دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان


6 روز پیش
حجازی مطرح کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات، نماد مردم سالاری و جمهوری در ایران است
به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از دهاقان، سید حسن حجازی، رئیس این واحد دانشگاهی، در سخنانی پیرامون انتخابات و اهمیت آن، جامعه دانشگاهیان را به حضور حداکثری در انتخابات دعوت نمود.
وی گفت: انتخابات یکی از ارکان‌های مهم مردم‌سالاری در کشورهای دارای نظام جمهوری محسوب می شود. در نظام مردم‌سالاری، مردم در شکل‌گیری ارکان حکومت، نقش اصلی را ایفا می‌کنند.
حجازی با اشاره به سابقه برگزاری انتخابات در ایران بیان داشت: در نظام استبدادی، عزم و اراده مردم در امور کشور نقش چندانی نداشت و همه امور در راس هرم و در دست یک نفر قرار داشت، اما انقلاب مسیر حرکت مردم ایران را دچار دگرگونی نمود و نهضتی عظیم و مردمی را بر پایه ارزش‌های الهی برقرار نمود.
رئیس واحد دهاقان ضمن دعوت جامعه دانشگاهیان به حضور حداکثری در انتخابات ریاست‌جمهوری و نیز شورای اسلامی شهرها و روستاها خاطرنشان کرد: حضور حداکثری در انتخابات، نماد مردم‌سالاری و جمهوری در کشورمان است که با گذشت بیش از چهار دهه از انقلاب اسلامی، مردم ایران در انتخاب مسیر و سرنوشت خود دارای نقش مهم و کلیدی هستند.
حجازی ضمن اشاره به شرایط حال حاضر جهان گفت: امروزه دشمنان با استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و فضاهای مجازی در تلاشند تا در برگزاری انتخابات کشورمان خلل و مشکل ایجاد کنند، اما به لطف خداوند و با اراده مستحکم ایرانیان، این بار هم مثل سال‌های قبل، انتخاباتی با شور و هیجان و حضور همه جانبه مردم را تجربه خواهیم کرد.
رئیس واحد دهاقان در پایان اظهار داشت: امروز همه در قبال انتخابات مسئول هستیم، اهمیت این مسئولیت به حدی است که رهبر معظم انقلاب، مشارکت همه ما در انتخابات را حق و تکلیف دانسته‌اند و آن را ضامن حفظ اسلام، کشور، استقلال و آزادی ما می‌دانند، پس همگی دست در دست هم، به تکلیف خود عمل می‌کنیم و قدرت و وحدت‌مان را به رخ جهانیان خواهیم کشید.
1 ماه پیش
ثبت نام دکتری تخصصی Ph.D. باآزمون و بدون آزمون
فرصت تحصیل در دانشگاه آزاداسلامی واحد دهاقان (کد 183)
- پیشرو در آموزش مجازی
- قطب مدیریت و جامعه شناسی استان و کشور

1️⃣ پذیرش با آزمون، انتخاب رشته از طریق سایت: azmoon.org(داوطلبین مجاز به انتخاب رشته)
2️⃣ پذیرش بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان
شرایط پذیرش بدون آزمون:

*معدل کارشناسی ارشد حداقل 17/5 برای کلیه رشته ها
*حداقل نمره پایان نامه 17برای کلیه رشته ها
*زمان اخذ مدرک کارشناسی ارشد حداکثر ۵ سال گذشته در رشته متجانس
🔻مهلت انتخاب رشته : تا ۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰
🔻مراجعه به سایت :
🌐 azmoon.org
🔵دفتر مشاوره و هدایت تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان
09132224377
3 ماه پیش
3 ماه پیش
فرا رسیدن نوروز باستانی بر همه ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد
4 ماه پیش
مدیر فرهنگی واحد دهاقان در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اقدامات صندوق خیریه امام حسن مجتبی(ع) این واحد دانشگاهی خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های انجام شده توسط معاونت دانشجویی و فرهنگی این صندوق، تعدادی سبد معیشتی به مبلغ 160 هزار تومان به منظور کمک به نیازمندان تهیه کرد که حاوی اقلام غذایی مورد نیاز خانوار می‌باشد. این صندوق قصد دارد پس از جمع آوری کمک‌های همکاران واحد، سبدهای تهیه شده را در اختیار نیازمندان شناسایی شده قرار دهد.
شهریاری در پایان افزود: صندوق خیریه این واحد دانشگاهی با شماره حساب 0110218657000 و شماره کارت 6037997144267731 آماده دریافت کمک های نقدی خیرین می باشد.
4 ماه پیش
مدیر فرهنگی واحد دهاقان: صندوق خیریه امام حسن مجتبی(ع) واحد دهاقان به مناسبت اعیاد رجب و شعبانیه به کمک نیازمندان شتافت
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از واحد دهاقان، حجت الاسلام علی شهریاری، مدیر فرهنگی این واحد دانشگاهی ضمن اعلام این خبر افزود: یاری رساندن و کمک به فقرا و محرومین جامعه، از باید های رفتاری در هر جامعه‌ای به حساب می‌آید. در شرایط کنونی و قرار گرفتن در آستانه سال جدید و نیز وجود نوسانات اقتصادی، ضرورت توجه بیش از پیش به وضعیت معیشت نیازمندان احساس می‌شود.
شهریاری ادامه داد: دین اسلام به عنوان کامل‌ترین دین، توجه ویژه‌ای به نوع‌دوستی، انسانیت و کمک به هم‌نوعان دارد که در همین راستا، جامعه با گسترش کمک به نیازمندان خود، علاوه بر نهادینه‌سازی مسئولیت پذیری عمومی، به تسکین و بهبود مسائل اجتماعی می پردازد. قرآن کریم نیز در آیات متعددی مومنان را به موضوعاتی نظیر احسان و بخشش به همنوعان سفارش کرده است. در واقع کمک به نیازمندان، به نوعی پاسخ به نیاز درونی ماست که می‌توان از آن به عنوان یک وظیفه دینی نام برد.
4 ماه پیش
احمدحسینی در ادامه با اشاره به سوابق خود در زمینه ثبت اختراعات خاطرنشان کرد: در پرونده‌های خود سیزده گواهینامه تجهیزات سنگین و مهندسی راهسازی ویژه دارم و رکورددار کسب مهارت عملی در سطح نیروهای مسلح هستم. پنج اختراع و یک طرح صنعتی در مرکز مالکیت معنوی اداره ثبت اختراعات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در حوزه دفاعی، پزشکی، مکانیک و بتن در دست اقدام دارم که در حال طی نمودن مراحل پایانی خود هستند که به محض کسب مجوز انتشار، نسبت به اعلام آن اقدام خواهم کرد.
مخترع واحد دهاقان در پایان تصریح کرد: دانشگاه های آزاد، افزون بر مباحث علمی و آموزشی، دارای پتانسیل‌های فراوانی برای تولید ثروت هستند و من نیز آمادگی خود را برای تحقق شعار سال در کنار دانشگاه آزاد اعلام می‌دارم. فضاهای خوب زراعی، آزمایشگاه‌ها، کارگاه‌ها، ساختمان‌ها و اضافه بر این‌ها نیروهای جوان دانشجویی با انگیزه، دانشگاه آزاد را قادر می‌کند که جهش تولید و کارآفرینی را به نحوی شایسته در واحدهای خود نهادینه کند.
5 ماه پیش
مخترع جوان واحد دهاقان: دانشگاه‌های آزاد دارای پتانسیل‌های فراوانی برای تولید ثروت هستند
علی احمدحسینی، دانشجوی مخترع واحد دهاقان و دارنده عنوان مخترع برتر پنجمین جشنواره پژوهش و فناوری استان اصفهان در گفتگوی اختصاصی خود با آنا از آمادگی خود برای تحقق شعار جهش تولید خبر داد.
احمدحسینی در این گفت‌‌وگو عنوان کرد: در سال ۹۹ با یک اختراع در زمینه شیمی با عنوان " اسپری جوهر با قابلیت پاک شدن سریع" در پنجمین جشنواره پژوهش و فناوری استان اصفهان شرکت کردم که اختراع من توانست عنوان اختراع برتر را به خود اختصاص دهد. در همین سال عناوین پژوهشگر و ایده‌پرداز برتر هوانیروز را نیز کسب نمودم.
او ادامه داد: کاربرد اولیه این اختراع در حوزه صنایع دفاعی و هوافضا می‌باشد ولی با تغییرات شیمیایی در ترکیبات آن موفق شدم که کاربرد دودی کردن شیشه خودروها به صورت موقت، پوشش سازه‌های گلخانه‌ها و پاسیوهای گل را به منظور کاهش شدت نور و استفاده در صنایع آموزشی، تبلیغات و دیوارنویسی زمان انتخابات را به کاربری آن اضافه کنم. مزیت اصلی این طرح قابلیت پاک شدن سریع آن با دستمال خشک یا پاک شدن به وسیله آب باران است.
5 ماه پیش
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان:
دانش آموختگان جامعه شناسی باید با مفاهیم جامعه و جامعه‌شناسی زندگی کنند
معاونت علمی دانشگاه آزاد دهاقان نشست پژوهشی بر خط کارآمدی یا ناکارآمدی جامعه‌شناسی در ایران را با حضور جمعی از دانشجویان و دانش‌آموختگان این رشته برگزار نمود.
دکتر علی هاشمیان فر، عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان، در این نشست گفت: کارآمدی به معنای تاثیر، سودمندی، اثربخشی، کارایی و فایده می باشد. با این تعریف، قصد آن است که بدانیم، جامعه‌شناسی در کشور ما چقدر اثربخش بوده است.
وی با اشاره به کارکردهای جامعه شناسی در هر اجتماعی افزود: کارآمدی و ناکارآمدی جامعه‌شناسی، سلسله بحث‌هایی است که در خصوص جامعه‌شناسی مطرح می شود. دیدگاهی در این خصوص وجود دارد که می‌گوید جامعه‌شناسی در درک و حل مسائل جامعه ناکارآمد است و در مقابل نیز، دیدگاهی وجود دارد که بر آن است که اگر عواملی وجود داشته باشند باعث ناکارآمدی جامعه‌شناسی می‌شوند و اگر آن عوامل برطرف شوند ناکارآمدی این علم نیز برطرف می شود.
هاشمیان فر وی با اشاره به سخنان آزاد ارمکی ادامه داد: آنچه می‌تواند مفید بودن جامعه‌شناسی را تعیین نماید، میزان ارتباط آن با مشکلات اساسی جامعه است. در صورتی که جامعه‌شناسی قادر باشد، حداقل یکی از مسائل اساسی جامعه را بررسی نماید، می‌توان گفت جامعه‌شناسی، سودمند است. این تعریف یک شاخص برای تعیین کارآمدی یا ناکارآمدی جامعه شناسی است.
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان ضمن اعلام این موضوع که پیشفرض بسیاری از افراد بر ناکارآمدی جامعه‌شناسی است، تصریح کرد: محتوای جامعه شناسی باید دارای تاریخ و فرهنگ ایرانی باشد.
6 ماه پیش
طالب‌پور با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی شهید سلیمانی همچون رعایت حق‌الله و حق‌الناس تصریح کرد: شهید یک منتظر واقعی برای ظهور امام زمان بود و این انتظار ناشی از عشق و محبت به اهل بیت بود. سردار، عبد واقعی خدا بود و به انجام واجبات، ذکر، دعا، توسل و ترک محرمات، اهتمام بسیار داشت.
رئیس مجمع بسیجیان استان اصفهان ادامه داد: شهید سلیمانی یک مخلص به تمام معنا بود و هیچ‌گاه به دنبال مطرح شدن و مطرح کردن خود نبود، او در مسیر دین و ارزش‌های دینی ثابت‌قدم بود و هیچگاه مسیر را گم نکرد. حق را به خوبی از باطل تشخیص می‌داد و یک بصیر واقعی بود.
طالب پور در پایان بیان داشت: سلحشوری و شهادت‌طلبی نیز از مهم‌ترین خصیصه‌های سردار بود و همیشه آرزوی شهادت داشت، در سخت ترین صحنه های جنگ و عملیات حضور یافت و خداوند نیز توفیق شهادت را نصیب ایشان کرد.
7 ماه پیش
رئیس مجمع بسیجیان استان اصفهان: وصیت نامه شهید سلیمانی، سندی ارزشمند برای ایرانیان است
معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد دهاقان با همکاری بسیج دانشجویی واحد و ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دهاقان، یادواره سردار شهید قاسم سلیمانی و همراهان ایشان را در محل سالن اجتماعات واحد و با حضور جمعی از کارکنان و اعضای هیئت علمی برگزار کرد.
حجت الاسلام محسن طالب پور رئیس مجمع بسیجیان استان اصفهان در این یادواره ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه(س) در سخنانی پیرامون شخصیت شهید سلیمانی گفت: سخن گفتن در مورد سیدالشهدای مقاومت، سردار سلیمانی کاری است بس دشوار، به بیان معظم‌له، سپهبد سلیمانی یک مکتب و یک راه بود. مکتب بودن حاج قاسم، وظیفه همه ما را سنگین‌تر می کند. دانشگاهیان و فرهیختگان وظیفه دارند که مکتب سردار سلیمانی را در جامعه و بین آحاد مردم ترویج دهند.
وی با اشاره به فرازهایی از وصیت‌نامه شهید سلیمانی افزود: وصیت‌نامه شهید سلیمانی، سندی ارزشمند برای جوانان و ایرانیان است. وصیت نامه ایشان در ابعاد مختلفی همچون بعد اعتقادی، بعد معرفتی، بعد سیاسی، بعد اجتماعی و... برای متفکران قابل تأمل و تعمق است.
7 ماه پیش
رئیس دانشگاه دهاقان با بیان بخشی از عملکرد واحد در حوزه پژوهش و فناوری، ادامه داد: واحد دهاقان یکی از واحدهای خوب استان اصفهان به حساب می آید که این امر، نتیجه تلاش همه اعضای هیئت رئیسه، اعضای هیئت علمی و کارکنان خدوم دانشگاه است، کسب عنوان سوم در پنجمین جشنواره پژوهشی استان اصفهان، خود گواهی است بر این مدعا.
حجازی خاطرنشان کرد: تلاش همه ما بر این خواهد بود که در فرصت‌های آتی بتوانیم ضمن حفظ این عنوان، نیم‌نگاهی به ارتقاء آن داشته باشیم و به سوی عنوان های بالاتر حرکت نماییم، موفقیت کسب شده، حاصل کار تیمی و نتیجه زحمات همه پرسنل دانشگاه است و من از تلاش‌های همه در کسب این عنوان تقدیر و تشکر می نمایم.
در پایان این نشست، از برترین‌های پژوهش و فناوری دانشگاه دهاقان به این شرح تقدیر به عمل آمد: ثبت اختراع داخلی برتر، اسپری جوهر با قابلیت پاک شدن سریع، مجری، علی احمدحسینی، دانشجوی واحد، آزمایشگاه برتر، آزمایشگاه دوام بتن، مجری، دکتر بابک بهفروز، عضو هیئت علمی دانشگاه و طرح برون‌دانشگاهی برتر، خدمات مشاوره و استقرار آراستگی s۵ در شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان، مجری، دکتر علیرضا شیروانی، عضو هیئت علمی دانشگاه تقدیر به عمل آمد.
7 ماه پیش
رئیس واحد دهاقان: راز ماندگاری سردار سلیمانی در ولایت مداری و مردم داری بود

نشست اعضای هیئت رئیسه واحد دهاقان با مدیران گروه های آموزشی با رعایت موازین بهداشتی و در محل سالن اجلاس کتابخانه مرکزی علامه طباطبایی برگزار شد.
در این نشست دکتر سیدحسن حجازی، رئیس واحد دهاقان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه(س) در سخنانی گفت: سپهبد شهید، حاج قاسم سلیمانی یکی از محبوب‌ترین چهره‌های انقلاب اسلامی بود و زحمات زیادی برای این انقلاب و این مرزوبوم کشید. او یکی از پیروان واقعی و به تمام معنای خط امام(ره) و رهرو مقام معظم رهبری(زید عزه) بود که زندگی خود را صرف مبارزه با استکبار کرد.
وی افزود: بدون تردید راز ماندگاری سردار سلیمانی، ولایت‌مداری، مردم‌داری، اخلاص و تقوای ایشان بود. بزرگ‌مردی که بدون توجه به امور دنیوی، خود را از سال‌ها قبل، برای حضور در محضر خداوند و دست‌یابی به شهادت آماده نموده بود. امیدوارم که همه ما بتوانیم راه ایشان و همه شهدای این مکتب را ادامه دهیم و دست استکبار را از زیاده‌خواهی‌هایشان، کوتاه کنیم.
حجازی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به ویژگی‌های شخصیتی سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: ما باید سادگی، بی پیرایه بودن و زندگی و منش سردار را الگوی خود قرار دهیم و همانند ایشان، خود را برای شهادت در راه این مرز و بوم آماده و مهیا نگهداریم.
7 ماه پیش
ab71.njd, [۱۴.۱۲.۲۰ ۰۸:۳۹]
مسئول نهاد رهبری استان اصفهان در دانشگاه آزاد اسلامی:
دانشجو باید دارای بصیرت سیاسی باشد
نشست برخط اعضای هیئت رئیسه واحد دهاقان با دانشجویان ورودی سال ۹۹ نشست اعضای هیئت رئیسه واحد دهاقان با دانشجویان ورودی جدید در سال ۹۹ با حضور حجت الاسلام عباسعلی حیدری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد.
حیدری در این جلسه اظهار داشت: دانشگاه و دانشگاهیان از اقشار نخبه هر جامعه محسوب می شوند، هرجایی که قشر نخبه جامعه وارد کارزار می‌شود، گویای بالا بودن حساسیت آن مقوله است، دانشجویان در تمامی عرصه های ایران اسلامی از جمله پیروزی انقلاب حضور در صحنه های مختلف انقلاب ونیز شرکت در دفاع مقدس نقش آفرینی‌های زیادی داشتند.
او ادامه داد: دانشجویان و قشر جوان در تمامی ایام در صحنه‌های مختلف ایران اسلامی نقش‌آفرین بوده و هستند و این نقش‌آفرینی ناشی از علم و آگاهی از مسائل روز جامعه است.دانشجو باید به سلاح علم معرفت و دانش مسلح باشد و با الگو قرار دادن شهدای دانشجو، رهرو آنان باشند.
مسئول نهاد رهبری خاطرنشان کرد: باید دست در دست هم بکوشیم تا تمدن اسلامی ایرانی را احیا کنیم و برای رسیدن به قدرت به قله‌های علم و فناوری و اعتلای سرزمین مادری خود کوشا و ساعی باشیم. تلاش کنیم تا علم و عمل را با هم همراه کنیم، زیرا دانش به تنهایی نمی تواند راهگشای ما باشد. در این رهگذر باید معرفت را هم باید در خود نهادینه کنیم. دانشجو باید دارای بصیرت سیاسی باشد تا بتواند با چشمانی باز نجات‌بخش خود و میهن خود باشد.
حجازی رئیس واحد دهاقان نیز در ادامه جلسه بیان کرد: به دلیل شیوع بیماری کرونا توفیق دیدار با دانشجویان را نداشتیم و بر آن شدیم تا به صورت برخط با دانشجویان خود دیدار و گفتگو نماییم. ۳۳ سال از آغاز به کار این واحد دانشگاهی می گذرد و با افتخار می گوییم که بیش از ۲۰ هزار دانش آموخته به جامعه تحویل نموده‌ایم و در حال حاضر نیز بیش از ۲۰۰۰ نفر دانشجو در مقاطع مختلف از کاردانی تا دکتری تخصصی در این واحد مشغول به تحصیل هستند.
رئیس واحد دهاقان اضافه کرد: واحد دهاقان با ترکیب ۶۰ نفر هیئت علمی و ۸۰ نفر کارمند موفق شده است که ۱۲ اختراع توسط دانشجویان و اعضای هیئت علمی به ثبت ملی برساند. این دانشگاه به خصوص در در رشته‌های جامعه شناسی، مدیریت و... حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. به جرأت می‌توان گفت در رشته‌های جامعه‌شناسی و مدیریت، قطب استان و کشور به حساب می‌آییم.
حجازی در پایان عنوان کرد: تولید بذر هیبرید گلخانه‌ای از افتخارات دیگر این دانشگاه است که در سال ۹۸ موفق شدیم با همکاری شرکت نگین بذر۲۰ میلیون بذر هیبرید خیار تولید نماییم، تلاش می‌کنیم که این فناوری را گسترش داده و گلخانه های هایتک را تاسیس کنیم و سهم بسزایی در تولید بذر هیبرید کشور داشته باشیم.
7 ماه پیش
رئیس واحد دهاقان: ۱۶ آذر یادآور غیرت و همیت جوانان ایرانی است
دکتر سید حسن حجازی رئیس واحد دهاقان در گفتگوی خود با خبرنگار خبرگزاری آنا به مناسبت روز دانشجو گفت: دانشجویان و دانشگاهیان از شروع قیام انقلاب تا پیروزی آن همواره و در جای جای تاریخ ایران در کنار مردم حضور داشتند.
حجازی در این گفتگو ضمن تبریک فرارسیدن ۱۶ آذر به دانشجویان ایرانی تصریح کرد: پس از رفتار عجیب دولت شاه با دانشجویان و شهادت ۳ نفر از آنان به دست نیروهای رژیم، بسیاری از جوانان دانشگاهی به رسالت خود در برابر انقلاب عمل کردند و تا پیروزی سال ۵۷ انقلاب از پا ننشستند. آنان استقلال و آزادی را فریاد زدند و از گرانمایه ترین سرمایههای خود در راه وطن گذشتند و با خلق حماسهای ماندگار، ۱۶ آذر را یادآور غیرت و همیت جوانان ایرانی کردند.
رئیس واحد دهاقان افزود: پس از پیروزی انقلاب و آغاز جنگ تحمیلی، بازهم این دانشجویان و جوانان انقلابی بودند که در جبهه‌های نبرد حضور یافتند و دفاع از ایران اسلامی را نیز به کارنامه افتخارات خود اضافه نمودند، دانشجویانی که با شایستگی، سنگرها و دفاع از کیان کشورمان را به حضور در کلاس و دانشگاه ترجیح دادند و همانند نیروهای نظامی شجاعت و فداکاری در جنگ را رقم زدند تا از این آزمون هم سربلند بیرون بیایند.
حجازی در پایان خاطرنشان کرد: امروز نیز مانند دهه‌های گذشته، ما به وجود دانشجویان فهیم، شایسته و با بصیرت نیازمندیم، دانشجویانی که دارای قدرت تحلیل سیاسی بالایی باشند و منافع کشورمان را به خوبی درک کنند. دانشجویانی که به علم بیش از پیش اهمیت دهند و در تراز ایران و انقلاب باشند. طالبان علمی که با الگو قرار دادن آرمان‌های اسلامی و ملی خویش دانشپژوهی، تلاش و نوآوری علمی را در دستور کار خود قرار دهند و آینده‌ای روشن را برای ایران اسلامی و ایرانیان به ارمغان بیاورند.
8 ماه پیش
سرپرست معاونت دانشجویی فرهنگی دهاقان:
دانشگاه می تواند نقش بسیار مهمی در توسعه فرهنگی جامعه داشته باشد
سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد دهاقان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا، برنامه‌های فرهنگی دانشجویی خود را تشریح کرد.
جواد استاد محمدی در این گفتگو بیان داشت: « فرهنگ مجموعه ای از باورها و ارزش‌های یک جامعه است که حفظ و حراست از آن باورها، نقش بسیار مهمی در رشد و بالندگی و ثبات هر کشور دارد. اجرای برنامه های فرهنگی در دانشگاه رسالتی بسیار مهم است که باید تغییرات را در دانش، نگرش و رفتار جوانان ایجاد کند. دانشگاه نهادی آموزشی است که با تربیت انسان های توانا و نخبه می تواند نقش بسیار مهمی در توسعه فرهنگی جامعه داشته باشد. »
وی ادامه داد: « با توجه به ماموریت معاونت دانشجویی فرهنگی که توسعه و گسترش فرهنگ و ارزش‌های اسلامی انقلابی و دینی و پرورش انسان‌های متعهد و آراسته به اخلاق اسلامی است، اجرای برنامه‌های فرهنگی را در اولویت در دستور کار خود قرار داده‌ایم که تاسیس دفتر پژوهش و تحقیق در حوزه مسائل فرهنگی دانشگاه، تدوین برنامه های بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت فرهنگی در راستای اهداف کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی و دانشگاه آزاد اسلامی، برگزاری جلسات آزاد اندیشی برای اساتید، کارکنان و دانشجویان با موضوعات اساسی فرهنگی اجتماعی مورد نیاز از اهم این برنامه‌هاست. »
9 ماه پیش
💻 نشست تخصّصی مجازی به همت دفتر هم اندیشی استادان نهاد نمایندگی مقام معظّم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان اصفهان و با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه

🔷سخنران: حسین شریعتمداری (مدیر مسئول روزنامه کیهان)

✏️ موضوع: تحلیل مسائل سیاسی روز

⏱زمان: یکشنبه مورخه ۹۹/۸/۱۱ ساعت ۱۰ صبح

✅ اساتید محترم با لینک زیر وارد شوند:👇👇
https://lms.iaun.ac.ir/ch/hamandishi
⏪نام کاربری و رمز عبور هردو: nahadostan

✅ به اساتید شرکت کننده گواهی ارائه می گردد.
.
9 ماه پیش
ماشاالله عسگریزاده، دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان دهاقان و از یادگاران 8 سال دفاع مقدس که 8 سال در اسارت دشمنان بعثی بود، در ادامه این آیین به بیان خاطراتی از روزهای جنگ پرداخت.
در پایان این برنامه از ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس تجلیل و تقدیر به عمل آمد و سپس جمعی از حاضران با حضور در محل بوستان شهدای گمنام واحد و عطرافشانی گلزار آنان، با آرمان‌های قلبی این شهدا، تجدید پیمان کردند.
10 ماه پیش
وی افزود: « در ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس یاد و خاطره شهدا و رشادت‌های آنان را گرامی می داریم و ارج می‌نهیم. کسانی که در آن دوران حضور داشتند و آن ایام را با تمامی وجود لمس کردند، می دانند که بر این مملکت چه گذشته است و همگی نیک می‌دانندکه تجلیل از یادگاران و ایثارگران آن دوران، وظیفه امروز همه ماست. »
شهریاری عنوان کرد: « جنگ تحمیلی نمایش حماسه و ایثار بود، ایثاری که در آن مردم ایران یکدل و یک‌زبان، دفاع از کیان کشور را سرلوحه آرزوهای خود قرار دادند و جوانان معصوم با شجاعت و شهامت، حماسه‌های ماندگار خلق کردند و با رشادت و ایثار خود، به همه دشمنان درس مردانگی و پایمردی دادند. »
10 ماه پیش
دریافت سروش پلاس