⚫️وندی شرمن:
هر وقت حس می‌کردم (ظریف) واقعاً ناراحت است او را با لحنی آشتی‌جویانه "جواد" خطاب می‌کردم.

🔴خدایا؛ تقدیر بنده رو طوری قرار نده که رذل‌ترین انسان‌های معاصر ذرّه‌ای به من امید ببندند.
🔘gera...
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
سروش
https://sapp.ir/gera01
تلگرام
https://t.me/geranegar
15 ساعت پیش
🔴چند دهه رسم شهدا را از بنیان های این مملکت پاک کردند، هیچکس صدایش در نیامد، حالا همه برای پاک کردن نامشان از معابر نوحه سرمی دهند!

▪️شهری که مسئولان و تصمیم گیرانش شب با شکم سیر میخوابند در حالی که حق ضعفا و گرسنگان پایمال می شود، مملکتی که کارگرش بخاطر نان، کشاورزی بخاطر آب کتک می خورد، بلادی که قانون و حق با کسی است که سرمایه اش بیشتر باشد، نام شهدا بر سر در اداره و سازمان و کوچه محله اش زیادی است

🔶پاک کنید همه را...
جایش بگذارید خیابان اعلا حضرت سرمایه، محله سیم و زر
میدان حضرت قارون!
(کدیور)
🔘gera...
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
سروش
https://sapp.ir/gera01
تلگرام
https://t.me/geranegar
19 ساعت پیش
🔴باجگيري و رشوه دادن نمايندگان! به دولتيها!
بده بستانهاي نامشروع در خانه ملت!
دليلي براي مخالفت با شفافيت آرا!

اين نمايندگان بايد شناسايي و به ملت معرفي شوند تا از ورود دوباره آنها به مجلس جلوگيري شود

▪️در برنامه اين هفته مناظره، عثماني نماينده اصلاح طلب ليست اميد علنا اعلام نمود نمايندگان مجلس براي #گرفتن_امتياز از وزرا (براي تبليغات منفعت طلبانه و تداوم حضور در دوره بعدي مجلس!) به وزرا راي اعتماد ميدهند! و يا از استيضاح و عزل وزرا خودداري ميكنند!
🔸اقدامي غيرقانوني و غيرشرعي كه ذوالنور نماينده قم آن را به نوعي دادن #رشوه و #باجگيري دانسته و آن را مورد نكوهش و لطمه به جايگاه مجلس قلمداد كرد
پيشتر نيز ، نقوي حسيني نماينده اصولگراي اسلام آباد تهران در برنامه جهان آرا به اين موضوع اشاره و وجود چنين #بده_بستان_نامشروعي را در مجلس اذعان نموده بود!

پ.نgera:
🔴راي اعتماد منفعت طلبانه به وزرا و عدم استيضاح وزير و كابينه ناكارآمد و ناتوان و بعضا خسارت آفرين كه مسبب اصلي وضعيت اسفبار فعلي مردم است قطعا به نوعي #رشوه و #باجگيري و رشوه دادن و #باج_دادن محسوب شده كه بر خلاف تمامي اصول و قواعد و قوانين مصرح كشور و نظام است و بي شك چنين نماينده اي فاقد صلاحيت و كفايت لازم براي ابقا يا ورود دوباره به مجلس خواهد بود و لزوم توجه ويژه #شوراي_نگهبان به اين اقدام مغاير با قانون و شرع را بيش از پيش ضروري مينمايد
#باجگيري
#لابيگران
#منفعت_طلب
#فاقدصلاحيت
🔘gera...
https://sapp.ir/gera01
1 روز پیش
⚫️این تصاویر دردآور، ضرب و شتم کارگران #هپکو است که در اعتراض به عدم دریافت چند ماه حقوق تجمع کرده و توسط گارد ویژه به این روز افتاده اند!

⭕️این تصاویر و حبس های عجیب و غریت دادگاه ها علیه این مظلومین، در حالی که #مسببین این روند که طی برنامه خصوصی سازی اینها را به گرسنگی و فقر و اعتراض کشانده، راست راست در خیابان بگردند، هم مایه تاسف است و هم نشان سرکوب سیستمی

🔶 خدا رحمت کند #ابوذر، آن صحابه #عدالتخواه پیامبر .ص. را که در خیابان راه می رفت و نعره می کشید، در حیرتم از مردی که در خانه اش نانی نمی یابد، و با شمشیر برهنه بیرون نمی آید.
🔘gera...
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
سروش
https://sapp.ir/gera01
تلگرام
https://t.me/geranegar
1 روز پیش
📝"یک جهادِ کشاورزی عجیب؛
شخم زدن #هپکو!"

🔴در #خصوصی_سازی های همراه با مفت‌فروشی، یه راه برای تبارشناسی خریدار، بررسی مدیران و هیئت‌مدیره‌ای‌ است که بعد از واگذاری روی کار میان!

🔸در هپکو علاوه بر #بیژن_زنگنه، نام #محمود_حجتی وزیرکشاورزی دولت اصلاحات و اعتدال و مدیران وی هم دیده میشوند! بعد از واگذاری هپکو به علی‌اصغر عطاریان در اواخر سال ۸۵، بیژن زنگنه رئیس هیئت‌ مدیره میشود.

▪️دیگر اعضای هیئت‌مدیره ادوار هپکو بعد از واگذاری هم قابل تأمل‌اند:
- شرکت تأمین ماسه ریخته‌گری که محمود حجتی رئیس هیئت‌مدیره آن بوده است.
- غلامرضا صحرائیان؛ قائم مقام حجتی در وزارت کشاورزی دولت اصلاحات
- لطف‌الله سعیدی و مهدی گلی از مدیران وزارت کشاورزی دولت اصلاحات و مشاورین حجتی در دولت فعلی.

🔸باتوجه به سابقه خود عطاریان (خریدار هپکو) در جهاد، این ارتباطات طبیعی و البته معنادار است. اینکه چه کسانی این بلا را بر سر هپکو آوردند مهم است! اما فهمیدن انگیزه و نفع آنها مهمتر است.
پیگیریم...
(میلادگودرزی)
🔘gera...
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
سروش
https://sapp.ir/gera01
تلگرام
https://t.me/geranegar
1 روز پیش
مجلس رأس قصور!

🔴‏جداً چه کسی به نمایندگان مجلس توهین کرد؟! امثال #پناهیان یا کسانی که سالهاست وکلای مردم رو تا حد وکیل‌الدوله و وکیل‌الاحزاب و وکیل الجیب خود تنزل داده‌اند! و مجلس را از راس امور به قعر قصور و بده بستان و لابیهای منفعت طلبانه پایین کشیدند؟!
🔘gera...
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
سروش
https://sapp.ir/gera01
تلگرام
https://t.me/geranegar
2 روز پیش
وضعیت اسفبار کارگران در جنهوری اسلامی و انفعال و بی عملی مدعیان انقلابی ارزشی!
🔴ضد انقلاب نباشند، انقلابی پیشکش!

▪️اینروزها اخبار ناخوشایندی پیرامون #خصوصی_خواری های ظالمانه و غارت بیت المال و شواهد تلخی از عاقبت و اوضاع #کارگران دیده و شنیده میشود که برای جریان مدعی انقلابی حزب الهی #مایه_سرافکندگی است!
اما نه خبری از اقدام و عمل سلبریتی های حزب اللهی جماعت هست که دارای امکانات و ابزار گسترده مالی رسانه ای و منبر و تریبون هستند و نه واکنشی مناسب از دستگاهها و رسانه های پر از مایه و منابع سرشار مالی اعتباری مدعی انقلابی ارزشی!

▪️نمایندگان مجلس مدعی انقلابی! ولایی! و اصولگرایی! هم که از قبل وضعشان معلوم است! سکوت و انفعالشان و بی تفاوتی خائنانه در قبال این مفاسد ظالمانه به انقلاب و صاحبان انقلاب، دلیلی ندارد جز آنکه #یاشریکند #یاوامدار

🔸در خصوص وضعیت انفعال و فشل مدعیان انقلابی در همه سطوح باید گفت این افراد و جریانها و رسانه ها به نوعی اگر ضدانقلاب نباشند قطعا #انقلابی هم نیستند...
#انقلابی_مقوایی
#انقلابی_نما
#اقدام_عمل
#آتش_به_اختیار
🔘gera...
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
سروش
https://sapp.ir/gera01
تلگرام
https://t.me/geranegar
2 روز پیش
⭕️حزب اللهی دیگر اسیر تفسیر سلطنتی محافظه کاران از نظام ولایی نمیشود

🔺️متحجرین زمان مبارزه به امام می‌گفتند شاه شیعه است! امروز البته مدل متحجرین عوض شده حتی انجمن حجتیه‌ای‌ها عکس امام و آقا را بالای سرشان می‌زنند و عرفان‌های انحرافی هم ادعای ارادت به نظام و رهبری می‌کنند!

🔺️محافظه‌کارانِ امروز، هرکس بخواهد انتقادی به شبکه خودشان یا تلاشی برای اصلاح در مملکت انجام بدهد، فوراً او را متهم به ضدیت با ولایت می‌کنند!

🔺اگر به سوپور زحمت‌کش و آبرودار سرکوچه بگویی زباله‌ها را بد جابه‌جا کردی یا امر رهبری را در مورد انجام دادن درست کار، رعایت نکردی؛ اگر سوپور به آنان ربط داشته یا منافع آنان در خطر باشد یا سکوت آنان محافظه‌کاری فهم شود، می‌گویند:
سوپور زیرمجموعه سرسوپورها است، سرسوپور زیرمجموعه شهرداری منطقه، شهرداری منطقه زیرمجموعه شهرداری شهر، شهرداری زیرمجموعه فرمانداری، فرمانداری زیرمجموعه استانداری، استانداری زیرمجموعه وزارت کشور، وزارت کشور زیرمجموعه رئیس‌جمهور، رئیس‌جمهور زیرمجموعه نائب امام زمان. پس انتقاد از سوپور سر کوچه در حکم محاربه با امام زمان است و طرف را به شک در لقمه و نطفه خود می‌اندازند!

🔺️آن وقت جهت‌گیری‌های و دستورهای رهبری و سیاست‌های کلی نظام، مورد بی‌توجهی قرار می‌گیرد یا با آن مخالفت می‌شود، یا مردم در فشار و مشکل قرار میگیرد آنجا یقه نمی‌درند و توجیه میکنند.

🔺امام حسین در خطبه منا خوب میگویند:
هر کس به خاطر خدا شناخته شود، تکریم نمی‌کنید و شما بخاطر خدا در بندگانش بزرگداشته می‌شوید. و می‌بینید عهدهای الهی نقض شده است، پس شما به ترس و اضطراب نمی‌افتید. و شما برای بعضی از عهدهای بر زمین مانده پدرانتان به ترس و اضطراب می‌افتید. در حالی که عهد بر زمین مانده رسول خدا (ص) حقیر شمرده می‌شود و نابینا، لال و بیمار در شهرها رها شده هستند و شما به آنان مهربانی نمی‌کنید و بر اساس جایگاه‌تان عمل نمی‌کنید و نه کسی که بر اساس آن عمل می‌کند، یاری می‌کنید. و با ساده‌گیری و ساخت و پاخت نزد ظالمان امان می‌یابید.

🔺اینجا دم خروس بیرون می‌زند که برای آن‌ها رهبری و نظام مهم نیست، این‌ها مثل مالک و عمار، سپر ولی نیستند، ولی، سپر آنها است. این احساس مسئولیت‌ها هم برای حفظ شبکه‌ و هیمنه‌ است که به نام رهبری و نظام درست کرده‌اند، و با آن نیروهای فعال انقلابی را منفعل کرده‌اند و در نهایت با جلوگیری از انقلابیگری رهبری و نظام را تضعیف میکنند. چون مهمترین مشکل انقلابیگری حتی اگر با اینها کاری نداشته باشد، نمایش محافظه کاری اینهاست.

🔺️این‌گونه هر انتخابات با کد عده ای تلاش میکنند پالان سر حزب‌الله و مردم بیندازند تا آدم‌های بی‌صلاحیت را جلو بیندازند، از هر فاجعه‌ای در کشور که مثل برجام یا قراردادهای نفتی یا اف ای تی اف با محاسبات سیاسی خود جلو برده‌اند، با کدبازی همه را به شک و تردید بیندازند. هر عدالتخواهی را به چپگرایی و انحراف نسبت بدهند. انتقاد از منصوبین و منسوبین رهبری را ضدیت با رهبری متهم کنند. وضع موجود را توجیه کرده و از تغییر و اصلاح جلوگیری کنند. صورت مسئله را هم عوض کنند.

🔺️اما دوره عوض شده است.
دیگر اکثریت حزب اللهِ امروز، مثل چند دهه قبل سواری نمیدهد و با تهمتها عقب نمینشیند و با مشاهده این افراد، مثل از نیمه راه برگشته ها از نظام و رهبری فاصله نمیگیرد. نه تن به تفسیر سلطنتی از نظام ولایی میدهد نه اسیر تلاش محافظه کاران برای هل دادن خود به خارج از انقلاب میشود. همزمان برای دفاع از نظام و رهبری و اصلاح عناصر و سازوکارها و ساختارهای نظام مبارزه میکند(شهبازی)
🔘gera...
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
سروش
https://sapp.ir/gera01
تلگرام
https://t.me/geranegar
2 روز پیش
🔴روحاني پشت خط ماكرون،
كارگران هپكو پشت خط راه آهن!

پايگاه خبري ديار آفتاب در گزارشي با تشريح وضعيت اين روزهاي كارگران كارخانه نيمه تعطيل "هپكو" نوشت: وقتي هنوز جوهر مديرعامل جديد اين كارخانه خشك نشده تجمع جديدي از سوي كارگران صورت مي‌گيرد، نشان مي‌دهد حناي وعده‌هاي مسئولان براي كارگران رنگي ندارد و آنها را به كنش‌هاي غير متعارف مجبور ميكند

▪️مطمئنا تا زماني كه اين شكاف بي اعتمادي برطرف نشود مسئله هپكو در هيچ سطحي حل نخواهد شد

دولت پس از واگذاري هپكو، مجوز واردات ماشين آلات راه سازي صادر كرد!

اگر دولتي ها يك دهم وقتي كه براي مكالمه با چشم آبي‌هاي فرانسوي گذاشتند را به هپكو اختصاص دهند، بسياري از مشكلات برطرف خواهد شد
🔘gera...
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
سروش
https://sapp.ir/gera01
تلگرام
https://t.me/geranegar
2 روز پیش
#رسوایی

روحانی ۹۲: من احترام را به پاسپورت ایرانی برمی‌گردانم!

سه سال بعد ٩۵ مؤسسه‌های بین‌المللی: اعتبار گذرنامه ایرانی ۱۲ رده سقوط کرد!

سه سال بعد ٩٨:
هنوز روادید سفر به نیویورک برای روحانی صادر نشده است؛ ظریف هم گفت هنوز ویزا نداریم!

⚫️چی شد آشیخ حسن
تو و اون وزیرت که زبان دنیا رو بلد بودین؟!
#روحانی_علیه_روحانی
#رسوایی
🔘gera...
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
سروش
https://sapp.ir/gera01
تلگرام
https://t.me/geranegar
2 روز پیش
🔸‏این عکس امروز عمارت حسن ‎#میرمحمدعلی (داماد ‎#شمخانی)ست!

🔹آن طبقه‌ای که روی آن پرچم امام‌حسین را به «نیزه»کرده اند، و چندطبقه‌ی زیرین آن، حکم ماده۱۰۰ ‎#تخریب دارند!

🔸اما الان ماه‌هاست که بشکل عجیبی با گرفتن دستور موقت توقف اجرای حکم، از ‎#دیوان_عدالت_اداری، عمارت را تکمیل و به پرچم رسیده اند!

🔹حدود ۳هفته پیش هم همین سوال را از دیوان پرسیدیم اما نه پاسخی آمد و نه پیشروی ساخت‌وساز آقای ‎#میرمحمدعلی متوقف و یا نشانه‌ای از اجرای ‎#تخریب نمایان شد.

🔸موضع دیوان در برابر این دهن‌کجی به قانون و مردمی که درجریان این تخلفات گسترده قرار گرفته اند، همچنان سکوت است؟(میلاد گودرزی)
🔘gera...
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
سروش
https://sapp.ir/gera01
تلگرام
https://t.me/geranegar
5 روز پیش
و مکرو و مکرالله والله خیرالماکرین

⭕ بلومبرگ نوشته : حمله بزرگ پهپادی و خارج از دسترس شدن ۵۰ درصد توليد نفت عربستان

🔹‏توليد نفت عربستان پس از حمله پهپادي به پالايشگاه هاي ابقيق و ميدان نفتی حقل خريص، ۵ ميليون بشكه در روز كاهش خواهد يافت كه معادل ۵ درصد عرضه نفت در دنياست! ظرفيت پالايشي ابقيق ۷ ميليون بشكه در روز است.

🔸خبر عجیبی است! انگار خود آخرالزمان باشد. مدافعانی به غایت تنگدست و در مضیقه، سربازانی پابرهنه و گشنه، این چنین غول نفتی جهان، بزرگترین و پردرآمدترین شرکت دنیا را با آتش سرخ می کنند و جریان نفتش را قطع. همان کشوری که سالانه هزاران میلیارد برای تسلیحات جنگی در جیب آمریکا می‌ریزد حالا مستاصل و درمانده باید نظاره گر سوختن تاسیساتش باشد
پمپئو می‌خواست با نفت عربستان، جای خالی ایران را در بازارهای جهانی پر کند غافل از آنکه خداوند بهترین مکرکنندگان است..
🔘gera...
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
سروش
https://sapp.ir/gera01
تلگرام
https://t.me/geranegar
6 روز پیش
📝 ما بازنده ها آرزوهای آنها را زندگی می کنیم

🔸بچه هایی داریم که آرزوی معلم شدن دارند. می خواهند روزي برسد كه مثل معلمان خريد خدمت، ۵۸۰ هزار تومان حقوق داشته باشند؛ اين داستان هر روز زندگي ماست؛ يك طبقه برنده ، ارزوهاي ديگران را زندگی می كنند و ديگران بايد خسارت زندگی آنها باشند. بگذاريد بگويم #طبقه_برنده چه كساني هستند:

1️⃣ #سلبيريتها، خواننده های دوزاری، بيوتی بلاگرها و سالن داران ارايش گاهها، و همه انها كه از بدن و قيافه و ادا پول ميسازند. شش ماه ايران، قيافه و ادا ميفروشند شش ماه كانادا خرج مي كنند!

2️⃣ #سياسيون و مجلسیها و مديران و تكنوكرات های دولتي و مجلس از راست مدرن تا چپ سنتي، كه از ايران و استقلالش دفاع مي كنند، ژست ملی می گیرند، اما اقازاده ها را امريكا و كانادا بزرگ مي كنند!

3️⃣ #پزشكان متخصص و برند، صاحبان صنعت عمل دماغ و حذف چربی شكم و لولو بگير هلو تحويل بده، كه از انحصار و تك قطبی كردن بازار مريضی مردم به پركيس های چند صد ميليونی و بيمارستان های خصوصی با درامدهاي ميلياردی می رسند و البته مي گويند مردم بايد دست ما را هم ببوسند!

4️⃣ صاحبان #بساز_بفروشی مسكن و مال سازان معظم كه گوی سبقت را از دبي و كره جنوبي در ساختن مال هاي لاكچري ربوده اند. يک مسجد عظيم در مال شان ميسازند، كنارش برند نايک و مازراتي و پورش ميفروشند و امريكا را رويای طبقه متوسط مي كنند.

5️⃣ #دلار بازها، سكه بازها و صاحبان بانک های خصوصی به ظاهر ورشكسته كه همان زمين بازان فقره قبلی هستند با پوشش بانكی و كلاس اقتصادی و فكل كراواتی بين بازارهای مالی.

6️⃣ #آقازاده های تمام موارد بالا، كه پدر ها و مادرهاي برنده شان رانت ميسازند، آن بي هنرها در قمارخانه هاي امارات و تركيه و لاس وگاس تبليغ و هزينه مي كنند!

🔸اما آنها كه #بازنده اند و بايد خودشان را نمک بزنند كه خوب خورده شوند:

1️⃣ #كارگران و كارمندان شركتی و قرار دادی، آنها كه بايد هر لحظه تن شان بلرزد كه اخراج می شوند!

2️⃣ #مدرک_به_دستان بيكار، از دانشگاه آزادیها تا مهندسان دولتی درس خوانده راننده اسنپ؛ همه بي آينده ها.

3️⃣ #اجاره_نشينان، بی خانه ها، رهني ها، زاغه نشين ها، حاشيه نشين ها و همه انها كه هر روز بيستر از شهر اخراج مي شوند .

4️⃣ #پشت_كنكوريها و ارزومندان پزشكی و ... كه بايد سالها از موسسات كنكور رويا بخرند.

5️⃣ مردم #مناطق_محروم، حاشيه نشين ها، اهالي روستاها و شهرهايی كه نه آموزش دارند نه درمان و نه حتي آب.

6️⃣ #زنان_سرپرست_خانوار، كوله بران، كارگران اخراجي و...حالا به نظر شما بازنده با برنده ائتلاف می تواند بكند كه به من مي گوييد: اختلاف نيانداز؟

🔘gera...
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
سروش
https://sapp.ir/gera01
تلگرام
https://t.me/geranegar
1 هفته پیش
⭕️در کدام کشور دنیا اینطور هماهنگی میان این تعداد مقامات برای غارت بیت‌المال سراغ دارید؟

▪️و در کدام کشور دنیا جنایات مقامات تبهکار و غارتگرشان مستمراً و بزرگوارانه لاپوشانی و اغماض می‌شود؟

🔴حسین راغفر، اقتصاددان و استاد دانشگاه الزهرا:
▪️اعترافات مدیران دستگیر شده بانک مرکزی نشان می‌دهد که گرانی دلار با همکاری دولت و مجلس اتفاق افتاده است.

▪️کاهش و افزایش قیمت ارز نشان دهنده یک کودتای ارزی است/ کارگران ایرانی به دلیل کاهش ارزش پول ملی به قطر می‌روند.

▪️مدیران بانک مرکزی، وزارت صنعت و دستگاه‌های مختلف دولتی در فساد دلار ۴۲۰۰ تومانی شریک بودند/ اعضای اتاق‌های بازرگانی خودشان بخشی از این چپاولگران هستند.
🔴تحریم بهانه‌‌ای برای چپاولگران است/ جهان صنعت
🔘gera...
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
سروش
https://sapp.ir/gera01
تلگرام
https://t.me/geranegar
1 هفته پیش
🔴اینها فقط ۴نمونه از شرکتهای خانوادگی پروانه سلحشوری نماینده اصلاح طلب مجلس است: از حفاری نفت تا فرآوری گوشت تا مشاوره فنی!
همونی که بجای رسیدن به درد و رنج و مشکلات اصلی و واقعی زنان و دختران این مرز و بوم، به موضوع نامربوط رفتن زنان به ورزشگاه پرداخته و با اشاعه یک #دروغ_کثیف شروع به لجن پراکنی و غوغاسالاری درباره دختر آبی و قرمز و بنفش کرده تا بهانه ای شود برای به حاشیه راندن و متوقف کردن برخورد دستگاه قضا با رانتخواران یقه سفید!
اما این جماعت اینبار هم کور خوانده اند! این عوامفریبی های مزورانه رادبجایی نخواهد برد

🔴گوئیا آب در لانه مورچگان افتاده!

🔘gera...
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
سروش
https://sapp.ir/gera01
تلگرام
https://t.me/geranegar
1 هفته پیش
gera:
چرا عزمی برای رسیدگی به اتهامات و مجازات نمایندگان مجلس دیده نمیشود

🔴توكلي، حقوقدان و كارشناس شبكه سه:
نمايندگاني مانند علي مطهري و پروانه سلحشوري كه با خون يك جوان بازي كردند شامل مصونيت قضايي نمي‌شوند و به اتهام تشويش اذهان عمومي بايد تحت تعقيب قضايي قرار گيرند.

پ.نgera :
⚠️پیدا نمیشود؟ نیست؟
در این همه نیروهای جریان به اصطلاح ولایتمدار، انقلابی و حزب اللهی، یک حقوقدان، یک قاضی
یک دادستان و مدعی العموم
یک وکیل، یک گروه و نهاد یا تشکل قضایی حقوقی انقلابی ولایی پیدا نمیشود؛
▪️اعلام جرم کند علیه اقدام ضد امنیت ملی و ضدانقلابی این دو وکیل الدوله وقیح و گستاخ؟!

🔴چگونه است که لیبرالها و غربگرایان و حتی فتنه گران و کودتاچیان و مفسدان اقتصادی و امنیتی و فرهنگی،
از امثال حسن عباسی و بچه های عدالتخواه و افشا کنندگان مفاسد نجومی و کارگران معترض و رسانه های منتقد و معترض به دولت بی کفایت و ناتوان و مجلس فاقد صلاحیت که عامل فلاکت ملت و مفاسد نجومی و خسارات فراوان و وضع اسفبار فعلی بوده و هستند؛
شاکی شده و اعلام جرم میکنند و قوه قضاییه نیز در کمترین زمان احکام قضایی بازداشت و زندان و شلاق و چه و چه را برای آنها صادر و اجرا میکند اما...

⚫️اما برای اقدامات وقیحانه و هتاکی ها و جسارت و اقدامات ضدنظام و ضدانقلابی امثال این وکیل الدوله ها، کوچکترین واکنشی از اینهمه مدعیان ولایتمداری دیده نمیشود!!
چرا؟!
حاشا به غیرت برخی ها! حاشا!!

🔘پ.ن۲ gera:
بعد از گذشت چند روز از این اقدام بیشرمانه علی مطهری و پروانه سلحشوری، سکوت و بی تفاوتی و ندیدن حتی یک فریاد و اعتراض از آن دسته نمایندگان به اصطلاح ولایتمدار! تاسفبار است ️جرم و قصور این جماعت ساکت و بی تفاوت و شومن های عوامفریب اگر بیشتر از امثال علی مطهری و پروانه سلحشوری هتاک نباشد کمتر نیست!!
🔘gera...
https://sapp.ir/gera01
ایتا
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
تلگرام
https://t.me/geranegar
1 هفته پیش
🔵افکار عمومی طبقاتی

افکار عمومی افکار مردم نیست!
سروصدای پرهیاهوی گروهی است که امکانات گزینش موضوعات و بلند کردن صدای خود را دارند.
افکار عمومی مدام می‌خواهد خود را صدای همه "مردم" جا بزند. افکار عمومی همواره می‌خواهد صدای همه "مردم" را مصادره کند.
‏افکار عمومی پدیده‌ای عمیقا طبقاتی است. صدای فرادستانی است که با بهره‌جویی از بی‌صدایی دیگران صدای همه را غصب میکند!
من به افکار عمومی و های‌وهوی‌هایش، به ژست مطالبه‌گری‌اش، به ادا و اصول سیاسی‌اش باج نمی‌دهم. شما هم ندهید.

🔘gera...
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
سروش
https://sapp.ir/gera01
تلگرام
https://t.me/geranegar
1 هفته پیش
🔴رسوایی تزویرگر
منافق بدتر از از کافر که حضرت روح الله هشدارش را فریاد زد

#روحانی_علیه_روحانی
🔻درس‌های روحانی از کربلا در قبل و بعد برجام؛ درس مذاکره! تا مقاومت

▪️۲۰ شهریور ۹۸| روحانی در جلسه هیات دولت: امروز در شرایطی هستیم که درس‌آموزی از حادثه کربلا بیش از هر زمان دیگری ضرورت دارد؛ در فشار حداکثری دشمن، منطق و مسیر امام حسین(ع)، ایستادگی و مقاومت است! نباید حادثه عاشورا و کربلا به هیچ عنوان جناحی شود؛ اگر یک سخنرانی، حادثه عاشورا را در خدمت خود قرار دهد، این موضوع خیانت به اباعبدالله الحسین(ع) است؛ اگر امام حسین(ع) در برابر مشکلات صبوری نکرده و در برابر سخنان نادرست سر فرود می‌آورد، پیروزی و موفقیتی نیز حاصل نمی‌شد

🔸۲۱ شهریور ۹۷ | ‌‌روحانی پس از خروج آمریکا از برجام:
پیام قیام امام حسین(ع) باید متناسب با هر مقطع تاریخی برای مردم تفسیر و از این منبع بزرگ الهام‌بخش در چارچوب نیازهای جامعه و عبور از سختی‌ها بهره برد؛ ماه محرم پیام‌آور ایستادگی بر حق و الهام‌بخش عبور از سختی‌ها است

🔸۱۵ مهر ۹۴| رهبر انقلاب: مذاکره به معنای امروزی یعنی معامله؛ آیا تاریخ را اینگونه می‌فهمید؟!

🔸 ۳۰ مهر ۹۳ | روحانی در جمع مردم زنجان: درس کربلا، درس مذاکره است!
#منافق
#ارباب_تزویر
#آخوندفاسد
🔘gera...
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
سروش
https://sapp.ir/gera01
تلگرام
https://t.me/geranegar
1 هفته پیش
🔴جريان مسموم اصلاحات مردم خصوصا زنان ايراني را چه فرض ميكند؟!

▪️برات قبادیان همسر پروانه سلحشوری در انتخابات مجلس کاندیدا شد و صلاحیتش را نه شورای نگهبان که هیات اجرایی وزارت کشور روحانی رد کرد!
اما نعمت زاده آبرویش را خرید و او را معاون وزارتخانه خود کرد.
▪️ریشه عربده های اخیر پروانه سلحشوری نماينده مجلس لاريجاني برای به حاشیه بردن بازداشت دختر نعمت زاده، از همینجاست!
#اشتباهات_شوراي_نگهبان
#نااهلان_نامحرمان
🔘gera...
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
سروش
https://sapp.ir/gera01
تلگرام
https://t.me/geranegar
1 هفته پیش
قصه معلوم است
#هوچيگري يك جريان معلوم الحال بازنده! براي #فرار از رسوايي شكست مفتضجانه سياستهاي وعده داده شده! و اتهامات گسترده مفاسد اقتصادي و زدوبندهاي نامشروع نزديكان رييس دولت و مجلس و جناحشان!

⭕️راهكار مقابله با اين هوچيگري و #فرار_از_مسؤليت و پاسخگويي هر چه باشد اين نيست كه امروز جريان موسوم به ارزشي انقلابي و منتقد و مقابل اين #جريان_بازنده در حال انجام و اجراي آن است

به عمل كار برآيد به كامنت و توييت از كانال و پيج و گروه مجازي نيست!
🔘gera...
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
سروش
https://sapp.ir/gera01
تلگرام
https://t.me/geranegar
1 هفته پیش
⚫️این تصویر و متن توهین آمیز به ساحت عزا و عزاداران اباعبدالله الحسین(ع) رو کانال اخبار فوری و مهم منتسب به تیم اطلاع رسانی دولت روحانی، درست روز تاسوعا منتشر کرده!
به نظرتون مشکل از کجاست؟
نطفه، لقمه، ...؟!
🔘gera...
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
سروش
https://sapp.ir/gera01
تلگرام
https://t.me/geranegar
1 هفته پیش
🔴 ستمگرها و منبرها!
🔘gera...

🔵وقتی #محرم و #صفر و #فاطمیه و رمضان می آید و می رود و در میلیون ها انسانی که مخاطب منابر و #علما و #روحانیون هستند هیچ تحولی رخ نمی دهد.

وقتی در معرفت آنان هیچ تغییری ایجاد نمی شود و کلاهبردار و گرانفروش و اختلاسگر و رشوه و رانت و لابی و دعواها بر سر پست و مقام و مناصب مجلس و دولتها و چه و چه پابرجاست و بعد از رمضان و محرم و صفر همان آدم ها هستند، #جامعه همان جامعه است و بدعت ها و مفاسد و معایب و قصور آن بی تغییر و #اصلاح رها شده اند.

وقتی دردهای جامعه و رنج های بشر امروز و گره های کور اجتماعی سیاسی توسط منبرها گفته و درمان نمی شود.
🔘gera...
وقتی جامعه ای در #فقر و #فساد و بی عدالتی و استضعاف فرو می رود، در #ستمگر و #ستمبر، #ظالم و #مظلوم غرق می شود و از منابر فریادی برنمی خیزد.

وقتی برخی #حاکمان اموال مردم را به ناروا و به نام خدا و رسول او می خورند و غارت می کنند، اما باز از #عالمان_دین، پاره استخوان شتری به سوی ظالمان پرتاب نمی شود!

وقتی علمای جامعه ای به آن وصیت امیرالمؤمنین که فرمود خداوند از علما #عهد گرفته که بر ظالم بشورند و یاور مظلوم باشند، عمل نمی کنند!

و در یک کلام، وقتی منابر موجبات #انسان_سازی و #جامعه_سازی الهی را فراهم نمی آورد و دنیای مومنان و متشرعان را رها کرده و دائم از آخرت و عقبا می گویند.
🔘gera...
وقتی چنین می شود و به قول اباعبدالله، آن شهید اصلاح و #عدالت، زمین زیر پای ظالمان و مفسدان رام می گردد و منابر #سکوت پیشه می کنند، در زیارت شریفه امام عادل قائم (عج) می خوانیم که می فرماید:

🔆 «خدایا ظهور او را نزدیک گردان و به او الهام کن تا هر ستمگری را بکوبد، فاسقان را نابود سازد .... و منبری را نگذارد مگر آنکه آن را به آتش بکشد.»

و به راستی علما باید به این بیندیشند که چه می شود که کنار نابودی ستمگران و ظالمان، منابر هم به آتش کشیده می شود!( ولا منبرا الا احرقه)
🔘gera...
🔴پی نوشت:
شما ای گروه حاضر! ای گروهی که به علم و دانش شهرت دارید و از شما به نیکی یاد می شود و به خیرخواهی و اندرزگویی و به راهنمایی در جامعه معروف شده اید و به خاطر خدا در دل مردم شکوه و مهابت پیدا کرده اید!

نابینایان، اشخاص کر و لال و #مستضعفان، در شهرها بی سرپرست مانده اند و بر آنها ترحم نمی شود. نه مطابق شأن و منزلتشان عمل می کنید و نه به کسی که بدین سان عمل کند و در ارتقاء شأن شما بکوشد، مدد می رسانید.
شما با چرب زبانی و #چاپلوسی و #سازش با #ستمکاران، خود را در برابر قدرت ستمکاران حاکم، ایمن می گردانید!
🔘gera...
شما اگر مردانی بودید که بر شکنجه و ناراحتی شکیبا بودید و در راه خدا حاضر به تحمل ناگواری می شدید، مقررات، برای تصویب، پیش شما آورده می شد و به دست شما صادر می شد و شما مرجع کارها بودید. اما شما به ستمکاران مجال دادید تا این مقام را از شما بستانند و اجازه دادید حکومت به دست ایشان بیفتد تا بر مبنای سستِ حدس و گمان، به حکومت بپردازند و راه خودکامگی و برآوردن #شهوت را پیشه سازند.
♦️(#خطبه_منای #اباعبدالله خطاب به #روحانیون)
#انتظار
🔘gera...
http://eitaa.com/joinchat/636813313Cea176b7da2
سروش
https://sapp.ir/gera01
تلگرام
https://t.me/geranegar
1 هفته پیش
دریافت سروش پلاس