علمی کاربردی دادگستری کل گیلان

دانشجویان محترم می توانند از طریق آیدی زیر نسبت به بیان سوالات آموزشی اقدام نمایند.
لازم به ذکر است به سوالات پس از مشاهده و بررسی، بصورت گروهی(از طریق اطلاعیه در کانال) یا شخصی پاسخ داده خواهد شد.
@dguast_26034
@dguast26034


🌙 عید سعید فطر، عید آسودگی از آتش غفلت و رهیدگی از زنجیر نفس بر میهمانان حضرت حق مبارک باد

مرکز آموزش علمی کاربردی دادگستری استان گیلان
1 روز پیش
🛑 به اطلاع دانشجویان محترم می‌رساند؛ حضور در کلاسهای آنلاین و انجام تکالیف و شرکت در آزمونهای میان‌ترم، ملاک ارزیابی نمره کلاسی بوده و عدم فعالیت در موارد فوق موجب کسر نمره کلاسی توسط مدرس خواهد شد، لذا عواقب ناشی از عدم توجه به این موارد بر عهده دانشجو می‌باشد.
2 روز پیش
دوچرخه سواری.pdf
👆👆👆
📝آیین نامه مسابقات مجازی همگانی رشته دوچرخه سواری (مهارت ثابت نگهداشتن دوچرخه) ویژه دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور
2 روز پیش
📋به اطلاع دانشجویان محترم می رساند؛ مسابقات همگانی مجازی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در رشته دوچرخه‌سواری در سال جاری برگزار خواهد شد. مقاضیان می‌توانند با مطالعه آیین نامه ها و دستورالعمل های برگزاری مسابقات به انضمام فیلم‌های آموزشی موجود در سایت اداره کل تربیت بدنی و سامانه ستاو به آدرس ذیل از نحوه شرکت در مسابقه مطلع گردند.

🌐https://setav.ir/stay-home
2 روز پیش
والبیال1.pdf
👆👆👆
📝آیین نامه مسابقات مجازی همگانی رشته "والیبال" (مهارت پنجه و ساعد به دیوار) ویژه دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور
2 روز پیش
📋به اطلاع دانشجویان محترم می رساند؛ مسابقات همگانی مجازی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در رشته والیبال در سال جاری برگزار خواهد شد. مقاضیان می‌توانند با مطالعه آیین نامه ها و دستورالعمل های برگزاری مسابقات به انضمام فیلم‌های آموزشی موجود در سایت اداره کل تربیت بدنی و سامانه ستاو به آدرس ذیل از نحوه شرکت در مسابقه مطلع گردند.

🌐https://setav.ir/stay-home
2 روز پیش
آمادگی جسمانی1.pdf
👆👆👆
📝آیین‌نامه مسابقات مجازی رشته آمادگی جسمانی همگانی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور (جشنواره بهاره ۱۴۰۰)
2 روز پیش
📋به اطلاع دانشجویان محترم می رساند؛ مسابقات همگانی مجازی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در رشته آمادگی جسمانی در سال جاری برگزار خواهد شد. مقاضیان می‌توانند با مطالعه آیین نامه ها و دستورالعمل های برگزاری مسابقات به انضمام فیلم‌های آموزشی موجود در سایت اداره کل تربیت بدنی و سامانه ستاو به آدرس ذیل از نحوه شرکت در مسابقه مطلع گردند.

🌐https://setav.ir/stay-home
2 روز پیش
بسکتبال دختر.pdf
👆👆👆
📝آیین نامه مسابقات مجازی همگانی رشته "هماهنگی با توپ بسکتبال" ویژه دانشجویان دختر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور
2 روز پیش
📋به اطلاع دانشجویان محترم می رساند؛ مسابقات همگانی مجازی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در رشته بسکتبال دختران در سال جاری برگزار خواهد شد. مقاضیان می‌توانند با مطالعه آیین نامه ها و دستورالعمل های برگزاری مسابقات به انضمام فیلم‌های آموزشی موجود در سایت اداره کل تربیت بدنی و سامانه ستاو به آدرس ذیل از نحوه شرکت در مسابقه مطلع گردند.

🌐https://setav.ir/stay-home
2 روز پیش
شطرنج.pdf
👆👆👆
📝آیین نامه مسابقات مجازی همگانی رشته شطرنج ویژه دانشجویان دختر و پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور
2 روز پیش
📋به اطلاع دانشجویان محترم می رساند؛ مسابقات همگانی مجازی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در رشته شطرنج در سال جاری برگزار خواهد شد. مقاضیان می‌توانند با مطالعه آیین نامه ها و دستورالعمل های برگزاری مسابقات به انضمام فیلم‌های آموزشی موجود در سایت اداره کل تربیت بدنی و سامانه ستاو به آدرس ذیل از نحوه شرکت در مسابقه مطلع گردند.

🌐https://setav.ir/stay-home
2 روز پیش
5 روز پیش
5 روز پیش
شهادت حضرت علی (ع) تسلیت باد.mp4
🏴 به جز از علی (ع) که گوید به پسر که قاتل من
چو اسیر توست اکنون، به اسیر کن مدارا . . .
🏴 شهادت سمبل کرامت و عدالت و شجاعت، تسلیت و تعزیت باد

📽 مرکز آموزش علمی کاربردی دادگستری استان گیلان
1 هفته پیش
1 هفته پیش
1 هفته پیش
1 هفته پیش
دستورالعمل شرکت در دهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه و عکس دانشجویان امید .pdf
👆👆👆👆
📋دستورالعمل شرکت در دهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه و عکس دانشجویان امید
1 هفته پیش
1 هفته پیش
دستورالعمل اولین دوره مسابقات دیجیتال.pdf
👆👆👆👆
دستورالعمل اولین دوره مسابقات آنلاین ورزش‌های الکترونیک (فیفا 2021 کنسول PS4)
3 هفته پیش
3 هفته پیش
3 هفته پیش
سوالات مسابقه قرآن.pdf
📌به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند :
به مناسبت هفته فرهنگ و آغاز ماه مبارک رمضان واحد فرهنگی مرکز در نظر دارد مسابقه ای با عنوان تفسیر قرآن کریم ( سوره های حمد ، توحید، قدر، کوثر) برگزار نماید .علاقمندان می توانند جهت شرکت در این مسابقه پاسخ‌های سوالات فوق را بهمراه مشخصات دانشجویی خود از تاریخ 23 فروردین 1400 لغایت تاریخ 30 فروردین 1400 به مدیر کانال اطلاع‌رسانی مرکز ارسال نمایند . لازم به ذکر است به نفرات اول تا سوم به قید قرعه جوایزی اهداء می‌گردد.
1 ماه پیش
دریافت سروش پلاس