بازیهای ایرانی

سلام
خبرگزاری "حامی عصر بازی ایرانی"
اخبار، اطلاعات، تریلر و تصاویر بازیهای ایرانی pc را میتوانید در این کانال دنبال کنید، از حضورتان در کانال خوشوقتیم!
@Sabobha
@monsef80

ممنون سروش!


دانلود فیلم ترمینال!
حالا که آمریکا باز تحریمهایش رو مطرح کرده، ترمینال رو ببینید. داستان این فیلم درمورد یک فردیست که به آمریکا میرود، اما بدلایل سیاسی ناگهان اجازه ورود و خروج از فرودگاه رو بهش نمیدن. اگر درست یادم باشه، همان زمان که از شبکه یک این فیلم پخش شد در توضیحات این فیلم آمد که: یک ایرانی، مدعی شده این فیلم از خاطرات زندگی او گرفته شده☺
اگر فیلم را ببینید میبینید که شخصیت اول فیلم، از یک کشور خیالی به نام کراکوژیا، به آمریکا آمده.
ماجراهای این فیلم دیدنی هست.
دیدن این فیلم رو، به همه توصیه میکنیم.
http://dl.gamei.ir/Teminalfilm.mp4

@Bazieirani
1 ماه پیش
امام باقر (علیه السلام) و پيشنهاد ضرب سكه

در عصر امام باقر(ع)، سكه‌هاى رايج ميان مسلمانان، سكه‌هاى رومى بود.
خلیفه عباسی، تثلیث را از حاشیه کاغذهای رومی، پاک کرد. پادشاه روم برآشفت و دست به تهدید زد که اگر تا مدت زمان مشخصی دست از این کار برندارند، بر روى سكه‌ها دشنام به پيامبر اسلام را نقش میزنند.
از اونجا که این سکه ها در بین مردم رایج بود، اگر این تهدید عملی میشد وضعیت حکومت رو به وخامت میرفت، که بلاخره عبدالمالک، خلیفه عباسی تصمیم گرفت از امام محمد باقر(ع) کمک بگیرد.

پاسخی که از امام باقر (ع) دریافت کردند این بود:
« کار را دشوار نگير. نظر من اين است كه هم اكنون از اهل فن بخواهى تا برايت درهم و دينارهاى فراوانى را بسازند كه بر يك طرف آن شعار توحيد و بر طرف ديگر محمد رسول الله نقش زنند و در مدار آن نام شهرى كه سكه در آن زده شده و تاريخ ساخت آن نوشته شود. سپس در زمينه برخى خصوصيات ديگر سكه‌ها، رهنمودهايى داد تا تقلب و دخل و تصرف در آنها به آسانى ميسرنباشد. و به عبد الملك فرمود: از مردم بخواه تا از اين پس با اين سكه‌ها معاملات خود را انجام دهند و مبادلات اقتصادى را با سكه‌هاى رومى ممنوع و داراى مجازات اعلام كن.»

وقتی اینکار را کردند، توانستند سکه ها را ضرب کنند. و بعد خلیفه عباسی به پادشاه روم نوشت که اگر مى‌خواهى تهديدهات رو عملى كن!

منابع در : https://rasekhoon.net/Article/Show-19070.aspx
تصویر از همشهری آنلاین
@Bazieirani
1 ماه پیش
🔸 یگان ویژه داغ مثل سنگک 🔸

خب بچه‌ها اینم از گیم پلی بازی یگان ویژه که به نظر من بازی خیلی خیلی موفقی خواهد شد و امیدواریم تیم آنو رسانه هنر کارو به خوبی تا آخر پیش ببرن💪.

🎥لینک تماشا از اپارات با کیفیت اصلی و کیفیت‌‌های متفاوت:
👉www.aparat.com/v/exsi8

@Bazieirani
1 ماه پیش
به زودی با نقد این بازی درخدمت شما هستیم

@bazieirani
1 ماه پیش
دریافت سروش پلاس