@Etka.News

اخبار اتکا


به مناسبت چهلمين سالگرد دفاع مقدس
فروش ویژه پاییز در فروشگاه های اتکا سراسر کشور آغاز شد
همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس ، فروش ویژه پاییز با عرضه بیش از 4 هزار قلم کالا تا 50 درصد تخفیف در فروشگاه های زنجیره ای اتکا در سراسر کشور آغاز شد.
در آستانه بزرگداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس و در شرایطی که بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با اعمال فشارهای اقتصادی قصد تلخ نمودن کام ملت شریفمان را دارند ، سازمان اتکا در تعامل سازنده با تولیدکنندگان و تلاشگران عرصه تولید ، کمک به معیشت و تأمین سبد کالای خانوار جامعه هدف و عموم مردم را در اولویت برنامه های خدمات رسانی خود قرار داده است تا مشتریان احساس کمبود کالا را در این شرایط نداشته باشند.
در این دوره از فروش کالا با تخفیف های 30 تا 50 درصدی ، انواع مواد پروتئینی ، لبني ، انواع چاي ايراني ، عرقيجات ، محصولات كنسروي ، ماكاروني ، خشكبار ، شيریني و شكلات ، نوشت افزار ، روغن زيتون و كنجد ، مواد پليمري و سلولزي و ... در فروشگاه های اتکا عرضه می شود.
1 ماه پیش
دیدار نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل سازمان اتکا
آقای سید محمد آوایی نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی با دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا دیدار و گفتگو نمود.
در این دیدار که ریاست اداره عقیدتی سیاسی و معاون طرح و برنامه و بودجه سازمان ، مدیرعامل شرکت مزارع نوین ایرانیان و مدیر حقوقی سازمان نیز حضور داشتند ، نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل سازمان اتکا در خصوص توسعه فعالیت های کشاورزی در شرکت کشت و صنعت بهشتی (وابسته به سازمان اتکا) گفتگو و تبادل نظر کردند.
آقای سید محمد آوایی با بیان اینکه شرکت کشت و صنعت شهید بهشتی از ظرفیت های مهم کشاورزی استان خوزستان و کشور محسوب می شود ، خواستار تغییر رویکردهای شرکت در جهت رونق فعالیت های کشاورزی شد.
دکتر عیسی رضایی نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شرکت کشت و صنعت شهید بهشتی ، از نظرات و دیدگاه های نماینده مردم شهرستان دزفول استقبال کرد.
در پایان این جلسه مقرر شد جلسات هم اندیشی در روزهای آتی در زمینه توسعه فعالیت های کشاورزی در شرکت کشت و صنعت شهید بهشتی برگزار گردد.
1 ماه پیش
دیدار نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل سازمان اتکا
دکتر علی اصغر عنابستانی نماینده مردم شهرستان های سبزوار ، جغتای ، جوین ، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی با دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا دیدار و گفتگو نمود.
در این دیدار که فرماندار ، رئیس شورای شهر و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان داورزن ، معاون طرح و برنامه و بودجه سازمان اتکا ، مدیرعامل شرکت مزارع نوین ایرانیان و مدیر حقوقی سازمان نیز حضور داشتند ، نماینده مردم شهرستان سبزوار در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل سازمان اتکا در خصوص طرح های اشتغال زا و توسعه فعالیت های کشاورزی در سطح منطقه در جهت رونق تولید و حمایت از تولید مذاکره و تبادل نظر کردند.
1 ماه پیش

گرامیداشت روز صنعت دفاعی در فروشگاه های اتکا
همزمان با سی و یکم مرداد ماه روز صنعت دفاعی ، برنامه های متنوعی شامل افتتاح فروشگاه ، دیدار با فرماندهان نیروهای مسلح و غبارروبی مزار شهدا در فروشگاه های اتکا سراسر کشور برگزار شد.
در روز صنعت دفاعی ، بیست و یكمین فروشگاه اتكا و یازدهمین فروشگاه مشاركتی شهدای چمستان در استان مازندران به مساحت 500 مترمربع با حضور دكتر فرزانه نماینده شهر چمستان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از فرماندهان ، مدیران و مسئولان این شهر افتتاح شد.
مراسم افتتاح فروشگاه مشاركتی الغدیر شهر کرمان نیز در مکانی با متراژ 200 مترمربع با حضور نماینده ارشد و مدیران وزارت دفاع برگزار شد. همچنین فروشگاه مشارکتی اتکا جواد آباد سومین فروشگاه مشارکتی زیر مجموعه فروشگاه شهید سخایی پیشوا با متراژ 200 مترمربع با حضور شهردار ، بخشدار و اعضای شورای شهر جواد آباد به طور رسمی افتتاح شد.
دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری ، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی ، دیدار با امام جمعه و نماینده ولی فقیه استان کهکیلویه و بویر احمد ، دیدار با فرماندهی ناجا استان خراسان شمالی ، دیدار با استاندار استان مرکزی ، برگزاری جلسه با حضور نماینده وزیر و ارشد ودجا استان کرمان و ارائه گزارش عملکرد ، دیدار با فرمانده تیپ شهید رستمی استان لرستان ، دیدار با رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کرمان ، بازدید فرمانده پایگاه شکاری شهید ناصر حبیبی از فروشگاه اتکا مرکزی مشهد ، برگزاری مراسم غبارروبی از مزار شهدای گمنام در استان های خراسان شمالی و گلستان ، برگزاری جلسه آگاه سازی سیاسی با سخنرانی ارشد ودجا منطقه خراسان در خراسان رضوی ، برگزاری جلسه آگاه سازی سیاسی در استان خراسان جنوبی و ... از جمله برنامه های مدیران فروشگاه های اتکا به مناسبت گرامیداشت روز صنعت دفاعی در استان های مختلف کشور بوده است.
1 ماه پیش
انتخاب برند ورامین به عنوان برند سلامت محور در جشنواره ملی سلامت غذا
جشنواره ملی سلامت غذا ، برند ورامین را در کنار 9 برند دیگر به عنوان برندهای برتر سلامت محور در ایران معرفی کرد.
این جشنواره با رویکرد ارتقای سطح سلامت غذا و با چشم انداز دستیابی به جامعه سالم و پویا از طریق بهبود سیستم سلامت صنایع غذایی با نگرش استفاده از محصولات غذایی سلامت در راستای «تغییر الگوی تغذیه و ارتقای سطح آگاهی ، نگرش و فرهنگ تغذیه سالم در جامعه» و با هدف «معرفی واحد‌های پیشرو در تحقیق ، توسعه و ارتقای سلامت محصولات غذایی و معرفی جدیدترین محصولات سلامت غذایی»، برگزار شد و 10 برند از جمله برند ورامین پس از ممیزی های انجام پذیرفته و بررسی مستندات ارائه شده به آن جشنواره ، به عنوان برندهای برترسلامت محور در ایران شناخته شدند.
1 ماه پیش
دکتر عیسی رضایی گفت: ما می توانیم با استفاده از فرصت های صادراتی مستقیمی که علیرغم تحریم های اقتصادی ایجاد شده، به میزان دو برابر گردش مالی داخلی اتکا در کشور، در زمینه صادرات گردش مالی داشته باشیم و با خودباوری و عزم و تلاش مضاعف اتکای دیگری را در کنار سازمان اتکا ایجاد کنیم تا موجب افتخار تمامی کارکنان اتکا شود.
مدیرعامل سازمان اتکا راه اندازی فروشگاه مگاصیص در حیاط خلوت رژیم تروریستی امریکا را نشان از عزم و اقتدار ملی و مدیریت جهادی و انقلابی تلاشگران اتکا در مسیر تحقق بخشیدن به شعار حمایت از کالای ایرانی در سال جهش تولید عنوان و تأکید کرد: این حرکت عظیم، رضایت فرمانده معظم کل قوا و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را که همانا رضایت الهی است، به همراه خواهد داشت.
حجت الاسلام والمسلمین پیغمبری ریاست اداره عقیدتی سیاسی سازمان نیز طی سخنانی ، ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی و سی و یکم مرداد ماه روز صنعت دفاعی ، اظهار داشت: با وجود نیروهای بسیجی دلسوز و ولایت مدار وزارت دفاع و نیروهای مسلح و آمادگی دفاعی و نظامی در تمامی عرصه ها ، دشمن از هجوم نظامی به ایران می هراسد و در این زمینه عقب نشینی کرده و وارد میدان تحریم اقتصادی شده است.
ریاست اداره عقیدتی سیاسی سازمان با بیان اینکه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در برابر هجوم دشمن به عرصه اقتصادی کشور ، "اقتصاد مقاومتی" را تدبیر فرمودند ، افزود: ابزار این دفاع اقتصادی ، تأمین معاش مردم است تا برای تأمین کالاهای اساسی و مایحتاج خود احساس کمبودی نداشته باشند و این امر با حضور انسان های وارسته ، مدیران خستگی ناپذیر و بسیجیان دلسوز نظام جمهوری اسلامی امکان پذیر شد که به ندای رهبر انقلاب اسلامی به طور عملی لبیک گفتند و پا به میدان مبارزه با تحریم اقتصادی دشمن گذاشتند. در این میان ، سازمان اتکا نیز با حضور میدانی و عملی خود در عرصه تأمین کالاهای اساسی مردم در داخل کشور و افتتاح فروشگاه کالاهای ایرانی در امریکای لاتین در این عرصه ها خوش درخشید که مایه مباهات و افتخار بزرگی برای ماست.
در ادامه این مراسم ، با توجه به فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدن امام حسین (ع) ، ذاکر اهل بیت (علیهم السلام) به مداحی و نوحه سرایی پرداخت.
ارائه گزارشی از فرایند راه اندازی فروشگاه در ونزوئلا و تأمین کالاهای ایرانی عرضه شده در این فروشگاه توسط مدیران عامل فروشگاه های زنجیره ای اتکا و ایران گارمنت و پخش چندین نماهنگ در زمینه تلاش های صورت گرفته برای افتتاح فروشگاه مگاصیص در کاراکاس از دیگر برنامه های این مراسم بود.
در پایان، از تلاشگران و دست اندرکاران عرصه صادرات با اهدای لوح تقدیر و پاداش تجلیل و قدردانی به عمل آمد.
1 ماه پیش
دکتر عيسي رضايي:
راه اندازی فروشگاه مگاصیص نتیجه مدیریت جهادی و انقلابی تلاشگران اتکا در سال جهش تولید است
دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا در آیین تجلیل از تلاشگران عرصه صادرات، راه اندازی فروشگاه مگاصیص را در حیاط خلوت رژیم تروریستی امریکا، نشان از عزم و اقتدار ملی و مدیریت جهادی و انقلابی تلاشگران اتکا در مسیر تحقق بخشیدن به شعار حمایت از کالای ایرانی در سال جهش تولید دانست.
در این مراسم که با حضور رؤسای اداره عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات، جانشین، معاون هماهنگ کننده و معاونین و مدیران سازمان و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد، دکتر عیسی رضایی برگزاری آیین تجلیل از تلاشگران عرصه صادرات را به نمایندگی از 7 هزار و 500 نفر از کارکنان شریف و خدوم اتکا در سراسر کشور عنوان کرد و خدمت در اتکا را جزء افتخارات خود دانست.
وی با بیان اینکه با تغییر رویکردهایی که در سیاستگذاری و برنامه های راهبردی اتکا ایجاد کردیم، توانستیم رضایتمندی مطلوبی را برای جامعه هدف در بخش های مختلف ایجاد کنیم؛ اما یکی از انتظارات اساسی از اتکا پیشرو بودن در زمینه اقتصاد مقاومتی، جهش تولید و صادرات است که باید بیش از پیش اجرایی و عملیاتی شود.
مدیرعامل سازمان اتکا با اشاره به دیدار نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در سال 95 و سفر امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به آن کشور و لزوم گسترش فعالیت های دو کشور در زمینه های مختلف، اظهار داشت: تیم اعزامی سازمان اتکا به کشور ونزوئلا موفق به امضای تفاهم نامه با وزارت کشاورزی و ارتباطات و همچنین راه اندازی فروشگاه عرضه کالاهای ساخت ایران به نام "مگاصیص" در کاراکاس پایتخت آن کشور شد که بازتاب های سیاسی و اقتصادی گسترده ای را در رسانه های داخلی و خارجی به همراه داشت.
وی گفت: در شرایط تحریم اقتصادی کشور، شرایط ویژه ای برای انعقاد قرارداد مستقیم با کشور ونزوئلا و صادرات کالا در زمینه اقلام معدنی ، دستکش، کمربند، شلوار، لباس کار، انواع ابزارآلات معدنی ، سنگ، تراشه، سیمان و گچ، پاکت سیمان، انواع شیرآلات ساختمانی، انواع ابزارآلات کشاورزی، تجهیزات پزشکی و دارویی و ... فراهم شده است که با همکاری و تعامل فزاینده با تأمین کنندگان در سراسر کشور می توان از این زمینه صادراتی ایجاد شده به خوبی بهره برداری نمود. از سوی دیگر، زمینه واردات کالاهایی از قبیل آهن، مس، ذرت سفید، برنج، انواع قهوه، میوه استوایی و ... نیز وجود دارد.
دکتر عیسی رضایی با بیان اینکه صف های طولانی خرید مردم کاراکاس برای خرید کالاهای ایرانی از فروشگاه مگاصیص، نشانه موفقیت اتکا در زمینه توسعه این نشان تجاری ایرانی در امریکای لاتین است، تصریح کرد: درصدد هستیم تا نشان تجاری مگاصیص را در کشور ونزوئلا همانند نشان تجاری مک دونالد در استان های مختلف این کشور توسعه دهیم.
وی انتقال دانش، تخصص و تجربیات سازمان اتکا در زمینه کشت فراسرزمینی، طیور، صنایع قند ، کشتارگاه و ... را از جمله برنامه های آتی اتکا برای حضور اقتصادی در ونزوئلا عنوان کرد.
مدیرعامل سازمان اتکا حرکت عظیم و چشمگیر اتکا برای افتتاح فروشگاه مگاصیص در امریکای لاتین را مایه افتخار و مباهات برای نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار امیدواری کرد که این تلاش خستگی ناپذیر مدیران جهادی اتکا همچنان تداوم یابد.
وی افزود: سازمان اتکا برای اعزام کشتی بعدی در حال برنامه ریزی است تا بتواند 500 کانتینر شامل انواع محصولات غذایی، صنعتی، ساختمانی و کشاورزی را به این کشور ارسال نموده و تنوع کالایی موجود در فروشگاه مگاصیص را از 2500 قلم کالا به میزان قابل توجهی افزایش دهد.
1 ماه پیش
انجام تست کرونا برای کارکنان سازمان اتکا
در راستای اجرای اوامر مدیرعامل سازمان مبنی بر انجام تست کووید 19 از تمامی کارکنان ، معاونت اداری و پشتیبانی سازمان ضمن هماهنگی با بیمارستان شهید دکتر چمران ، اقدام به غربالگری بیماری کووید 19 در سطح ستاد سازمان نمود.
بر این اساس تیم پزشکی بیمارستان شهید دکتر چمران در مدت 5 روز حضور در ساختمان مرکزی اتکا ، تعداد 251 نفر از کارکنان را از طریق تست PCR ، دریافت خون و تکمیل فرم پرسشنامه مورد پایش قرار داد.
1 ماه پیش
به منظور بهبود عملکرد بخش‌هاي اجرايي و مديريتي
سامانه جدید فروشگاهی با عنوان ایفا در شرکت فروشگاه ها راه‌اندازی شد
شرکت فروشگاه‌های زنجیره ای اتکا برای استفاده بهینه از خدمات فروشگاهی و بهبود عملکرد بخش هایی اجرایی و مدیریتی ، سامانه جدید فروشگاهی "ایفا" (اتوماسیون یکپارچه فروشگاهی اتکا) را راه اندازی نموده است.
راه اندازی این سامانه و استفاده از راهکارهای جدید و فن آوری های روز جزء امتیازاتی است که شرکت فروشگاه ها برای ارائه خدمات مؤثر به مشتریان خود از آن استفاده می کند.
در این سامانه ، روش توزیع و تجمیع اطلاعات سیستم موجب ارسال سریع و مطمئن آخرین تغییرات اطلاعات پایه مانند کالا ، قیمت ، سیاست های تخفیف و ... از ستاد به فروشگاه‌ها و ارسال اطلاعات فروش ، موجودی و ... از فروشگاه‌ها به ستاد می‌شود. این امر باعث می‌شود مدیران ارشد در خصوص تصمیم‌گیری و اجرای برنامه ها و سیاست های حوزه مدیریت فروشگاه به نحوه بهتر و مؤثرتری گام بردارند.
تغییرات فناورانه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در چند سال اخیر به قدری گسترده بوده است که در فاصله‌های زمانی کوتاه شاهد ظهور تغییرات و بهبودهای جدیدی در این بخش هستیم. بنابراین سیستم جاری فروشگاه به دلیل ضعف در مدیریت فرآیندهای فروشگاهی ، ناتوانی در پاسخگویی به نیازهای جدید کسب و کار و همچنین کاستی‌های بخش فناوری اطلاعات از قبیل عملکرد ، توسعه پذیری ، پایداری و امنیت ، سازمان اتکا را برآن داشت تا تغییرات اساسی در سامانه فروشگاهی را عملی نماید.
پس از دستور دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان در اواخر سال 97 ، گروه کارشناسی با انتخاب و سرپرستی مشاور مدیرعامل سازمان تشکیل شد و پس از بررسی وضع موجود نیازمندی‌ها در بخش های عملکردی و غیرعملکردی و فرآیندی ، طرح پیشنهادی تدوین و در برگزاری مناقصه مبنای بررسی نرم افزارها و شرکت های تولید کننده نرم افزار قرارگرفت. سپس با یک شرکت دانش بنیان که بیشترین همپوشانی را با نیازهای فروشگاهی اتکا داشت ، قرارداد خرید و انتقال دانش فنی محصول منعقد شد.
از مهمترین تفاوت‌ها و مزیت‌های سامانه جدید ، معماری و ساختار استاندارد این نرم‌افزار، سهولت در توسعه و پیاده‌سازی فرآیند‌های جدید و انطباق با رویکردهای نوین صنعت خرده فروشی است که در سیستم قبلی وجود نداشت. معماری سرویس‌گرای این نرم‌افزار امکان یکپارچه‌سازی اطلاعات با سایر سیستم ها را فراهم می‌کند. زیرسیستم حسابداری موجود در این سامانه پیچیدگی های نرم‌افزارهای مطرح بازار را ندارد و این موضوع به سهولت بهره‌برداری از آن کمک کرده‌است. همچنین برخلاف سامانه قدیم که مدت زمان زیادی طول می‌کشید تا سامانه در فروشگاه های فرعی به ویژه در شهرهای دور از مرکز استان به روزرسانی شود، می‌توان امید داشت که تفاوت زمانی زیادی در این امر احساس نشود.
یکی از بزرگترین اتفاقاتی که درحال رخ دادن است ، ارائه خدمات فروشگاهی در بستر اینترنت است. پس از اجرایی شدن این مهم که پیش نیاز آن تغییر بنیادی در شبکه و زیرساخت اطلاعاتی و ارتباطی شرکت فروشگاه‌ها و درحال پیگیری است ، از قابلیت های بیشتری از این نرم افزار می‌توان استفاده کرد. به ‌عنوان مثال ، تأمین‌کنندگان به گزارش ها و اطلاعات مربوط به خود از قبیل موجودی‌کالا، فروش به تفکیک فروشگاه ها و همچنین وضعیت مالی خود دسترسی خواهند داشت. این مورد یکی از نیازهای چندساله تأمین کنندگان بوده که همواره از شرکت فروشگاه‌ها درخواست می‌شد و با نهایی شدن زیرساخت مربوطه و امکاناتی که در این نرم‌افزار وجود دارد ، این شرایط امکان‌پذیر خواهد بود.
راه اندازی باشگاه مشتریان که امروزه جزء جدانشدنی کسب و کار به ویژه صنعت خرده‌فروشی است ، خدماتی است که با این سامانه قابل دسترسی خواهد بود. همچنین ایجاد فروشگاه اینترنتی براساس اطلاعات موجود در فروشگاه‌ها به طوری که موجب دسترسی آسانتر مشتریان به کالاهای سوپر مارکتی و افزایش فروش فروشگاه ها شود، می‌تواند از جمله خدماتی باشد که با این سامانه جدید ارائه می شود.
1 ماه پیش
قابل توجه کارکنان شاغل و بازنشسته نيروهاي مسلح
مرحله چهاردهم شارژ نقدی کارت طرح حکمت انجام شد
در راستای تداوم ارائه خدمات خرسندساز به خانواده های محترم نیروهای مسلح ، چهاردهمین مرحله شارژ نقدی کارت طرح حکمت نیروهای مسلح انجام شد.
شارژ نقدی کارت طرح حکمت در تاریخ شانزدهم مرداد سال 99 انجام و از طریق پیامک به کارکنان نیروهای مسلح اطلاع رسانی شده است.
بر این اساس ، کارکنان نیروهای مسلح می توانند ضمن مراجعه به هر یک از فروشگاه های اتکا در سراسر کشور ، کالاهای مورد نیاز خود را با استفاده از اعتبار شارژ شده در کارت طرح حکمت خریداری نمایند.
گفتنی است ، طرح شارژ نقدی کارت طرح حکمت به جای واگذاری کالا به نیروهای مسلح یکی از سیاست های تحولی سازمان اتکا در امر خدمات رسانی به خانواده های محترم نیروهای مسلح است که برای اولین بار در تیر سال 98 انجام و با توجه به رضایتمندی خانواده های محترم نیروهای مسلح ، اجرای این طرح همچنان تداوم یافته است.
1 ماه پیش
افتتاح "رادیو اتکا" در جهت ایجاد پل ارتباطی صمیمانه بین مشتریان و مسئولین اتکاست
"رادیو اتکا" عنوان رادیویی شرکت فروشگاه های زنجیره ای اتکا است که در راستای ایجاد پل ارتباطی صمیمانه بین مشتریان و مسئولین فروشگاه ها از تیر سال جاری فعالیت خود را آغاز نموده است.
دکتر مرتضی اعلمی مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای اتکا خاطر نشان کرد: به منظور اطلاع رسانی هرچه سریع تر و بهتر خدمات فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا به مشتریان، رادیو اتکا آغاز به کار نموده و در فضای فروشگاهی در حال پخش است.
مدیر عامل فروشگاه ها با بیان اینکه مخاطبان و ذینفعان اصلی فروشگاه های اتکا آحاد نیروهای مسلح اعم از شاغلین و بازنشستگان محترم هستند ، تصریح کرد: از اهداف اصلی راه اندازی رادیو اتکا، پرداختن به مطالبات و نظرات مشتریان پیرامون ابعاد مختلف خدمات در سطح فروشگاه های زنجیره ای اتکا است. همچنین حمایت از تولید کنندگان و تأمین کنندگان توانمند داخلی و معرفی کالاها و خدمات ، از دیگر اهداف مطرح شده در راه اندازی رادیو اتکا به شمار می رود.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه پیگیری و انعکاس نتایج حاصل از نظرات مشتریان در قالب پیشنهاد ، انتقاد و ... از وظایف ذاتی رسانه هاست، سعی شده در هر برنامه نتایج حاصل از نظرات مشتریان اطلاع رسانی شود و اقدامات عملی صورت گرفته اعلام گردد. نتایج پیگیری ها نیز در هر برنامه به اطلاع شنوندگان رسیده می شود که تلاشی در راستای جلب رضایت مشتریان فروشگاه ها است.
اعلمی خاطرنشان کرد: در برنامه رادیو اتکا ، بخش هایی از جمله مصاحبه با مدیران، عوامل فروشگاه و مشتریان، خبر، نمایش و ...گنجانده شده است که گامی مؤثر در ارتباط با مشتریان محسوب می شود.
مدیر عامل شرکت فروشگاه های اتکا گفت: رادیو اتکا با برداشتن واسطه از میان مشتریان و مدیران فروشگاه ها بدون واسطه صدای ذینفعان اصلی را که سال های عمر بابرکت و فعالیت خود را صرف دفاع از کیان نظام اسلامی نموده اند، به گوش مدیران می رساند و مسئولین امر نیز در پیگیری خواسته های آنان جدیت هر چه تمام تر را دارند.
اعلمی در پایان تصریح کرد: رسیدگی به خواسته ها و انتقادات و پیشنهادهای مشتریان محترم از اهداف اصلی رادیو اتکا محسوب می شود و امید است با این اقدام روند رو به رشد رضایتمندی هر چه بیشتر را در این میان شاهد باشیم.
1 ماه پیش
با حضور دکتر عيسي رضايي برگزار شد:
مراسم بزرگداشت روز عفاف و حجاب در سازمان اتکا
همزمان با بیست و یکم تیر ماه روز ملی عفاف و حجاب ، مراسمی با حضور دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا ، ریاست اداره عقیدتی سیاسی سازمان و بانوان شاغل در ستاد سازمان و با رعایت دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا از جمله زدن ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، برگزار شد.
در این مراسم که معاون طرح و برنامه و مدیران فناوری اطلاعات و روابط عمومی سازمان نیز حضور داشتند ، دکتر عیسی رضایی ضمن گرامیداشت روز ملی عفاف و حجاب و تبریک به بانوان شاغل در سازمان اتکا برای حفظ حجاب و استفاده از چادر به عنوان حجاب برتر ، اظهار داشت: آداب و رسوم پوشش در تمامی ادیان وجود دارد؛ به خصوص در دین مبین اسلام بر حفظ حجاب و عفاف برای زنان مسلمان تأکید شده است.
مدیرعامل سازمان اتکا با اشاره به قدر و منزلت مقام حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) در حدیث شریف کساء ، سبک زندگی و همسرداری ایشان را الگوی مناسبی برای بانوان مسلمان عنوان کرد.
دکتر عیسی رضایی ، بانوان شاغل در سازمان اتکا را سفیران مجموعه اتکا دانست که می توانند رسالت رساندن پیام حجاب و عفاف را به جامعه زنان به خوبی ایفا نمایند.
همچنین حجت الاسلام والمسلمین پیغمبری ریاست اداره عقیدتی سیاسی سازمان طی سخنان کوتاهی با اشاره به آیه 31 سوره نور ، به تبیین نحوه پوشش بانوان و حجاب در قرآن کریم پرداخت.
در ادامه ، به پاس گرامیداشت روز عفاف و حجاب ، هدایایی از سوی مدیر عامل سازمان اتکا به بانوان شاغل در ستاد سازمان اهدا شد.
در پایان این مراسم ، استاد مدعو در خصوص جایگاه حجاب و عفاف در اسلام سخنرانی کرد.
1 ماه پیش
قدردانی معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از مدیرعامل سازمان اتکا
سردار سرتیپ پاسدار محمد جواد زاده کمند معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح طی مکاتبه ای از زحمات و تلاش دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا به دلیل گسترش سطح خدمات رسانی و ارتقای خرسندسازی کارکنان نیروهای مسلح تقدیر و تشکر نمود.
معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح ضمن قدردانی از مساعدت و هدایت های مؤثر مقامات عالی رتبه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برای بهبود و ارتقای وضعیت اتکا از جهت کمی و کیفی در ارائه خدمات رسانی به کارکنان نیروهای مسلح ، از اقدامات دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا در زمینه " توسعه و ایجاد مراکز فروشگاهی به (1000 واحد) ، شارژ منظم ماهانه یارانه در حکمت کارت ، واگذاری حق انتخاب کالا به کارکنان ، تأمین به موقع و توزیع مناسب کالا به ویژه در شرایط خاص تحریمی ، ارتقای کیفیت و تنوع کالاها و ساماندهی وضعیت کارکنان شرکتی در مجموعه اتکا" تقدیر و تشکر به عمل آورد.
همچنین سردار سرتیپ پاسدار محمد جواد زاده کمند اظهار امیدواری کرد که با تلاش و همت تمامی دست اندرکاران به ویژه هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان اتکا به زودی شاهد بهبود در برخی از امور دیگر از جمله اصلاح زنجیره تأمین ، توزیع و حذف واسطه گری در سازمان اتکا به منظور کاهش قیمت کالاها و لوازم خانگی اقساطی و غیره ، جذب و تأمین منابع برای افزایش یارانه های کارکنان برابر مصوبه کارگروه رفع نابسامانی حوزه مصرف ، توسعه فروش کالاهای اقساطی در سطح کشور و ساماندهی تخصصی شرکت های تولیدی داخل کشور بر اساس تقاضای خانواده های نیروهای مسلح باشیم.
1 ماه پیش
اهدای خون کارکنان سازمان اتکا به نیازمندان
همزمان با روز جهانی اهدای خون در تاریخ بیست و چهارم خرداد ماه ، کارکنان سازمان اتکا خون خود را به نیازمندان اهداء کردند.
با توجه به کاهش ذخایر خون کشور در شرایط شیوع بیماری کووید 19 و فراخوان سازمان انتقال خون از هم میهنان عزیز برای شرکت در امر خداپسندانه اهدای خون به نیازمندان ، مدیریت ایمنی و بهداشت معاونت اداری و پشتیبانی سازمان مقدمات لازم را برای حضور تیم سیار سازمان انتقال خون در ستاد سازمان با رعایت کامل شرایط بهداشتی فراهم نمود. تیم مذکور در نمازخانه ستاد سازمان مستقر شد و اقدام به خونگیری از کارکنان سازمان نمود. در این امر خداپسندانه تعداد 74 نفر از جمله مدیرعامل سازمان ، تعدادی از معاونان، مدیران و کارکنان سازمان اعلام آمادگی نمودند که تعداد 46 نفر از ایشان شرایط لازم را برای اهدای خون داشتند.
با وجود استقبال بیش از حد کارکنان برای اهدای خون خود ، به دلیل عدم وقت کافی تعدادی از آنها موفق به اهدای خون نشدند.
1 ماه پیش
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس
فروشگاه اتکا شهدای روستای مگاصیص در منطقه دشت آزادگان استان خوزستان افتتاح شد
همزمان با سی و یکم شهریور ماه و آغاز هفته دفاع مقدس ، آیین افتتاح اولین فروشگاه روستایی اتکا در منطقه مرزی و محروم مگاصیص در استان خوزستان با نام «شهدای روستای مگاصیص» با حضور دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا، ریاست اداره عقیدتی سیاسی سازمان، مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای اتکا، مسئولین محلی و اهالی روستا افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا در جمع اهالی خونگرم روستای مگاصیص که در مراسم افتتاح فروشگاه «شهدای روستای مگاصیص» حضور داشتند، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، به بیان خاطراتی از ایثارگری و از خود گذشتگی رزمندگان و دلاورمردان دشت آزادگان در استان خوزستان پرداخت و افزود: سفر به منطقه دشت آزادگان در استان خوزستان و دیدار با اهالی و خانواده شهدای روستای مگاصیص، برای مسئولین سازمان اتکا دارای خیر و برکت بسیار زیادی است.
مدیرعامل سازمان اتکا با بیان اینکه ما هر چه داریم ، به برکت خون شهداست و خدمات رسانی در این سرزمین مقدس و نورانی ، بسیار ارزشمند و ستودنی است، اظهار داشت: خدمات رسانی کارکنان اتکا در سراسر کشور از جمله نقاط مرزی و محروم کار مقدسی است و افتتاح فروشگاه و ارائه خدمات خرسندساز به اهالی این روستا جزء افتخارات سازمان اتکا به شمار می رود.
همچنین دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا در جمع اهالی و خانواده های روستاهای رمله و مگاصیص در دشت آزادگان استان خوزستان حضور یافت و به دلیل نامگذاری فروشگاه اتکا در ونزوئلا به نام «مگاصیص»، مورد استقبال پرشور مردم قدرشناس روستای مگاصیص قرار گرفت.
مدیرعامل سازمان اتکا در دیدار با خانواده های ایثارگران و شهدای هشت سال دفاع مقدس در روستای مگاصیص، طی سخنانی اظهار داشت: هیچگاه راه و یاد شهدایی که مظلومانه در دفاع از کشور و جان و مال مردم عزیزمان ، خون خود را نثار کردند، فراموش نخواهد شد. در حال حاضر نیز خانواده شهدا پشت و پناه ما هستند و ما همواره از خانواده شهدا روحیه می گیریم تا بتوانیم با روحیه و توان مضاعف به خدمات رسانی خود ادامه دهیم.
در حاشیه افتتاح فروشگاه اتکا در روستای مگاصیص ، مدیرعامل سازمان اتکا و هیئت همراه از فروشگاه اتکا شهید سپهبد سلیمانی در استان خوزستان بازدید کردند. در این بازدید ، مدیرعامل سازمان با تعدادی از کارکنان و مشتریان فروشگاه به صورت چهره به چهره گفتگو کرد و یکی از کارکنان وظیفه شناس فروشگاه را به دلیل تکریم جامعه هدف و عموم مردم مورد تقدیر قرار داد.
گفتنی است، سازمان اتکا حدود یک ماه پیش اولین فروشگاه عرضه کالاهای مصرفی ساخت ایران موسوم به «مگاصیص» را در شهر کاراکاس پایتخت جمهوری بولیواری ونزوئلا افتتاح کرده بود که بازتاب بسیار وسیعی در سطح رسانه ها و فضای مجازی داخلی و خارجی داشته است.
این فروشگاه با مساحتی بالغ بر ۲۰ هزار مترمربع بیش از ۲۵۰۰ قلم انواع کالاهای ایرانی شامل مواد غذایی ، پوشاک ، مواد سلولزی ، انواع شوینده ها ، مواد پلاستیکی و یکبار مصرف ، انواع آجیل و تنقلات ، تراکتور و ... را برای عرضه و فروش در خود جای داده است.
انتخاب واژه مگاصیص نیز برگرفته از نام روستای مگاصیص از توابع بخش مرکزی منطقه دشت آزادگان در استان خوزستان است. این روستا به علت جمعیت کم ، کوچک و همچنین نزدیک بودن به مرز ایران و عراق در نخستین روزهای دفاع مقدس به تصرف دشمن درآمد، اما رزمندگان اسلام در روزهای ۱۱ تا ۱۶ شهریور سال ۶۰ این روستا را به همراه سایر بخش‌های اشغال شده ، آزاد کردند.
1 ماه پیش
قابل توجه کارکنان شاغل و بازنشسته نيروهاي مسلح
مرحله پانزدهم شارژ نقدی کارت طرح حکمت انجام شد
در آستانه هفته دفاع مقدس و در راستای تداوم ارائه خدمات خرسندساز به خانواده های محترم نیروهای مسلح ، پانزدهمین مرحله شارژ نقدی کارت طرح حکمت نیروهای مسلح انجام شد.
شارژ نقدی کارت طرح حکمت در تاریخ سه شنبه بیست و پنجم شهریور سال 99 انجام و از طریق پیامک به کارکنان نیروهای مسلح اطلاع رسانی شده است.
بر این اساس ، کارکنان نیروهای مسلح می توانند ضمن مراجعه به هر یک از فروشگاه های اتکا در سراسر کشور ، کالاهای مورد نیاز خود را با استفاده از اعتبار شارژ شده در کارت طرح حکمت خریداری نمایند.
گفتنی است ، طرح شارژ نقدی کارت طرح حکمت به جای واگذاری کالا به نیروهای مسلح یکی از سیاست های تحولی سازمان اتکا در امر خدمات رسانی به خانواده های محترم نیروهای مسلح است که برای اولین بار در تیر سال 98 انجام و با توجه به رضایتمندی خانواده های محترم نیروهای مسلح ، اجرای این طرح همچنان تداوم یافته است.
1 ماه پیش
قدردانی جانشین ستاد کل نیروهای مسلح از مدیرعامل سازمان اتکا
امیر سرتیپ آشتیانی جانشین ستاد کل نیروهای مسلح با اهدای لوح سپاس به دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا ، از تلاش های ارزشمند و صادقانه ایشان در امر خدمات رسانی به کارکنان نیروهای مسلح و کمک به تولید ملی قدردانی نمود.
در این لوح سپاس چنین آمده است:
«حمد و سپاس ، خاص ذات پاک آفرینش است که از عنایات و الطاف بی دریغش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه سار حجتش بر روی زمین حضرت امام عصر (روحی و ارواحنا فداه) و خلف صالحش ، رهبر فرزانه انقلاب ، در مسیر رشد و تعالی قدم بر می دارد که بی تردید توفیق والای خدمت در چنین نظام مقدسی از نعمات عظیم خداوندی است که آن را شکری دو چندان بایسته است.
بدینوسیله از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جناب عالی در راستای خدمات به کارکنان نیروهای مسلح و کمک به تولید ملی کشور قدردانی نموده ، توفیقات بیش از پیش شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و رهنمودهای حکیمانه نایب برحقش ، مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) خواستارم.»
1 ماه پیش
دیدار سفیر برزیل در جمهوری اسلامی ایران با مدیرعامل سازمان اتکا
سفیر کشور برزیل در جمهوری اسلامی ایران با دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا دیدار و گفتگو نمود.
در این دیدار که مشاور مدیرعامل در امور بین الملل و معاون امور اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان اتکا و مدیرعامل شرکت ایران گارمنت نیز حضور داشتند ، مدیرعامل سازمان اتکا از حمایت دولت برزیل از عملیات تروریستی امریکا در به شهادت رساندن سردار شهید قاسم سلیمانی به شدت ابراز نارضایتی کرد و افزود: پسندیده نیست کشور برزیل که بیشترین مراودات تجاری را با کشور ایران دارد ، کاملاً با دشمنان ما در این حمله تروریستی همسو شود و شریک تجاری خود را برنجاند.
سفیر کشور برزیل در جمهوری اسلامی ایران نیز با بیان اینکه پیام مدیرعامل سازمان اتکا را به مقامات کشور خود می رساند ، تأکید کرد: دولت برزیل تمام تلاش خود را می کند تا روابط متقابل ایران و برزیل بهتر شود و در خیلی از مواقع از مواضع ایران نیز حمایت کرده است.
دکتر عیسی رضایی با اشاره به اینکه مردم ایران پیوند عاطفی خوبی با مردم کشور برزیل دارند ، تأکید کرد: این پیوند را باید تعمیم و گسترش داده و روابط تجاری طرفین را توسعه داد.
وی به تشریح فعالیت های گسترده سازمان اتکا در حوزه های فروشگاهی ، خدماتی ، تولیدی ، کشاورزی و دامپروری ، صنعتی و ... پرداخت و خواستار راه اندازی خط اعتباری خرید و همکاری متقابل در زمینه طیور ، انواع بذور کشت ، ماشین آلات سنگین ، انواع دانه های روغنی ، مواد غذایی و ... شد.
سفیر برزیل در جمهوری اسلامی ایران نیز آمادگی و تلاش خود را برای گسترش همکاری های متقابل در زمینه محصولات کشاورزی ، دام و طیور و ... اعلام کرد.
در پایان این دیدار مقرر شد ، طرفین گفتگو نمایندگان خود را برای نحوه همکاری و انعقاد قرارداد معرفی نمایند.
1 ماه پیش
جلسه هیئت امنای سازمان اتکا برگزار شد
جلسه هیئت امنای سازمان اتکا با حضور سردار سرتیپ پاسدار دکتر تقی زاده جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، امیر سرتیپ تمام شعبانیان معاون هماهنگ کننده و رئیس هیئت مدیره سازمان اتکا ، دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا و اعضای هیئت امنای اتکا برگزار شد.
در این جلسه که جانشین ، معاون هماهنگ کننده و معاونین سازمان و برخی از مدیران عامل شرکت های تابعه سازمان نیز حضور داشتند ، ضمن ارائه عملکرد کلان سازمان در سال 98 و عملکرد تولید ، فروش و خدمات طرح حکمت در پنج ماهه سال جاری ، برنامه پیشنهادی سازمان اتکا مورد بررسی و تصویب اعضای جلسه قرار گرفت.
ریاست هیئت مدیره سازمان نیز بر تأمین و تخصیص بودجه برنامه ریزی شده برای طرح حکمت از سوی سازمان های نیروهای مسلح (ارتش ، سپاه و ناجا) و همچنین پیگیری ستاد کل نیروهای مسلح از دولت برای جذب بودجه طرح حکمت تأکید کرد.
در انتهای جلسه نیز جانشین وزیر دفاع ضمن قدردانی از تمامی مدیران و کارکنان سازمان اتکا برای تحقق عملکرد مطلوب سال 98 ، برنامه بودجه سال 99 سازمان را مناسب دانسته و بر اجرایی شدن آن تأکید نمود.
1 ماه پیش
با حضور مديرعامل سازمان اتکا
محصولات جدید کارخانه گلیسیرین و صابون اتکا رونمایی شد
با حضور دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا ، آیین رونمایی از محصولات جدید کارخانه گلیسیرین و صابون در سالن تولید کارخانه برگزار شد.
در این مراسم ، تعدادی از محصولات جدید کارخانه گلیسیرین و صابون از جمله پاک کننده چند منظوره ، شامپو ، پاک کننده سطوح ، مایع لباسشویی ، مایع ظرفشویی و دستشویی طرح جدید ، سفید کننده غلیظ و جرم گیر سرکج با برند اتکا توسط مدیرعامل سازمان اتکا رونمایی شد.
در این مراسم ، دکتر عیسی رضایی با تأکید بر اینکه اولویت اصلی سازمان اتکا حفظ سلامت خانواده ها و مصرف کنندگان است ، بیان کرد: با توجه به اینکه محصولات شوینده ارتباط مستقیمی با سلامت مصرف کنندگان دارد ، بخش کنترل کیفیت از حساس ترین نقاط چرخه تولید محصولات شوینده است و توجه خاص به این بخش ، از الزامات فعالیت های تولیدی شرکت روغنکشی خرمشهر محسوب می شود.
دکتر عیسی رضایی ، کیفیت بالای محصولات شوینده سازمان اتکا را نشانه عزم و اراده دست اندرکاران تولید محصولات ایرانی برای حفظ سلامت و ارتقای رضایتمندی خانواده ها عنوان کرد و خواستار افزایش تنوع محصولات تولیدی اتکا با تمرکز بر اصل کیفیت شد.
حجت الاسلام والمسلمین پیغمبری ریاست اداره عقیدتی سیاسی سازمان نیز با اشاره به شعار جهش تولید در سال جاری ، کمیت و کیفیت هر محصولی را دارای آثار فرهنگی در جامعه دانست و افزود: سازمان اتکا به خوبی می تواند با تولید محصولات باکیفیت ، در زمینه فرهنگ سازی در بین خانواده ها نیز نقش مؤثری ایفا نماید.
وی با بیان اینکه الحمدالله رویکرد سازمان اتکا در عرصه فعالیت های اقتصادی و خدماتی در سطح جامعه رویکرد قابل قبولی است و همواره در بین مردم مورد توجه و مؤثر واقع شده است ، اظهار داشت: با اتحاد ، همدلی و همکاری بین مدیران و کارکنان سازمان اتکا می توان سطح اعتمادی که نسبت به اتکا حاصل شده را افزایش داد و جایگاه سازمان را بین اقشار مختلف مردم بیش از پیش برجسته تر کرد.
مهندس عبدی مدیرعامل شرکت روغنکشی خرمشهر نیز به ارائه گزارشی از روند رو به رشد و سه برابر شدن تولید محصولات شوینده در این شرکت پرداخت.
افتتاح ساختمان جدید احداث شده در کارخانه گلیسیرین و صابون و ساختمان های قدیمی بازسازی شده و بازدید از خطوط تولید و آزمایشگاه کارخانه از جمله برنامه های حاشیه ای این مراسم بود.
1 ماه پیش
نشست مشترک مدیرعامل سازمان اتکا با نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی
با حضور امیر سرتیپ شعبانیان رئیس هیئت مدیره سازمان اتکا ، نشست مشترک دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا و دکتر حسین نوش آبادی نماینده مردم شهرستان های ورامین ، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
در این نشست مشترک که مدیران عامل شرکت روغنکشی خرمشهر و مزارع نوین ایرانیان نیز حضور داشتند ، نماینده مردم شهرستان های ورامین ، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی خواستار ایجاد گلخانه و افزایش سطح زیر کشت آن ، صادرات محصولات گلخانه ای ، توسعه دامپروری و مرغداری در جلیل آباد ، ایجاد پایانه صادراتی و راه اندازی دو فروشگاه اتکا در قرچک و پیشوا شد.
رئیس هیئت مدیره سازمان اتکا و معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح امیر سرتیپ شعبانیان نیز ضمن آرزوی موفقیت برای نماینده مجلس یازدهم ، به ترسیم وضعیت فعلی منطقه ورامین ، پیشوا و قرچک پرداخت و شخصیت حقوقی اتکا را غیر دولتی عنوان کرد.
همچنین دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا در زمینه توسعه روغن و طیور در کشور و توسعه سطح زیر کشت مزارع و تخصصی کردن فعالیت ها در اتکا توضیحاتی را ارائه نمود. وی با اشاره به محدودیت خوراک دام در کشور ، ادامه این روند را به ضرر مرغداری ها و افزایش قیمت مرغ عنوان کرد و افزود: با این حال سازمان اتکا نهایت تلاش خود را به کار می گیرد تا پرورش طیور را در واحدهای تابعه خود توسعه دهد.
دکتر عیسی رضایی خواستار هماهنگی ، همکاری و حمایت نمایندگان مجلس یازدهم شد تا سازمان اتکا بتواند در زمینه تولید گوشت سفید و قرمز بر اساس تدابیر و فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سال جهش تولید ، بیش از پیش نقش آفرینی کند.
مدیرعامل سازمان اتکا به برنامه ریزی برای توسعه کشت محصولات و اجرای طرح های دانش بنیان در این زمینه تأکید کرد و اظهار داشت که این موضوع در دستور کار شرکت مزارع نوین ایرانیان اتکا قرار گرفته است.
1 ماه پیش
دریافت سروش پلاس