دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان🌹به مناسبت عید بزرگ غدیر خم 🌹
💻 نشست مجازی هم اندیشی به همت هیئت فرهنگی مذهبی مصباح الهدی و با همکاری دفتر هم اندیشی اساتید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان اصفهان

🔷سخنران: آیت الله نجم الدین مروجی طبسی (عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و مدیریت موسسه ولاء صدیقه کبری (س) )

⏱زمان: چهارشنبه مورخه 99/5/15 ساعت 11 صبح

🖊 موضوع: تشریح تاریخی، روایی مسئله غدیر

✅ اساتید محترم با لینک زیر وارد شوند👇👇
https://lms.iaun.ac.ir/ch/hamandishi
⏪نام کاربری و رمز عبور هردو: nahadostan

✅ به اساتید شرکت کننده گواهی ارائه میگردد.

========
@nahadazadesf
2 روز پیش
حجازی اضافه کرد: « در زمینه ایجاد رشته های جدید در دانشگاه، پرونده رشته های درخواستی واحد در شورای گسترش در حال پیگیری است که امیدواریم رشته های مورد نظر ما، هر چه سریعتر به رشته های موجود در واحد اضافه شوند و دانشجویان در رشته‌های جدید مشغول به تحصیل شوند. »
رئیس واحد دهاقان متذکر شد: « در مقابل بیماری کرونا نه تنها تسلیم نمی‌شویم بلکه تلاش می‌کنیم با تبدیل تهدیدها به فرصت، دانشگاه را به اهداف مطلوب‌تری نزدیک کنیم. »
حجازی در پایان تصریح کرد: « در زمینه آزمایشگاه‌ها، آزمایشگاه بتن واحد به نحو مطلوبی فعال است و آزمایش های دوام بتن در سطح شهرستان در آزمایشگاه واحد انجام می‌شود. این مهم، موفقیت چشمگیری برای دانشگاه محسوب می شود. در بخش توسعه فعالیت‌های آزمایشگاه بتن، تصمیم بر آن است که قادر باشیم نمونه‌های بتن را از سایر استان‌های همجوار برای انجام آزمایشات دوام بتن به آزمایشگاه واحد، هدایت نماییم. »
6 روز پیش
رئیس واحد دهاقان
در مقابل بیماری کرونا نه تنها تسلیم نمی‌شویم بلکه تلاش می‌کنیم با تبدیل تهدیدها به فرصت، دانشگاه را به اهداف مطلوب‌تری نزدیک کنیم
دکتر سید حسن حجازی رئیس واحد دهاقان در جمع مدیران گروههای آموزشی از پیگیری رشته های جدید این واحد دانشگاهی در شورای گسترش خبر داد.
حجازی ضمن اعلام این خبر گفت:: « در سال ۹۸ در امر جذب دانشجو عملکرد قابل قبولی نسبت به سال قبل داشتیم. چند نفر از کارکنان در قالب دو گروه مجزا، در واحدهای مختلف مستقر در شهرک‌های صنعتی استان اصفهان حضور یافتند و در خصوص رشته های خاص واحد اطلاع رسانی نمودند که موفقیت‌هایی برای واحد در پی داشت. »
او ادامه داد: « در سال جاری نیز علی‌رغم وجود بیماری کرونا و شرایط حادث شده با انجام برنامه‌ریزی های خاص و تمهیدات اتخاذی، برآنیم که در بحث جذب دانشجو عملکرد بهتر و مطلوب‌تر از سال های قبل، برای واحد داشته باشیم. در همین راستا از تمامی اساتید و مدیران گروه های آموزشی تقاضا داریم که علاوه بر انجام برنامه‌ریزی و تدریس، به طور جدی و پررنگ‌تر از گذشته، وارد مبحث جذب دانشجو شوند، زیرا بقا و ماندگاری هر دانشگاه، منوط به وجود دانشجویان است. »
6 روز پیش
1 هفته پیش
1 هفته پیش
1 هفته پیش
1 هفته پیش
لازم به ذکر است که دکتر جواد استاد محمدی، استادیار گروه معارف اسلامی واحد و دارای مدرک دکترای فلسفه و کلام ـ معارف اسلامی، از دانشگاه معارف اسلامی قم است که از سال ۸۲ تاکنون سابقه مدیر گروهی معارف اسلامی، عضویت در کمیته انتصابات منطقه ۴، مدیر گروهی دکترای فلسفه و کلام اسلامی و تصوف و عرفان اسلامی، عضویت در شورای فرهنگ عمومی شهرستان، عضویت در هیئت اجرایی انتخابات و شورای نگهبان، استاد نمونه فرهنگی، نفر برتر دوره‌های مختلف مسابقات قرآن و عترت و... را در کارنامه خود دارد.
2 هفته پیش
انتصاب سرپرست حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد دهاقان
دکتر سیدحسن حجازی، رئیس واحد دهاقان، طی حکمی، دکتر جواد استادمحمدی را به سمت سرپرست حوزه معاونت دانشجویی واحد منصوب کرد.
متن حکم صادره به این شرح است:
جناب آقاي دكتر جواد استادمحمدي
سلام علیکم
نظر به تعهد و تخصص جنابعالي و براساس مجوز شماره 207ـ14ـ99/م مورخ 21/4/99، دبير محترم هيأت امناء و رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان، به موجب اين حكم به مدت سه ماه به‌عنوان سرپرست موقت حوزه معاونت دانشجويي و فرهنگي اين واحد دانشگاهي منصوب مي‌شويد.
اميد است با توكل به خداوند سبحان و بكارگيري تمامي ظرفيت‌ها در راستاي پيشرفت و تعالي دانشگاه و خدمت به جامعه دانشگاهيان موفق باشيد.
2 هفته پیش
برگزاری سه جلسه دفاعیه برخط دکترای مدیریت منابع انسانی در واحد دهاقان

دکتر بابک بهفروز، مدیر پژوهش و فناوری واحد دهاقان در گفتگوی خود با آنا از برگزاری جلسات دفاعیه حسین صدری، یادگار محمدی و زهرا رحمتی، به عنوان اولین دانشجویان دکترای مدیریت منابع انسانی خبرداد.
وی با بیان این موضوع اضافه کرد: « از ابتدای شیوع بیماری کرونا، با ایجاد زیرساخت‌های لازم و انجام تمهیدات مورد نیاز، واحد دهاقان با همکاری مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه و بر اساس بخشنامه های ابلاغی سازمان مرکزی، اقدام به برگزاری جلسات دفاعی دانشجویان تحصیلات تکمیلی و به خصوص دانشجویان دکترای تخصصی خود نمود که انجام این کار موجب افزایش هرچه بیشتر رضایتمندی در دانشجویان شده است. »
بهفروز خاطرنشان کرد: « مصمم هستیم تا پایان موفقیت آمیز مبارزه با کرونا، تمامی برنامه ها و جلسات دفاعیه به صورت برخط و مجازی برگزار شود تا دغدغه‌های دانشجویان و خانواده‌های آنان در خصوص آلودگی به این ویروس به حداقل برسد. »
مدیر پژوهش و فناوری واحد دهاقان در پایان تصریح کرد: « شیوع کرونا، علاوه بر نگرانی‌های ایجاد شده، ظرفیت‌های جدیدی را در جامعه و دانشگاه به‌وجود آورد. فعال شدن بیش از پیش آموزش و انجام امور در فضای مجازی تجربه ای جدید و شیرین را برای کاربران ایجاد کرده است. اگر چه این تجربه مشکلاتی را نیز به همراه دارد ولی همین که فضای مجازی باعث استمرار و تداوم آموزش و پژوهش شده است، بر دلگرمی همه ما می افزاید. »
1 ماه پیش
تقدیر مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهاقان از معلمان مدارس سما

رجب فرهمندیان، مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهاقان در گفتگوی اختصاصی خود با خبرنگار آنا از تلاش‌های آموزگاران مدارس سمای واحد دهاقان تقدیر کرد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهاقان با اشاره به شرایط ایجاد شده در زمان شیوع اولیه بیماری کرونا گفت: « من از نزدیک شاهد تلاش‌ها و زحمات آموزگاران شهرستان و نیز معلمان سما در دوران آموزش مجازی بودم. تلاشی زیبا و درخور تقدیر از طرف معلمان، کوششی بدون وقفه با عشق، با ایثار و با صبر و حوصله، و معلمان گرانقدری که مباحث درسی را به بهترین شکل، آماده نموده و به تعلیم و تربیت دانش آموزان در فضای مجازی همت گماشتند. »
وی افزود: « هیچ چیز غیر از عشق و علاقه و انگیزه درونی خاص یک معلم نمی توانست باعث به وجود آمدن این چنین تلاشی باشد، تلاشی از صمیم قلب و همراه با صفا و صمیمیت. »
فرهمندیان خاطرنشان کرد: « در چنین فضایی بود که تعامل والدین، معلمان و دانش آموزان باعث شد تا تهدید به وجود آمده به فرصتی برای کسب تجربه‌ای گرانبها تبدیل شود. من در این دوران بود که از معلمان درس‌های زیادی آموختم، درس عشق درس ایثار و... .»
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهاقان در پایان متذکر شد: « از همکاری با معلمان سطح شهرستان و نیز معلمان سما بر خود می‌بالم. زحمات معلمان ستودنی است بی ادعایانی که در عرصه تعلیم و تربیت تلاش می‌کنند و جامعه مدیون تلاش های مداوم آنهاست. باید با بهترین و زیباترین واژه ها از معلمان تقدیر به عمل بیاوریم. »
1 ماه پیش
رئیس واحد دهاقان:
دانشگاه دهاقان؛ صاحب امتیاز تنها آزمایشگاه همکار استاندارد شهرستان

دکتر سید حسن حجازی رئیس واحد دهاقان در گفتگوی خود با آنا ضمن اعلام این خبر گفت: « هسته فناور « بتن خاک نوین سام اسپادانا » به مدیریت مهندس وحید بابادی عکاشه و دکتر پیمان داوری، عضو هیأت علمی واحد، از سال ۹۷ در این واحد دانشگاهی تشکیل شد و در فروردین ماه سال ۹۸ این هسته فناور، موفق به اخذ امتیاز آزمایشگاه همکار استاندارد و موافقت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان گردید. »
وی اضافه کرد: « در طول یک سال اخیر این آزمایشگاه به عنوان تنها مرجع معتمد سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان در شهرستان دهاقان، موفق به اخذ ۳۸۰ نمونه آزمایشگاهی از پروژه های مختلف شده است. »
حجازی اظهار کرد: « دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، درصدد است که در سال جاری، مجوز آزمایشگاه خاک و جوش را نیز در کارنامه خود بگنجاند. »
وی خاطرنشان کرد: « با توجه به وجود زیرساخت‌ها و تجهیزات مربوط به دوام بتن در آزمایشگاه دوام بتن دهاقان، واحد به‌دنبال اخذ استاندارد ۱۷۰۲۵ است که با یاری خداوند و تلاش مسئولان واحد در آینده‌ای نزدیک به آن دست خواهیم یافت. »
حجازی متذکر شد: « با توجه به برخورداری واحد از رشته کارشناسی ارشد مدیریت ساخت و توانایی‌های بالقوه دانشجویان در زمینه بتن‌های خاص و بهره‌برداری از این استعدادها، چشم‌اندازی بسیار روشن و پویا را در این زمینه برای دانشگاه دهاقان متصور هستیم. »
1 ماه پیش
📌شرایط ارسال فایل تصویر پاسخ به سوالات امتحانی:

1️⃣ پاسخنامه بایستی خوانا باشد.
2️⃣ حجم فایل نباید بیشتر از ۱ مگابایت باشد.
3️⃣ در بالای تمام برگه های ارسالی بایستی نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی و تاریخ امتحان نوشته شود.
1 ماه پیش
1 ماه پیش
1 ماه پیش
1 ماه پیش
دانشجویان گرامی:

جهت ارسال و آپلود فایل در سامانه آزمون (LMS)، می‌توانید از نرم افزار اول جهت کم کردن حجم فایل پاسخنامه و از نرم‌افزارهای دوم و سوم جهت اسکن پاسخنامه و تبدیل به فایل پی‌دی‌اف استفاده نمایید.
1 ماه پیش
به گزارش خبرنگار آنا از واحد دهاقان، مدیر پژوهش و فناوری این دانشگاه در گفتگوی خود با آنا گفت: « با توجه به مخاطرات موجود ناشی از همه گیری ویروس کرونا و تاکید مسئولان سازمان مرکزی به عدم حضور دانشجویان و انجام کلیه امور آنان به صورت اینترنتی و غیرحضوری و به خصوص برگزاری جلسات دفاعیه تحصیلات تکمیلی به صورت برخط، واحد دهاقان پس از بررسی درخواست دانشجویان و ایجاد مقدمات لازم، طی هماهنگی با واحدهای تهران شمال و نیز واحد خرم آباد، دفاع از دو عنوان رساله دکترای تخصصی را با حضور ناظر تحصیلات تکمیلی و مدیر فناوری اطلاعات و با ایجاد ارتباط از طریق نرم افزارهای مورد نیاز، بدون حضور اساتید و دانشجویان به صورت کامل و با رعایت تمامی شرایط و ملزومات برگزار نمود. »
بهفروز خاطرنشان کرد: « دو عنوان رساله دفاع شده، با راهنمایی دکتر منصور حقیقتیان، عضو هیئت علمی واحد دهاقان و نیز همکاری دکتر شاپور بهیان، عضو هیئت علمی واحد مبارکه و استاد مدعو این واحد به انجام رسید. طی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، مصمم هستیم که در سال جدید با برگزاری این قبیل جلسات، به روند دفاع دانشجویان تحصیلات تکمیلی سرعت بیشتری ببخشیم. »
1 ماه پیش
مدیر پژوهش و فناوری واحد دهاقان:
اولین و دومین جلسه دفاع از پایان نامه های دکترای تخصصی واحددهاقان به صورت مجازی برگزار شد

دکتر بابک بهفروز، مدیر پژوهش و فناوری واحد دهاقان از برگزاری جلسه دفاع از دو عنوان پایان نامه در مقطع دکترای تخصصی جامعه شناسی به صورت برخط خبر داد.
1 ماه پیش
دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان
اطلاعیه برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم 99-98
1- کلیه امتحانات در تمامی مقاطع تحصیلی غیر پزشکی و دروس عمومی رشته پرستاری بصورت مجازی برگزار می گردد.
2- تمامی امتحانات مقطع دکتری تخصصی بصورت مجازی – شفاهی و از طریق نرم افزار کلاسی adobe connect برگزار می گردد .
3- کلیه امتحانات مقاطع کاردانی و کارشناسی و دروس عمومی بصورت مجازی و از طریق نرم افزارLMS برگزار می گردد.
4- در مقطع کارشناسی ارشد دروسی که تعداد دانشجویان آن 10 نفر و کمتر می باشد بصورت مجـــازی- شفـــاهی ( نرم افزار adobe connect (و امتحاناتی که تعداد دانشجویان آن بیشتر از 10 نفر باشد بصورت مجازی و از طریق نرم افزار LMS برگزار می گردد. ( قبلاً بصورت پیامکی اطلاع رسانی شده است . )
5- تمامی دانشجویان برای شرکت در امتحانات باید به کامپیوتر یا تبلت یا موبایل هوشمند و اینترنت پرسرعت مجهز باشند ( برای امتحانات مجازی –شفاهی> سیستم کامپیوتر باید به وب کم و میکروفن مجهز باشد .)
6- دانشجویان باید طبق زمان بندی کارت ورود به جلسه، در امتحان شرکت نمایندو با کلیک بر روی درس مورد نظر گزینه آزمون را انتخاب نمایند ، در صورت اتمام زمان آزمون، دسترسی به سوالات غیر ممکن خواهد بود .
7- زمان و نحوه برگزاری امتحانات رشته پرستاری فعلاً مطابق برنامه قبلی می باشد .
8- در سامانه lms.dehaghan.ac.ir نام کاربری: شماره دانشجویی و رمز : کد ملی می باشد (برای ورودبا موبایل صفحه کلید لاتین باشد )
9- دانشجویان قبل از شروع امتحانات نسبت به بررسی وضعیت مالی خود اقدام و در صورت داشتن بدهی برای تعیین تکلیف با امور مالی و صندوق رفاه دانشگاه تماس حاصل نمائید.
شماره پشتیبانی 03153337928
1 ماه پیش
سامانه امتحانات غیر حضوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان

👉👉👉 lms.dehaghan.ac.ir
1 ماه پیش
دریافت سروش پلاس