دنیای اپلیکیشن و بازی

﷽🔶 معرفی نرم افزار های کاربردی و مفید اندرویدی با توضیحات کامل و مفید ⭐ارتباط با ادمین:@modiryesnews
تعرفه تبلیغات و قوانین :@modiryesnews
تبادلات:@modiryesnews
تعرفه تبلیغات tabligh_donya@


دوربین دیجیتال،دوربین Selfie، فیلتر دوربین، نرم افزار رایگان دوربین رایگان💯 است

دوربین HD یک برنامه دوربین کاملا برجسته است، عکس های خودکفا باور نکردنی با اثرات زیبایی و فیلتر های شگفت انگیز! 🏆🚀🔥

ویژگی های کلیدی:
❤ هوشمند تشخیص چهره
❤ اثرات جادویی با سبک های مختلف
❤ شیک HDR - بهبود تصاویر گرفته شده در صحنه های با نور کم و نور پس زمینه
❤ فیلتر زمان واقعی - پیش نمایش اثر فیلتر قبل از گرفتن عکس و یا فیلمبرداری
❤ پشتیبانی از حالت های تمرکز، حالت های صحنه، جلوه های رنگی، تعادل رنگ سفید، ISO و جبران نوردهی / قفل، مشعل
❤ سریع ضربه محکم و ناگهانی، تیراندازی مداوم، خودکار تثبیت
❤ به راحتی کیفیت و وضوح دوربین و فیلم را انتخاب کنید
❤ HD ضبط ویدئو


یک لمس برای گرفتن عکس های زیبا، مانند یک مدل فوق العاده! 💖💖💖💯 اجازه دهید لحظات خاصی را در دوربین HD بگیریم! 💎💎💎
2 ماه پیش
#برنامه_کاربردی
#دوربین_HD
@donyayenarmafzar ✅🌷
2 ماه پیش
base.apk
#بازی
#موتور_سواری
@donyayenarmafzar ✅🌷
هر چقدر دوست داشنید لایک کنید ♥♥
2 ماه پیش
رانندگی با بازی تاکسی موتور سیکلت رانندگی. شرایط چالش شهرستان دوچرخه ماموریت تاکسی
2 ماه پیش
لذت بردن از خیابان آشپز غذا بازی رستوران و اجازه دهید شروع پخت و پز هات داگ فست

"خوش آمدید به بازی سرعت ابرقهرمان شبیه ساز دوچرخه تاکسی شهرستان دوچرخه بازی 2020 به شما بازی بهترین جدید 2020 از بازی های حمل و نقل مسافر است. مطلع تلفن همراه رایگان بازی از بهترین بازی های تاکسی با یک ایده جدید را از پرواز ابر قهرمان دوچرخه بازی های شبیه ساز تاکسی: بازی دوچرخه رایگان به انتخاب و رها کردن مسافر از یک نقطه به نقطه دیگر. موتورسیکلت جدید تاکسی سیم کارت 3D: دوچرخه بازی رانندگی مجموعه عظیمی از سرعت فوق العاده دوچرخه قهرمان برای شما به بررسی شبیه ساز رانندگی صاف از شبیه ساز تاکسی دوچرخه موتوری 2020. بازی سیم مدرن قهرمان فوق العاده دوچرخه تاکسی: دوچرخه شهرستان بازی های رانندگی است که برای آن ساخته شده مسابقه دوچرخه سواری تاکسی بازی که واقعا فوق العاده سرگرم کننده را به بازی برای دوچرخه سواران هیجان است رانندگی. این شرکت حمل و نقل مسافر می خواست به جایزه بهترین شبیه ساز دوچرخه راننده تاکسی که می توانید حمل و نقل چالش وظیفه پرواز سوپر قهرمان سیم کارت دوچرخه تاکسی را تکمیل کنید: پرواز بازی دوچرخه 2020 و آمده به یک راننده تاکسی دوچرخه ابرقهرمان حرفه ای پرواز. شما خواهید تاکسی موتور سیکلت رانندگی بازی شبیه ساز با محیط فوق العاده از دوچرخه شهرستان شبیه ساز و خاموش 3D ابرقهرمان جاده دوچرخه تاکسی سیم کارت تالیا رانندگی. دوچرخه بازی های رانندگی. آیا این بازی جدید شبیه سازی دوچرخه سواری را از دست ندهید: ورزش مدرن دوچرخه تاکسی سیم کارت تالیا 3D: بازی شهرستان تاکسی رانندگی 2020. گرفتن در پشت صندلی از بازی های پرواز قهرمان ورزشی دوچرخه تاکسی سیم کارت تالیا و افراد که در آن نیاز به رفتن و انجام وظیفه از سرعت ربات قهرمان فوق العاده راننده دوچرخه کابین. نگاهی درایو موتور سیکلت در بازی های جدید موتور سیکلت تاکسی 2020 با چراغ های ترافیکی، و دریافت گواهینامه رانندگی به سفر جدید از شبیه ساز قهرمان موتور سیکلت فوق العاده با دوچرخه شهرستان های ورزشی تاکسی و خروج دوچرخه سواری رایگان


بازی بازی های جدید 2020 و دانلود فوق العاده قهرمان دوچرخه از شبیه ساز رانندگی: بازی تاکسی سیم کارت تالیا با ویژگی های جدید از موتور سیکلت سرگرم کننده رانندگی و انتخاب کنید و رها کردن مسافران در سرعت قهرمان بازی های شبیه ساز دوچرخه. اگر شما عاشق شهرستان دوچرخه تاکسی بازی های شبیه ساز و ورزش دوچرخه راننده تاکسی پارکینگ بازی پس از اتمام 3D این جدید cabbie ابرقهرمان دوچرخه تاکسی سیم کارت تالیا - بازی تاکسی شهرستان رانندگی بازی تاکسی بزرگ 2020 است که در جدیدترین درایور ماجراجویی شهرستان تاکسی و تاکسی موتور سیکلت راننده شبیه ساز NY 3D ، برای شروع تاکسی موتور سیکلت وظیفه راننده خود را امروز. سرعت فوق العاده قهرمان دوچرخه تاکسی دیوانه بازی راننده در حال انتظار برای شما را به سوار سرگرم کننده ماجراجویی بازی های دوچرخه تاکسی ایالات متحده از بازی های تلفن همراه خود را تا سال 2020. کسب درآمد از طریق انتخاب کنید و رها مسافر در شبیه ساز راننده سرعت قهرمان دوچرخه تاکسی: شهرستان بازی تاکسی دوچرخه و آنها را بهترین سوار تاکسی که آنها پیش از این هرگز دیده می شود. به عنوان یک بازیکن با سرعت قهرمان موتور سیکلت تاکسی رانندگی رانندگی کردن یعنی جاده ها شما باید برای پیدا کردن راه خود را تا تپه به عنوان یک جاده خاموش شبیه ساز راننده تاکسی دوچرخه تپه درست است. ما فوق العاده دوچرخه فلش قهرمان بازی برای بازی دوچرخه پرنده دوست داشتنی با دوچرخه شهرستان نامحدود رانندگی ویژگی های شبیه ساز طراحی کرده اند. شما بسیاری از بازی های دوچرخه پرواز، بازی دوچرخه سواری مدرن 2020 بازی کرده اند اما این مثل این است شبیه ساز تاکسی خیابان دیگر که در آن شما جایزه پس از اتمام کار از دوچرخه تاکسی بازی تاکسی است. انتخاب کنید و رها مسافر یک کار مهم برای دوچرخه بازی تاکسی موتور است: شبیه ساز راننده دوچرخه. این تاکسی شهرستان شبیه ساز رانندگی بازی دوچرخه برای کودکان است.

این تاکسی موتور سیکلت تاکسی بازی راننده ساخته شده است برای دیدن شیرین کاری مهارت های دوچرخه تاکسی برای عبور از همه موانع بر روی آهنگ غیر ممکن است. معروف بازی راننده تاکسی بعد از انجام وظیفه دوچرخه تاکسی در شهرستان فوق العاده سیم کارت قهرمان دوچرخه تاکسی: بازی دوچرخه شیرین کاری رایگان. حمل و نقل مسافر در بازی های دوچرخه تاکسی در زمان سریع. بهترین بازی خود را تا سال 2020 از بازی دوچرخه سواری برای بچه ها به سواری در دوچرخه تاکسی واقع بینانه خاموش آهنگ جاده زمانی که شما شروع دوچرخه درایو شهرستان در بهترین موتور سیکلت کابین شبیه ساز راننده تاکسی و دوچرخه سرگرم کننده
2 ماه پیش
#بازی
قهرمان دوچرخه تاکسی، شبیه ساز
@donyayenarmafzar ✅🌷
2 ماه پیش
base.apk
#برنامه_کاربردی
#مخفی_کن_برنامه
@donyayenarmafzar ✅🌷
هر چقدر دوست داشنید لایک کنید ♥♥
2 ماه پیش
مخفی کردن برنامه ها ، مخفی کردن تصاویر / عکس ها و مخفی کردن فیلم ها ، کامل استاتار برنامه وانویس!

مزایای برنامه های مخفی ماشین حساب خرک:
نکات مربوط به نوار توجه ، فقط نماد ماشین حساب استاندارد را نشان می دهد
تنظیمات سیستم تلفن را بررسی کنید ، نام برنامه Calculator + است (نه مخفی کننده برنامه)
هنگام بررسی برنامه های اخیر ، نام برنامه Calculator Vault است (نه مخفی کننده برنامه)

Calculator Vault می تواند به شما کمک کند تا هر برنامه ای را پنهان کنید. و با پنهان کردن برنامه ها ، حریم خصوصی خود را حفظ کنید. شما می توانید برنامه های مخفی را در Calculator Vault یا رابط تلفن خود باز کنید. همچنین Calculator Vault عملکرد تصویر پنهان را فراهم می کند ، تصاویر شما به گالری وارد می شوند ، دیگران نمی توانند این عکس ها را ببینند. شما می توانید تصاویر محافظت شده را مرور کنید گالری hider
ویژگی های برنامه:
1. پنهان کردن همه برنامه های نصب شده (بدون ROOT به دست آوردن)
2. حفاظت از رمز عبور (برای اولین بار ، باید رمز عبور را ایجاد کنید)
3. پشتیبانی از مخفی کردن هرگونه برنامه کاربردی در تلفن های همراه (پنهان کردن آسان برنامه ها)
4. برنامه پنهان را می توان در ماشین حساب خرک استفاده کرد ، همچنین از رابط اصلی در تلفن استفاده کنید.
5. اگر نمی دانید رمز عبور نمی تواند از ماشین حساب خرک استفاده کند ، برنامه را فقط ماشین حساب استاندارد باز کنید.
6. مخفی کردن اعلان ها ، اعلان ها را در 3 حالت همه / فقط شماره / هیچکدام ارائه دهید
7. برنامه ها را از موارد اخیر مخفی کنید
8. ماژول گالری برای مخفی کردن عکس ها / تصاویر (از عکسها / تصاویر مخفی خود محافظت کنید ، از پیدا کردن دیگران توسط آنها جلوگیری کنید)
9. به دوربین مخفی میانبر اضافه کنید (برای گرفتن عکس های خصوصی از دوربین داخلی hider استفاده کنید)
10. فیلم ها را مخفی کرده و فیلم ها را پخش کنید
چگونه از ماشین حساب خرک استفاده کنیم؟
اولین بار برای شروع یا در یک حالت محافظت شده ، نیازی به پین ​​نیست می توانید ماشین حساب Vault را وارد کنید. برنامه را برای تنظیم رمز عبور باز کنید. سپس می توانید از برنامه پنهان استفاده کنید.

چگونه عکس ها را در Calculator Vault مخفی کنیم؟
برای ایجاد پوشه و انتخاب تصاویر یا عکس های شخصی ، روی نماد گالری واسط برنامه hider app کلیک کنید ، برای ایجاد پوشه ، "نام پوشه ورودی" را اضافه کنید ، سپس بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید تا تصویر به پرونده خصوصی ایجاد شده وارد شود.

چگونه می توان برنامه را به Calculator Vault اضافه کرد؟
در رابط نمایش پنهان ، روی دکمه افزودن برنامه کلیک کنید ، می توانید تلفن را در داخل برنامه مشاهده کنید ، برنامه را برای افزودن به Calculator Vault-App Hider انتخاب کنید ، روی دکمه وارد کردن برنامه ها کلیک کنید.

چگونه برنامه ها را از Calculator Vault حذف کنیم؟
در رابط برنامه های مخفی مدت طولانی برنامه مخفی را فشار دهید ، برنامه را به نماد حذف بکشید تا برنامه مخفی حذف شود.

چگونه عکس ها یا فیلم ها را برای مخفی کردن مخفی کنیم؟
برای ایجاد پوشه و انتخاب تصاویر یا عکس های شخصی ، روی نماد گالری واسط برنامه hider app کلیک کنید ، برای ایجاد پوشه ، "نام پوشه ورودی" را اضافه کنید ، سپس بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید تا تصویر به پرونده خصوصی ایجاد شده وارد شود.
اطلاعیه ها:
مانند حذف نصب در خارج از برنامه پنهان شده است و Calculator Vault داده های اصلی برنامه را در همان برنامه در Calculator Vault کپی نمی کند.

کد منبع ماشین حساب AOSP آندروید:
https://android.googlesource.com/platform/packages/apps/Calculator.git

مجوز Apache ، نسخه 2.0
http://www.apache.org/licenses/LICENSE-2.0.html
2 ماه پیش
#برنامه_کاربردی
مخفی کن برنامه
@donyayenarmafzar ✅🌷
هر چقدر دوست داشنید لایک کنید ♥♥
2 ماه پیش
2 ماه پیش
base.apk
#برنامه_کاربردی
#قاب_عکس
@donyayenarmafzar ✅🌷
هر چقدر دوست داشنید لایک کنید ♥♥
2 ماه پیش
قاب‌های بسیار بسیار زیبا، قاب عکس حرفه ای و عاشقانه

قاب عکس - کولاژ عکس - ویرایشگر عکس - قاب آنلاین
فوتو فریمز یکی از بهترین ویرایشگرهای عکس با قاب‌هایی زیبا برای عکس‌هایتان می‌باشد.
- با انتخاب عکسی از آلبوم، و انتخاب یک قاب، قاب عکس خود را تولید کنید وازبهترین قاب عکس در اپ استور لذت ببرید.
با فوتو فریم می‌توانید فریم‌های جدیدی به عکسهای مورد علاقه خود اضافه کنید
- ویرایشگر قاب عکس حاوی قالب، متن با فونت‌های سرگرم‌کننده، جلوه‌های عکس، پس‌زمینه، برچسب، گزینه های شبکه‌ای و چیدمانی، ایموجی و ابزار ویرایشگر عکس هیجان انگیزی است تا به وسیله آنها عکس‌های شما تبدیل به عکس‌های فوق العاده ویژه و بسیار زیبایی شوند. می‌توانید با استفاده از برچسب‌ها، عکس‌های خود را بامزه‌تر کنید، یا با استفاده از قاب عکس، جلوه‌هایی خلاقانه به آنها بدهید!
- قاب عکس‌های آنلاین: بسیاری از قاب‌های عکس آنلاین موجود برای دانلود عبارتند ازموارد مرتبط با عاشقی، گل، خانواده، هالووین، کریسمس ... (بیش از 500 عکس). قاب های عکس نیز اغلب به روز می شوند تا گزینه های بیشتری به شما ارائه دهند.
- فوتوفریم یک سازنده قدرتمند کولاژ برای شما می باشد تا با استفاده ازآن عکس‌ها، متن هایی با فونت ها و فریم‌های جالب، کلاژهای شگفت انگیز ایجاد کنید
- فوتو فریم ادیتور دارای سطح کاربری بسیار ساده ای است که همه می توانند از آن استفاده کنند. فوتو فریم با داشتن یک ویرایشگر قدرتمند عکس، کلیه چیزهای لازم برای ایجاد کولاژهای شگفت انگیز عکس ها را دارا می‌باشد.
- ایجاد کولاژ عکس با صدها طرح در ثانیه. ساخت کولاژ عکس‌های زیبا، آسان است.
- می‌توانید تا 15 عکس را برای ایجاد کولاژ عکس ترکیب کنید.

نحوه استفاده:
- برنامه قاب عکس را راه اندازی کنید، سپس روی شبکه، پس زمینه یا جلوه‌های عکس ، و غیره ضربه بزنید ...
- از گالری عکس انتخاب کنید و یا با استفاده از دوربین تلفن خود عکس بگیرید
- ویرایش، برش، چرخش، و غیره ... عکس خود را با استفاده از قاب عکس انجام دهید
- کلاژها یا عکسهای ویرایش شده خود را ذخیره کنید.
- عکسهای خود را در گالری مشاهده کنید
- عکس ها را با دوستان خود در فیس بوک ، توییتر ، آی جی ، واتس اپ ، بی تاک و غیره به اشتراک بگذارید ...


ویژگی‌ها:
- بلافاصله یک قاب عکس حرفه ای ایجاد کنید.
- چند قاب گل‌دار
- قاب‌های آنلاین، بیش از 500 فریم
- قاب‌های عکس بسیار زیبا و دقیق طراحی شده اند که برای همه کاربران مناسب است
- ترکیب عکس به سبک آزاد: می توانید طرح عکس‌های خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید و خلاقیت خود را توسعه دهید. خیلی جالب است!
- امکان ترکیب چندین عکس با طرح های مختلف تصویر.
- طرح مورد نظر خود را به بهترین شکل انتخاب کنید.
- بلافاصله یک قاب عکس حرفه ای ایجاد کنید.
- تعداد بی شماری از طرح بندی برای شبکه عکس و همچنین چیدمان کولاژ.
- متن، شکلک، ایموجی، شکل، هنرهای کلیپی، برچسب و متن را به عکس ها و کولاژ خود اضافه کنید.
- از گالری خود عکس انتخاب کنید
- آنها را در یک کولاژ جالب قرار دهید
- کولاژ را ویرایش کنید تا آن را منحصربه فرد به خود و بی نظیر کنید!
- تغییر نسبت کولاژ و ویرایش مرز کولاژ.
- ساخت کولاژ عکس با سبک آزاد یا شبکه ای.
- بسیاری از زمینه ها و برچسب های موجود برای انتخاب!
- بسیاری از قالب های مجله که برای هر مناسبت مناسب هستند.
- می توانید چندین عکس را با طرح بندی عکس های مختلف ترکیب کنید.
- آسان برای اضافه کردن متن یا برچسب ها!
- فیلترهای رنگی را می توان مستقیم بر روی طرح عکس خود اعمال کنید.
- دارای تعداد بی شماری از طرح بندی برای شبکه عکس و همچنین چیدمان کولاژ.
- شکلک، لبخند، کلیپ، متن، برچسب و متن را به عکس ها و کولاژ خود اضافه کنید.
- تنظیم دینامیکی اندازه شبکه ها
- اضافه کردن متن با قلم های سرگرم کننده
- اضافه کردن الگوهای عکس از زمینه های مختلف برای طرح بندی کولاژ.
- وجود برچسب های بی شمار، ایموجی ها و شکلک ها برای تزئین عکس ها.
- کلاژهای شکلی زیاد با طرح های مختلف.
- فتو فریم یک سازنده کلاژ عالی و ویرایشگر عکس است!
- عکس های کلاژ خود را درجیمیل، واتس اپ، اینستاگرام ، فیس بوک، به اشتراک بگذارید ...
2 ماه پیش
#قاب_عکس
#برنامه_کاربردی
@donyayenarmafzar ✅🌷
2 ماه پیش
سلام رفیق ♥️🤗♥️
ببین دنبال این نباش مثل شهدا شهید بشی ...
باید مثل اونا زندگی کنی ...
میدونم رفیق زیاد داری 😉
ولی ..
رفیق شهید♥️ یه چیز دیگس
بیا یه مدت امتحانی 👌♥️
حال دلتو ولایی🇮🇷 وشهدایی🌸 کن
تردید نکن بزن رو لینک بسم الله..✨🌟

🌷ٍبًٍاًٍوًٍلًٍاًٍیًٍتً ٍتًٍاًٍشًٍهًٍاًٍدًٍتً🌷
‍ ┄┄┄┅═✧❁♡❁✧═┅┄┄┄
@ba.velayat.ta.shahadat313
@ba.velayat.ta.shahadat313
@ba.velayat.ta.shahadat313 ┄┄┄┅═✧❁♡❁✧═┅┄┄┄
💔ٍبًٍاًٍوًٍلًٍاًٍیًٍتً باشیم ٍتًٍاًٍشًٍهًٍاًٍدًٍتً💔

🚫کپی ممنوع🚫
2 ماه پیش
base.apk
#برنامه_کاربردی
جعبه ابزار
@donyayenarmafzar 🌷
هر چقدر مفید بود لایک کنید 💗💗
2 ماه پیش
چه خوب بود اگر همه ابزارهای کاربردی را یکجا در یک اپلیکیشن داشته باشیم.

جعبه ابزار برنامه کاربردی است که شامل بیش از 80 ابزار در حوزه های مهندسی، سلامت ،مالی و... میباشد و ابزارهای کاربردی مانند چراغ قوه ، قطب نما، ماشین حساب ، سرعت سنج ، کرنومتر،اندازه گیری ضربان قلب،تست شنوایی،تست بینایی،اندازه گیری فشار خون،محاسبه سوده سپرده،قیمت طلا و غیره را ارائه می دهد.
بخش پرداخت یار شامل سرویس های خرید شارژ ، خرید بسته های اینترنتی ، پرداخت انواع قبوض خدماتی ، استعلام خلافی خودرو ، استعلام قبض برق ، استعلام قبض آب ،استعلام قبض گاز ،استعلام قبض آب ،استعلام قبض تلفن ،استعلام قبض موبایل می باشد.

جعبه ابزار برای محاسبات از حسگرهای داخلی دستگاه استفاده می کند و دقیق ترین اندازه گیری ها را ارائه می دهد. این برای طیف گسترده ای از کاربران از دانش آموز و دانشجویان گرفته تا متخصصان مهندسی مفید است

جعبه ابزار یک برنامه، همه در یک است. لذا برای نیازهای روزانه لازم نیست برنامه های کاربردی مستقل جداگانه را نصب کنید. با استفاده از این برنامه حافظه ، زمان و تلاش زیادی در دستگاه صرفه جویی می کنید
@donyayenarmafzar
2 ماه پیش
#برنامه_کاربردی
جعبه ابزار
@donyayenarmafzar 🌷
2 ماه پیش
base.apk
#بازی
فوتبال 2020
@donyayenarmafzar 💖💖
هر چقدر مفید بود لایک کنید 💖💖
2 ماه پیش
جام حذفی فوتبال 2020 - در حال و هوای روسیه غرق شوید

جام حذفی فوتبال 2020 اینجاست!
هرجا هستید از جو فوتبال لذت ببرید.

جام حذفی فوتبال 2020 اینجاست!
درنگ نکنید؛ از حال و هوای روسیه لذت ببرید! به دیگر کشورها نشان دهید که تیم برتر روی کره زمین کدام است، و جام ملی را از آن خود کنید!

این بازی زیبا را که با واقعیت‌پردازی بی‌نظیری ساخته شده است با تمام وجود لمس کنید! در جام حذفی فوتبال 2020، دانش شما از جهان واقعی فوتبال یک سرمایه بسیار ارزشمند است، چرا که سطح مهارت فردی هریک از بازیکنان، سبک بازی و حرکات آنها با تمرکز دقیق بر جزئیات، در بازی منعکس شده است.

یکی از تیم‌های مورد علاقه‌تان مثل آرژانتین، اسپانیا یا برزیل را انتخاب کنید، یا به یکی از تیم‌های رده پایین‌تر کمک کنید که به مقام اول دست یابند!

حالت‌های بازی
فصل - تیم‌تان را در خلال کل فصل تا رسیدن به افتخار در لیگ رهبری کنید
مسابقات قهرمانی - به بهترین تیم جهان تبدیل شوید، روسیه را فتح کنید و تاریخ‌ساز شوید
تمرین - به تقویت مهارت‌هایتان بپردازید

حالت کاملاً جدید CARRER - برای تکمیل ده‌ها مرحله پرچالش اقدام کنید، از جمله "Floor is lava"، "Wall of death" و دیگر مراحل. روشی جذاب برای ارتقای مهارت‌های خود و آمادگی برای فوتبال واقعی.

تک‌تک حرکات داخل میدان را تحت کنترل بگیرید، به شکلی که فقط در جام حذفی فوتبال 2020 می‌توانید ببینید!

حرکات طبیعی بازیکنان، پاس‌کاری دقیق و تاکتیک‌های ریز موجب رقم زدن تجربه‌ای واقعی از این بازی زیبا در تلفن شما می‌شود!

این برنامه یک بازی آفلاین فوتبال است. از زیبایی این بازی در هرجا و هر زمان لذت ببرید، حتی در روسیه ;)
@donyayenarmafzar
2 ماه پیش
بازی فوتبالی 2020
#بازی
@donyayenarmafzar 💖
2 ماه پیش
دریافت سروش پلاس