دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان


رضوانی در پایان خاطرنشان کرد: « آینده هر کشوری در گرو برنامه‌های آموزش و پرورش آن کشور است و معلمان نیز در راستای برنامه‌های آینده کشور فعالیت می‌کنند. نقش معلمان در جامعه، نقشی بی بدیل است که کار آن‌ها رشد و تعالی و پرورش نسل آینده سازه کشور است. اگر آموزش و پرورش و معلمان در مسیر درست رشد و اعتلای هر کشور فعالیت کنند، آینده کشور آینده‌ای امن و اطمینان‌بخش خواهد بود معلم شایسته معلمی است که در همه شئون زندگی، سرمشق ایمان و پارسایی دانش آموز باشد و ارزش‌های دینی، اخلاقی، اجتماعی و انسانی را به او یاد دهد. »
5 روز پیش
او ادامه داد: « خداوند، بعثت بزرگترین پیامبر خود را با کلمه « اقرا » شروع می‌کند، زیرا خواندن را بر همه چیز ارجح دانسته است و در جایی نیز به قلم، سوگند یاد می کند صحبت از خواندن و نوشتن و قلم، همه نشان دهنده اهمیت علم‌آموزی هستند. در این راستا، معلم است که همه ندانسته ها و علوم را به فراگیران تعلیم می‌دهد، برخلاف تصور بسیاری از انسان‌ها، آموزش و پرورش و معلمان، بزرگترین تولید کنندگان جامعه به حساب می‌آیند. معلم، مولد فکر، مولد انسانیت و مولد بسیاری از ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی است. انسانی که سرشار از استعداد هاست، در اختیار معلم قرار می‌گیرد و وظیفه اوست که استعدادهای جوانان را کشف و شکوفا کند. پس مولدترین انسان‌ها، معلمان و امانتداران استعداد های خداوندی هستند که وظیفه آن‌ها، آماده کردن و مدیریت استعدادهاست. »
5 روز پیش
امام جمعه شهر دهاقان در دیدار با معلمان و مسئولان سمای واحد دهاقان:
معلمان، بزرگ‌ترین تولیدکنندگان جامعه هستند
به گزارش خبرنگار آنا، معاونت سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان برنامه تجلیل از کادر آموزشی و معلمان خود را برگزار نمود.
حجت الاسلام والمسلمین اصغر رضوانی، امام جمعه شهر دهاقان در این نشست خطاب به معلمان سما گفت: « در عرصه عالم زیبایی‌های بسیاری وجود دارد، جنگل، طبیعت، دریا، کوه، مناظر طبیعی و... جزو زیبایی‌های زندگی همه ما هستند. زیبایی‌ها اگر زیبا هستند، زیبایی خود را به صورت تکوینی و بدون اراده به دست آورده‌اند. در انسان نیز زیبایی‌های زیادی وجود دارد که با هیچ یک از زیبایی‌های طبیعت قابل مقایسه نیستند. زیبایی هایی همچون شجاعت، تقوا، ایمان، نیکوکاری، زیبایی‌های اکتسابی هستند که با علم‌آموزی، تخته، کاغذ، کتاب، دفتر و قلم به دست می‌آیند. »
5 روز پیش
مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور ارشد ۹۹ از ۲۳ اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درباره مهلت درنظر گرفته شده برای ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ توضیح داد.
اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان از ۲۳ تا ۲۷ اردیبهشت ماه در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و داوطلبان، می‌توانند در مهلت تعیین شده نسبت به مشاهده و کنترل مجدد اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام و در صورت تمایل اطلاعات خود را ویرایش کنند.
2 هفته پیش
حجازی خاطر نشان کرد: « در روزهای آغازین شیوع بیماری کرونا و تعطیلات دانشگاه و مراکز اداری، رسیدگی و تعیین تکلیف این درخواست به پس از تعطیلات سال نو موکول شده است که امیدواریم هر چه سریعتر و با حمایت مسئولان سازمان مرکزی از این طرح، واحددهاقان بتواند با شروع مرحله به مرحله احداث گلخانه جدید، به قطب تولید بذر هیبرید و محصولات گلخانه‌ای صادراتی در کشور تبدیل شود. »
حجازی در پایان تصریح کرد: « با عنایت به اینکه زمین لازم برای انجام این کار در مجتمع واحد موجود بوده و آب مورد نیاز هم از طریق انعقاد قرارداد با شرکت آب و فاضلاب شهرستان تأمین شده و منابع مالی مورد نیاز برای شروع کار موجود است و با توجه به این چشم‌انداز که در آینده خیلی زود به دوران پساکرونا نزدیک می‌شویم و اقتصاد و کشاورزی جهان تحت تاثیر مسائل اجتماعی این بیماری قرار گرفته است، نیاز کشور به تولید محصولات زیربنایی و غذایی، بیش از پیش احساس می شود و از طرفی با توجه به نامگذاری سال 99 به عنوان سال جهش تولید از طرف مقام معظم رهبری، واحد دهاقان این ایده و امید را در سر می‌پروراند که با انجام برنامه‌ریزی‌های خاص و اخذ موافقت‌های لازم، بتواند نامی در صنعت تولید بذر محصولات گلخانه‌ای در کشور و نیز جهان از خود به جا بگذارد. »
2 هفته پیش
رئیس واحد دهاقان:
در صورت حمایت از طرح توسعه گلخانه واحد دهاقان، این دانشگاه به قطب تولید بذر هیبرید کشور و صادرات محصولات گلخانه‌ای تبدیل خواهد شد
دکتر سیدحسن حجازی، رئیس واحد دهاقان در گفتگوی خود با آنا از آغاز فاز دوم طرح توسعه گلخانه تولید بذر هیبرید و نیز تولید محصولات صیفی صادراتی به منظور خودکفایی هرچه بیشتر کشور خبر داد.
رئیس واحد دهاقان ضمن اعلام این خبر افزود: « دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان در سال گذشته با توجه به برخورداری از زیرساخت‌های مطلوب و آب و هوای بسیار مساعد در امر تولید محصولات گلخانه‌ای و پتانسیل های بسیار مطلوب شهرستان در خصوص گلخانه و صادرات محصولات گلخانه‌ای، با همکاری شرکت دانش بنیان نگین بذر، اقدام به تولید بذر هیبرید خیار نمود که در این امر، توفیقات خوب و قابل توجهی را کسب کرد و از تجربه اولیه خود در این خصوص بسیار راضی و خشنود است. »
وی ادامه داد: « با توجه به این تجربه موفقیت‌آمیز، واحد دهاقان طرح توسعه گلخانه خود را در فاز دوم و به وسعت 10 هکتار به استان ارائه نمود و با توجه به موافقت دانشگاه آزاد اسلامی استان و نیز برخورداری واحددهاقان از منابع مالی، پرونده درخواست واحد به سازمان مرکزی ارسال شد. »
2 هفته پیش
برخورداری از فصلنامه‌ای پیشرو و دارای امتیاز ممتاز حوزه علوم انسانی در زمینه چاپ و نشر فعالیت های علمی تحقیقاتی
بهفروز عنوان کرد: « فصلنامه مطالعات جامعه شناختی شهری یکی از دو نشریه واحد است که با درجه علمی پژوهشی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری از سال ۱۳۹۰ به چاپ رسیده است. این فصلنامه که از نشریات پیشرو در زمینه چاپ و نشر فعالیت‌های پژوهشی محققین در حیطه مطالعات شهری محسوب می‌شود، به همراه یکی از نشریات واحد خوراسگان، دارای امتیاز ممتاز در حوزه علوم انسانی در استان اصفهان می باشد. با توجه به نیاز فعلی کشور و احتمال بروز مشکلات اجتماعی در دوران پسا کرونا، اعضای هیئت تحریریه فصلنامه و مدیران مرکز تحقیقات آسیب های اجتماعی آمادگی خود را برای تعریف و انجام هرگونه تحقیقات کاربردی در این خصوص اعلام نموده‌اند. »
وی در پایان ابراز امیدواری کرد که علاوه بر کمک‌های عملیاتی در حوزه پیشگیری و درمان، تمامی واحد های دانشگاهی با بهره‌گیری از زیرساخت‌ها و پتانسیل‌های خود، تلاش کنند اثرات منفی ناشی از مشکلات اجتماعی و اقتصادی پایان کرونا را به حداقل برسانند و در کنار دیگر ادارات و سازمان‌ها در امر خدمت رسانی به جامعه و آحاد مردم مبادرت ورزند. »
3 هفته پیش
مدیر پژوهش و فناوری واحد دهاقان: دانشگاه دهاقان، آماده انجام تحقیقات پیامدهای اجتماعی بیماری کرونا است

دکتر بابک بهفروز، مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان در گفتگوی اختصاصی خود با خبرنگار آنا از اعلام آمادگی فصلنامه علمی پژوهشی مطالعات جامعه شناختی و نیز مرکز تحقیقات آسیب های اجتماعی برای انجام تحقیقات کاربردی به منظور کاهش پیامدهای اجتماعی بیماری کرونا خبر داد.
بهفروز ضمن اعلام این خبر افزود: « با توجه به توسعه روزافزون مطالعات علوم انسانی در راستای حل معضلات و مشکلات ناشی از شهرنشینی و نیز آسیب های اجتماعی محتمل، دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان به دلیل وجود پتانسیل‌ها و زیرساخت‌های مطلوب به موضوعاتی از این دست، توجه ویژه‌ای دارد و با انجام تحقیقات کاربردی به منظور حل مشکلات جامعه، گام‌های مطلوبی برداشته است. »
مدیر پژوهش و فناوری واحد دهاقان خاطرنشان‌کرد: « واحد دهاقان به عنوان قطب جامعه‌شناسی و برخوردار از دانشجویان دکترای تخصصی این رشته و فعال بودن مرکز تحقیقات آسیب‌های اجتماعی، فرصتی بی نظیر را در اختیار دارد. در دوران کنونی و شرایط خاص ایجاد شده توسط ویروس کرونا و لزوم برقراری آرامش در جامعه و شناخت مشکلات اجتماعی خانواده ها حین و پس از بیماری کرونا، ظرفیتی مطلوب و نقش علمی خاصی در انجام این وظیفه را می تواند داشته باشد. »
3 هفته پیش
كليه كلاسهاي روز جمعه طبق برنامه كلاسي به صورت آنلاين برگزار مي گردد .
3 هفته پیش
کلیه کلاس های روز پنجشنبه طبق ساعات ذیل برگزار می گردد:

کلاس های ساعت ۸ الی ۱۰ ساعت ۸ صبح شروع می گردد
کلاس های ساعت ۱۰ الی ۱۲ ساعت ۱۰ صبح شروع می گردد
کلاس های ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲ ساعت ۱۰:۳۰ شروع می گردد
کلاس های ۱۳ الی ۱۵ ساعت ۱۳:۳۰ شروع می گردد
کلاس های ۱۴ و ۱۵ ساعت ۱۶:۳۰ تشکیل می گردد
کلاس های ساعت ۱۷ الی ۱۹ ساعت ۱۷ عصر برگزار می گردد
مشخصه ۴۳۶ زبان تخصصی پیشرفته دکتر حقیقتیان ساعت ۱۲:۳۰ برگزار می گردد
مشخصه ۴۳۳ تلفیق نظریه های جامعه شناسی ساعت ۱۵ برگزار می گردد
مشخصه ۶۴۳ مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته ساعت ۱۵ برگزار می گردد
کلاس های گروه پرستاری به جز دروس عمومی طبق برنامه اعلام شده توسط گروه پرستاری در ساعت مقرر برگزار می گردد
3 هفته پیش
كليه کلاس های روز سه شنبه 9 اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ طبق ساعات ذیل برگزار می گردد:

👈کلاس های ساعت ۸ تا ۱۰ صبح ساعت ۸ صبح شروع می گردد
👈کلاس های ساعت ۹ ساعت ۹ صبح شروع می گردد
👈کلاس های ساعت ۱۱ ساعت ۱۱ صبح شروع می گردد
👈کلاس های ۱۰ تا ۱۲ ساعت ۱۰ صبح شروع میگردد
👈کلاس های ساعت ۱۰:۳۰ ساعت ۱۰:۳۰ صبح شروع می گردد
👈کلاسهای ۱۳ تا ۱۵ ساعت ۱۳:۳۰ بعدازظهر شروع می گردد
👈کلاس های ۱۴ و ۱۵ تا ۱۷ ساعت ۱۶:۳۰ بعدازظهر شروع می گردد
1 ماه پیش
جذب کارآموز توسط کانون نخبگان جوان استان اصفهان

#کانون_نخبگان_جوان
#دانشگاه_ازاد_دهاقان
#دانشگاه_آزاد_اسلامی_دهاقان
#دانشگاه_آزاد_اسلامی_واحد_دهاقان
1 ماه پیش
كليه كلاسهاي روز جمعه 5 ارديبهشت 1399 طبق برنامه كلاسي به صورت آنلاين برگزار مي گردد .
1 ماه پیش
کلیه کلاس های روز پنج شنبه 4 ارديبهشت ماه 1399 طبق ساعات ذیل برگزار می گردد
👈کلاسهای ساعت ۸ الی ۱۰ ساعت ۸ صبح شروع می گردد
👈کلاسهای ساعت ۱۰ الی ۱۲ ساعت ۱۰ صبح شروع می گردد
👈کلاسهای ساعت 10:30 تا 12 ساعت 10:30 شروع می گردد
👈کلاسهای ۱۳ الی ۱۵ ساعت 13:30 شروع می گردد
👈کلاسهای ۱۴ و ۱۵ ساعت ۱۶:۳۰ تشکیل می گردد
👈كلاس هاي ساعت19-17 ساعت 17 عصر برگزار مي گردد
✍️مشخصه 436 زبان تخصصي پيشرفته دكتر حقيقتيان ساعت 12:30 برگزار مي گردد
✍️مشخصه 433 تلفيق نظريه هاي جامعه شناسي ساعت 15 برگزار مي گردد
✍️مشخصه 643 مديريت رفتار سازماني پيشرفته ساعت 15 برگزار مي گردد
👈کلاسهای گروه پرستاری به جز دروس عمومی طبق برنامه اعلام شده توسط گروه پرستاری در ساعت مقرر برگزار می گردد
1 ماه پیش
کلیه کلاس های روز چهارشنبه سوم ارديبهشت 1399 طبق ساعات ذیل برگزار می گردد
👈کلاسهای ساعت ۸ الی ۱۰ ساعت ۸ صبح شروع می گردد
👈کلاسهای ساعت ۱۰ الی ۱۲ ساعت ۱۰ صبح شروع می گردد
👈کلاسهای ۱۳ الی ۱۵ ساعت13:30 شروع می گردد .
👈کلاس مالیه عمومی اقای ضیایی ساعت 15 تشکیل می گردد
👈کلاسهای ۱۴ و ۱۵ ساعت ۱۶:۳۰ تشکیل می گردد.
👈کلاس حسابداری میانه ساعت ۱۷ و حسابداری میانه جبرانی ساعت ۱۹ برگزار می گردد
👈کلاسهای گروه پرستاری به جز دروس عمومی طبق برنامه اعلام شده توسط گروه پرستاری در ساعت مقرر برگزار می گردد
1 ماه پیش
کلیه کلاس های روز سه شنبه ۲ اردیبهشت ماه 1399 طبق ساعات ذیل برگزار می گردد
کلاس های ساعت ۸ تا ۱۰ صبح ساعت ۸ صبح شروع می گردد
کلاسهای ساعت ۹ ساعت ۹صبح شروع می گردد
کلاسهای ساعت ۱۱ ساعت ۱۱ صبح شروع می گردد
کلاسهای ۱۰ تا ۱۲ ساعت ۱۰ شروع می گردد كلاسهاي ساعت۱۰:۳۰ ساعت۱۰:۳۰ شروع مي گردد
کلاسهای ۱۳ تا ۱۵ ساعت ۱۳:۳۰ شروع می گردد
کلاسهای ۱۴ و ۱۵ تا ۱۷ ساعت ۱۶:۳۰ شروع می گردد
1 ماه پیش
رئیس واحد دهاقان:
تمامی کلاس‌های آموزشی واحد دهاقان در رشته پرستاری به صورت غیرحضوری و اینترنتی در حال برگزاری است
دکتر سید حسن حجازی، رئیس واحد دهاقان در گفتگوی اختصاصی با آنا از برگزاری اغلب کلاس‌های آموزشی این واحد دانشگاهی با استفاده از زیرساخت‌های موجود و بستر اینترنت واحد خبر داد.
حجازی ضمن اعلام این خبر گفت: « با توجه به شرایط ایجاد شده و تعطیلی کلاس‌های حضوری در واحد، طی جلساتی به صورت اضطراری با اعضای هیئت رئیسه، تصمیم بر آن شد که حتی‌المقدور، بیشتر کلاس‌های آموزشی نظری به صورت غیرحضوری برگزار شود و با اتخاذ این تصمیم از دهم اسفندماه بیشتر کلاس‌ها برای تمامی مقاطع تحصیلی و به خصوص برای دانشجویان رشته پرستاری به صورت غیرحضوری و از طریق بستر اینترنتی در حال برگزاری است. »
رئیس واحد دهاقان تصریح کرد: « در روزهای آغازین شیوع بیماری ویروسی کرونا با اعضای هیات علمی واحد و مدیران گروه جلسات هماهنگی و توجیهی برگزار و تصمیم بر آن شد که کلاس ها تا روز ۲۸ اسفند ماه ۹۸ برقرار و در سال جدید نیز از ۷ فروردین، کلاس‌ها آغاز و به امر آموزش مشغول شوند. با توجه به حساسیت موضوع کلاس‌ها در ابتدا برای دانشجویان رشته‌های پرستاری و کامپیوتر و سپس برای دانشجویان مقاطع دکترا و ارشد در رشته‌های مدیریت، جامعه شناسی، ادبیات و... برگزار و در حال برگزاری است. »
2 ماه پیش
دانشجوی گرامی، با سلام با توجه به اعلام وزارت بهداشت، کلیه کلاس‌های آموزشی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان تا پایان هفته تعطیل می باشد.
3 ماه پیش
قاسمیان افزود: « یکی از جایگاه هایی که نظام ما خود را به عنوان نظامی مردم‌سالار و دینی نشان می‌دهد، مبحث انتخابات است، انتخاباتی که همیشه برای کشور ما مهم بود و مهم خواهد بود. انتخابات از ابعاد و جهات بسیاری برای ما مهم است. برگزاری انتخابات و مشارکت حداکثری مردم در آن تضمین کننده امنیت کشور خواهد بود، چرا که دشمنان از پشتوانه مردمی نظام بیش از امکانات تسلیحاتی ما هراس دارند. پس هر کس که ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق‌های رای حضور یابد تا عظمت و اقتدار ایران را به جهانیان نشان دهد. »
فرماندار دهاقان در ادامه با اشاره به مولفه های چشمگیر انقلاب افزود: در شرایطی هستیم که دشمنان قسم خورده ای داریم و خواهیم داشت، حضور همه جانبه در انتخابات باعث کمرنگ شدن و بی اثر شدن تهدیدات و رجز خوانی های دشمنان می‌شود. »
قاسمیان در پایان خاطرنشان کرد: « امیدوارم ملت سربلند ایران همانگونه که در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه بزرگ را خلق نمودند، در دوم اسفند ماه نیز به وظیفه ملی خود عمل کنند و حماسه بزرگتر را برای نظام و کشورمان رقم بزنند. »
3 ماه پیش
فرماندار دهاقان:
دشمنان از پشتوانه مردمی نظام، بیش از امکانات تسلیحاتی ما هراس دارند
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از واحد دهاقان، نشست ویژه مشارکت در انتخابات با حضور جمعی از دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی در سالن اجلاس شهید بشارت برگزار شد.
در این نشست علی اصغر قاسمیان، فرماندار شهرستان دهاقان در سخنانی خطاب به حضار گفت: « نظام جمهوری اسلامی ایران یک نظام مردم‌سالار و دینی است که به رهبری امام راحل با نام جمهوری اسلامی شکل گرفت و هزینه‌های سنگینی را برای حفظ و نگهداری آن متحمل شدیم، شهدای بسیاری که با نثار خونشان باعث استمرار این انقلاب و نظام شدند، مصداقی از این هزینه ها می باشند. »
3 ماه پیش
مسئول نهاد رهبری بیان داشت: « بخش دیگر بیانیه عمدتاً خطاب به جوانان است، چرا که جوانان موتور محرکه و پیشران کشور هستند، جوانانی که باید انقلاب عظیم پایدار و درخشان ما را به سرمنزل مقصود برسانند و انقلابی که به لطف خداوند در جایگاه متعالی و شایسته قرار گرفته و مقامی در خور را در چشم جهانیان نصیب ملت ایران کرده است. »
مسئول نهاد رهبری استان در ادامه با اشاره به نقش دانشگاه‌ها در جامعه و جهان در شرایط کنونی بیان کرد: « دانشگاه‌های ما باید علاوه بر بحث آموزش، پژوهش، کارآفرینی و مهارت، به بحث انسان‌سازی بیش از پیش بپردازند و فرهنگ، دین و اخلاق را در تمامی ابعاد رسالت خود، سرلوحه کار قرار دهند. »
حیدری در پایان ضمن دعوت حاضران به مشارکت عمومی در انتخابات، گفت: « انتخابات برای ما یک فرصت است و برای دشمنان یک تهدید، انتخابات را باید بیش از پیش جدی گرفت، چرا که انتخابات پرشور و حضور در پای صندوق‌های رای، تضمین‌کننده امنیت کشور و نشان دهنده عظمت و اقتدار ایران است. »
3 ماه پیش
او اضافه کرد: « در حال حاضر که چهل و یک سال پر فراز و نشیب را بعد از وقوع انقلاب اسلامی پشت سر گذاشته ایم، هر کجا که بر مبنای باورهایی که ریشه در اعتماد به نفس ملی و غرور ملی دارد، حرکت کردیم و با تکیه بر ظرفیت‌های درونی بر انجام کاری پافشاری نمودیم، تقریباً موفقیت نسبی حاصل کردیم و هرگز که ظرفیت‌ها را فعال نکردیم و یا در حد مطالعه باقی ماندیم و یا دچار سوء مدیریت بوده‌ایم، موفقیتی به دست نیاورده ایم. »
حیدری در ادامه با بیان اینکه رهبر انقلاب به عنوان طراح اصلی نقشه‌راه و تبیین کننده جایگاه علم و دانش و جایگاه دانشگاهیان در جامعه و تبیین کننده بیانیه گام دوم انقلاب، راه جدیدی را فرا روی همه گشوده اند، خاطرنشان کرد: « بیاانیه گام دوم انقلاب در ابتدا مروری است بر چهل سال افتخار و بیان اینکه چه بودیم، چه امکاناتی داشتیم، چه شرایطی را پشت سر گذاشتیم، پیروزی انقلاب، آغازگر عصر جدید جهان است که مولفه هایش با دیگر انقلاب‌ها فرق دارد. بخش دیگر، برکات انقلاب اسلامی است که شامل ثبات، امنیت و حفظ تمامیت ارضی ایران، به اوج رساندن مشارکت مردمی و خدمت رسانی، ارتقاء بینش سیاسی جامعه، نهادینه کردن عدالت در تقسیم امکانات کشور، افزایش معنویت و اخلاق در جامعه، ایستادگی در مقابل مستکبران و زورگویان و... می باشد. »
3 ماه پیش
دریافت سروش پلاس