💠دیدار مسئولین دفاتر نظارت شورای نگهبان

جمعی ازمسئولین و اعضای دفاتر نظارت شورای نگهبان شهرستانهای زابل،هامون ونیمروز با حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل دیدار وگفتگو نمودند.

«فانوس سیستو»
16 ساعت پیش
💠دیدار جمعی از فعالین اجتماعی

جمعی از فعالین اجتماعی منطقه سیستان با حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل دیدار و گفتگو نمودند.

«فانوس سیستو»
1 روز پیش
💠دیدار سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری

مدیر سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری زابل با همراهی جمعی از رانندگان ناوگان حمل و نقل با حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل دیدار نمودند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل بیان نمودند: تاکسی می تواند به عبارتی ویترین جامعه باشد، تاکسی برای مسئولین می تواند گوش خوبی باشد، مردم با شما می نشینند و برای شما درد دل می کنند و حرف می زنند، شما می توانید حلقه وصل مردم با مسئولین باشید، چقدر خوب است که این درد دل ها آنجایی که به بنده مربوط می شود منتقل شود. شاید توانستیم دردی را از آلام مردم ولو در حد کم کاهش دهیم.

ایشان در ادامه افزودند:مدل برخورد با مسافر می بایست به گونه ای باشد که حداقل غمی به غم های او اضافه نکنیم . جامعه امروز ما محتاج تزریق امید است و این امید باید در جامعه ترویج شود، یکی از راه های ترویج امید و بست امید، علی القاعده در همین فضای کوچک است.

«فانوس سیستو»
1 روز پیش
💠جلسه درس اخلاق

جلسه درس اخلاق با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل در جمع پرسنل ناحیه مقاومت بسیج زابل برگزار شد.

«فانوس سیستو»
1 روز پیش
💠میز خدمت مسئولین در نمازجمعه زابل

میز خدمت مسئولین در نمازجمعه ۲آبان به مناسبت هفته ناجا با حضور جناب سرهنگ ثمره حسینی فرمانده و روئسای قسمتهای نیروی انتظامی شهرستان زابل برپا بود.

فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان زابل پای درد دل مردم نشستند و مشکلات ایشان را در دستور پیگیری قرار دادند.

بر اساس تدبیر حجت‌الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل میز خدمت هرهفته در نمازجمعه زابل برپاست و بر اساس اعلام جدول زمانبندی توسط فرمانداری ویژه شهرستان زابل، هرهفته یکی از ادارات و یا نهادها در نمازجمعه حاضر و به صورت چهره به چهره مستمع و پیگیر مشکلات مردم خواهند بود، هفته آینده نیز اداره آموزش و پرورش زابل در برنامه میز خدمت حضور خواهد یافت.

براساس تصمیم حجت‌الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل،بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان زابل نیز ماموریت ارزیابی و پیگیری مشکلات مردم توسط نهاد مربوطه را بر عهده دارند.

«فانوس سیستو»
2 روز پیش
💠دیدار دکتر دهمرده نماینده مردم شریف سیستان

دکتر دهمرده نماینده مردم شریف سیستان در مجلس شورای اسلامی با حجت الاسلام و المسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل دیدار و گفتگو نمودند.

«فانوس سیستو»
2 روز پیش
💠خطبه های نمازجمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ به امامت حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل

✅در مورد طرح ۴۶ هزار هکتاری درخواست مواکد ما بر این است که مسئولین امر همت کنند و پای درد دل کشاورزان بنشینند.

مشروح خطبه در لینک ذیل:
Adinezabol.ir

"فانوس سیستو"
2 روز پیش
💠دیدار گروه جهادی حضرت صاحب الزمان(عج)

گروه جهادی حضرت صاحب الزمان(عج) طلاب و روحانیون سیستان که در زمینه تجهیز اموات کرونایی و ضدعفونی معابر ارائه خدمات می‌کردند، با حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل بیان نمودند: عزیزانی که در موضوع کرونا فعالیت داشتند مجاهد فی سبیل الله هستند، زمینه سازان ظهور حضرت حجت(علیه السلام) هستند، به دلیل اینکه امام زمان(عج) میخواهد با کسانی باشد که از جان گذشته باشند و شما از جان گذشتید، اکثر شما دوران دفاع مقدس را ندیدید و از دفاع مقدس یک سلسله حرف هایی شنیده شده، آنچه که ما در این مدت در موضوع تجهیز اموات کرونایی دیدیم ،اگر نگوییم بهتر از دفاع مقدس بود قطعا کمتر از دفاع مقدس نیست، بزرگوارانی خود و همسرشان به عرصه تجهیز اموات کرونایی ورود کردند، خانوادگی در میدان جهاد حضور یافتند، وقتی کسی دست همسرش را می گیرد و به اینگونه فضایی وارد می شود یعنی از همه چیزش برای رضای خدا گذشته است.

ایشان در ادامه افزودند:شبها کار ضدعفونی معابر ،روزها تجهیز اموات کرونایی و ساعت هایی در بیمارستان بدون چشم داشت در میدان بودن، این یعنی به کف گرفتن جان ، سپاه صاحب الزمان(عج) باید واجد چنین افرادی باشد، همانطور که ما منتظر حضرت ولیعصر(عج) هستیم ایشان نیز منتظر ما هستند، ما باید خودمان را با بروز دادن قابلیت های معنوی که داریم به ظهور برسانیم. عزیزانی که در قصه کرونا بودند اگر در کربلا بودند، قدر مسلم در صف سیدالشهدا و در کنار سیدالشهدا بودند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان زابل تصریح کردند:می بایست کماکان این گروه جهادی پای کار بوده و استقرار داشته باشد و در زمینه محرومیت زدایی مشغول به فعالیت شود، ما می توانیم یک گروه جهادی قوی داشته باشیم. بیاییم با هم، هم عهد شویم تا سهم سازمان ها و ارگان های حمایتی را در زندگانی مردم سیستان روز به روز کم کنیم. ما نیاز به یک نهضت جهادی داریم،خودمان باید دست به زانو بگیریم و یاعلی بگوییم و بلند شویم، هرچقدر که می توانیم شغل ایجاد کنیم.

«فانوس سیستو»
3 روز پیش
💠دیدار گروه جهادی حضرت صاحب الزمان(عج)

گروه جهادی حضرت صاحب الزمان(عج) طلاب و روحانیون سیستان که در زمینه تجهیز اموات کرونایی و ضدعفونی معابر ارائه خدمات می‌کردند، با حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل دیدار و گفتگو نمودند.

«فانوس سیستو»
3 روز پیش
💠دیدار مسئولان شهرستان هامون

مهندس رخشانی نسب فرماندار هامون و حجت الاسلام و المسلمین اشرافیان امام جمعه شهر علی‌اکبر با همراهی جمعی از مسئولان شهرستان هامون با حجت الاسلام و المسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل دیدار و گفتگو نمودند.

«فانوس سیستو»
3 روز پیش
💠دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان

جناب آقای خواجه محمودی رئیس اداره ورزش و جوانان با همراهی جمعی از همکاران به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با حجت‌الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل دیدار و گفتگو نمودند.

«فانوس سیستو»
3 روز پیش
💠دیدار رئیس اداره اوقاف و امور خیریه

به مناسبت هفته وقف حجت‌الاسلام والمسلمین بامری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه زابل با حجت‌الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل دیدار نمودند.

در این دیدار رئیس اداره اوقاف و امور خیریه زابل گزارشی از فعالیت‌ها و موقوفات ارائه کردند.

«فانوس سیستو»
3 روز پیش
💠غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای زابل

به مناسبت هفته نیروی انتظامی، مراسم غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای گلگون کفن زابل با حضور حجت الاسلام و المسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل،امام جمعه بنجار، فرماندار زابل ، مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان زابل برگزار شد.

«فانوس سیستو»
3 روز پیش
💠دیدار مدیر حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان

حجت‌الاسلام والمسلمین رمضانی مدیر حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان با همراهی معاونین خویش با حجت الاسلام و المسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل دیدار و گفتگو نمودند.

«فانوس سیستو»
4 روز پیش
💠بازدید از کشتارگاه مرغ کاکلی سیستان

حجت‌الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل با همراهی فرماندار زابل و جمعی از مسئولین از کشتارگاه صنعتی مرغ کاکلی سیستان بازدید به عمل آوردند.

«فانوس سیستو»
4 روز پیش
💠دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زابل

دکتر جوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زابل با همراهی هیئت رئیسه با حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین عزیزی بیان نمودند: دانشگاه عقل منفصل جامعه است و به عنوان عقل منفصل می تواند موتور پیشران شود و حرکت ایجاد کند. رابطه فی مابین دانشگاه و نیازهای مردم می بایست گسترش و تعمیق یابد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان زابل تصریح کردند: وجود مرکز تحقیقات روانشناختی و مشاوره در دانشگاه آزاد اسلامی زابل می تواند خیلی در سیستان مثمر و مفید باشد، خیرین و مسئولین را راهنمایی و هدایت کند، دانشگاه همیشه ملجاء، پناه و مرجع بوده است لذا می بایست دانشگاه راهکار هایی برای برون رفت از مشکلات سیستان ارائه کند.

ایشان در ادامه افزودند: نوبه یک جهاد عظیمی در منطقه شده که به عنوان جهاد فی سبیل الله تا می توانیم شغل های پایدار ایجاد کنیم، ان شاءالله دانشگاه آزاد اسلامی در دارالولایه سیستان منشاء خیر و برکت باشد.

«فانوس سیستو»
4 روز پیش
💠یادواره شهدای گمنام دانشگاه زابل

یادواره شهدای گمنام دانشگاه زابل با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل برگزار شد.

شایان ذکر است این مراسم به صورت زنده از شبکه های اجتماعی پخش شد.

«فانوس سیستو»
5 روز پیش
💠حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل طی نامه های جداگانه از سفر حضرت آیت الله محامی نماینده محترم ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به دارالولایه سیستان تقدیر و تشکر نمودند.

بخشی از نامه خطاب به حضرت آیت الله محامی:امیدوارم میوه شیرین حضور سبزتان رایحه خوش ولایت را ارمغان زندگانی مردمان صبور و شکور دارالولایه سیستان نموده و به زودی کام ایشان را طراوت بخشیده و تازگی و امید را هدیه سخاوتمندانه خداوند به آنان نماید.

بخشی از نامه خطاب به دکتر قالیباف:تردید ندارم که سفر شما به این خطه نوید بخش تحولات مبارکی خواهد بود، قهرا با برخی از اسفار اوحدی از مسئولان ارشد که از خود فقط خاطره ای آنهم در قاب تصاویر بجا می گذارند تفاوت بسیار دارد؛ این تفاوت از پوشش شما که در کسوت یک بسیجی و نیروی جهادی بود تا گویش شما که حاکی از اطلاع دقیق و مطالعه عمیق معضلات بود و نگاه شما که در پی یافتن راه حل معضلات بود، کاملا مبرهن است.

متن کامل نامه ها در لینک ذیل:
Adinezabol.ir

«فانوس سیستو»
5 روز پیش
💠صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی شهرستان زابل

به مناسبت هفته نیروی انتظامی ، صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی شهرستان زابل با حضور حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل، فرماندار زابل، فرماندهان نظامی و انتظامی و روئسای عقیدتی سیاسی انتظامی در محل مرکز آموزش مرزبانی حضرت ولیعصر(عج) برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل ضمن تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی بیان نمودند: خدای متعال یکصد و بیست و چهار هزار پیغمبر را مبعوث کرد که هر کدام برای پیامبر بعدی مقدمه ساز بودند در واقع تاریخ انبیاء که بیش از ده هزار سال طول کشیده تاریخی بوده که بشر را آماده ظهور پیغمبر آخر الزمان کرده است، همه آن ها به نوبه خودشان و در حد توان خودشان جامعه بشر را رشد دادند. در سیر تکامل بشر،انبیاء نقش داشتند.بعد از اتمام سلسله انبیاء و قتی که وجود قدسی رسول مکرم اسلام مبعوث شدند بشر آماده پذیرش ظهور پیامبر آخر الزمان شد و به آن رشد الهی رسید، سن تکامل بشریت متوقف نشد و بعد از رحلت پیغمبر اکرم و اتمام ماموریت سلسه مبارکه انبیاء نوبت به سلسله مبارک اولیاء رسید، سلسله اولیاء دویست و پنجاه سال جامعه را رشد دادند و جامعه را آماده کردند و جامعه را به کمال عقلانی رساندند تا این جامعه بشری آماده پذیرش منجی آخر الزمان شود.

امام جمعه شهرستان زابل اظهار داشتند:بعد از 250 سال منجب آخر الزمان پا به عرصه وجود گذاشت و آخرین مرحله و مرتبه سیر تکاملی بشر رقم خورد، از آن روز تا به امروز جامعه بشر همواره منتظر بوده برای ظهور مصلح جهانی ، برای ظهور منجی عالم بشریت، یک انتظار سخت و جانکاه جامعه بشری را در بر گرفت، بشریت آرام آرام تشنه زیارت منجی آخر الزمان شد اما همه این انتظار ، انتظار شخص منجی نیست بلکه این انتظار مرکب از انتظار منجی و ظهور امت موعودی که آن امت موعود زمینه سازی ظهور را انجام دهد.

ایشان در ادامه افزودند:چهارده قرن از آخرین مرحله یعنی سلسله اولیاء و عصر زمان غیبت سپری شد و بعد از چهارده قرن نفس قدسی امام عظیم الشان ما و سلسله ولایت فقیه امت موعود آخرالزمان متولد شد، این امت زمینه ساز ظهور شد، صد البته این زمینه سازی مدیون و مرهون مجاهدت های مجاهدان فی سبیل الله است.
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان زابل اظهار داشتند:سربازان و نیروهای مسلح از نظامی انتظامی امنیتی این را بداند که نوک پیکان امت موعود برای رسیدن به ظهور هستند. این را بدانند که سلسله انبیاء هرچه زحمت کشیدند برای ظهور ایشان بوده ، این را بدانند که سلسه اولیاء در دویست و پنجاه سال از امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) تا امام حسن عسکری(علیه السلام) و در دوره غیبت از غیبت صغری حجت خدا تا به امروز هر چه تلاش شد برای ظهور شما بود، حالا کلید ظهور دست شماست، اگر صابر، ثابت قدم ، مقتدر، درخط فرمان فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(روحی فداه) باشیم و باشید ما به ساحل ظهور خواهیم رسید.

ایشان در پایان تصریح کردند:خدا را شاکریم که نیروهای مسلح ما ارتش خدا هستند. خدا را شاکریم که نیروهای های مسلح ما جندالله هستند، حزب الله غالب هستند و غالب خواهند شد، امروز ارتش های بزرگ جهان با شنیدن نام شما معادلاتی را که دهها سال برای آن معادلات زحمت کشیدند بر باد دیده می بینند، این اقتدار مرهون وحدت شما و فرمانبری شما در برابر سلسه مراتب فرماندهی است که ختم می شود به نایب برحق حجت الله الاعظم ارواناه فداه.

«فانوس سیستو»
5 روز پیش
💠صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی شهرستان زابل

به مناسبت هفته نیروی انتظامی ، صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی شهرستان زابل با حضور حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل، فرماندار زابل، فرماندهان نظامی و انتظامی و روئسای عقیدتی سیاسی انتظامی در محل مرکز آموزش مرزبانی حضرت ولیعصر(عج) برگزار شد.

«فانوس سیستو»
5 روز پیش
💠دیدار جمعی از هنرمندان صنایع دستی

جمعی از هنرمندان صنایع دستی با حجت الاسلام و المسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل دیدار و گفتگو نمودند.

«فانوس سیستو»
6 روز پیش
💠دیدار فرمانده و کارکنان هنگ مرزی زابل

جناب سرهنگ سنچولی فرمانده با همراهی حجت الاسلام والمسلمین اربابی مسئول عقیدتی سیاسی و کارکنان هنگ مرزی زابل به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل دیدار نمودند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از جانفشانی های نیروهای مرزبانی بیان نمودند: به لطف خدا نیروهای نظامی ما از حیث علمی نیز نخبه هستند، طرح های اشتغالزایی که توسط مرزبانی ارائه شد طرح های خوبی است ان شاءالله این طرح ها مکتوب و پیگیری شود.

ایشان افزودند:مجموعه مرزبانی می تواند در روستاهای اطرافش موجب توانمندسازی اهالی روستا و رونق معیشت ایشان شود، مردم اگر شغل و درآمد داشته باشند خیلی از مشکلات ما حل می شود، همه با هم باید دست به دست هم دهیم و کمک کنیم.

«فانوس سیستو»
6 روز پیش
💠دیدار رییس اداره بهزیستی زابل

ایمانخواه رییس اداره بهزیستی زابل با حجت‌الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو نمودند.

«فانوس سیستو»
6 روز پیش
💠یادواره شهدای گمنام دانشگاه زابل

سخنران: حجت‌الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه محترم شهرستان زابل

زمان: سه‌شنبه ۲۹مهرماه ساعت ۱۲ظهر

مکان:مسجد سایت جدید دانشگاه زابل

«فانوس سیستو»
6 روز پیش
دریافت سروش پلاس