور کرده اند؛ چون با صنایع هزاران میلیارد دلاری در افتاده. بعضیها می گویند اگر این محصولات مشکلی دارد، مگر آمریکاییها دیوانه اند که این محصولات را مصرف می کنند؟ . . . ولی واقعیت این است که اصلاً برای شرکتهای سرمایه داری امریکایی، جان مردم مهم نیست؛ چه آمریکایی باشد و چه اسراییلی؛ چرا؟ چون اینجا دو تجارت شیرین وجود دارد: غذای آلوده منجر به بیماری می شود؛ و از آن سو، بیمار نیازمند دارو و درمان است! . . . صنعت دارویی و پزشکی هم یک صنعت مولتی ترلیارد دلاری است؛ تجهیزات پزشکی، آزمایشگاه، دارو، درمان، سی تی اسکن ،دارو، شیمی درمانی. اینها تجارت است؛ سرمایه داری یعنی همین؛ ملاک پول است؛ از این راههای کثیف پول درمی آورند؛ البته در اروپا اوضاع کمی فرق دارد. . . . آهای شماییکه برای کوچکترین چیزی همه چیز و همه کس رو فحش میدی! #بیوتروریسم هیچ دخلی به اعتقادات ما درباره نوع حکومت ندارد، بلکه کوچک و بزرگ این مردم را نشانه گرفته است. 
http://sapp.ir/Gfrdadgar
1 سال پیش

استفاده از چربی خوک در محصولات خارجی از جمله صابون و لوازم آرایش مانند کرم و ریمل و رژلب بیش از ۹۹% لوازم آرایش از خارج از کشور وارد می شود 🛑 یکی از رایج ترین شیوه #بیوتروریسم استفاده از لوازم آرایش های عقیم کننده است. 
http://sapp.ir/Gfrdadgar
1 سال پیش

. دوستان عزیزم(خصوصا گیاهخوارها) سویای بافت دار محصولی فوق العاده مضر و بیماری زاست,لطفا با دقت مطالعه کنید آپدیت: طبق آمار رسمی منتشر شده از رئیس انجمن ایمنی زیستی ایران آقای دکتر قره یاضی حدود ۸۰درصد سطح زیر کشت سویا در ایران دستکاری شده ی ژنتیکی است و من این مطلب ۲ روز پس از افشای این آمار منتشر کردم , دنبال سوزن در انبار کاه نگردید,ایران تقریبا سویای ارگانیک ندارد در مرحله ی اول باید بدانید که تقریبا تمام سویاهای موجود در بازار, GMO (دستکاری شده ی ژنتیکی) هستند که به گفته ی برجسته ترین متخصصان مهندسی ژنتیک,محصولات GMO به هیچ وجه قابل پیش بینی نیستند محصولات GMO مسموم به BT میباشند که ژن تزریق شده ی یک باکتری بنام باسیلوس تورنژنسیس است که بسیار خطرناک و موجب کاهش گلبولهای قرمز خون و ایجاد بیماریهای گوارشی میشود اینها مراحل تولید دانه ی سویا بود بعد از تولید دانه ی سویا را روغنکشی میکنند ولی با ماده ی شیمیایی نرمال هگزان که فوق العاده مضر و خطرناک است و در مقادیر مشخص موجب گنگی و گیجی ,کاهش اشتها ,خستگی , ضعف عضلانی , ضعف بینایی و سردرد میشود در نهایت شما تفاله ی یک محصول مسموم صنعتی ژنتیکی را خواهید خورد دانه ی سویا یکی از دانه های خانواده ی لوبیاست و هیچ مزیتی غیر از مقدار بیشتر پروتئین به نسبت وزن مشخص ندارد (یعنی با خوردن مقدار کمی بیشتر از بقیه ی لوبیاها تامین میشود) و همه ی خانواده ی لوبیا و همچنین نخود دارای مقدار پروتئین بالا هستند.
http://sapp.ir/Gfrdadgar
1 سال پیش
1 سال پیش
#تراریخته چیست ؟ محصولات تراریخته چه هستند ؟ شاید اسم تراریخته مقداری #ترسناک به نظر می رسد و آدم را یاد #فیلم های #علمی #تخیلی می اندازد اما به زبان ساده، محصول تراریخته یعنی #دستکاری_ژنتیکمحصولات یا #جانوران . یعنی یک یا چند #ژن را به یک#محصول #زراعی یا یک #جانور اضافه کنیم یا از آن کم کنیم تا ویژگی های آن محصول یا جانور را تغییر دهیم. مثلا کاری کنیم ، #میوه سیب #ویتامین‌ های بیشتری داشته باشد یا #پروتئین هم تولید کند .تراریخته یعنی تغییر دادن ژن اولیه و اصلی یه جاندار . محصول تراریخته برای این #تراریزی می شود که در برابر تهدیدها، #آفت ها یا #بیماری ها مقاوم شود. مثلا محصول #گندم، #نیشکر، #ذرت و … را طوری با#مهندسی_ژنتیک تغییر می دهند که آفت رویشان تاثیر نگذارد. بدین طریق محصول با کیفیت تر تولید می شود. بی تعارف می شود گفت، فعلا از محصولات تراریخته دارند سوء استفاده می کنند تا #پول بیشتری به جیب بزنند و ما #انسانها به خاطر یک مشت پول بیشتر هرکاری انجام می دهیم! نکته مهم این که اگه چند ژن به محصول جدید اضافه شود می گویند تراریخته؛ ولی اگر چند ژن از آن کم شود یا کاری کنند که عملکرد نوعی از ژن مختل شود ، در اصطلاح ” #فروریخته ” می شود. ضمنا تراریزی توسط دستگاه مخصوص انجام میشود. * حیوانات تراریخته: این حیوانات زبان بسته همیشه بازیچه دست اشرف مخلوقات هستند ! البته لازم به ذکر است که این خیلی خوب است که حیوانات وجود دارند وگرنه تمام این #آزمایش ها باید روی خود انسان انجام می شد. تراریزی در حیوانات هم انجام میشود . برای اینکه گونه ای جدید از پروتئین یا مواد #خوراکی را در آنها بوجود بیاوریم ، و هم اینکه گونه ای جدید از حیوانات را داشته باشیم که در برابر تهدیدات زیست محیطی مقاوم تر باشند.
http://sapp.ir/Gfrdadgar
1 سال پیش
1 سال پیش
 و خروس بدون پر: ژنتیک دان اسرائیلی توانست با ترکیب ژن جوجه های گوشتی و مرغ گردن لخت اولین مرغ بدون پر جهان را در دانشکده ژنتیک موسسه زراعی Rehovot در نزدیکی تل آویو تولید کند، تا مرغها در مناطق گرمسیری بتوانند راحت تر و صرف انرژی کمتر زندگی کنند زیرا مرغهای پردار در مناطق گرم به خوبی پرورش نمی یابند و از طرفی دیگر هزینه استفاده از سیستمهای خنک کننده بسیار گران است و البته هزینه ای برای کندن پرها به همراه نخواهد داشت، مخالفان این پروژه میگویند که این تغییرات به نفع حیوانات نیست زیرا خروسها قادر به جفتگیری نیستند و نمیتوانند برای حفظ تعادل خود بال بزنند و این روی ماده ها هم تاثیر میگذارد، از طرف دیگر از آنجا که پر ندارند هر دو جنس بیشتر در معرض #انگل، بیماریهای پوستی، حملات پشه، تغییرات درجه حرارت و آفتاب سوختگی قرار میگیرند . 📌نام پژوهشگر: Avigdor Cahaner . 📚منابع: What A Wonderful World: Creature featherless chicken . The naked truth about the naked chicken - Israeli Culture .
http://sapp.ir/Gfrdadgar
1 سال پیش

که کرد ؟که #هور_خشک کرد ؟ #ریزگرد را که بر سر خوزستان آوار کرد ؟ #لب_کارون را چه کسی#کارون_بی_جان_مرگ_خوزستان کرد ؟جواب #شیطاناست .ببینید چه می گوید : سوره ۴: النساء - جزء ۵ وَلَأُضِلَّنَّهُمْ وَلَأُمَنِّيَنَّهُمْ وَلَآمُرَنَّهُمْ فَلَيُبَتِّكُنَّ آذَانَ الْأَنْعَامِ وَلَآمُرَنَّهُمْ فَلَيُغَيِّرُنَّ خَلْقَ اللَّهِ وَمَنْ يَتَّخِذِ الشَّيْطَانَ وَلِيًّا مِنْ دُونِ اللَّهِ فَقَدْ خَسِرَ خُسْرَانًا مُبِينًا ﴿۱۱۹﴾ و آنان را سخت گمراه و دچار آرزوهاى دور و دراز خواهم كرد و وادارشان مى ‏كنم تا گوشهاى دامها را شكاف دهند و وادارشان مى ‏كنم تا آفريده خدا را دگرگون سازند و[لى] هر كس به جاى خدا شيطان را دوست [خدا] گيرد قطعا دستخوش زيان آشكارى شده است (۱۱۹) يَعِدُهُمْ وَيُمَنِّيهِمْ وَمَا يَعِدُهُمُ الشَّيْطَانُ إِلَّا غُرُورًا ﴿۱۲۰﴾ [آرى] شيطان به آنان وعده مى‏ دهد و ايشان را در آرزوها مى‏ افكند و جز فريب به آنان وعده نمى‏ دهد (۱۲۰) أُولَئِكَ مَأْوَاهُمْ جَهَنَّمُ وَلَا يَجِدُونَ عَنْهَا مَحِيصًا ﴿۱۲۱﴾ آنان جايگاهشان جهنم است و از آن راه گريزى ندارند (۱۲۱) آنکه #سد_سازی کرد ،انکه به#انتقال_آب_کارون رای داده و اجرا می کند همه فریفته غرور شیطان شدند . آنان که به #دستکاری_ژنتیک و تغییر دادن خلقت خدا پرداختند ،همه مشمول این آیه می شوند .#نه_به_انتقال_آب_کارون #نه_به_سد_سازی#نه_به_تفکر_سازه_ای#نه_به_انتقال_بین_حوزه_ای_آب #قران_فرقان_30#قران_زمر_17 #قران_زمر_18 #قران_بقره_204#قران_بقره_205 #قران_بقره_206#قران_راه_روشن_عقل #قران_آیه_محیط_زیست#قران_الانعام_36 #قران_الانعام_107 #قران_ایه_نفت

http://sapp.ir/Gfrdadgar
1 سال پیش

استارت پروژه یوژنیکس با سرمایه گذاری بیل گیتس وبنیاد راکفلر معرفی پروژه : جمع آوری کلیه گونه های بذر های بومی ودانه های خوراکی مورد نیاز کشاورزان در جهان و نگهداری انحصاری و منجمد شده انها در انباری بنام انبار روز قیامت زیر یک کوه در جزیره اسپیدس برگن. هدف پروژه : ۱. جایگزین کردن بذر های عقیم کننده و GMO با بذر ها و دانه های ارگانیک و بومی کشور ها ۲. وابستگی غذایی بعد از ۲۰سال... بدلیل این که نمیتوان بعد ۱بار کشت بذر های تراریخته یا GMO دوباره بذر گرفت و کشت کرد بنابر این بعد از ۲۰سال صنعت کشاورزی هر کشور وابسته میشود به شرکت های صهینیستی .#یوژنیکس #پروژه_یوژنیکس #تراریخته #GMO#ارگانیک #طب_سنتی #طب_اسلامی #دستکاری_ژنتیک#بیل_گیتس #راکفلر #بنیاد_راکفلر

http://sapp.ir/Gfrdadgar
1 سال پیش

آیا در مورد محصولات تراریخته چیزی میدانید ؟
http://sapp.ir/Gfrdadgar
1 سال پیش

یافا اسم یه نارنگی هست که اکثر ایرانی ها میشناسن .(عکس بعدی) اما داستان اونجایی واسم جالب شد که فهمیدم یافا اسم یک شهر اسرائیل در شصت کیلومتری تل آویوه . شایدم اتفاقی باشه ولی از نظر من هیچ چیز اتفاقی نیست . مخصوصا با این حرومزادگی اسرائیلی ها و مهندسی ژنتیک و محصولات تراریخته مثل#پرتقال_تامسون که کلا یک خیانت جهانیِ صهیون هاست. تورق کنید عکس بعدی خودتون تحقیق و قضاوت کنید... 
http://sapp.ir/Gfrdadgar
1 سال پیش
🔴 فقط جمله اخرش .....

😏 چرا باید سازمان های ماسونی کشتار جمعی جهان از فعالیت های بهداشت ایران راضی باشند؟

❌ با توجه به اینکه ۹۰ درصد مردم #کبد چرب دارند .... و اکثرا از بیماری قلبی رنج می برند .... چون روغن خوراکی مردم اکثرا از #نفت تولید میشه !

❌امام خمینی ره فرمود هر گاه دیدی غرب از شما راضی بود بدانید مسیر شما اشتباهه...

#وزارت_کشتار_جمعی
#واکسن
#پالم
#نگهدارنده
#اب_کُلر_دار
#نمک_ید_دار
#تراریخته
#اب_کاه
#سرکه_سفید
#ممنوعیت_حجامت
#رشد_بیماری_قلبی
#کبد_چرب
#فشار_خون
#و .......‌‌‌‌‌‌.....
http://sapp.ir/Gfrdadgar
1 سال پیش
🔴 سونامی ناباروری ثانویه در ایران!

صالح قاسمی پژوهشگر حوزه جمعیت در کانال تلگرامی خود نوشت:

بیش از ۶۰ درصد زوج های نابارور در ایران، با وجود اینکه در گذشته بارور بوده اند، به دلایلی همچون تغییر سبک زندگی و تغذیه ناسالم با محصولات #تراریخته (GMO) نابارور شده و از چرخه فرزندآوری خارج گشته اند!!

❌ البته تاثیر دارو ها سنوگرافی ها واکسن ها و .... و تغذیه بعد بارداری و آهن و اسید فولیک و سقط های بی دلیل همه از عوامل نازایی هستن!
❌خوردن قارچ نازا می کنه !
نوشابه دلستر مرغ ماکارانی روغن مایع و جامد و ....

http://sapp.ir/Gfrdadgar
1 سال پیش
سلام تعدادی از دوستان پیام دادند و سوال پرسیدند که چطور تراریخته ها رو بشناسند و در نهایت چکار کنند؟
دوستان چکیده و خلاصه عرض کنم هر چیز غیر طبیعی از نظر ظاهری و محتوایی بعنوان مثال بزی که اندازه گاو شیر می دهد، خوراک دامی که روزی نیم کیلو وزن دام را افزایش می دهد، تخم مرغ 2 یا چند زرده، میوه بدون هسته و دانه، میوه های با شکل ظاهری خاص مثل اندازه درشت، یک دست با رنگ و مشخصه های متفاوت مثلا هندوانه زرد و...، فروشگاه های عمده و زنجیره ای که با قیمت پایین تر مواد غذایی عرضه می کنند مثلا سوپر گوشت های بزرگ زنجیره ای، گوشت دام های وارداتی و.... تراریخته هستند.
برای جایگزین چکار کنیم؟
ببینید دوستان دامداری های صنعتی بدلیل ارزان و زود بازده بودن خوراک دام صنعتی که واردات اون توسط 2 هلدینگ بزرگ در شرق و غرب کشور تامین می کنند که خوراک آن ها تراریخته است در نتیجه گوشت، محصولات لبنی و دنبه دام آنها نیز تراریخته است لذا باید گوشت و محصولات لبنی را از دامداری های غیر صنعتی که دام از چرای طبیعی استفاده می کند خریداری شود و این امر با تحقیق و بررسی مشخص می شود، بنده گوشت و محصولات لبنی مورد نیاز رو از یکی از روستاهای اطراف مشهد تامین می کنم.
2.تا حد امکان خوراکی های صنعتی به ویژه برای کودکان رو کاهش و قطع کنید و جایگزین آن حتی شده خیلی کم آجیل و خشکبار ایرانی تهیه و مصرف نمایید.
3.این نکته رو در نظر داشته باشید وقتی واردات تراریخته ها با تبانی دولتی ها و مسئولین صورت می گیره ما باید تلاش کنیم خسارت و اثرات مخرب اون رو در خانواده خودمان کاهش دهیم لذا امکان به صفر رساندن اثرات مخرب تراریخته ها خیلی کار سخت و دشواری هست.
دوستان عزیز کسانی که مدعی بودند سایه جنگ رو از کشور ما دور کردند با پذیرفتن و اجرای معاهدات استعماری جنگ رو به خانه و سفره های غذایی ما آوردند لذا باید هوشیار باشیم.
http://sapp.ir/Gfrdadgar
1 سال پیش
واردات وسیع محصولات تراریخته
http://sapp.ir/Gfrdadgar
1 سال پیش
محصولات تراریخته از چه سالی وارد کشور شده و تاثیرات آن چه بوده است؟
http://sapp.ir/Gfrdadgar
1 سال پیش
شماره و برچسب روی میوه های وارداتی به چه معنایی است؟
http://sapp.ir/Gfrdadgar
1 سال پیش
دریافت سروش پلاس