اندیشه‌جویان کلبه کرامت


📖مجله اندیشه‌جویان

@ystc_ir
@Reba_ir
@Iran1444_ir
@jdale_ahsan
@Halalzadeha د
@Moghsetin_ir
@currency_war
@strategistkids

حمایت مالی از اندیشکده یقین:
publication.andishkadeh.ir/بای
پیغام‌بر:
@M_Hajar


📹 پروفسور «آشوک سواین»، استاد دانشگاه «اوپسالا» سوئد:

🔸قرارداد ایران و چین بسیار جامع است و مراودات اقتصادی بین این دو کشور را در سطوح بسیار بالایی رقم خواهد زد و این برای ایران مفید خواهد بود.

▫️ @jamnews

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
🔻 سیگنال ضد چینی و ترکیه‌ای واشنگتن؛ حضور ناوهای آمریکایی در هند و یونان

🔹رسانه‌‌ها از اعزام ناو هواپیمابر «یو‌اس‌اس‌ نیمیتز» به اقیانوس هند برای رزمایش مشترک با هند خبر دادند. رسانه‌های هندی، این اقدام آمریکا را ارسال «یک سیگنال قوی در برابر چین» توصیف کرده‌اند چرا که این رزمایش در نزدیکی منطقه مورد مناقشه بین هند و چین برگزار می‌شود.
🔹از سوی دیگر، رسانه‌ها از اعزام ناو هواپیمابر «یو‌اس‌اس دوایت آیزنهاور» به دریای مدیترانه برای برگزاری رزمایش مشترک با یونان خبر دادند. رسانه‌های یونانی این اقدام را «اولین مداخله مهم» آمریکا به دنبال تشدید تنش‌ها میان یونان و ترکیه توصیف کرده‌اند.

▫️ fna.ir/eyu5tx

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
🔻نگرانی نیروی دریایی آمریکا از تکرار آتش‌سوزی‌ در ناوها و وقوع تراژدی دیگر

🔹در پی آتش سوزی در ناو «بونهام ریچارد»، نیروی دریایی آمریکا در حال اعمال سختگیری بر ملوانان و پیمانکاران این کشتی جنگی برای جلوگیری از تکرار فاجعه دیگری است.
▫️ fna.ir/eyu648

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
📹 دادستان کل ایالت اورگان آمریکا: همه باید نسبت به آنچه در پورتلند در حال روی دادن است، نگران باشند.

🔻نیروهای پلیس به جای آرام کردن شرایط، اوضاع را بدتر کردند.

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
🔻کشته شدن شمار زیادی از عناصر وابسته به ترکیه در لیبی

🔹مدیر «دیدبان حقوق بشر سوریه» از انشقاق در عناصر تحت‌ امر ترکیه در لیبی خبر داد و گفت، ۴۸۱ نفر از آنها کشته شده‌اند و ۶ هزار نفر نیز به قراردادهای خود با آنکارا پایان داده و به سوریه بازگشته‌اند.
▫️ fna.ir/eyu633

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
❇️ هشدار کارشناس نظامی صهیونیست درباره قدرت تهاجمی حزب‌الله

🔻«عمیربوحبوط» در وبگاه «واللا» نوشت:

🔹حزب‌الله در جنگ سوریه توان عملیاتی و نظامی‌اش بهبود یافته است.
🔹زمانی که حزب‌الله در سوریه می‌جنگید، ارتش اسرائیل در حال بازداشت فلسطینیان در کرانه باختری بود.
🔹جنگ احتمالی با تمامی درگیری‌های پیشین تفاوت دارد و حزب‌الله قصد ورود و مانور در اسرائیل را دارد.
🔹فرماندهان ارتش راه مقابله با نفوذ نیروهای ویژه حزب‌الله از چندین نقطه به اسرائیل را بررسی و تمرین کنند.
▫️ fna.ir/eyu5xr

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
🔰انصارالله یمن، اقدام آمریکا علیه هواپیمای ایرانی را محکوم کرد

🔸جنبش انصارالله یمن مزاحمت دو جنگنده آمریکایی برای هواپیمای مسافربری ایران در آسمان سوریه را محکوم کرد و آن را تجاوز آشکار و نقض توافقنامه‌های بین‌المللی خواند.
🔸در این بیانیه آمده است:

💬عربده‌کشی آمریکا و ادامه مستمر نقض حاکمیت سوریه، شیوه‌ای خصمانه و رفتاری وحشیانه از رژیم جنایتکار است که تمامی عرف و قانون بین‌الملل را زیر پا گذاشته است.

🔸انصارالله بر گزینه مقاومت به عنوان قوی‌ترین و موثرترین روش تأکید کرد و گفت مقاومت، کشورهای استکباری را مجبور خواهد کرد به ملت‌ها احترام بگذارند و به حقوق و حاکمیت اراضی آنها تعدی نکنند.
▫️ fna.ir/eyu5o0

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
💥 شرط رسیدن به مادیات، بی‌دینی نیست!

✅ حضرت آیت‌الله بهجت قدس‌سره:

▫️از دین دست برداشتیم تا دنیای ما بیشتر و بهتر شود، علاوه بر اینکه از معنویات پایین آمدیم، به ضرر دنیای ما تمام شد و همه‌ی خیرات از دست ما رفت، غافل از اینکه سرچشمه‌ی همه خیرات اوست، و از ناحیه‌ی او باید به ما برسد...

▫️ می‌خواستیم با کناره‌گیری از معنویات و دوری از دین در مادیات پیشرفت و ترقی کنیم، بدتر در مادیات هم عقب ماندیم، غافل از اینکه شرط رسیدن به مادیات، بی‌دینی نیست، وگرنه هر فرد بی‌دینی باید متمول و ثروتمند می‌بود.

✳️ پس سعی کنیم خود را به حرام نیندازیم. بزرگان ما از حلال اجتناب می‌کردند، حداقل ما از حرام اجتناب کنیم.

📚 در محضر بهجت، ج٢، ص۴٠٠

✊نهضت مردمی ممانعت از جنگ باخدا
▫️ @reba_ir

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
‍🔻 نقش تکراری یکی از کشورهای منطقه در رهگیری هواپیمای مسافربری ایران

🔹دو جنگنده اف- ۱۵ مزاحم در رهگیری هواپیمای مسافربری ماهان به احتمال قوی از پایگاه هوایی آمریکا در اردن موسوم به «الازرق» به پرواز در آمده‌اند.
🔹این همان پایگاهی است که به احتمال بسیار زیاد پهپادها و هواپیماهای آمریکایی مجری ترور فرماندهان مقاومت نیز از آنجا برخاستند.
🔹دولت اردن سال گذشته نیز این رخداد را تکذیب کرد و حاضر به پذیرش مسئولیت آن نشد، اما تواتر بهره‌گیری ارتش تروریست آمریکا از خاک این کشور برای ایجاد ناامنی در منطقه قابل کتمان نیست.
🔹احضار کاردار پادشاهی اردن از سوی وزارت امور خارجه کشورمان اولین اقدامی است که برای روشن شدن نقش اردن در این رخداد باید مورد توجه قرار بگیرد.
🔹لازم است کشورهایی که در این رخداد حقوقشان از سوی ارتش متجاوز آمریکا مورد تعدی قرار گرفته و یا شهروندانشان در پرواز حضور داشته‌اند، نسبت به پیگیری قانونی رفتارهای تروریستی و ضدامنیتی آمریکا اقدام کنند.
🔹قطعا اگر عراق هم در موضوع ترور فرماندهان مقاومت به شکل جدی‌تری ورود کرده بود، آمریکا اکنون این‌گونه بی‌محابا رفتار نمی‌کرد و موجب ناامنی خطوط هوایی نمی‌شد.
🔹شکایت مشترک ایران، سوریه و لبنان به ایکائو و شورای امنیت سازمان ملل متحد می‌تواند ضمن افزایش حساسیت‌های بین‌المللی نسبت به رفتارهای خطرناک و غیرقانونی آمریکا تاثیر مضاعفی بر پیگیری حقوقی این رخداد داشته باشد.
🔹انجام اقدامات حقوقی لازم و شکایت همه مسافران پرواز و همچنین سازمان هواپیمایی کشوری از دولت تروریست آمریکا نیز در زمره اقداماتی است که باید به سرعت پیگیری شود.
🔹البته در این خصوص سکوت مجامع بین المللی و کشورهای دیگر به ویژه اروپایی‌ها نیز جای سوال بسیار دارد. در حالی که اروپایی‌ها با ناامن اعلام کردن آسمان ایران از هیچ تلاشی برای فشار بر کشورمان بدلیل خطای سهوی اپراتور سامانه موشکی و وقوع سانحه تلخ سقوط هواپیمای اوکراینی فروگذار نکردند، در قبال این اقدام عامدانه ارتش آمریکا که می‌توانست به فاجعه‌ای غیرقابل جبران تبدیل شود کاملا سکوت کرده‌اند.
🔹جالب‌تر اینکه؛ با وجود نقض صریح معاهده بین‌المللی هوانوردی شیکاگو، سازمان هواپیمایی بین‌المللی غیرنظامی موسوم به «ایکائو» نیز تاکنون نسبت به این اقدام غیرقانونی آمریکا در به خطر انداختن جان مسافران پرواز هیچ واکنشی نشان نداده است.
🔹تداوم اینگونه اقدامات شرارت‌بار و ضدامنیتی واشنگتن در منطقه دلایل غیرقابل کتمانی بر ضرورت خروج نظامیان تروریست آمریکا ازمنطقه است.

▫️ NourNews.ir/n/52442

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
⚖️⚙️|حرکتی مثبت برای حمایت از تولید در دستگاه قضا

✍️میثم زالی - دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور

◀️ امروز حال اقتصاد کشور خوب نیست و با انواع مشکلات از جمله تحریم و فشار اقتصادی آمریکا دست و پنجه نرم می کند اما گویا برخی از دستگاه ها اصلا متوجه این شرایط نبوده و روال قبلی خود را انجام می دهند.

🔽 متاسفانه نرخ سود بانکی در کشور ما به نسبت همه دنیا نرخ بالایی است. اما بانک ها به این سود هم قانع نبوده و با فرمول های خاص خود، در قالب جرائم دیرکرد و سود مرکب و مواردی از این دست، گاهی چندین برابر اصل بدهی را از وام گیرندگان خود اخذ می کند.

🔽 یکی از کارکردهای بانک و موسسات اعتباری در دنیا، تامین مالی بخش صنعت و واحدهای تولیدی در بدو کار و یا تامین بخشی از سرمایه در گردش واحد تولیدی در میانه کار و در شرایط خاص حاکم بر آن واحد تولیدی یا حاکم بر فضای کلی اقتصاد است. متاسفانه اما روندی که در این چند سال طی شده، عملا سیستم بانکی را به بزرگترین مانع در راه تولید و صنعت تبدیل کرده است.

🔽 در دوره ای که هنوز شدت تحریم و فشار خارجی بر گرده اقتصاد به اندازه امروز نبود، خیلی از واحدهای تولیدی در پیچ و خم پرداخت سودهای نجومی که نسخه آن توسط سیستم بانکی برای شان پیچیده شده بود گرفتار شده و با بدهی های سنگین واحد تولیدی شان تعطیل می شد و عایدی جز افزایش آمار بیکاری برای اقتصاد کشور نداشت.

🔽 مشکلات صنعت و واحدهای تولیدی هم مضاعف شده است. خیلی واحدها برای تامین مواد اولیه خود دچار مشکلند. تامین ارز دیگر دغدغه واحدهای تولیدی است. خیلی از مبادی صادراتی نیز بسته شده و واحدهایی که موفق به صادرات می شوند هم برای بازگشت ارز خود به کشور کمیتشان لنگ است.

🔽 در شرایطی که چندین سال است، رهبر انقلاب جهت گیری کلی کشور را بر مبنای شعارهای اقتصادی اعلام می کنند و امسال هم بر همین مبنا سال جهش تولید اعلام شده است، بدیهی است که تمامی ارگان ها و دستگاه های کشور باید انرژی و تمرکز و توان خود را بر حمایت از تولید قرار داده تا تحریم نتواند کمر صنعت و اقتصاد کشور را بشکند.

🔽 متاسفانه برخی بانک ها در این شرایط سخت اقتصادی به دلیل معوقات گریبان واحدهای تولیدی را گرفته و در بعضی موارد حتی از سودهای معین بانک مرکزی نیز تخطی کرده و ارقام بالایی را طلب می کنند.

⬅️ آیت الله رئیسی از شروع مسئولیتشان به عنوان ریاست قوه قضائیه اقدامات و اصلاحات خوبی را به نفع صنعت و تولید در دستگاه قضا انجام داده اند که بخشنامه اخیر قوه قضائیه نیز در ادامه همین رویکرد است.

🔽 مطابق بخشنامه ای که به مراجع قضایی نیز ابلاغ شده است برخی از بانک‌ها و مؤسسات اعتباری بر خلاف مصوبات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شورای پول و اعتبار، قراردادهای مشتمل بر دریافت سود و جریمه تسهیلات بانکی بیشتر از نرخ سود اعلامی بانک مرکزی با مشتریان منعقد نموده که در بسیاری از موارد اختلاف بین بانکها و مشتریان به دادگاه‌ها ارجاع می‌شود، با توجه به اینکه:

🔽 برابر مقررات قانونی مرتبط از جمله مواد 10، 11 و 14 قانون پولی و بانکی کشور و ماده 2 قانون عملیات بانکی بدون ربا بانک مرکزی مرجع صلاحیتدار قانونی برای تبیین عملکرد صحیح بانکها و مؤسسات اعتباری در اعطای تسهیلات بانکی در قالب عقود مشارکتی و غیر مشارکتی می‌باشد و همچنین تصمیمات و مصوبات شورای پول و اعتبار در ارتباط با تسهیلات مذکور آمره بوده و تخطی از آن جایز نیست.

🔽 در بعضی از قراردادهای منعقده بین بانکها یا مؤسسات اعتباری و اشخاص نیز مقررات مذکور رعایت نگردید و بانک‌ را مجاز به دریافت سود و جریمه تأخیر، بیشتر از نرخ اعلامی از سوی مراجع فوق نموده است.

🔽 لذا قراردادهای مذکور تا حدودی که مغایرتی با مقررات فوق نداشته باشد، معتبر بوده و بیش از آن قابل ترتیب اثر در محاکم قضایی نیست، بنابراین این دادگاه‌ها در نحوه محاسبه سود، جریمه ناشی از تأخیر، مقررات مذکور را مدنظر قرار داده و از صدور حکم مازاد بر مصوبات بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار خودداری کنند.

◀️ این گونه اقدامات دستگاه قضا قابل تقدیر بوده و لازم است تمامی مراجع قضایی نیز با اجرای این بخشنامه ضمانت جرایی قوانین حمایت از تولید که پله اول جهش تولید است را فراهم نمایند.
▫️ ydac.ir/wz06a

✊نهضت مردمی ممانعت از جنگ باخدا
▫️ @reba_ir

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
❇️ بازگشت مساجد در قرن جدید اسلام

🕌 برگزاری اولین نماز جمعه در «ایاصوفیه» پس از ۸۶ سال

🔸بنای تاریخی ایاصوفیه که با حکم دادگاه و امضای رئیس‌جمهور ترکیه از موزه به مسجد تبدیل شد، روز جمعه شاهد برگزاری اولین نماز بعد از ۸۶ سال با تلاوت قرآن اردوغان بود.

▫️این اقدام ترکیه با واکنش منفی کمیسیون اروپا مواجه شده و این نهاد گفته ترکیه به دنبال پیوستن به اروپاست اما اتفاقی که امروز در ایاصوفیه در حال رخ دادن است، شروعی تاسف‌بار است.

❇️ #قرن_جدید_اسلام
❇️ #وزارت_مسجد

👈 پیش به سوی ایران ۱۴۴۴
🇮🇷 @iran1444_ir
6 ماه پیش
📹 روحانی: روز عرفه باید با شکوه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مساجد و اماکن مذهبی برگزار شود

🔸در عید قربان هم مردم با توزیع گوشت قربانی به یاری نیازمندان بیایند.
🔸مراسم عزاداری شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) باید در سراسر کشور، با شکوه و رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود.

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
🔺سون راسموسن، خبرنگار وال استریت‌ژورنال:

🔻اگر می‌خواهید به خوبی متوجه شوید که مردم ایران نسبت به حادثه اخیر رهگیری هواپیمای مسافربری این کشور توسط جنگنده‌های آمریکایی چه نگاهی دارند باید به انفجار هواپیمای مسافربری این کشور بر فراز خلیج فارس توسط موشک‌های آمریکا در سال ۱۹۸۸ توجه کنید که بر اثر آن ۲۹۰ شهروند غیر نظامی ایران جان باختند. این موضوع در ذهن مردم ایران بسیار تازه‌تر از آمریکایی‌ها است.
▫️ Sune Engel Rasmussen

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
🔺بن نورتون، نویسنده، فیلمساز و خبرنگار آمریکایی:

🔻حرکت ایذایی جنگنده‌های آمریکایی علیه هواپیمای مسافربری ایران که مملو از شهروندان بوده، اقدامی دیوانه‌وار و شرورانه است. عجب جنایت هولناکی! رژیم سرکش آمریکا هر روز شهروندان را به وحشت می‌اندازد و حریم هوایی دیگر کشورها را نقض می کند.

▫️ Ben Norton

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
🔺گروه آمریکایی «کدپینک»: «اقدام جنگنده‌های آمریکایی می‌توانست سانحه هوایی داشته باشد. شهروندان بی‌گناه نباید هزینه خودخواهی‌ها و جنگ افروزی‌های آمریکا یا اسرائیل را بپردازند»

🔻این گروه، از جمله میهمانان کنفرانس افق‌نو بودند که سال ۹۲ با اصرار آقای ظریف تعطیل شد!

✍️ اندیشه‌جویان

📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
❇️ برای فعالیتِ محافل و هیئات مذهبی باید از #صنعت_ایمن‌سازی استفاده کرد.

🔸 آیت‌الله میرباقری:

⚡️ ما باید هیئات را در فضای حقیقی و واقعی گسترش بدهیم و از ابزار فضای مجازی استفاده کنیم تا هیئات در فضای حقیقی و واقعی توسعه پیدا کند (فضای مجازی در خدمتِ توسعۀ هیئات در فضای حقیقی).

⚡️ بیماری کرونا یک چالش جدی است و واقعاً برای جامعه جهانی خطرساز است. البته بعید نیست یک دستگاهی در پشت‌صحنه، با سوء‌استفاده از این فضا، سلامت جامعه بشری را گروگان گرفته باشند تا بشر را به پذیرش اقتضائات #حکمرانی_مجازی مجبور کنند.

⚡️ امروز واضح شده است و همگان متقاعد شده‌اند که راه‌حل مقابله با کرونا، قرنطینۀ بی‌هدف و کور و تعطیلی جامعه نیست؛ بلکه راه‌حل اساسی و پایدار، صنعت ایمن‌سازی است.
بر این اساس، برای فعالیت مساجد و حرم‌ها و محافل و هیئات مذهبی نیز باید هم‌چون بازار و سایر عرصه‌ها از صنعت ایمن‌سازی استفاده کرد.

⚡️ جریان غرب بدش نمی‌آید که مراسمات مذهبی و هیئات مذهبی و عزاداری عاشورا کلاً تعطیل شود؛ خوشحال هم می‌شوند؛ چون این محافل را مانع پیشرویِ خودشان در جهان و مانع الگوهای توسعه جهانی می‌دانند.

⚡️ #هیئت‌های_مذهبی حتماً به توصیه‌های ستاد ملی مقابله با کرونا متعهد خواهند بود اما خواهش ما این است که تصمیم‌گیری‌ها شفاف باشد و مشخص باشد چه کسانی تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری می‌کنند. من کسانی را می‌شناسم که در سال هزار بار به مسجد جمکران می‌روند؛ در روایات هم داریم: مؤمن در مسجد مثل ماهی در آب است (المؤمن فی المسجد کالسمک فی الماء). حال، فردی که احیاناً یک بار هم به مسجد مقدس جمکران نرفته، طبیعتاً نباید درباره بازگشایی و بسته‌شدن مساجد و حرم‌های مقدسه تصمیم‌گیری کند؛ باید کسانی در این زمینه تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری کنند که معنای دعا و عزاداری و هیئت و جایگاه اینها را بفهمند و بشناسند. الحمدلله از این دسته افراد در #جامعه_پزشکی، فراوان داریم که صلاحیت این کار را دارند و هیئات هم متعهدند که دستورالعمل‌های بهداشتی را به‌جد رعایت کنند.

⚡️ کرونا حاصل دستکاری در طبیعت است و حاصل تفکری است که جهان را مرده می‌پندارد و ناشی از نگاه های اومانیستی است که مشکلات زیادی برای جامعه بشری ایجاد کرده است که نمونه آن را در مسئله بحران محیط زیست می‌توان دید. راه برون‌رفت از بحران زیست‌محیطی، پایین آمدن از ادعای خدایی و بازگشت به آموزه‌های انبیاست تا این ابتلائات از جامعه بشری رفع شود.
اگر از این زاویه هم نگاه کنیم، پدیده کرونا هم باید ما را و مردم را به رجوع به اخلاق مذهبی و مراسم مذهبی و اخلاق انبیا ارجاع بدهد، نه اینکه موجب شود مراسم مذهبی را تعطیل کنیم. (۱۳۹‌۹/۵/۲)

🔸استاد میرباقری | @mirbaqeri_ir

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
🔻اظهارات ضد ایرانی وزیر جنگ رژیم صهیونیستی

🔹«بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در دیدار «مارک میلی» رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا خواستار ادامه اعمال فشار علیه ایران شد و ادعا کرد اقدامات ایران «ثبات منطقه و جهان را تهدید می‌کند».

▫️ fna.ir/eyu5ek

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
💌 پیام سید حسن نصرالله درباره ضرورت مقابله با کرونا

باید بر کرونا پیروز شویم. توان این پیروزی در مردم وجود دارد. تنها لازمه‌اش پایبندی به اقدامات بهداشتی است که این هم کار ساده‌ای است. اگر به تغییر برخی عادت‌ها ملتزم شویم و به اقدامات بهداشتی پای بفشاریم قطعا پیروز می‌شویم. اما اگر کوتاهی کنیم خدای ناکرده جامعه‌مان در آستانه‌ی فاجعه‌ای عظیم در تمام سطوح قرار خواهد گرفت.

نصرالله
ذوالحجة ۱٤٤١
جولای ۲۰۲۰
▫️ nasr.link/99-05-04

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
🔥آتش‌سوزی در یک مرکز تجاری در لس‌آنجلس

🔹 رسانه‌های آمریکا بامداد شنبه (به وقت تهران) از وقوع آتش‌سوزی در یک مرکز تجاری در شهر لس‌آنجلس خبر دادند.

▫️ fna.ir/eyu5dm

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
➖اعتراف یک ضد انقلاب به وطن فروشی

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
درود بر #خلبان شجاعِ #هواپیمای_ماهان که نقشه پلید شیطان بزرگ را با مهارتِ تمام خنثی کرد و جان مسافرانِ عزیز از زن، مرد، کودک، پیر و جوان را از خطرِ حمله جنگنده‌های #آمریکا یا شلیک اشتباهی پدافند سوریه نجات داد.
با چنین دلاور مردانی بیمی از آمریکا و اذنابش نداریم.

سید محمد حسینی

🔻کانال توییتری حاضرجواب🔻
@Haazer_javab1
6 ماه پیش
📷 تصویر منتشر شده از درون پایگاه نظامیان آمریکایی

🚀 شبکه‌های خبری ساعتی قبل از شلیک چند راکت به پایگاه نظامی «بسمایه» در جنوب بغداد خبر دادند. این پایگاه میزبان نیروهای آمریکا در عراق است. مرکز اطلاع‌رسانی امنیتی عراق تعداد راکت‌های شلیک شده به این پایگاه را چهار عدد اعلام کرد.
▫️ fna.ir/eyty2z

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
📹 امام خمینی (ره):

🔻اگر به آمریکا و رژیم صهیونیستی مهلت داده بشود تمام مسلمین به تباهی کشیده خواهند شد

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
🔘 #حافظه_تاریخی | بازخوانی ترور ساختگی حجاریان

▫️خودش یه بسیجی با سابقه مشکلات روانی رو در وزارت اطلاعات پذیرش میکنه

▫️یکسال بعد بهش مأموریت میدن که درجمع به سمت حجاریان تیری بزنه

🔹سپاه دستگیرش میکنه، و وزارت اطلاعات میگه ماهها تحت نظرش داشتیم(!)

🔹بخاطر سابقه بیماری روانی اعترافاتش بدرد نخورد

این فرد یعنی «سعید عسگر» در سال۸۸ در ستاد موسوی بود.

📹 صوت: توضیحات سردار حداد، از مقامات امنیتی کشور در سال ۹۲

✍️ نیشگون

اندیشه‌جویان استاد حسن عباسی
📡 @Hasanabbasi_students
6 ماه پیش
دریافت سروش پلاس