پالایش نفت آبادان

کانال اطلاع رسانی شرکت پالایش نفت آبادان

جهت ارتباط با مدیر کانال می توانید به آی دی زیر پیام خود را ارسال بفرماید :

@adminabadanrefinery


♦️۴ میلیون ایرانی فاقد درآمد، کارت اعتباری ۲ میلیونی می‌گیرند

🔹وزیر کار: ۴ میلیون نفر از افراد فاقد درآمد ثابت در کشور از تسهیلات خرید اعتباری کالا تا سقف دو میلیون تومان بهره‌مند خواهند شد.
🔹سه میلیون نفر از جمعیت کشور که کمترین میزان درآمدی را داشته و تحت پوشش نهاد و مستمری بگیر هیچ نهادی نبودند، مبلغی بین ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان به حساب آنها واریز شده است
1 روز پیش
۷ واحد تجاری متخلف در آبادان تعطیل شدند

معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه آبادان گفت:۵۳۷ واحد تجاری به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری در آبادان پلمب شدند.
بتول سعیدی زاده اظهار داشت: بنابر تاکید ستاد پیشگیری از کرونا نظارت بر بازار تشدید شده و بازرسی به صورت مستمر ادامه دارد و اصنافی که مرتکب تخلف شوند با پلمب مغازه مواجه خواهند شد.
وی افزود: از همه واحدهای صنفی درخواست می شود برای گذر از بحران موجود نهایت همکاری را به عمل آورده و از بازگشایی مغازه های خود تا اطلاع ثانوی خودداری کنند.
@abadanrefinery
1 روز پیش
عرضه نفتا و گاز مایع در بورس انرژی ایران
امروز گاز مایع، نفتای سبک و نفتای سنگین پالایش نفت آبادان و گاز مایع پالایش نفت بندرعباس در رینگ بین الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران عرضه می شود.
امروز دوشنبه هجدهم فروردین کالاهای حلال ۴۰۴ عمده، نفتای سبک و نفتای سنگین تصفیه نشده عمده پالایش نفت شیراز، سی اس او و نرمال هگزان پالایش نفت شازند و نفتای سبک پالایش نفت بندر عباس در رینگ داخلی و گاز مایع، نفتای سبک و نفتای سنگین پالایش نفت آبادان و گاز مایع پالایش نفت بندرعباس در رینگ بین الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران عرضه می شود.
همچنین روز گذشته کالاهای آیزوریسایکل پالایش نفت بندرعباس، آیزوریسایکل، پروپان و حلال ۴۰۲ پالایش نفت تهران، آیزوفید و حلال ۴۰۲ پالایش نفت تبریز، حلال ۴۰۰ پالایش نفت اصفهان و میعانات گازی پالایش گاز ایلام در رینگ داخلی بازار فیزیکی بورس انرژی ایران معامله شد. طی معاملات این روز قریب به ۷,۰۲۵ تن انواع فرآورده هیدروکربوری به ارزش بیش از ۲۰۲ میلیارد و ۶۲۸ میلیون ریال در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران داد و ستد شد.
@abadanrefinery
1 روز پیش
بازرسی مراکز غذایی و بهداشتی در روزهای کرونایی
با شیوع بیماری کرونا در منطقه آزاد اروند یکی از موارد بسیار مهمی که توسط ستاد کرونا در دستور کار قرار گرفت، تشدید بازرسی ها از مراکز غذایی و بهداشتی است. در آبادان این مراقبت ها و رسیدگی به شکایات مردمی با بازدیدهای سر زده کارشناسان و بازرسان دستگاه های ذیربط در حال انجام است.
@abadanrefinery
1 روز پیش
بنا براعلام سازمان هوا شناسی در ۲۴ ساعت گذشته، بیشترین ۳۳ وکمترین ۱۹ و دمای کنونی ۱۹ درجه است.

همچنین رطوبت فعلی ۵۵ درصد گزارش شده است.

سازمان هواشناسی در بیست و چهار ساعت آینده آسمانی ابری برای شهرستان‌های آبادان و خرمشهر پیش بینی کرد.
@abadanrefinery
1 روز پیش
♦️میانگین حقوق بازنشستگان ۴ میلیونی شد/ افزایش متوسط حقوق کارمندان به ۵.۴ میلیون تومان
🔹بر اساس سازوکار توزیع ۱۰ هزار میلیارد تومان منابع همسان سازی، حقوق بازنشستگان بیش از ۴ میلیون تومان شد.
@abadanrefinery
1 روز پیش
رویدادهای مهم صنعت نفت در اسفند ۹۸
@abadanrefinery
1 روز پیش
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت:دسترسی به سامانه آموزش مجازی "شاد" برای مدیران و دانش آموزان خوزستان فراهم شده است.
کورش مودت روز یکشنبه در گفت وگوی تلفنی با شبکه محلی بازتاب آبادان بیان کرد: بارگذاری محتوایی و اقدامات لازم برای دسترسی به این سامانه با مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و مدیران مدارس در استان هماهنگ شده و شرح وظایف مدیران، معلمان در این سامانه به آنها اعلام شده است.
وی به مشارکت پنج پیام رسان داخلی، سروش، ایتا، بله، ایگپ و روبیکا در سامانه آموزشی شاد اشاره کرد و افزود:به منظور ارتقای ضریب امنیتی سامانه شاد و رفع برخی دغدغه های معلمان و اولیا، برنامه های این سامانه که قرار بود از شنبه گذشته آغاز شود، با تاخیر یک هفته ای شروع می شود.
مودت گفت: در این شبکه معلمان ضمن ارایه درس می توانند کلیه دانش آموزان خود را کنترل و حضور و غیاب کنند و تا زمانی که مدارس تعطیل هستند این روند ادامه پیدا می کند.
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان سطح دسترسی دانش آموزان به اینترنت در خوزستان را ۷۰درصد اعلام کرد و افزود: آموزش از طریق سامانه شاد را برای آن دسته از دانش آموزانی که دسترسی به اینترنتی دارند از هفته آینده آغاز و درصدد هستیم شرایط لازم آموزش را برای دیگر دانش آموزان مناطق محروم را نیز فراهم کنیم.
مودت گفت: به تمام معلمان که با اینترنت و تلفن همراه شخصی خود اقدام به آموزش دانش آموزان کرده قرار است بسته های اینترنتی رایگان داده می شود.
وی ادامه داد:بر اساس دستور رییس جمهوری به وزارت آموزش و پرورش تعطیلی مدارس تا ۳۰ فروردین ادامه خواهد داشت و شروع به کار واحدهای آموزشی پس از آن تصمیم گیری خواهد شد.
@abadanrefinery
1 روز پیش
تمدید اعتبار دفترچه‌های بیمه سلامت تا اول تیر

🔹طاهر موهبتی مدیرعامل بیمه سلامت از تمدید تمامی دفترچه‌های بیمه سلامت تا اول تیر ماه بدون مراجعه به دفاتر بیمه خبر داد
@abadanrefinery
1 روز پیش
فعالیت بدنی در زمان شیوع کرونا
فعالیت ورزشی برای همه، همه وقت، همه جا
@abadanrefinery
3 روز پیش
⚠️ذخایر ‌خون‌ کشور به شکل نگران کننده‌ای کاهش پیدا کرده است؛ این روزها اهدای خون را فراموش نکنیم
@abadanrefinery
3 روز پیش
یک دنباله‌دار ۵ برابر سیاره مشتری اردیبهشت در کنار زمین
🔹اخترشناسان اظهار کرده‌اند دنباله‌دار عظیمی به نام "اتلس"(Atlas) که اندازه آن پنج برابر سیاره مشتری و تقریبا نصف خورشید است اواخر ماه آوریل(اوایل اردیبهشت) در نزدیک‌ترین فاصله خود با زمین قرار خواهد گرفت و آسمان را روشن‌تر خواهد ساخت و نور آن می‌تواند حتی از سیاره زهره نیز درخشان‌تر باشد.
@abadanrefinery
3 روز پیش
♦️هنوز تصمیمی برای بازگشایی واحدهای صنفی اتخاذ نشده/ به شایعات توجه نکنید
روابط عمومی اتاق اصناف ایران:
🔹در پی بازنشر اطلاعاتی کذب در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر تعیین ساعت کاری برخی رسته‌های صنفی در روزهای آتی به اطلاع می رساند؛ تاکنون هیچ تصمیمی از سوی هیچیک از سازمان‌ها و نهادهای صنفی مبنی بر بازگشایی واحدهای صنفی یا تعیین ساعت کاری مشخص جهت حضور هر یک از این رسته‌ها اتخاذ نشده است.
🔹اتاق اصناف ایران و دیگر سازمان‌های صنفی خود را مکلف به تبعیت از تصمیم‌های ستاد ملی مقابله کرونا به مدیریت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌دانند.
🔹 هرگونه اطلاع‌رسانی در حوزه اصناف تنها از طریق درگاه‌های رسمی اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران صورت خواهد گرفت و دیگر اخبار منتشرشده از سوی دیگر شبکه‌های خبری فاقد وجاهت رسمی خواهند بود. @abadanrefinery
3 روز پیش
تعمیر و بازساز ی پمپ های تصفیه خانه شهید کشتکار
عملیات تعمیر پمپ های تصفیه خانه شهید کشتکار واقع در ایستگاه هفت توسط کارکنان خدوم شرکت پالایش نفت آبادان انجام شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان، تصفیه خانه شهید کشتکار که تامین آب شرب 79 روستای آبادان را بر عهده دارد روز سه شنبه با از کار افتادن 2 دستگاه از پمپ های این تصفیه خانه دچار مشکل شد و آب رسانی به روستاهای اطراف شهرستان آبادان را با مشکل بزرگی مواجه کرد.
با توجه به شرایط فعلی و تعطیلی مراکز مربوطه، طی هماهنگی و تقاضای فرماندار شهرستان و دستور مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان و در راستای مسئولیت های اجتماعی سازمان ، کار تعمیر یکی از پمپ های مذکور توسط کارکنان خدوم کارگاه مرکزی پالایشگاه آبادان در کوتاه ترین زمان ممکن انجام و به تصفیه خانه شهید کشتکار تحویل گردید.
به گفته مهندس عامری خواه رئیس کارگاه مرکزی پالایشگاه با تلاش همکاران بخش تعمیرات مشکل پمپ دوم نیز برطرف و به تصفیه خانه ارسال می گردد.
@abadanrefinery
5 روز پیش
اقدامات انجام شده توسط بسیج شرکت پالایش نفت آبادان در راستای مقابله با کروناویروس در مناطق مختلف شهری و شرکتی
@abadanrefinery
3 هفته پیش
ضدعفونی اماکن و پارک‌های محله‌ای توسط شرکت پالایش نفت آبادان در راستای مقابله با کروناویروس
@abadanrefinery
3 هفته پیش
ضدعفونی اماکن و پارک‌های محله‌ای توسط شرکت پالایش نفت آبادان در راستای مقابله با کروناویروس
@abadanrefinery
3 هفته پیش
ضدعفونی اماکن و پارک‌های محله‌ای توسط شرکت پالایش نفت آبادان در راستای مقابله با کروناویروس
@abadanrefinery
3 هفته پیش
3 هفته پیش
منـــاقصه|| مناقصه های شماره 91/98 و 92/98 و93/98
جهت مشاهده می توانید بروی لینک زیر کلیک بفرمایید🔻
https://plink.ir/PqntY
@abadanrefinery
3 هفته پیش
جایگاه‌های عرضه سوخت روزانه ضدعفونی می‌شود
جایگاه‌های عرضه سوخت به‌ویژه در مناطق پرخطر کشور برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، روزانه ضدعفونی می‌شود.

پیرو دستورعمل‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اطلاعیه‌های شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، به‌منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامت عمومی مراجعان و کارکنان جایگاه‌های عرضه سوخت، بعضی از مناطق شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به‌ویژه در استان‌های پرخطر مرتب و روزانه ضدعفونی و گندزدایی می‌شوند.
روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران پیش از این در اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود به‌منظور حفظ سلامت عموم مردم، رانندگان و کارکنان جایگاه‌ها و قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا، همه اپراتورهای جایگاه‌های عرضه سوخت موظف‌اند سوختگیری را به دست خود انجام دهند، در غیر این صورت دستکش و مواد ضدعفونی در دسترس رانندگان برای سوخت‌گیری قرار دهند.
@abadanrefinery
3 هفته پیش
در این روزهای کرونایی چطور یک خرید ایمن داشته باشیم؟
@abadanrefinery
3 هفته پیش
مسمومیت ناشی از مشروبات الکلی تقلبی در خوزستان ادامه دارد
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز:
🔹از ۶۱۲ نفر مراجعه بر اثر مصرف این مشروبات الکلی تقلبی در خوزستان، اکنون ۳۳ نفر در مراکز درمانی بستری هستند که از این تعداد ۱۴ نفر در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان قرار دارند.
🔹با احتساب یک مورد فوت در ۲۴ ساعت گذشته قربانیان این مشروبات الکلی تقلبی به ۴۹ نفر رسید.
@abadanrefinery
3 هفته پیش
دریافت سروش پلاس