اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر

خدیجه ابزن و صادق ابراهیمی


برنامه نمایندگان استان در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ساحلی اعلام شد قهرمان لیگ برتر در بوشهر یا اردکان معرفی می شود
در هفته بیست دوم و پایانی لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور روز شنبه 24 شهریورماه راس ساعت 19:45تیم در یانودان بوشهر در زمین ساحلی بوشهر میزبان تیم صدرنشین مقاومت گلسا پوش یزد خواهد بود نماینده یزد با پیروزی در این دیدار قهرمانی خود را مسجل خواهد کرد، دیگر نماینده استان تیم پارس جنوبی بوشهر در همین تاریخ مهمان ایفا اردکان یزد خواهد بود نماینده استان در صورت پیروزی در این دیدار و شکست نماینده یزد در بوشهر برای ششمین بار قهرمان لیگ برتر خواهد شد.
مسئولان استان بوشهر با راهکارهای قانونی به شاهین شهرداری بوشهر کمک کنند
رئیس شورای شهر بوشهر با اشاره به پرداخت ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت: انتظار می‌رود مسئولان استان بوشهر با ارائه راهکارهای قانونی برای مساعدت مالی به تیم شاهین شهرداری بوشهر کمک کنند
دهدار گفت: بازی نخست تیم شاهین به شکست انجامید و بازی دوم هم در حالی که 10 نفره بود بازی قابل قبولی عرضه کرد که امید می‌رود در بازی سوم تیم شاهین شهرداری بوشهر پیروز میدان باشد.
پارس جنوبی جم مهمان نماینده کرمان
در هفته سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های تیم پارس جنوبی جم فردا جمعه22 شهریورماه راس ساعت 18:30 در ورزشگاه امام علی سیرجان مهمان گل گهر سیرجان خواهد بود.
مشایخ و باغبانی در جمع ایرانجوانی ها ماندگار شدند
دو مدافع باتجربه ایرانجوانی ها قرارداد خود را با این تیم تمدید کردند.
سجاد مشایخ کاپیتان فصل گذشته و خضر باغبانی مدافع با تجربه ایرانجوانی ها بار دیگر قراردادهای خود را تمدید کردند تا وضعیت در خط دفاعی این تیم برای آغاز لیگ بهتر شود.
در نیم فصل اول لیگ برتر هندبال ستارگان دشتستان مهمان زغال سنگ طبس
در هفته پنجم و پایانی نیم فصل اول لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور تیم ستارگان دشتستان روز جمعه22 شهریور ماه راس ساعت 17 مهمان تیم زغال سنگ طبس خواهد بود..
نماینده استان با 3 امتیاز هم اکنون در مکان چهارم جدول گروه اول قرار دارد.
4 روز پیش
ساعات کاری ادارات استان بوشهر تغییر کرد
🔹براساس ابلاغیه جدید استانداری زمان فعالیت ادارات استان از شنبه ۲۳ شهریور ساعت ۶:۴۵ تا ۱۵:۳۵ می‌شود
پنجشنبه ها نیز مطابق گذشته همچنان تعطیل است
4 روز پیش
2 ماه پیش
بوشهر الف قهرمان نجات غریق استعدادهای برتر استان بوشهر شد

مسابقات نجات غریق استانی با عنوان المپیاد استعدادهای برتر سال ٩٨ در رده سنی ١٣تا١٦ سال برگزارشد
این مسابقات که با حضور ٤ تیم برگزار گردید و در پایان تیمهای هیات بوشهر الف، هیات جم ،هیات بوشهر ب
هیات دشستان به ترتیب رتبه های اول تا چهارم را کسب نمودند.
این رقابت ها در روز جمعه ۲۸ تیرماه در استخر سلامت بوشهر برگزار شد.
2 ماه پیش
2 ماه پیش
کنگان قهرمان هندبال استعدادهای برتر استان بوشهر شد

مسابقات هندبال استعدادهای برتر استان بوشهر با حضور 8 تیم به مدت 2 روز در خانه هندبال و سالن دو هزار نفری فجر بوشهر برگزارشد که در پایان تیم کنگان به مقام قهرمانی رسید و تیم های بوشهر و دشتستان دوم و سوم شدند.
تیم منتخب استان اواخر مردادماه عازم رقابت ها ی کشوری خواهدشد.
2 ماه پیش
2 ماه پیش
موفقیت اسکیت بازان بوشهری در مرحله دوم لیگ باشگاه های کشور

مرحله دوم لیگ اسکیت باشگاه های کشور با حضور25 تیم در مجموعه پیست اسکیت آزادی تهران برگزارشد که ورزشکاران باشگاه لیانو بوشهربا کسب 4 نشان طلا، 2 نشان نقره و 6 نشان برنز در جایگاه دوم کشور ایستاد.
ورزشکاران استان به عناوین ذیل رسیدند.
گروه سنی ۸۳-۸۴
ماده ۵۰۰۰ متر
۱-توحید دهقان اول از باشگاه لیانو
۲-کیارش خرمایی چهارم از باشگاه لیانو
۳-امیر ارسلان قاسمی پنجم از باشگاه ستارگان خلیج
ماده ۳۰۰ متر
۱- توحید دهقان اول از باشگاه اسکیت لیانو
۲- احسان مسرور دوم از باشگاه اسکیت لیانو
۳- علی موسوی نسب از باشگاه آران مهر سالار اسکیت چهارم
۴- امیر ارسلان قاسمی باشگاه ستارگان خلیج پنجم
ماده ۵۰۰ متر
۱- احسان مسرور دوم از باشگاه اسکیت لیانو
۲- علی موسوی نسب سوم از باشگاه آران مهر سالار اسکیت
۳- کیارش خرمایی پنجم از باشگاه اسکیت لیانو
گروه سنی ۸۵-۸۶
ماده ۵۰۰۰ متر
۱- ماهان حقوقی از باشگاه آران مهر سالار اسکیت سوم
ماده ۳۰۰ متر
۱- ابوالفضل جوکار اول از باشگاه اسکیت ستارگان خلیج
۲- مانی شیرجیان پنجم از باشگاه اسکیت لیانو
ماده ۵۰۰ متر
۱- ابوالفضل جوکار اول از باشگاه اسکیت ستارگان خلیج
۲- مانی شیرجیان سوم از باشگاه اسکیت لیانو
رده سنی ۸۷
ماده ۲۰۰ متر
۱-مهدی هلال بحر چهارم از باشگاه اسکیت لیانو
ماده ۵۰۰ متر
۱-مهدی هلال بحر سوم از باشگاه اسکیت لیانو
2 ماه پیش
2 ماه پیش
تیم های برتر قایقرانی المپیاد استعدادهای برتر استان مشخص شدند
رئیس هیات قایقرانی استان بوشهر گفت: دومین دوره رقابت های قایقرانی المپیاد استعدادهای برتر در رده نوجوانان با حضور 80 ورزشکار از 5 شهرستان بوشهر، تنگستان ، دیلم ، کنگان و عسلویه در اسکله قایقرانی دهکده گردشگردی بوشهر برگزارشد.
مهدی زارعی افزود در این رقابت ها تیم های بوشهر، تنگستان و عسلویه اول تا سوم شدند
وی اضافه کرد: تیم منتخب استان اواخر مردادماه عازم المپیاد استعدادهای برتر در استان کردستان خواهد شد.
2 ماه پیش
2 ماه پیش
تیم ملی بیس بال ایران با حضور ورزشکاران بوشهری راهی سریلانکا شد
تیم ملی بیس بال ایران بمنظورشرکت در چهاردهمین دوره مسابقات " بیس بال کاپ " غرب آسیا و انتخابی المپیک 2020 ( دور نخست ) راهی کلمبو پایتخت سریلانکا شد .
، این رقابتها با حضور شش تیم در دو گروه برگزار می شود و طی آن یک تیم برتر راهی دور دوم مسابقات انتخابی المپیک 2020 خواهد شد.
در گروه یک تیم های هند ، نپال و سریلانکا و در گروه دو تیم های ملی ایران ، پاکستان و بنگلادش قرار دارند که تیم ملی کشورمان روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته جاری به ترتیب با پاکستان و بنگلادش مصاف خواهد داشت .
از استان بوشهر نیز 12 ورزشکار و به مربیگری سید علی امامزاده در این رقابت حضور خواهند داشت
2 ماه پیش
2 ماه پیش
مراسم استقبال از قهرمانان مسابقات چهاردهمین جشنواره ورزشی بهزیستی سراسر کشور با حضور علی محمد کمارج حاجی ریئس اداره ورزش و جوانان دشتستان ، ستار فتحی ریئس هیئت جانبازان و معلولین ، غلامحسین بهبهانی ریئس هیئت تنیس روی میز ، ورزشکاران و خانواده ها در فرودگاه بوشهر برگزار شد.
در مسابقات جشنواره ورزشی بهزیستی کشور ورزشکاران معلول 3 مدال رنگارنگ کسب کردند. سینا بهمنی ورزشکار هیئت جانبازان و معلولین دشتستان مدال طلا تنیس روی میز را کسب کرد ، در این مسابقات، حسین جامعی ورزشکار شایسته دشتستانی به نشان برنز دست یافت.و سرکار خانم الهام صانعی دیگر ورزشکار شایسته استان از شهرستان گناوه در رشته تنیس به مقام سوم دست یافت.
در ضمن سرکار خانم فاطمه تشنه دل از شهر برازجان بعنوان مربی گروه بانوان در این جشنواره حضور داشت.
2 ماه پیش
مراسم استقبال از مدال آوران چهاردهمین جشنواره ورزشی بهزیستی سراسر کشور در فرودگاه بوشهر برگزار شد
2 ماه پیش
2 ماه پیش
لزوم صرفه‌جویی در اعتبارات دستگاه‌های اجرایی
زهرا اربابی در آیین تودیع و معارفه رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر با بیان اینکه بخش عمده‌ای از منابع اعتباری کشور وابسته به نفت است گفت: باید برای رهایی از اقتصادی نفتی در کنار محدودیت منابع مالی، راهکارهای لازم با ذهن خلاق مدیران مورد توجه قرار بگیرد.

وی اضافه کرد: مدیر موفق کسی است که تعامل، هم‌گرایی ، مشارکت جویی و استفاده از توان نخبگان را سر لوحه کار خود قرار دهد.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور تصریح کرد: در شرایط کنونی کشور مدیران باید صرفه‌جویی، خلاقیت، بهره‌وری و تلاش مضاعف را در اولویت برنامه‌هایشان قرار دهند.

وی گفت: در شرایط جنگ اقتصادی دشمنان و محدودیت منابع مالی، باید به دنبال کسب درآمدهای غیر نفتی باشیم تا بتوانیم در مقابل این جنگ اقتصادی استقامت و دشمنان را در اجرای نقشه‌هایشان ناکام کنیم.

اربابی بر لزوم صرفه‌جویی در اعتبارات تاکید کرد و گفت: بخشنامه صرفه‌جویی ردیف‌های مختلف اعتباری به استان‌ها ابلاغ شده است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

استاندار بوشهر هم با بیان اینکه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر نقش مهم و تعیین کننده‌ای در شتاب‌بخشی و توسعه این استان داشته است از تلاش‌های رییس سابق این سازمان قدردانی کرد.

عبدالکریم گراوند همدلی و تعامل مردم و مسئولان برای گذر از شرایط سخت اقتصادی را ضروری دانست و افزود: مدیران باید صرفه‌جویی در هزینه‌کرد اعتبارات را در دستور کار خود قرار دهند و از هزینه‌های غیر ضروری پرهیز کنند.

وی به اعتبارات سفر استانی رئیس جمهور به استان بوشهر هم اشاره کرد و گفت: در سفر گذشته رییس جمهور و هیات دولت به استان بوشهر دو هزار و 503 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل و اجرای طرح‌های عمرانی مصوب و تخصیص داده شد که این رقم سه برابر بودجه امسال این استان است.
رییس جدید سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر نیز در این آئین با بیان اینکه همه در جریان دشواری کشور برای فروش نفت و تامین درآمدهای کشور از این محل هستیم، گفت: در این شرایط که بخش عمده ای از بودجه استان از محل درآمدهای فروش نفت می باشد، دشواری تامین اعتبارات هم جدی تر است.

علی درویشی افزود: در این راستا باید صرفه جویی هزینه ها و اثربخشی تصمیمات موردتاکید همه دستگاهها باشد، ضمن اینکه تلاش کنیم اطمینان بخش خصوصی را جلب و به این اعتماد پاسخ شایسته ای دهیم و آنها را در کنار دولت حفظ نماییم.
درویشی تاکید کرد: استفاده از بخش خصوصی و بکارگیری جدی تر این ظرفیت توسط دستگاههای اجرایی قطعا مورد توجه خواهد بود تا پروژه های ناتمام که اولویت استان است، در کوتاهترین زمان به بهره برداری برسند

در این آیین با قدردانی از تلاش‌های رضا عوض‌پور رئیس پیشین سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر، علی درویشی به عنوان رییس جدید این سازمان معرفی شد.
2 ماه پیش
2 ماه پیش
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگان از حضور بیش از ۲۰۰ ورزشکار شهرستان در مسابقات المپیاد استان بوشهر خبر داد
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگان از حضور بیش از ۲۰۰ ورزشکار شهرستان در مسابقات المپیاد استان بوشهر خبر داد

یوسف حسن پور اظهار داشت تا کنون حدود ۲۳۴ورزشکار از شهرستان کنگان در رشته های مختلف ورزشی به جهت رقابت در مسابقات المپیاد استعدادهای برتر استان بوشهر اعزام شده اند
وی افزود؛خوشبختانه تا کنون ما توانسته ایم در رشته ها ی هندبال پسران خردسال و کاراته بانوان عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهیم
رئیس اداره ورزش و جوانان با بیان اینکه ورزشکاران شهرستان در رشته های فوتسال ،دوچرخه سواری ،شنا ،کاراته ،والیبال و فوتبال در این مسابقات خوش درخشیدند؛افزود تعدادی از ورزشکاران به جهت شرکت در تیم منتخب استان و مسابقات کشوری راه یافتند

یوسف حسن پور هدف از برگزاری این المپیاد در استان بوشهر شناسایی ورزشکاران نوجوان بین ۱۳ تا ۱۶ سال در رشته های مختلف و آماده سازی آنان برای رقابت های کشوری بیان کرد.
2 ماه پیش
2 ماه پیش
هافبک سایپا به شاهین شهرداری بوشهر پیوست
محمد صادق بارانی هافبک سابق تیم های سایپا و پیکان با عق قراردادی به عضویت تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر درآمد.
شاهینی ها هم اکنون در اردوی بروجن به سر می برند.
2 ماه پیش
2 ماه پیش
دومین دوره انتخابی استعدادهای برتر کاراته استان بوشهر برگزارشد
رئیس هیات کاراته استان بوشهر گفت:دومین دوره انتخابی استعدادهای برتر کاراته استان بوشهر با حضور 80 ورزشکارجهت اعزام به مسابقات انتخابی استعدادهای برتر ورزش کشور در مجموعه شهید صدوقی بوشهر برگزارشد.
هادی زیدی افزود: در پایان این رقابت ها تیم شهرستان جم به مقام قهرمانی رسید و تیم های بوشهر و کنگنان دوم و سوم شدند.
وی اضافه کرد: تا پیش از المپیاد کشوری استعدادهای برتر چند مرحله اردو برای تیم منتخب استان برگزار خواهیم کرد.
2 ماه پیش
دریافت سروش پلاس