شرکت توزیع برق استان اصفهان

کانال جامع اطلاع رسانی شرکت توزیع برق استان اصفهان ‌سامانه پیام کوتاه روابط عمومی : ۱۰۰۰۷۴۴۱
‌‌تلفن دفتر روابط عمومی:۰۳۱۳۶۲۷۸۶۸۲
سایت: www.epedc.ir
ارتباط با آدمین:
@mehdiadmin


ارائه کلیه خدمات برق به صورت غیر حضوری

جهت حفظ سلامت خود و خانواده تان برای دریافت خدمات برق به اداره برق مراجعه نکنید.

برای دریافت کلیه خدمات خرید انشعاب برق و خدمات پس از فروش(تغییر نام,تغییر تعرفه و...)کافی است با تلفن ثابت شماره 37121 را بگیرید و برای اعلام حوادث(خاموشی معابر,قطعی برق و...)با شماره 121 تماس بگیرید.
لازم به ذکر است در صورت مراجعه حضوری متقاضیان, در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و پیرو ابلاغ دولت از ورود مراجعین بدون ماسک نیز ممانعت به عمل می آید و سوالات احتمالی توسط کارشناسان مستقر در میز خدمت در ورودی امور پاسخ داده خواهد شد.
متذکر می گردد کلیه خدمات به صورت غیر حضوری ارائه می شود.لطفا در خانه بمانید.

روابط عمومی برق فریدن
1 روز پیش
🟫جلسه هماهنگی واحدها در امور برق شهرستان فریدونشهر
🟫روز چهارشنبه 18 تیرماه جلسه هماهنگی بین واحدهای امور برق شهرستان فریدونشهر با حضور مسئولین واحدها در محل دفتر مدیر امور برگزار ونتیجه این جلسه شامل موارد زیر می باشد
1️⃣مدیریت تردد همکاران در منطقه پیشکوه وپشتکوه
2️⃣هرگونه تردد همکاران به خارج از اداره ملزم به ارائه خروجی مورد نظر به واحد نگهبانی
3️⃣تهیه والزام استفاده از ماسک و اقلام ضدعفونی کننده جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا
4️⃣ارائه پیشنهادات برای کیفیت بیشتر خدمات میز خدمت در امور
1 روز پیش
✅مانور لحظه صفر هم اکنون در امور برق شهرستان چادگان
✅ مانور لحظه صفر با هماهنگی مرکز فوریتهای برق استان اصفهان ساعت ۲۳ و ۱۹ دقیقه روز چهارشنبه ۱۸ تیر ماه 99 بر روی فیدر 3کمیتک با فراخوان کلیه نیروهای عملیات (چادگان و شعبه علی آباد ) انجام شد.
✅ مهندس مهدی صفری رئیس اداره بهره برداری شهرستان چادگان گفت این مانور جهت افزایش آمادگی گروه های عملیاتی در مواقع بحرانی انجام می شود که با هماهنگی امور دیسپاچینگ و فوریتهای برق استان اصفهان مانور لحظه صفر بر روی فیدر 3 چادگان (کمیتک ) برگزار شد.

✅در پایان این مانور از کلیه تجهیزات حفاظت فردی و گروهی توسط مهندس هادی مسئول ایمنی و آموزش بازدید شد .

✅روابط عمومی امور برق شهرستان چادگان
1 روز پیش
🔹️تجلیل اداره برق از عوامل نیرو انتظامی🔹️

به پاس و قدردانی از تلاش های نیروی انتظامی شهرستان نجف آباد در شناسایی و دستگیری باند بزرگ سرقت تجهیزات برق ، توسط مدیر و مسئول حراست برق شهرستان نجف آباد از تعدادی از افسران و فرمانده نیروی انتظامی شهر ستان با حضور فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد تقدیر و تشکر گردید.

▫️روابط عمومی برق نجف آباد▫️

💠کانال سروش برق نجف آباد:
www.sapp.ir/epedcnajafabad
💠وبسایت برق نجف آباد:
www.epedc.ir/najafabad
1 روز پیش
در بهار سال 99 مديريت محترم برق مباركه با همكاري دهياري روستاي حسن آباد 13 كيلومتر از شبكه هاي فشار ضعيف سيمي اين روستا در راستاي كاهش سرقت و رفع ضعف ولتاژ مشتركين محترم آن روستا به شبكه ي كابل تبديل نمودند.
2 روز پیش
بهسازي شبكه هاي برق رساني در محله اسلام آباد و دليگان شهرستان برخوار
امور برق شهرستان برخوار، در خردادماه 99، در راستاي اجراي پروژه هاي تبديل شبكه هاي سيمي به كابل خودنگهدار و با هدف بهسازي شبكه فرسوده شهري، كاهش تلفات، رفع افت ولتاژ و همچنين پيشگيري از سرقت شبكه ها در برخي از محلات اسلام آباد و دليگان شهر خورزوق از توابع شهرستان برخوار اقدام به بهسازي3250 متر از شبكه هاي توزيع شهرستان نمود. جهت اجراي اين پروژه 3200 ميليون ريال از محل اعتبارات شركت توزيع برق استان اصفهان(تخصيصي امور برق برخوار) هزينه گرديد.
روابط عمومی امور برق شهرستان برخوار
2 روز پیش
مشاركت فرمانداري شهرستان نطنز در طرحهاي كاهش پيك بار تابستان 99

با اعلام مشاركت فرمانداري شهرستان نطنز در طرحهاي كاهش پيك بار تابستان 99 ، تعداد 6 دستگاه مودم اينترنت اشياء در ساختمان اداري فرمانداري نصب گردید.

امور برق شهرستان نطنز مراتب قدردانی و سپاس خود را از همكاری فرماندار محترم ابراز داشته و ازدستگاههاي اجرايي و كليه سازمان ها و نهادها درخواست می نماید جهت كسب اطلاعات طرحهای مدیریت مصرف با شماره 09132630133 (آقای مهندس سلیمانی) تماس حاصل نموده و با مشاركت در این طرحها از پاداشهای قابل توجه روی قبوض مصرفی برخوردار گردند.

لازم بذكرست مبلغ پاداش مشتركین اداری در سال 98 در كل استان اصفهان (به جز شهر اصفهان) در حدود 11.7 ميليارد ریال و در شهرستان نطنز 210 ميليون ریال بوده است.

روابط عمومي امور برق شهرستان نطنز
2 روز پیش
روز سه شنبه مورخ 99/04/17 پیرو اجرای طرحهای تشویقی و حمایتی از مشترکین ، جناب آقای مهندس ثقفی مدیر دفتر مدیریت مصرف با حضور در برق منطقه مرکز ( واحد سمیع ) توضیحاتی در این خصوص و همچنین ارسال پیامک های مدیریت مصرف به مشترکین ایراد فرمودند و به سئوالات کارشناسان این مرکز پاسخگو بودند
2 روز پیش
نظر به اينكه آقاي حميد رضا حاج هاشمي از تاريخ 11 تير ماه 99 در شركت توزيع برق استان اصفهان ادامه همكاري مي دهند به همين منظور و در همين تاريخ طي نشستي دوستانه در دفتر مديريت محترم برق شهرستان مباركه با حضور مهندسين رمضاني، نصر و شمس از زحمات ايشان تقدير گرديد. آقاي مهندس كريمي راد با اشاره به اينكه جابجايي همكاران مي تواند نقطه مثبتي در روند كاري و ايجاد انگيزه و روحيه متفاوت هر يك از كاركنان باشد از زحمات چندين ساله آقاي حاج هاشمي تقدير نمودند. و به پاس زحماتشان با هدايايي از اين بزرگوار قدرداني شد، سپس احكام انتصاب جديد آقاي مهندس بهزاد صالحي تبريك و تقديم گرديد.
2 روز پیش
رئیس دانشگاه علو پزشکی اصفهان خانم دکتر چنگیز
🚷📵🚯🚳🚱اصفهان در مرز قرمز شدن دوباره کووید ۱۹
@epedc_ir
3 روز پیش
حجت الاسلام عالی در رابطه تقدس
@epedc_ir
3 روز پیش
🔸دیدار مدیر امور برق شهرضا با شهردار شهرستان
🖌 به گزارش روابط عمومی، روز گذشته امور برق شهرضا و به بهانه نامگذاری ۱۴ تیر به عنوان روز شهرداری ها و دهیاری ها میزبان دکتر قاسمی شهردار شهرضا و اعضا پارلمان شهری بود
در ابتدای این دیدار که به دعوت مدیر امور برق برگزار شد، مهندس باقی پس از خوش آمدگویی و عرض تبریک به مناسبت ۱۴ تیر مواردی پیرامون همکاری ها و تعهدات امور برق با شهرداری بیان نمود
سپس مهندس صدقی مدیر حقوقی ستاد توزیع با اشاره به مراحل تصویب قانون مجازات استفاده کنندگان از انشعابات، مراحل تعیین تکلیف ساختمان های غیرمجاز و جابجایی پایه ها در تعریض معابر شهری را بیان نمود
در ادامه دکتر قاسمی شهردار شهرضا با اشاره به مشکلات در پیش رو، از همکاری بیشتر شهرداری با امور برق در پروژه شهرک صنایع کارگاهی امیرکبیر و آزادسازی ها و جابجایی پایه ها در تعریض معابر شهری خبر داد و خاطر نشان کرد نهایت همکاری پیرامون انشعابات غیردائم و همچنین بدهی های برق مصرفی شهرداری را داشته باشد
درپایان آقای الهیان عضو پارلمان شهری مباحثی مربوط به امتداد بلوار کشاورز به بلوار گاز و همچنین آموزش برقکاران ساختما
3 روز پیش
پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون) مدیر عامل محترم شرکت توزیع برق استان اصفهان، تابستان بدون خاموشی در اصفهان با رعایت الگوی مصرف برق - روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اصفهان 👇لینک خبری کانال سروش شرکت توزیع برق استان اصفهان epedc_ir@ 👇لینک کامل خبر در سایت پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون) http://news.moe.gov.ir/News-List/54603
3 روز پیش
✳مناسب سازی محیط جهت معلولین درب ورودی اداره خدمات مشترکین امور برق شهرستان خوروبیابانک
✅در راستای تکریم ارباب رجوع و سهولت در تردد معلولین که در صعود و فرود از پله های اداره خدمات مشترکین امور برق خور با مشکل مواجه بودند، با پیگیری های مدیر امور برق خور مهندس محمدی نصیری، توسط پرسنل امور برق خور احداث شد.
#روابط_عمومی_اموربرق_شهرستان_خوروبیابانک
3 روز پیش
سخنراني امام جماعت امور برق شهرستان بوئين مياندشت در مسجد محله ششجوان باتوجه به پيگيريهاي انجام شده امام جماعت امور جهت ارائه مطالب مديريت مصرف برق در مسجد محله ششجوان حضور يافتند. ايشان ضمن تاكيد بر مديريت بر مصرف انرژي به خصوص در زمان اوج بار را و همچنين فرهنگ سازي اين مهم را خواستار شدند.
4 روز پیش
بهسازي و تبديل شبكه هاي سيمي به كابل خودنگهدار در شهر بادرود

پروژه بهسازی و تبدیل سیم به كابل شبكه برق خيابانهاي منتظري و شهيد رجايي (تا دفتر امام جمعه) ، كوچه حقيقت و قسمتي از كوچه هاي صاحب الزمان ، ارديبهشت و خرداد در حال اجرا میباشد.

به گزارش روابط عمومی امور برق شهرستان نطنز ، اين پروژه شبكه فشار ضعیف توزیع برق را به طول 2500 متر بهسازی كرده و از فوايد آن مي توان به كاهش سرقت , رفع حريم , كاهش مخاطرات ترافیكی و ایمنی ، نیاز كمتر به شاخه بري و كاهش قطعی برق اشاره كرد.

روابط عمومي امور برق شهرستان نطنز
4 روز پیش
نصب سکشنلایزر در میدان قودجان خوانسار
رئیس اداره بهره داری شهرستان خوانسار از نصب یک دستگاه سکشنلایزر در تیرماه سال جاری به منظور افزایش قابلیت مانور بین فیدرهای شهرستان بدون اعمال خاموشی در دوراهی قودجان خبرداد. مهندس طالبی افزود با توجه به وجود ایستگاه های پمپاژ آب و تصفیه خانه شهرستان جهت جلوگیری از خاموشی در زمان مانور نصب سکشنلایزر در محل مذکور انجام شد. وی افزود تجهیز منصوبه ششمین سکشنلایزر نصب شده در سطح امور برق شهرستان خوانساراست که جهت اجرای آن مبلغ 850 میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت توزیع برق استان هزینه شده است.
4 روز پیش
امیرحسین مجیری کارشناس مدیریت مصرف امور برق شهرضا از جذب بیش از 400 مشترک همکار در طرح های کاهش پیک بار امسال خبر داد.
🔹 کارشناس مدیریت مصرف در گفتگو با روابط عمومی افزود: واحد مدیریت مصرف در ماه های اخیر با پیگیری و تلاش های انجام گرفته موفق به جذب بیش از 400 مشترک در طرح های صنعتی، کشاورزی، تجاری، اداری وCNG شده است.
مجیری با بیان اینکه بیش از 25 مگا وات جذب همکاری، صورت گرفته است اعلام داشت: در چند ماه گذشته با برگزاری جلسات مدیریت مصرف با صاحبان صنایع سنگین و شهرک های صنعتی و جلسات توجیهی مدیران ادارات در شورای پدافند غیرعامل و همچنین تماس تلفنی با تک تک مشترکین صنعتی و کشاورزی و نصب بنرها و پوسترهای مدیریت مصرف در مناطق کشاوزی، صنعتی و سطح شهرستان موفق به جذب همکاری مشترکین در تابستان امسال شده ایم.
وی در ادامه گفت: پایش و نحوه رعایت مشترکین در قراردادهای ثبت شده هر روز توسط مروج مدیریت مصرف بررسی می شود و در صورت عدم رعایت در ساعات اعلام شده مجددا راهنمایی لازم ارائه می گردد.

🔰 روابط عمومی امور برق شهرستان شهرضا
4 روز پیش
✅آیین افتتاح پروژه روشنایی شهرک صنعتی شهرستان چادگان

✅روز پنجشنبه 12 تیر ماه 99 همزمان با دهه کرامت ، آیین افتتاح پروژه روشنایی معابر شهرک صنعتی شهرستان چادگان با حضور معاون وزیرصمت وهیأت همراه ،دکتر رضایی استانداراصفهان ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دکتر محمد صالحی و مسئولین شهرستان چادگان برگزار شد.
✅در این مراسم مدیر امور برق شهرستان چادگان  آقای مهندس یادگاری گفت یکی از مهمترین طرحهای آماده بهره برداری پروژه روشنایی معابر شهرک صنعتی می باشد که با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.
مهندس یادگاری افزود باتوجه به زیرساخت خوب برق درشهرستان آماده تامین برق سرمایه گذاران درشهرستان هستیم.
✅روابط عمومی امور برق شهرستان چادگان
4 روز پیش
🔲بازدید ورفع عیب از نیروگاههای خورشیدی روستای گوکان شهرستان فریدونشهر 🔲در این روستا 19 خانوار از طریق انرژی پاک خورشیدی برقدار می باشند
🔲اکیپ تعمیرات واحد بهره برداری امور برق شهرستان فریدونشهر با حضور در روستای گوکان باشرایط جغرافیایی سخت به رفع عیب واصلاح خاموشی 9 خانوار از روستاییان که از طریق نیرو گاه های خورشیدی برقدار هستند پرداختند وپس از اصلاح موارد معیوب برق ایمن وپایدار را تحویل مشترکین این روستا دادند.
4 روز پیش
سلام بر شما ای امام رئوف، سلام بر شما ای شفادهنده بیماران پنجره فولاد،سلام بر شما ای هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، دلم هوای آن صحن و سرایت را نموده است.
ولادت باسعادت امام رئوف حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام را به تمامی همکاران پیشگاه حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و همکاران شرکت توزیع برق استان اصفهان تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اصفهان
@epedc_ir
1 هفته پیش
امكان حضور در هر مكان براي تمامی انسانها صرف نظر از سطح سلامت و توانایی آنها ضروري است.

مناسب سازي ساختمان امور برق شهرستان نطنز به جهت رفاه حال و تكریم معلولين عزيز انجام گردید.

اصلاح دربها , رمپ ورودی و نصب سرويس بهداشتي مطابق استانداردهای بهزیستی از جمله اقدامات پروژه مناسب سازی بود.

روابط عمومی امور برق شهرستان نطنز
1 هفته پیش
✅برگزاري نشست شوراي فرهنگي تير 99
امور برق شهرستان برخوار، دومين نشست شوراي فرهنگي در سال 1399 را در تاريخ دهم تيرماه با حضور اعضاي شوراي فرهنگي برگزار گردید.

🔸️در ابتدا آقاي مهندس مسعود اسكندري مدير امور، ضمن تشكر از برگزاري منظم جلسات شوراي فرهنگي و اجراي مصوبات آن، برگزاري نشستهاي فرهنگي در امور را مسئله مهم و قابل ارزش دانست و از همكاران خواستند با همت و سعي هرچه بيشتر با توجه به شرايط پيش آمده و شيوع ويروس كرونا، انجام كليه امور فرهنگي را با رعايت پروتكلهاي بهداشتي اجرا نمايند.

🔸️در ادامه اعضاي شوراي فرهنگي، در خصوص مهمترین موارد شامل : بررسي مسائل و امور فرهنگي به طور چشمگير در كانال مجازي امور ، برگزاري مراسمات ملي و مذهبي در زمان مقرر، برگزاري مسابقات فرهنگي ويژه همكاران و فرزندان همكار ويژه مناسبتها و اهداء جوايز، حضوربا شكوه تر همكاران در نماز جماعت، سخنراني امام جماعت امور در مساجد سطح شهرستان در خصوص مباحث مديريت مصرف برق، تقدير از همكاران برتر در زمينه هاي شغلي و امور فرهنگي،تكريم از بازنشستگان امور،برگزاري جشن تكليف پس از ابلاغ چگونگي برگزاري توسط دفتر روابط عمومي ستاد،بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری نمودند .

روابط عمومی امور برق شهرستان برخوار
1 هفته پیش
دریافت سروش پلاس