بیانات خطبه گونه حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل در برنامه رادیویی در ساحت حضور
https://www.instagram.com/tv/CRq7Shsnani/?utm_medium=share_sheet

http://eitaa.com/ejna_sb_zabol
1 روز پیش
💠نماز عید سعید قربان به امامت حجت‌الاسلام و المسلمین مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل در صحن حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام مصلی المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.

✅جهت مطالعه متن خطبه های نماز عید سعید قربان به لینک ذیل مراجعه بفرمایید:
Adinezabol.ir

http://eitaa.com/ejna_sb_zabol
3 روز پیش
3 روز پیش
3 روز پیش
3 روز پیش
3 روز پیش
💠نماز عید سعید قربان در شهرستان زابل

به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل

زمان: چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۶:۳۰

مکان: صحن حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام مصلی المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف

http://eitaa.com/ejna_sb_zabol
5 روز پیش
💠مدیر شرکت فرش زابل با حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین عزیزی به ایجاد شبکه آموزش ، تولید مواد اولیه و تجهیزات، بافت ، پرداخت و عرضه تاکید نمودند و افزودند با توجه به ظرفیت بزرگ بافندگان فرش در منطقه سیستان با ایجاد این شبکه ان شاءالله شاهد اشتغالزایی پایدار خواهیم بود که متاسفانه در سایه نبود این شبکه منسجم فقط بافت در منطقه سیستان انجام می شود و پرداخت و عرضه فرش در سایر نقاط کشور صورت می گیرد و عایدی ناچیزی نصیب بافندگان زحمتکش ما می شود.

http://eitaa.com/ejna_sb_zabol
6 روز پیش
💠در سالروز شهادت امام محمد باقر علیه السلام ، نشست ماهیانه روحانیون مستقر با حضور حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل در محل اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد.
6 روز پیش
💠سخنرانی مجازی امام جمعه شهرستان زابل

🔶با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا و تعطیلی نمازجمعه ، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل در سخنرانی مجازی به نکاتی اشاره نمودند که محورهای مهم آن به شرح ذیل است:

رعایت دستورالعمل های بهداشتی و استفاده از ماسک/ صرفه جویی در مصرف آب و آب رسانی پایدار به روستاها/قیام لله/مجاهده کادر درمان و گروه های جهادی در عرصه مبارزه با ویروس منحوس کرونا/سومدیریت ها در مبارزه با کرونا از نظر دور نیست و به اذن الله برخورد خواهد شد/با توجه به شرایط رعایت حال کاسبان ، مستاجران و بدهکاران را داشته باشیم/عزیزانی که سن شان رسیده حتما واکسن بزنند و عزیزانی هم که مسئولیت اجرای واکسیناسیون دارند مراقبت کنند تا مسئله ای موجب نارضایتی نشود

✅متن کامل بیانات در لینک ذیل:
Adinezabol.ir
1 هفته پیش
💠عیادت از بیماران کرونایی

🔷حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل با حضور در بیمارستان هامون تامین اجتماعی از بیماران کرونایی عیادت و دلجویی کردند و به مدافعان سلامت حاضر در جبهه مبارزه با ویروس منحوس کرونا خدا قوت گفتند.
1 هفته پیش
🎥امام جمعه شهرستان زابل در پیام تصویری مردم شریف سیستان را دعوت به تزریق واکسن کرونا نمودند

🔶صبح امروز حجت الاسلام و المسلمین مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل با حضور در مرکز تجمیعی واکسیناسیون سردار شهید حاج قاسم میرحسینی واکسن کوو ایران برکت را تزریق نمودند.

🔷لازم به ذکر است با توجه به اینکه در استان سیستان و بلوچستان افراد بالای ۵۰ سال واجد شرایط دریافت واکسن هستند بنابر نوبت واکسن برکت را دریافت کردند.
1 هفته پیش
💠نیارمندی های فوری و ضروری منطقه سیستان در بحران کرونا در بیان امام جمعه شهرستان زابل
1 هفته پیش
1 هفته پیش
1 هفته پیش
1 هفته پیش
حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل با حضور در بیمارستان خیریه الزهرا سلام الله علیها ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان از بیماران کرونایی نیز عیادت و دلجویی کردند و به مدافعان سلامت حاضر در جبهه مبارزه با ویروس منحوس کرونا خدا قوت گفتند.
1 هفته پیش
1 هفته پیش
1 هفته پیش
حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل با همراهی اعضای هیئت امناء مصلی المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف با دکتر ارجمندی معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار پیرامون همکاری و همیاری و انسجام هر چه بیشتر و پیگیری و آماده سازی امکانات جهت مبارزه با بیماری منحوس کرونا و همچنین تاکید به رعایت دستورالعمل های بهداشتی در سطح جمعه بحث و تبادل نظر شد.
1 هفته پیش
1 هفته پیش
1 هفته پیش
💠آیین تودیع و معارفه ریاست حوزه قضایی شهرستان زابل در محل فرمانداری ویژه شهرستان زابل برگزار شد و از زحمات جناب آقای پالیزبان تقدیر و جناب آقای صباغی به ریاست حوزه قضایی شهرستان زابل منصوب شدند.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل پیرامون الزامات اقامه قسط تصریح نمودند: قرآن کریم امر فرموده به اقامه قسط ، اقامه قسط هم طبعا الزاماتی دارد که این هم توقع شریعت هست وهم توقع عقل است و مطالبه عموم می باشد. از جمله این الزامات اصلاح مجرم است که تنبیهات بایستی به گونه ای تنظیم شود که خروجی آن اصلاح مجرم باشد. دفاع بی چون و چرا و قاطع از مظلوم در برابر ظالم و مبارزه با فساد قبل از مبارزه با مفسد و قبل از مبارزه با فاسد به جای پرداختن به معالیل و به ادله پرداختن امر بسیار مهمی است خصوصا در بحث پیشگیری و نکته کلیدی که مطالبه مردمی است و ما هم خدمت عزیزان عرض می کنیم خاصه بزرگواری که از امروز سکان را به دست خواهد گرفت تکریم و اکرام کسانی است که در اوضاع اضطرار به شما مراجعه می کنند و توقع این است که کما اینکه تا کنون بوده ان شاءالله من بعد هم به همین صورت تکریم اتفاق بیافتد.

ایشان در پایان بیان نمودند:برای جناب آقای پالیزبان آرزوی توفیق روزافزون و صحت و سلامت داریم و برای جناب آقای صباغی که جایگزین ایشان می شود آرزومند توفیقات مستمر هستیم و در کنار ایشان خواهیم بود.
1 هفته پیش
1 هفته پیش
دریافت سروش پلاس