کانال رسمی دکتر علی اکبر کریمی

نماینده مردم شریف شهرستانهای اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی
آدرس دفتر:اراک،میدان دارایی،جنب بنیاد شهیداستان
تلفن: ۰۸۶۳۲۲۱۹۳۶۱
فاکس: ۰۸۶۳۲۲۱۹۳۶۲
وب سایت: www.draak.ir
تلگرام: https://t.me/draliakbarkarimi
اینستاگرام: instagram.com/draliakbarkarimi


🆔 @draliakbarkarimi

💢 حضور دکتر علی اکبر کریمی عضو ناظر مجلس در شورايعالی صنايع دريایی در ديدار اعضای فراكسيون بنادر و دريانوردی مجلس شورای اسلامی با محمد اسلامی وزير راه و شهرسازی در محل وزارت راه

✅ دوشنبه ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۹

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
4 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 دیدار دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم شریف شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با محمدرضا حسين زاده مديرعامل بانک ملی ايران

✅ دوشنبه ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۹

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
4 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 پیگیری مشکلات روستای مرزیجران در جلسه ای با حضور دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم شریف شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، فرماندار اراک، مدیرکل منابع طبیعی استان مرکزی، بخشدار مرکزی، اعضای شورا و دهیار و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی

✅ پنجشنبه ۹ بهمن ماه ۱۳۹۹

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
4 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 جلسه پیگیری مشکلات شهر داودآباد با حضور دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم شریف شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، فرماندار اراک، امام جمعه و اعضای شورای شهر داودآباد، مدیرکل منابع طبیعی استان مرکزی، بخشدار مرکزی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی

✅ پنجشنبه ۹ بهمن ماه ۱۳۹۹

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
4 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢  نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی:
✔️ تعدد انتخاب شهردار از شاخصه‌های منفی شورای شهر اراک است

🔸 نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: تعدد انتخاب شهردار در دوره پنجم شورای شهر اراک یکی از شاخصه های منفی این شورا است.
🔸 علی اکبر کریمی در گفتگوی با خبرنگار مهر اظهار کرد: شورای شهر دوره پنجم اراک در ماه‌های پایانی دوره چهار ساله خود انتظار می‌رود گزارش‌های شفافی به مردم ارائه کند و یکی از مواردی که سوال جدی در مورد عملکرد شورا پنجم وجود دارد همین تعدد انتخاب در مورد مدیریت شهر است. یکی از اصول موفقیت در مدیریت شهری ثبات مدیریت است و اینکه در مدت سه سال و چند ماه، چندین شهردار و سرپرست مکرر تغییر می‌کنند بیانگر یکی از شاخصه‌های منفی شورای شهر است؛ حال با تغییر مجدد شهردار اراک در ماه‌های پایانی دوره پنجم شورای شهر بر شاخصه منفی این شورا افزوده می‌شود.
🔸 وی تاکید کرد: به نوبه خود نقد و گلایه‌های جدی به مدیریت شهری دارم اما در این شرایط تغییرات این گونه را مناسب نمی‌دانم. ضمن اینکه اخباری به گوش می‌رسد که این تغییرات ناشی از مصلحت اندیشی برای شهر نیست و رقابت‌های داخلی و انتظاراتی که وجود داشته است می‌تواند منشأ این تغییر باشد. شایسته نیست مصالح عمومی مردم و شهر را دستاویز مباحث داخلی و احیاناً منافع شخصی خود قرار دهند در نتیجه انتظار می‌رود هم اعضای شورای شهر به این حساسیت مسئله دقت کنند و هم مراجعی که ناظر بر عملکرد شورای شهر هستند دقت لازم را در این خصوص داشته باشند.
🔸 نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی افزود: انتخاب و استیضاح شهردار از اختیارات قانونی شورای شهر محسوب می‌شود ولی با توجه به عملکردی که شورای شهر کنونی داشته به‌نظر می‌رسد این تغییرات خیلی تابع آن منطق کلی نیست.
🔸 کریمی تصریح کرد: دانستن حق مردم است و شفافیت باید در میان نمایندگان مجلس، مسئولان دولت، شوراهای شهر و شهرداری‌ها حاکم باشد. انتظار می‌رود شهرداری و شورای شهر گزارشات شفافی به مردم ارائه کنند. شایعاتی وجود دارد که تعدادی از بستگان اعضای شورا در شهرداری جذب شده‌اند در این خصوص توضیح بدهند و اخباری به گوش می‌رسد که بعضی از اعضای شورا در ساخت و سازهای شخصی خود از رانتهای ویژه شهرداری استفاده کرده‌اند. اینها جای سوال دارد که لازم است در این موارد شفاف سازی شود تا مردم از آنچه حقشان هست اطلاع پیدا کنند.
🔸 وی گفت: اینکه شنیده می‌شود فردی مورد تشویق و تقدیر اعضای شورا قرار می‌گیرد و بلافاصله به دلیل تخلفات گسترده مالی بازداشت می‌شود این جای سوال دارد و نشان می‌دهد اعضای شورای شهر هم باید دقت بیشتری داشته باشند و هم شفاف سازی کنند.

✅ جمعه ۱۰ بهمن ماه ١٣٩۹

🌐 https://www.mehrnews.com/news/5133315

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
4 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 کریمی:
✔️ تقاطع سنجان آئینه دق شده است

🔸 نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: تقاطع سنجان به آئینه دق تبدیل شده است و باید برای اتمام این پروژه اقدام ویژه انجام گیرد.
🔸 دکتر علی اکبر کریمی نهم بهمن ماه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان مرکزی، در خصوص تخصیص منابع وصولی حاصل از جرائم رانندگی اظهار کرد: امسال ۹ میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان جرائم رانندگی وصول شده که هنوز توزیع نشده است، دلیل عدم تخصیص آن روشن نیست و باید این مبلغ بین دستگاه های ذینفع توزیع شود.
🔸 وی در خصوص نحوه توزیع بودجه استان در شورا بیان کرد: این شورا موظف است ظرف ۱۵ روز از ابلاغ بودجه مصوب، اقدام به توزیع کند که ظاهرا این امر با تاخیر صورت گرفته است.
🔸 کریمی با بیان اینکه جای سوال دارد که چرا ۳۲ پروژه از ۸۶ پروژه اولویت دار استان در سال جاری هنوز به انجام نرسیده است، خواستار توجه ویژه به استخر شهرستان خنداب که توسط اداره کل نوسازی مدارس دنبال می شود، شد و گفت: این پروژه نیاز منطقه است و با توجه به اولویت دار بودن، باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
🔸 وی تصریح کرد: پل سنجان به آئینه دق تبدیل شده است و به نظر می رسد که سال پایان آن ۱۴۰۱ تعیین شده در حالی که باید در سال ۱۴۰۰ به اتمام برسد؛ تکمیل و بهره برداری از این پروژه اهمیت بسیار بالایی دارد و باید دستگاه های مربوطه در سطح ملی و استان به آن توجه داشته باشند چراکه طولانی شدن روند تکمیل آن، گلایه مندی مردم را به همراه دارد.

✅ پنجشنبه ۹ بهمن ماه ١٣٩۹

📸 http://www.upsara.com/images/r358474_.jpg

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
4 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 ملاقات عمومی تعدادی از شهروندان با دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم شریف شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی و بررسی مسائل و مشکلات ایشان

✅ چهارشنبه ۸ بهمن ماه ۱۳۹۹

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA

#ملاقات_عمومی
#ملاقات_مردمی
5 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 دیدار دکتر ثامنی مدیر نهاد کتابخانه های استان مرکزی با دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم شریف شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی

🔸 این دیدار به روند بررسی بودجه این نهاد در ۱۴۰۰ بخصوص سهم استان مرکزی و همچنین بررسی موانع و مشکلات احداث کتابخانه مرکزی اراک پرداخته شد.

✅ چهارشنبه ۸ بهمن ماه ۱۳۹۹

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
5 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢  محرومیت برخی مناطق استان از پوشش اینترنت قابل قبول نیست

🔸 نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی استان مرکزی محرومیت برخی مناطق استان از پوشش اینترنت قابل قبول نیست.
🔸 علی اکبر کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: با توجه به مشکلات دسترسی به سامانه شاد و تاکید بر اینکه دانش آموزان و معلمان در روستاها برای آموزش و برگزاری کلاسهای مجازی شدیداً به اینترنت باکیفیت نیاز دارند، جلسه‌ای با وزیر ارتباطات برگزار شد. در این جلسه مسائل و مشکلاتی که در حوزه ارتباطات استان اعم از تلفن همراه و ثابت و پوشش اینترنت پرسرعت وجود داشت، مطرح شد.
🔸 وی افزود: وزیر ارتباطات در موارد مختلف توضیحاتی اراده کرد که امیدواریم با پیگیری وزیر هرچه زودتر مشکلات معلمان و دانش آموزان در سرتاسر استان حل شود و به راحتی بتوانند به آموزش مجازی بپردازند.
🔸 کریمی تصریح کرد: بر اساس گزارش طرح توسعه ارتباطات اجباری ( USO) ، قرار بوده مشکلات ۱۲۷ نقطه کور یا ارتباط ضعیف برطرف شود. اما متأسفانه در دو سال گذشته در مورد اپراتور همراه اول چیزی حدود ۱۴ نقطه انجام شده و در اپراتور ایرانسل هم از حدود ۷۰ نقطه کور، تعدادی از نقاط در دست پیگیری و اجرا قرار دارد اما هیچ نقطه‌ای تا الان به نتیجه نرسیده است.

علیرغم نزدیکی استان مرکزی به پایتخت، وجود محرومیت در حوزه ارتباطی قابل قبول نیست

🔸 نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در خصوص تأمین و تحویل تجهیزات مورد نیاز برای تقویت ارتباطات تلفن همراه در استان مرکزی عقب افتادگی و مشکلات جدی وجود دارد. این مسائل را با آقای جهرمی مطرح کردیم و وزیر هم پذیرفت که این عقب افتادگی در استان مرکزی وجود دارد و علیرغم نزدیکی این استان به پایتخت در مرکز کشور، وجود این محرومیت‌ها در حوزه ارتباطی به هیچ وجه قابل قبول نیست.
🔸 کریمی با بیان اینکه تعداد زیادی از روستاهای اطراف شهرستان اراک هنوز هم مشکل ارتباطی دارند گفت: در شهر اراک ما در محور هزاوه، دائن و مهرآباد مشکل جدی در ارتباطات داریم. همچنین در محور قره کهریز در روستاهای قاسم آباد، سلیم آباد، چشمه پهن، عقیل آباد و تعدادی دیگر از روستاها مشکل داریم. در شهرستان کمیجان در منطقه وفس هم، در روستای وفس و چهرقان مشکل ارتباطی داریم. البته شاهد اجرای شبکه فیبر نوری در برخی از این مناطق هستیم ولی هنوز به سرانجام نرسیده است.

شبکه فیبر نوری در برخی از مناطق در حال اجراست اما به سرانجام نرسیده است

🔸 وی ادامه داد: در محور جاده خمین روستاهای گیلی، حسن آباد و کودزر هم مشکل جدی ارتباطی دارند و در جاده فراهان نیز روستاهایی مثل میقان، آزادمرزآباد و راهزان هم همین مشکلات وجود دارد و همه اینها دری نامه‌های جداگانه به وزیر ارتباطات برای پیگیری ارائه شده است.
🔸 نماینده معین شهرستان‌های تفرش، آشتیان و فراهان ضمن یادآوری این نکته که ما مسائل و مشکلات این سه شهرستان را هم با قوت پیگیری می‌کنیم و درصدد رفع آن هستیم گفت: در شهرستان فراهان تعدادی از روستاها از جمله آقازیارت، شیرین آباد و دستجان مشکلاتی دارند و این مشکلات ارتباطی در مناطق کوهستانی شهر تفرش هم وجود دارد و همه این مسائل در جلسه با آذری جهرمی مطرح شد.
🔸 کریمی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با دستور و پیگیری‌های وزیر ارتباطات شاهد بهبود شرایط ارتباطی در أمین اینترنت پرسرعت در استان مرکزی و به ویژه ۶ شهرستان اراک، خنداب، کمیجان، آشتیان، تفرش و فراهان باشیم.

✅ دوشنبه ۶ بهمن ماه ١٣٩۹

📸 http://www.upsara.com/images/d718037_.jpg

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
5 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 در پی پیروزی تیم آلومینیوم اراک در برابر تیم پرسپولیس دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم شریف اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با صدور پیام از بازیکنان و کادر فنی این تیم تجلیل کرد.

🔸 در متن این پیام آمده است: «تلاش و ممارست‌های مستمر سبز پوشان تیم فوتبال آلومینیوم اراک شکل گرفته از ایمان، غیرت، اراده، برنامه‌ریزی هدفمند و نشان از اقتدار و رشادت جوانان برومند دیار امیرکبیر دارد که توانستند این پیروزی شیرین را برای مردم عزیز استان مرکزی به ارمغان بیاورند.
بدون شک نمایش غرور آفرین بازیکنان در رویارویی با تیم های نامدار فوتبال کشور دستاورد لحظاتی سخت و پرفشار است که با حضور در اردوهای پی در پی و دور از خانواده‌های‌شان پشت سر گذاشته‌اند.
این قهرمانی مبارک بر خانواده فوتبال و جامعه ورزش».

✅ دوشنبه ۶ بهمن ماه ١٣٩۹

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
5 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 ملاقات عمومی تعدادی از شهروندان با دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم شریف شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی و بررسی مسائل و مشکلات ایشان

✅ یکشنبه ۵ بهمن ماه ۱۳۹۹

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA

#ملاقات_عمومی
#ملاقات_مردمی
5 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 دیدار مهندس مجید آنجفی رییس سازمان جهادکشاورزی استان مرکزی با دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم شریف شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی و بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل و مشکلات این حوزه

✅ یکشنبه ۵ بهمن ماه ۱۳۹۹

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
5 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم شریف شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در دیدار با خانواده شهید نوروزی:

🔸 شهدا سرمایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و باید سیره شهدا را ادامه داد.
🔸 شهدا سرمایه ایرانی اسلامی هستند و باید راه و روش زندگی این عزیزان الگوی زندگی جوانان باشد.
🔸 شهید نوروزی و سایر شهدای ۸ سال دفاع مقدس با ایثارگری و از خودگذشتگی باعث ایجاد امنیت امروز این مرز و بوم شدند و همه ما مدیون شهدا و خانواده های آنان هستیم، زیرا خانواده شهدا نیز پا به پای شهدا سهمی در این ایثار دارند.
🔸 شهید نوروزی بعد از ۳۰ سال مفقوالاثر بودن همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه(س) طی عملیاتی تفحص و شناسایی شد و به خانواده و خاک وطن بازگشت که این هم ‌از برکات شهداست که دارای معنویت هستند.
🔸 شهدا درس دینداری، شجاعت و از خودگذشتگی را به همه ما دادند و باید پاسدار این یادگار گرانبهای آنها باشیم‌ و خانواده های آنان را نمادی از صبر، از خودگذشتگی و ایثار بدانیم.

✅ شنبه ۴ بهمن ماه ١٣٩۹

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
5 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان چشمه زاینده نیروهای انقلابی است

🔸 نماینده مردم شریف شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با حضور در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان مرکزی در دیدار با برگزیدگان این اتحادیه ضمن تاکید بر لزوم خودسازی در سنین نوجوانی، گفت: برای اثرگذاری در جبهه حق می بایست از راه تقوا و کسب مهارت ها و تخصص های علمی و عملی آمادگی لازم را کسب کرد تا بتوانیم در عصر ظهور به رسالت و وظیفه خود بدرستی عمل کنیم.
🔸 دکتر علی اکبر کریمی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دانش آموز بخصوص شهید ابوالفضل اسدی، افزود: اتحادیه محل کشف استعدادها و پرورش نیروهای متدین، فعال، انقلابی و ارزشی بوده و وظیفه کادرسازی از میان دانش آموزان را برعهده دارد.

✅ شنبه ۴ بهمن ماه ١٣٩۹

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
5 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 ملاقات عمومی تعدادی از شهروندان با دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم شریف شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی و بررسی مسائل و مشکلات ایشان

✅ شنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۹

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA

#ملاقات_عمومی
#ملاقات_مردمی
5 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 دیدار اعضاء شورای روستای آقداش شهرستان خنداب با دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم شریف شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی و بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل و مشکلات منطقه

✅ شنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۹

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
5 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 دیدار لادن مهدوی هزاوه مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی با دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم شریف شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی و بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل و مشکلات این حوزه

🔸 دکتر کریمی در این دیدار گفت: آنتن دهی برخی روستاها برای پوشش تلفن همراه و اینترنت مشکلات عدیده ای ایجاد کرده که با توجه وضعیت فعلی کلاس های مجازی مدارس، رسیدگی فوری را می طلبد.
🔸 مهدوی نیز گفت: ترخیص تجهیزات الکترونیکی در حال انجام است که می تواند کمک شایانی در بروز رسانی و ارتقا سیستم های مخابراتی داشته باشد؛ از طرفی هزینه ریالی ۱۵۸ نقطه جذب اعتبار شده که بر اساس اولویت بندی تخصیص داده خواهد شد که البته همواره روستاهای بزرگ در اولویت هستند.

✅ شنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۹

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
5 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 دیدار مهندس اسماعیلی مدیر جهادکشاوری شهرستان خنداب با دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم شریف شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی و بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل و مشکلات این حوزه

✅ شنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۹

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
5 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 ۲۰ واحد صنعتی مرکزی مورد بازدید اعضای کمیسیون صنایع مجلس قرار گرفت

🔸 نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: ۲۰ واحد صنعتی این استان مورد بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
🔸 «علی اکبر کریمی» روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: آشنایی نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ظرفیت‌های استان مرکزی، رفع مسائل و مشکلات، انتقال این مشکلات به اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از جمله اهداف این سفر بود.
🔸 وی ادامه داد: ارتقای ظرفیت‌های موجود، ارتقای جهش و رونق تولید در واحدهایی که به دلیل مسائل و مشکلات موجود تولید در آنها تعطیل و یا با ظرفیت‌های پایین تر از ظرفیت اسمی به فعالیت اشتغال دارند از دیگر اهداف سفر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به استان مرکزی بوده‌ است.
🔸 نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با وجود دعوت اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی توسط نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب و نماینده مردم دلیجان و محلات به استان مرکزی، ظرفیت‌های صنعتی بیشتر شهرستان‌های استان که دارای واحدهای صنعتی و اثرگذار هستند در این سفر مورد بازدید اعضای این کمیسیون قرار گرفت.
🔸 کریمی گفت: امید است با آشنایی نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ظرفیت‌های استان مرکزی و انتقال مسائل و مشکلات صنایع استان به مسئولان مربوطه و کمیسون تخصصی صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی زمینه رفع این مشکلات و ارتقای ظرفیت‌های صنعتی استان فراهم شود.
🔸 وی با یادآوری برگزاری نشست اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در اتاق بازرگانی استان مرکزی، افزود: مسائل و مشکلات حوزه تولید و صنعت در این نشست مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
🔸 نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نشست با مطالبه گران حوزه فعالان رسانه‌ای، تشکل‌های کارگری و تشکل‌های دانشجویی که مسائل صنعت و تولید را دنبال می کنند از دیگر برنامه‌های سفر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به استان مرکزی بوده‌ است.
🔸 کریمی ادامه داد: مقرر شد جمع بندی این سفر توسط دفتر نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، اتاق بازرگانی، مسئولان استانداری مرکزی و دفتر نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی انجام و در قالب یک صورت جلسه تنظیم شود.
🔸 وی افزود: پس از امضای این صورت جلسه توسط استاندار مرکزی، رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و اتاق بازرگانی استان، پیگیری لازم برای رفع مسائل و مشکلات استان و شهرستان اراک در دستور کار نمایندگان در مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.

✅ شنبه ۴ بهمن ماه ١٣٩۹

🌐 https://www.irna.ir/news/84195395

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
5 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 نشست دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم شریف شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب و دیگر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با جمعی از تشکل های کارگری، دانشجویی و فعالان رسانه ای پیرامون دغدغه ها و مطالبه گری در حوزه کارگری، تولید و صنعت

✅ جمعه ۳ بهمن ماه ۱۳۹۹

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
5 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 نشست دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم شریف شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب و دیگر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اعضای اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی اراک در محل اتاق پیرامون طرح اصلاح قانون اتاق بازرگانی و مسایل مشکلات واحدهای تولیدی

✅ پنجشنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۹

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
5 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان مرکزی با حضور اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی

✅ پنجشنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۹

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
5 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 بازدید دکتر علی اکبر کریمی نماینده مردم شریف شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب و سایر اعضا کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از شرکت #آذرآب

✅ پنجشنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۹

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
5 ماه پیش
🆔 @draliakbarkarimi

💢 کمیسیون صنایع و معادن مجلس آماده پیگیری مشکلات واحدهای تولیدی کشور است

🔸 عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای پیگیری مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی و تحقق جهش تولید، ظرفیت‌های خوبی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی وجود دارد که باید به کار گرفته شوند.
🔸 به گزارش خبرگزاری تسنیم از فراهان، علی‌اکبر کریمی ظهر امروز در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از صنایع مستقر در شهرستان فراهان با اشاره به بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی اظهار داشت: در راستای پیگیری مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی و تحقق جهش تولید، ظرفیت‌های خوبی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی وجود دارد که باید به کار گرفته شوند.
🔸 وی افزود: در بخش‌های تولیدی و صنعتی استان مرکزی هم ظرفیت‌های بسیاری خوبی وجود دارد به همین سبب کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی استان مرکزی را به عنوان نخستین سفر خود در نظر گرفتند و با توجه به تنوع گسترده بخش‌های صنعتی در استان امروز تعداد محدودی از بازدیدها در برنامه بازدید این کمیسیون قرار گرفت.
🔸 نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امیدواریم با این بازدیدها مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی برطرف و از ظرفیت این بخش‌ها استفاده شود و شعار جهش تولید تحقق یابد به همین سبب باید به این موضوع توجه ویژه داشت.
🔸 کریمی تصریح کرد: در مجلس با حضور مسئولان ارشد، مقام‌های استانی و وزارتخانه‌های مربوطه جلسه‌ای در زمینه پیگیری مسائل و مشکلات این حوزه‌ها برگزار می‌شود تا به نتیجه برسیم.

✅ پنجشنبه ۲ بهمن ماه ١٣٩۹

📸 http://www.upsara.com/images/g612103_.jpg

🆔 https://t.me/joinchat/AAAAADvOKPzlm7jp99g4lA
5 ماه پیش
دریافت سروش پلاس