كانال رسمى دكتر نظر افضلى


♦️ با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ماه مبارک رمضان، هلول ماه شوال و عید سعید فطر بر تمام مسلمانان تبریک‌و تهنیت باد.
3 روز پیش
🇮🇷سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر گرامی باد.
♦️ازادسازی خرمشهر که یکی از اهداف اصلی عملیات بیت المقدس بود در سال ۱۳۶۱ و پس از ۵۷۶ روز اشغال این شهر توسط نیروهای ارتش عراق اتفاق افتاد.
♦️باآزادسازی خرمشهر،سوم خرداد روز مقاومت، ایثار و پیروزی نام‌گرفت.
3 روز پیش
🌍 امام خامنه‌ای: «ما می‌گوییم مبارزات همه‌جانبهٔ ملّت فلسطین -مبارزات سیاسی، مبارزات نظامی، مبارزات اخلاقی و فرهنگی- باید ادامه پیدا کند تا کسانی که غاصب #فلسطین هستند، تسلیم رأی ملّت فلسطین بشوند. از همهٔ مردم فلسطین اعمّ از مسلمان و مسیحی و یهودی فلسطینی و آن کسانی که در خارج فلسطین تبعید‌شدهٔ از فلسطین هستند، نظرخواهی بشود، و اینها معیّن کنند که چه نظامی در فلسطین حاکم باشد و همه تسلیم آن باشند؛ مبارزه تا این زمان باید ادامه پیدا کند و ادامه پیدا خواهد کرد.» ۱۳۹۸/۰۳/۱۵
♦️ روز قدس بر تمام‌مسلمانان جهان گرامی باد.
5 روز پیش
۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی بر تمامی فعالین عرصه ارتباطات و روابط عمومی شهرستان های نهبندان و سربیشه گرامی باد.
1 هفته پیش
امشب این دل یاد مولا می کند

لیله القدر است و احیا می کند

بشنو ای گوش دلها بی صدا

نغمه ی فزت و رب الکعبه را


⚫سالروز شهادت مولای متقیان جهان امام علی علیه السلام را به عموم شیعیان جهان تسلیت عرض می نماییم.
1 هفته پیش
♦️ حضور‌دکتر افضلی ( نماینده مردم شریف‌‌شهرستان های #سربیشه و #نهبندان در مجلس شورای اسلامی) در جلسه مجمع خیرین سلامت شهرستان سربیشه
👈دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۹
اهم‌مسائل مطرح شده
👇👇👇👇
🔻خرید و نصب دستگاه اکسیژن سازبه قیمت 11 میلیارد ریال باهمت دانشگاه علوم پزشکی ووزارت بهداشت ودرمان دربیمارستان سربیشه به زودی

🔻پیگیری اخذ مجوز احداث کلینیک تخصصی بیمارستان علی بن ابیطالب سربیشه .

🔻خریددستگاه کمک تنفسی و راه اندازی آن دربیمارستان سربیشه به زودی

🔻خرید و اهدا بخشی از تجهیزات اورژانسی ومورد نیاز مرکز جامع سلامت درح توسط شورای خیرین سلامت سربیشه

🔻پیگیری دستگاه رادیولوژی درح

🔻پیگیری شبانه روزی شدن مرکزجامع سلامت درح وبیمارستان محلی درح

🔻پیگیری تکمیل ساختمان اورژانس 115 لانو

🔻 تامین اعتبارمرکز جامع خدمات سلامت ماخونیک
1 هفته پیش
◾️شهادت محمد_اردونی را به خانواده معزز وی، و مردم شهید پرور خراسان جنوبی تبریک و تسلیت گفته و برای بازماندگان صبر الهی و برای آن شهید عزیز، علو درجات اخروی را از خداوند متعال مسالت داریم.
1 هفته پیش
در نیمۀماه، ماهِ تمام آمده است

عطرِ نفسِ گل به مشام آمده است

در خانۀزهرا و امیر مومنان

اوّل پسر و دوّم امام آمده است

سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) مبارک باد.

2 هفته پیش
♦️ تذکر کتبی دکتر افضلی ( نماینده مردم شریف شهرستان های #نهبندان و #سربیشه در مجلس شورای اسلامی ) به وزیر راه و شهرسازی
14 اردیبهشت 99
🔶خلاصه تذکر:
با توجه به تصادف دلخراش مورخه 9 اردیبهشت 99 در جاده سربیشه - #ماهیرود و فوت تعداد 13 نفر از هم وطنان و عرض تسلیت به خانواده های داغدار دستور فرمائید در عملیات اجرایی باند دوم جاده سربیشه - ماهیرود تسریع صورت پذیرد.
🔶 شرح تذکر:
متاسفانه در مورخه 9 اردیبهشت در اثر برخورد یک دستگاه تریلر با اتوبوس مسافری #لانو - #درح - سربیشه - #بیرجند باعث فوت تعداد 13 نفر از هموطنان گردید . ضمن عرض تسلیت به خانواده های محترم داغدار از آنجائیکه جاده سربیشه - ماهیرود حدود 50 کیلومتر آن جاده روستایی بوده و روزانه حدود 1000 دستگاه تریلر برای جابجایی کالا به مرز ماهیرود از این جاده تردد می نمایند در طی سالیان اخیر به قتلگاه مردم بومی منطقه تبدیل شده است. دستور فرمائید پیمانکار مستقر از درح تا #کنیف عملیات خود را تسریع و از روستای کنیف تا #تاجمیر هرچه زودتر به مناقصه رفته و باند دوم به پیمانکار واگذار و برای باقیمانده مسیر هم علیرغم تعریض صورت گرفته ، باند دوم طراحی و اجرایی گردد تا همه روزه شاهد به خاک و خون کشیده شدن مردم عزیز در این مسیر نباشیم.
3 هفته پیش
✍️ رسول گرامى اسلام دست کارگرى را که بر اثر کار و فعالیت ورم کرده بود بلند کرد و فرمود:

این دستى است که هیچ گاه آتش جهنم آن را نمى سوزاند
این دستى است که خدا و رسولش آن را دوست مى دارد
کسى که از دسترنج خود روزى اش را فراهم کند خداوند با نظر رحمت به او مى نگرد.
❇️روز جهانی کار و کارگر بر تمامی زحمت کشان حوزه کار و کارگران شریف شهرستان های #نهبندان و #سربیشه گرامی باد.
♦️روابط عمومی دفتر دکتر افضلی
3 هفته پیش
♦️مصاحبه دکتر افضلی ( نماینده مردم شریف شهرستان های #نهبندان و #سربیشه در مجلس شورای اسلامی) با خبرگزاری #خاورستان پیرامون محور سربیشه - درح - ماهیرود
👈 10 اردیبهشت 99
👇👇👇👇👇
🔷 نظر افضلی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های جانباختگان حادثه روز گذشته محور #ماهیرود- سربیشه، اظهار کرد: سال اول که من به عنوان نماینده شهرستان‌های نهبندان و سربیشه انتخاب شدم حدود 4 کیلومتر از جاده درح به سمت مرز ماهیرود تعریض شد.

🔷 وی افزود: همچنین حدود 8 کیلومتر از باند دوم این محور احداث شد.

🔷 نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که از ماهیرود تا تاجمیر جاده تعریض شده بود، بیان کرد: از تاجمیر تا درح تعریض جاده انجام نشده بود که پیگیری برای باند دوم انجام شد و خوشبختانه به تصویب رسید.

🔷 افضلی عنوان کرد: سال گذشته شرکتی که در مناقصه برنده شد حدود 22 کیلومتر قطعه اول از درح تا کنیف را برای دوبانده سازی آغاز کرد و در حال حاضر شرکت مستقر و در حال کار در منطقه است.

🔷 وی با بیان این‌که برای دوبانده سازی این محور بودجه تخصیص داشته پیدا کرده، اظهار کرد: مقرر شد قطعه دوم باند دوم نیز بعد از کنیف تا تاجمیر انجام شود.

🔷 نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به این‌که جاده ماهیرود- سربیشه ترانزیت است، وزیر راه و شهرسازی و تمام مسئولان استانی مصمم هستند که باند دوم آن اجرایی شود.

🔷 افضلی خاطرنشان کرد: گفتیم قسمتی که قرار است دوبانده شود تعریض نشود و به عنوان یک باند در نظر گرفته شود و باند دوم نیز در این محور آغاز شده است.

🔷 وی افزود: در قسمتی که روز گذشته شاهد تصادف بودیم نیز باند دوم در حال اجرا است.

🔷 نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی در خصوص اتمام باند دوم این محور ترانزیتی، تصریح کرد: زمان اتمام باند دوم بسته به تخصیص اعتبار دارد که لازم است در این خصوص تسریع شود.

🔷 افضلی تاکید کرد: اگر اعتبارات به موقع و سریع تخصیص پیدا کند شرکت دیگری می‌تواند 29 کیلومتر دیگر از کنیف تا تاجمیر را آغاز کند.

وی خاطرنشان کرد: 50 کیلومتر از محور درح- سربیشه مسیر خطرناکی است و عرض جاده کم است که متاسفانه حادثه تلخ روز گذشته در همین مسیر به وقوع پیوسته است.

🔷 تذکر کتبی در انتظار وزیر راه و شهرسازی🔷

🔷 نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که بارها برای بهبود وضعیت جاده‌های شهرستان‌های نهبندان و سربیشه به وزیر راه و شهرسازی تذکر دادم و گفتم دیگر روی حضور در مراسم تشییع و عزاداری مردم منطقه بر اثر تصادفات جاه‌ای را ندارم، گفت: روز یکشنبه هفته آینده نیز با حضور در مجلس مجدد، تذکرکتبی به محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی خواهم داد.

🔷 وی اظهار کرد: در سال جاری نیز بودجه قابل توجهی برای این جاده در نظر گرفته شده اما این‌که تخصیص داشته باشد یا نه مشکلات مملکت است که باید پیگیری‌های لازم جهت تخصیص انجام شود.

🔷 نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: جاده ماهیرود- درح- سربیشه شاهراه مواصلاتی کشور است و تمام تجار بارهای خود را از این مسیر منتقل می‌کنند لذا لازم است مسئولان کشوری توجه جدی به این محور داشته و بحث دوبانده سازی آن تسریع شود.

🔷 وی با اشاره به سفر صادق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در تاریخ 15 مهر سال گذشته به درح، گفت: هدف از دعوت معاون اول رئیس جمهور به درح نشان دادن محرومیت‌های این منطقه به معاون اول رئیس جمهور بود و این‌که این منطقه برای رفع محرومیت در دستور کار قرار گیرد.

🔷 افضلی گفت: متاسفانه حادثه روز گذشته بسیار تلخ و ناگوار بود و تاکنون در استان شاهد این گونه حادثه‌ای با این تعداد کشته و زخمی نبودیم.

🔷 نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: طی مدت زمان باقی مانده از مسئولیتم به عنوان نماینده و بعد از آن نیز با تمام قوا برای تسریع در دوبانده سازی این جاده پیگیری و اقدام خواهم کرد.
3 هفته پیش
⚫️⚫️⚫️⚫️⚫️⚫️⚫️
انا لله و انا الیه راجعون
فوت معلم بزرگوارمان به معنی نبودن او در کنار ما نیست.
معلم عزیز ما تا همیشه در قلب و ذهن ما باقی خواهد ماند و به حیات خود در قلب ما ادامه میدهد. یاد او هرگز فراموش نخواهد شد.
خبر درگذشت معلم دلسوز و فداکار مرحوم مغفور محمدولی نعمتی مود مایه ی تأسف و تآثر فراوان گردید. عروج این معلم عزیز را به خانواده محترمش و عموم همکاران ایشان تسلیت و تعزیت عرض نموده واز درگاه ایزد منان برای روح آن عزیز سفرکرده رحمت و غفران واسعه الهی و برای بازماندگان محترمش صبر و سلامتی مسألت می نمایم.
دکتر نظر افضلی
⚫️⚫️⚫️⚫️⚫️⚫️⚫️⚫️
1 ماه پیش
❇️ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ابتدای شکل گیری یکی از مبانی اصلی خود را تعامل و گفتگو قرار داد و بنیان گذار کبیر این انقلاب حضرت امام خمینی (ره) همواره در تصمیم گیری‌ها بهره گیری از خرد جمعی را به عنوان یک اصل توصیه می‌کردند.
❇️ ۹ اردیبهشت که در تقویم رسمی کشور به نام روز شورا‌ها نامگذاری شده است فرصتی است برای قدردانی از شورا‌های شهر و روستا که با اندیشه و اتکا به خرد جمعی در جهت حل مشکلات در سطح محلی تلاش می‌کنند و با نظارت دقیق بر عملکرد شهرداری‌ها زمینه خدمت‌رسانی مطلوب و هر چه بهتر به شهروندان را فراهم می‌نمایند.
❇️ اینجانب فرارسیدن روز شورا‌ها را خدمت برادران و خواهرانی که در جایگاه شورا در شهر‌ها و روستا‌های دو شهرستان نهبندان و سربیشه مشغول خدمت‌اند تبریک عرض نموده و برای این عزیزان توفیق روز افزون از درگاه ایزد منان خواستارم.
1 ماه پیش
🔳🔳🔳🔳🔳🔳🔳🔳
⚫️خبرکوتاه اما غم انگیز بود، خبری تلخ که خانواده‌های زیادی را بی سرپرست کرد. خبری که داغ زیادی را بر دل‌ها گذاشت. مردمی که همان ابتدای صبح خروس خوان سفر خود را از روستای لانو به مقصد سربیشه آغاز کردند اما این سفر برای برخی از آنها بازگشتی نداشت.
⚫️درگذشت تعدادی از همشهریان عزیزمان در حادثه صبح امروز محور درح - سربیشه را به عموم مردم شریف شهرستان های نهبندان و سربیشه و به خصوص خانواده های محترم این عزیزان تسلیت گفته، از درگاه خداوند منان رحمت و مغفرت برای درگذشتگان، صبر جمیل برای بازماندگان و شفای عاجل برای مصدومان حادثه طلب می کنیم.
⚫️روابط عمومی دفتر دکتر افضلی
🔳🔳🔳🔳🔳🔳🔳🔳
1 ماه پیش
♦️ با حضور دکتر افضلی ( نماینده مردم شریف شهرستان های #نهبندان و #سربیشه در مجلس شورای اسلامی)، حجت الاسلام فلسفی راد ( امام جمعه شهر #مود) و سایر مسئولین اجرایی این شهر اتفاق افتاد...
👈 دوشنبه ۸ اردیبهشت ۹۹
♦️بهره برداری از فاز اول پروژه شرکت مهرسانا الکترونیک خراسان ( بهره برداری از خط تولید فیلتر هوای خودرو) در شهر مود
1 ماه پیش
♦️حلول ماه مبارک رمضان بر تمام مسلمانان گرامی باد‌.

التماس دعا در این ماه رحمت
1 ماه پیش
♦️ مصاحبه دکتر افضلی ( نماینده مردم شریف شهرستان های #نهبندان و #سربیشه ) با خبرگزاری شبستان
2 اردیبهشت 99
♦️ توسعه نهبندان
👇👇👇👇👇
🔶 «نظر افضلی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خصوص طرح توسعه #نهنبدان، به تصویب شهرستان نهبندان به عنوان تنها شهرستان استان خراسان جنوبی برای توسعه و محرومیت زدایی در وزارت کشور اشاره کرد و اظهار داشت: سند طرح توسعه این شهرستان در سال 98 تهیه شده است.
🔶 افضلی بیان کرد: وزارت کشور، به دنبال طرح و پیشنهاد مقام معظم رهبری مبنی بر محرومیت زدایی از نهبندان، طرح توسعه نهبندان را تدوین و مسئول طرح استاندار خراسان جنوبی است.
🔶 وی در خصوص طرح توسعه نهبندان، عنوان کرد: دانشکده سلامت شهرستان نهبندان (اولین دانشکده علوم پزشکی در حوزه انتخابیه) راه اندازی شده و مجوز پذیرش دانشجو در دو رشته در این مرکز کسب شده است، هم اکنون نیز تلاش ها بر بورس شدن دانشجویان این مرکز و اخذ تعهد جهت خدمت در منطقه ادامه دارد.
🔶 #نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی همچنین از تصویب #منطقه _ویژه اقتصادی نهبندان در مجلس شورای اسلامی خبر داد.
🔶 افضلی احیاء و تخصیص مجدد اعتبارات طرح توسعه نهبندان در سال های 96 ، 97 و 98 با پیگیری مستمر و اضافه شدن 30 میلیارد تومان بر اعتبارات دو شهرستان سربیشه و نهبندان را از دیگر اقدامات طرح توسعه نهبندان عنوان کرد و ادامه داد: استان خراسان جنوبی در فهرست چهارگانه تخصیص اعتبار ویژه گازرسانی در قانون بودجه سال های 97 و 98 و 99 قرار داشته و دارد.

🔶 وی به ایجاد پادگان نهبندان و پیگیری تخصیص بودجه ساخت آن هم اشاره کرد و گفت: جذب قابل توجه ای دانشجوی پزشکی و دندانپزشکی بومی بورسیه در حوزه انتخابیه با تعهد خدمت در منطقه در نتیجه مکاتبات با وزارت بهداشت محقق شد.
🔶 وی از کسب مجوز ارتقای #بیمارستان شهید آتشدست نهبندان از 32 تختخواب به 95 تختخواب خبر داد و اظهار داشت: برای توسعه معادن منطقه #شاهکوه نهبندان و ایجاد زیرساخت برق صنعتی برای این معادن پیگیری های مستمری انجام شده است که در نهایت در سفر مدیرعامل #ایمیدرو به نهبندان در دی ماه 98؛ اختصاص 270 میلیارد تومان برای تامین برق معادن شاهکوه و راه دسترسی آن ها مصوب شد.
🔶 نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین 10 میلیارد تومان برای گازرسانی به معادن کوچک مقیاس مصوب شد.
🔶 افضلی مطرح کرد: در طرح توسعه نهبندان، بیش از پنج میلیارد تومانی اعتبار برای ارتقای بیمارستان شهید آتشدست نهبندان از 32 به 95 تختخوابی (به جز اعتبارات استانی) جذب شد.
🔶 وی بیان کرد: با راه اندازی کارخانه فرآوری طلای منطقه #هیرد نهبندان، پیش بینی می شود در آینده نزدیک با آغاز عملیات بهره برداری از این معدن بزرگ، شاهد رونق بسیار اقتصادی در منطقه و رفع کامل بیکاری و به دنبال آن مهاجرت معکوس به نهبندان باشیم.
🔶 نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: بازگشایی مجدد بازارچه مرزی #دوکوهانه نهبندان از سال 96 و ورود دام زنده از این مرز و پیشنهاد ایجاد کشتارگاه صنعتی دام سبک و سنگین در منطقه از دیگر اقدامات برای توسعه نهبندان است.
🔶 افضلی از اخذ دستور تخصیص دستگاه سی تی اسکن و قرارگیری در لیست تامین وزارت بهداشت به عنوان اولین و تنها دستگاه سی تی اسکن حوزه انتخابیه، خبر داد و گفت: این دستگاه به بیمارستان نهبندان تحویل داده شد.
🔶 وی بیان کرد: روستای #حیدرآباد نهبندان به منظور ایجاد هاب شتر شرق کشور برای تکمیل زنجیره شتر؛ کشتارگاه، کارخانه شیرخشک شتر، بسته بندی شیر شتر، بسته بندی روغن کوهان شتر، صابون شتر و شامپوی شتر، بافندگی پشم شتر و ... تصویب شده است.
🔶 نماینده مردم #نهبندان و #سربیشه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این منطقه هاب شتر، 255 میلیارد تومان توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) سرمایه گذاری شده و در این بخش ظرف 2 سال، ظرفیت اشتغال به 5 هزار و 186 نفر رسیده است.
🔶 افضلی بیان کرد: با مکاتبه و پیگیری های متعدد، یک دستگاه آمبولانس به پایگاه اورژانس پایگاه سید علی نهبندان تخصیص یافت.
🔶 وی گفت: مقرر شد با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره)، ساخت مدارس یک کلاسه و چند کلاسه در روستاهای عشایری و کم جمعیت حوزه انتخابیه با مشارکت سازمان نوسازی مدارس برای ساخت مدرسه در روستاهای کجی سفلی، میغان، گجیکه، اشباک، کلاته سرخ، رودگور، جنگل، خواجه دشتی، چاه ژاله ای، دوکوهانه، شند ملکی، گله چاه، چاه لاله سبز، کله سفید، چاه موتور رضا پور، شورک کالرگی، حسن آباد سرکل، گله چشمه، گل گزی، رافت آباد اکبر و سربند انجام شود.
🔶 نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در مجموع برای ساخت این مدارس، 54 میلیارد ریال تامین اعتبار و 63 درصد کل اعتبارات این بخش به حوزه نهبندان و سربیشه اختصاص یافت.
1 ماه پیش
♦️ مصاحبه دکتر افضلی ( نماینده مردم شریف شهرستان های #نهبندان و #سربیشه ) با خبرگزاری خاورستان
1 اردیبهشت 99
👇👇👇👇👇
♦️ نظر افضلی عضو کمیسیون #کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خاورستان، در خصوص معدوم سازی جوجه های یکروزه گفت: شرکت تولیدی مرغ مادر، جوجه را برای سایر مرغداری ها تولید می کند که در شرایط فعلی، قیمت جوجه یکروزه به شدت کاهش پیدا کرده و حتی تقاضایی برای خرید جوجه نیست و این، باعث شده تا تولیدکنندگان جوجه متضرر شوند.

♦️ وی افزود: کاهش قیمت مرغ باعث کاهش قیمت جوجه یکروزه شده است.

♦️ نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: مصرف مرغ در کشور کاهش پیدا کرده و باعث کاهش قیمت شده است.

♦️ افضلی افزود: قیمت دان نیز افزایش داشته است و خریداران پول ندارند و نمی توانند محموله را در بنادر تخلیه کنند.

♦️ وی تصریح کرد: به دلیل این که دولت ارز 4200 تومانی جهت خرید دان می دهد، جلوی صادرات مرغ و جوجه یکروز را گرفته است و این اتفاقات باعث شده قیمت از حالت ثبات خارج شود.

♦️ عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه تصمیمات مقطعی برای این موضوع گرفته می شود در حالی که این موضوع قابل پیش بینی بود و نیاز به برنامه ریزی داشت.

♦️ افضلی افزود: قیمت مرغ، یک روز بالا و یک روز پایین می آید و این نشان می دهد دولت نتوانسته در این بازار ثبات ایجاد کند.

وی، شیوع بیماری کرونا را از دیگر عوامل کاهش قیمت مرغ عنوان و اظهار کرد: از هم اکنون می توان برای آینده برنامه ریزی کرد تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

♦️ عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با بیان این که معدوم سازی جوجه های یکروزه اقدامی اشتباه بود گفت: این موضوع فردا در جلسه کمیسیون کشاورزی مجلس مطرح و بررسی می شود.
1 ماه پیش
♦️بخشی از پیام امام خمینی (ره) در 26 فروردین 1358 که در آن 29 فروردین به عنوان روز #ارتش نامگذاری شد.
👇👇👇👇
بسم اللَّه الرحمن الرحیم‏

26 فروردین 58/ 17 جمادى الاولى 99
ملت شریف و مبارز ایران- وفقهم اللَّه تعالى‏

با اهداى سلام و سپاس از مجاهدات خستگى ناپذیر شما ملت شجاع که اهداف مقدس اسلام را تا آستانه پیروزى رساندید و دست خیانتگران داخلى و خارجى را با خواست خداى بزرگ قطع کردید، لازم است به تذکرات زیر توجه نمایید:
🔶 1 - روز چهارشنبه 29 فروردین روز ارتش اعلام مى‏ شود. ارتش محترم در این روز در شهرستان هاى بزرگ با ساز و برگ به رژه بپردازند و پشتیبانى خود را از جمهورى اسلامى و ملت بزرگ ایران و حضور خود را براى فداکارى در راه استقلال و حفظ مرزهاى کشور اعلام نمایند.

🔶 2- ملت ایران موظفند از ارتش اسلامى استقبال کنند و احترام برادرانه از آنان نمایند. اکنون ارتش در خدمت ملت و اسلام است و ارتش اسلامى است، و ملت شریف لازم است آن را به این سِمت رسماً بشناسند و پشتیبانى خود را از آن اعلام نمایند. اکنون مخالفت با ارتش اسلامى که حافظ استقلال و نگهبان مرزهاى آن است جایز نیست. ما و شما و ارتش، برادرانه باید براى حفظ و امنیت کشورمان کوشش کنیم و به شرارت اشرار و اختلال مفسدین خاتمه دهیم.
....
❇️ 29 فروردین و روز ارتش بر تمام دلاور مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران مبارک باد.
1 ماه پیش
🔴 حضور دکتر افضلی ( نماینده مردم شریف شهرستان های #نهبندان و #سربیشه در مجلس شورای اسلامی) در جلسه فراکسیون ولایی مجلس با موضوع بررسی حقوق و دستمزد کارگران در سال ۹۹
👈 ۲۶ فروردین ۹۹

♦️در این جلسه حقوق و دستمزد کارگران در سال ۱۳۹۹ مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پیشنهاد شد دولت و شورای دستمزد به گونه‌ای عمل کنند که دریافتی کارگران در سال جاری کمتر از دو میلیون و هشتصد هزار تومان نباشد

♦️همچنین رعایت قانون برنامه ششم توسعه کشور برای همسان سازی حقوق کارگران شاغل و بازنشسته نیز از جمله مواردی بود که در جلسه امروز فراکسیون مورد تاکید نمایندگان مردم قرار گرفت.
1 ماه پیش
طلوع نزدیک است اگر بخواهیم
ظهور تو زیباتر از ظهور همه‌ی زیبایی‌هاست
چشم به راه زیباترین بهاریم
خدایا انتظار چقدر دیر می‌گذرد
با صد نگاه خسته، صدا می‌زنیم تو را
بیایید همه منتظر آمدنش شویم
💐🌷💐🌷💐🌷💐🌷
خجسته سالروز میلاد صاحب الزمان حضرت مهدی موعود بر تمام مسلمین جهان مبارک باد
💐🌷💐🌷🌹🌷💐🌹🌹🌷💐🌷🌷
1 ماه پیش
🔶 مسعود پزشکیان در نشست علنی امروز چهارشنبه 20 فروردین ماه 1399 مجلس شورای اسلامی نتیجه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی را قرائت کرد.

🔶 بر این اساس نمایندگان مجلس با 196 رأی موافق، 15 رأی مخالف، 4 رأی ممتنع از مجموع 215 آرای ماخوذه تصدی وزارت جهاد کشاورزی را به کاظم خاوازی سپردند.
🔷دکتر کاظم خاوازی متولد مشهد بوده و اصالت وی به روستای #خاواز بخش #مود شهرستان #سربیشه برمی گردد.
1 ماه پیش
مصاحبه دکتر افضلی ( نماینده مردم شریف شهرستان های #نهبندان و #سربیشه در مجلس شورای اسلامی) با #خبرگزاری_تسنیم پیرامون #جهش_تولید
12 فروردین 99
👇👇👇👇
♦️ نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کلید حل معمای آینده ایران در بحث جهش تولید و رونق تولید است گفت: منظور از رونق و جهش این است که تولید به جایگاه اصلی خود برسد و مورد توجه قرار گیرد.
♦️ نظر افضلی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در بیرجند پیرامون نام گذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: نامگذاری شعار امسال در تداوم شعارهای قبلی است و در دهه اخیر نامگذاری شعارهای سال نقطه کلیدی است که نشان می دهد اگر به اقتصاد خود توجه نکنیم دچار مشکل خواهیم شد.

♦️ نماینده مردم #نهبندان و #سربیشه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همانطور که مشاهده می کنیم کشورهایی که اقتصاد توانمندی دارند می‌توانند پایدار بمانند.

♦️ افضلی تصریح کرد: باید به بحث اقتصاد توجه کرده و به سمت اقتصاد مقاومتی برویم تا در تکانه های اقتصادی دنیا جایگاه خود را حفظ کنیم.

♦️ وی با اشاره به اینکه ایران کشوری است که ثروت های فراوانی دارد خاطرنشان کرد: اگر به این ظرفیت ها و ثروت ها توجه شود بسیار توانمند خواهیم بود.

♦️ نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشور ما در بحث کشاورزی خودکفا است یادآور شد: با توجه به شعار سال، هدف گذاری این است که اقتصاد پویای داخلی به وجود آید.

♦️ افضلی با بیان اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری سال جهش تولید نام گذاری شده است اظهار داشت: منظور از رونق و جهش این است که تولید به جایگاه اصلی خود برسد و مورد توجه قرار گیرد.

♦️ وی افزود: جهش تولید یعنی به تولیدات داخلی توجه شود و تولیدات داخلی کیفیت بسیار خوبی داشته باشد تا بتوانیم هم در داخل و هم در بازار های جهانی به خوبی تولیدات را عرضه کنیم.

♦️ نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اگر بتوانیم تولیدات خوب و با کیفیتی داشته باشیم موفق خواهیم شد گفت: در این راستا برای تحقق شعار سال باید بخش تولید مورد توجه قرار گیرد و به تولیدکنندگان توجه شود.
♦️ افضلی با بیان اینکه کلید حل معمای آینده ایران در بحث #جهش_تولید رونق تولید است بیان کرد: تولید زمانی می تواند جهش یابد که مصرف کننده وجود داشته باشد و زمانی مصرف کننده وجود دارد که تولیدات کیفیت بسیار بالایی داشته باشد، بنابراین در این راستا همه باید مشارکت کرده و گام برداریم.

♦️ وی ضمن گلایه از اینکه متاسفانه ما در بحث صنایع خودرویی کم کار کرده ایم و جای گله مندی است تصریح کرد: خوشبختانه در بحث صنایع دفاعی بسیار خوب عمل کرده ایم.

♦️ نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در بحث #کشاورزی طرح های بسیار خوبی از جمله طرح نوین آبخیزداری اجرا شده است افزود: همچنین در بحث محصولات استراتژیک استان اعم از عناب، زرشک، زعفران و گیاهان دارویی پتانسیل های بسیار خوبی داریم که باید مورد توجه قرار گیرد.
1 ماه پیش
دریافت سروش پلاس